Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (4 μέλη και 63 επισκέπτες)

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.248
Like
1.315
Πόντοι
266
Και μια παρατηρηση τωρα που το θυμηθηκα.! το ψευτοανακαινησανε λιγακι το μπουρδελακι.! Βαλανε ταπετζαρια στο σαλονακι, (θα περισεψε απο το σπιτι του νταβα.!!) :2funny: :2funny: :2funny: και βαλανε και μερικα σποτακια στο ταβανι. Πιστευω αλαγες να γινανε και μεσα στα δωματια, ειδικα σε αυτο που ειναι φατσα οπως μπενεις...και καμια πορτα να αλαζανε...τι τις κρατανε αντικες νωμιζουνε οτι ειναι.!!!!???? Τοσο χρημα πεφτει επενδυστε λιγο στους γαμοχωρους σας..! Και φερτε και την Βερονικα πισω.! :rockon: :rockon: :rockon:
where is veronica....
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Salonica by night guide, Monday edition.

Μύλος:

-26 Οκτωβρίου 35. Η μελαχρινή Βίκυ.
-Π. Ερημίτη 2. Η γνωστή ελληνίδα Κρίστυ.
-Ν. Ουρανού 26. Ευγενία.
-Φρίξου 9. Τζέσσυ το κουκλάκι. ΄Εδειχνε κάπως άκεφη. Δεν είχε τζακούζι και τέτοια γιατί τους έχει χαλάσει.
-Ν. Ουρανού 1. Εβελίνα, έχει πολύ πέραση φαίνεται, έμπαινε ο ένας, έβγαινε ο άλλος από τα δωμάτια.
-Κεφαλληνίας 8. Η ψηλή ξανθιά Εμμανουέλα, 19 χρονών, πολύ καλό κορμί και ομορφούλα. Κάπως αμήχανη στο σαλόνι, μπαστακώθηκε μπροστά μου σε στάση προσοχής και δεν έλεγε να φύγει.
-Α. Γεωργίου 34. Η ξανθιά Μαρία η Τσέχα (που είναι όμως από την Σλοβακία τελικά).
-Α. Γεωργίου 16. Η μελαχρινή Μαρίνα που πάντοτε κάνει κάτι περίεργους μορφασμούς στο σαλόνι. Εδώ πήγαινα για την Νατάσα με πρόθεση να τα σκάσω για τζακούζι, μεγάλη απογοήτευση που δεν την βρήκα, από εβδομάδα.
-Α. Γεωργίου 4. Η ξανθιά Νικόλ, πρώτη φορά την έβλεπα. Περίμενα να δω κάποια σε στιλ πρώην πορνοστάρ στο σιτεμένο, έτσι που μου την περιγράφετε εδώ, εμένα μου θύμησε πιο πολύ μια κυρία που είχε προποτζίδικο στη γειτονιά μου. Δεν με ενθουσίασε, Εύα και πάλι Εύα.
-26ης Οκτωβρίου 52. Η ξανθιά Μαρία. Δεν.

CityGate (ή η ζώνη της παράνοιας όσον αφορά τις τιμές)

-Ρούλια και Κώττα. Η μελαχρινή Ντόνα με τον ωραίο κώλο.
-Κατεχάκη 13. Η γνωστή Κάρμεν. Έχει και πρόγραμμα όλα μαζί μισή ώρα με 100ε.
-Αλιάκμωνος 8. Η ξανθιά Αλεξία. Είναι αυτή που ήταν Βαρδάρη;; Εμένα μου φαίνεται ότι είναι άλλη κοπέλα, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Τουλάχιστον έχουν λογικές τιμές.
-Μαντζάρου 10. Η ξανθιά με κοντό μαλλί σουμπουρλού Βίκυ.
-Μαντζάρου 1. Η ψηλή μελαχρινή Άντζελα.

Βαρδάρης, οπού γινόταν χαμός από κόσμο:

-Σαπφούς 20. Η μελαχρινή Ραμόνα, η οποία έχει κορμάρα.
-Σαπφούς και Ταντάλου. Κλειστό.
-Σαπφούς 8. Ρεμπέκα, μελαχρινή ψηλή.
-Σαπφούς 7. Η σουμπουρλού Τζούλη που έχει πάρει τα μυαλά κάποιων εδώ μέσα, στα υπόψην.
-Σαπφούς 5. Η γνωστή Τζέσσικα.
-Προμηθέους 11. Τζοάνα.
-Προμηθέους 14. Η εσαεί "καινούργια" Αννίτα.
-Προμηθέους 19. Η μαύρη Σοφία, γλυκό πρόσωπο.
-Προμηθέους 25. Η semi-milf Άννα.
-Ταντάλου 14. Αλίσια.
-Ταντάλου 9. Η γνωστή Τζίνα (κατάθεση). Πήγαινα για τζακούζια και ιστορίες και κατέληξα σε 7λεπτη ξεπέτα στο χειρότερο μαγαζί της πόλης για 30ε, τουλάχιστον μου αρέσει η κοπέλα.
-Ταντάλου 8. Ειρήνη.
 

wolf_b

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Καποιο μπερδεμα εχει γινει εδω.
Εγω πετυχα και "εφαγα" τη Ρεβεκκα στο Τανταλου 14,σημερα το βραδυ κατα τις 10,και οχι Σαπφους που λεει ο φιλος.
Τελωσπαντων ειναι μπελας να τα θυμασαι ουτως η αλλως.
Ρεβεκκα λοιπον,την μπανισα στην αρχη,εκανα τη γυρα και επεστρεψα.
Μολδαβακι,εχει αυτο το μπλαζε και υπερανω κλασσικο σλαβικο υφακι που εμενα με φτιαχνει.
Καλο τσιμπουκι,προσεχτικο που ειναι σπανιο σε πιτσιρικες που συνηθως σε σακατευουν.
Προσωπικα μου εδωσε την εντυπωση οτι αν σε γνωρισει καλυτερα εχει να δωσει πολλα...
Οποιον τον παιρνει για διαδοχικες επισκεψεις,νομιζω αξιζει.

Ειδα και την Τζοαννα παλι,εκει ηθελα να παω,αλλα κλασσικα λαικο προσκυνημα.
Πλησιασε πολυ κοντα μου στο σαλονι,και παρολο που εινα ψιλοταπιτσα το σωμα της ειναι λαμπαδα.
Πρεπει να εχει παρελθον σε ενοργανη,χορο κατι παντως σιγουρα.
Θα τιμηθει.
Πετυχα και την Τσεσσικα,απο την οποια ειχα φαει μια φολα στο Μυλο,ολη δικια μου.

Πολλα μπαρμπαδια ειχε σημερα,πηραν κανα δωρο,ΛΑΦΚΑ κατι?
Και πολυ βερμουδα και σανταλι επαιζε,ανετοι οι συναγωνιστες  :grin:

 

gamikoulas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
93
Like
0
Πόντοι
0
το σοφακι ρε απολλο τι λεει? ειναι η γνωστη κωλομπαρου σοφια σε γνςστα κωλομπαρα της πολης?? μακαρι!!  παντως εχς πετυχει γκομενες μαυρες ποθ δουλευαν στο λε καμπαρε μετα απο καποιο καιρο στο βαρδαρη...
 

gigas6970

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πολλα μπαρμπαδια ειχε σημερα,πηραν κανα δωρο,ΛΑΦΚΑ κατι?
Και πολυ βερμουδα και σανταλι επαιζε,ανετοι οι συναγωνιστες  :grin:

Μην ξηγιέσαι έτσι ρε μικρέ, κι οι παντρεμένοι έχουν ψυχή ! (και παπάρι!)
Ο καιρός περνάει γρήγορα..
καλημέρα στους πρωινούς. Νέο μέλος, 45άρης. Πρωτάρης στο είδος με πολλές εμπειρίες σε προσωπικό επίπεδο, αλλά ελάχιστες σε πουτανικό.
Καμία αξιόλογη πρόταση για "καλό ξεκίνημα"??
 

Επισκέπτης
Καλημέρα παππού, μιας κ είναι πρωί θα σου πρότεινα:

Μαίρη: Μπλε σπίτι (Προμηθέως 19) Το καλύτερο σώμα πάρα πολυ καλη συμπεριφορά βυζάρες.

Μαρίνα: Ταντάλου 8 . All time classic κοντή με λίγο ζουμπουρλούδικο σώμα ωραίο βυζί πολύ καλή συμπεριφορά επίσης και άτακες βγαλμένες από όνειρο.
 

wolf_b

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Μην ξηγιέσαι έτσι ρε μικρέ, κι οι παντρεμένοι έχουν ψυχή ! (και παπάρι!)
Ο καιρός περνάει γρήγορα..
καλημέρα στους πρωινούς. Νέο μέλος, 45άρης. Πρωτάρης στο είδος με πολλές εμπειρίες σε προσωπικό επίπεδο, αλλά ελάχιστες σε πουτανικό.
Καμία αξιόλογη πρόταση για "καλό ξεκίνημα"??

Πλακιτσα εκανα,υπαρχει σεβασμος στους συναγωνιστες καθε ηλικιας.
Απλα μου εκανε εντυπωση γιατι αναφερομαι σε ηλικιες 55-60+.Πρωτη φορα ειδα τοσους μαζεμενους.
Κι εγω δεν ειμαι κανα παιδακι...παταω τα 30.
Οσο για συμβουλες κατσε να ξυπνησουν οι πιο τσακαλοι και θα εχεις πληθωρα φανταζομαι.
Εγω εχω προβλημα ακομα,ειδικα στο Βαρδαρη δε θυμαμαι σπιτια,νουμερα,ονοματα...
 

Saboter

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πέσανε τα επιδόματα για τις άδειες και κίνησε ο κόσμος. Τελείωσε και το Μουντιάλ, "δεν πάω να γαμήσω" σου λέει.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
καλη σας μερα
τι κανετε?
αλλη μια διαπιστωση σημερινη κ αυτο κατα τυχη,το αγαπημενο σε ολους μπουρδελακι,κ αυτο γιατι δεν μας παιρνει κανενας χαμπαρι :2funny:, διπλα στο πλατινουμ κλειστο τις πρωινες ωρες πλεον....κανουν περικοπες κ στις κοπελες τωρα?
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Καποιο μπερδεμα εχει γινει εδω.
Εγω πετυχα και "εφαγα" τη Ρεβεκκα στο Τανταλου 14,σημερα το βραδυ κατα τις 10,και οχι Σαπφους που λεει ο φιλος.
Τελωσπαντων ειναι μπελας να τα θυμασαι ουτως η αλλως.

Eγώ Ταντάλου 14 γύρω στις 11 πέτυχα την Αλίσια, στις 12 αλλάζουν οι βάρδιες εκεί. Σαπφούς 8 (όπου παίζει η τρελή ντισκομπάλα στο σαλόνι) η Ρεβέκκα που πέτυχα ήταν μελαχρινή, ψηλούτσικη, με κανά τρια τέσσερα έξτρα κιλάκια και τατού πάνω από τον κώλο.

το σοφακι ρε απολλο τι λεει? ειναι η γνωστη κωλομπαρου σοφια σε γνςστα κωλομπαρα της πολης?? μακαρι!!  παντως εχς πετυχει γκομενες μαυρες ποθ δουλευαν στο λε καμπαρε μετα απο καποιο καιρο στο βαρδαρη...

Έχω πολλλύ καιρό να πάω σε κωλόμπαρα και στριπ, οπότε δεν ξέρω. Πάντως είχε γλυκό συμπαθητικό πρόσωπο.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
το μαράκι θα δουλεύει τέτοια ώρα? ή κάτι άλλο στα 30 που να αξίζει πρωινή βάρδια ?
 

wolf_b

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
@apollo
Πρεπει να εχουν μπερδευτει τα μπουτια μας.
Μαλλον υπαρχουν δυο Ρεβεκκες,η εγω εχω μπερδεψει τα ονοματα.
Η "δικια μου" παντως στο 14 ηταν απο Μολδαβια,20 χρονω περιπου,ψηλη αδυνατη χωρις περιττα κιλα.
Την αλλη που λες τη θυμαμαι(μ 'εσωσε η ντισκομπαλα που ανεφερες :) ) ,ψηλη Ρωσιδα,ψιλονταρντανα την ειχα στα υποψιν ,αλλα καπου κρατησα μικρο καλαθι γιατι ειδα υπερβολικο χαμογελο στο σαλονι.Ισως κανω λαθος.Ας πει καποιος που εχει παει μαζι της,τι ψαρια πιανει μεσα.
Εν τω μεταξυ παιζει να λεω και οτι να ναι και να εχω μπερδεψει τα παντα ολα  :rockon:

Το μονο που ισχυει σιγουρα ειναι πως γαμησα χτες βραδυ  :2funny:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
τσάρκα πολυ μικρή πήγενα για το ξανθό κεφαληνίας μου βγήκε η σαυρα-γκοτζιλας-ουρακοτάγκος Σισσυ και την έκανα σαν τον Φλασ. Απο εκεί μπλε για μαιρούλα ήταν όμως μια μαυρούλα ρώτησα την τσατσά για την Μαίρη άγνωστο, πήγα σαπφους 5 ήταν η αλεξία είπα να μπω δεν μπήκα. Πήγα δίπλά βγήκε μια ψιλομιλφ στο όνομα Τζέσικα νεα κοπέλα λεεί η τσατσά μπήκα έσκασα 30 αλλά πολυ ξεπέτα και πηγάδι.. Δεν πήγα σε άλλα σπίτια γιατι ήταν 7 και τα περισσότερα ήταν στην τραμπα πρωινη-βραδινή.
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μην ξηγιέσαι έτσι ρε μικρέ, κι οι παντρεμένοι έχουν ψυχή ! (και παπάρι!)
Ο καιρός περνάει γρήγορα..
καλημέρα στους πρωινούς. Νέο μέλος, 45άρης. Πρωτάρης στο είδος με πολλές εμπειρίες σε προσωπικό επίπεδο, αλλά ελάχιστες σε πουτανικό.
Καμία αξιόλογη πρόταση για "καλό ξεκίνημα"??
καλως ηρθεσ !!! πανε να δοκιμασεισ την  Σ Α Ρ Α  στην ματζαρου . καθημερινες πρωι δουλευει.  γυναικαρα με τα ολα της,ξανθια με βυζαρες , 30 κατι χρ.,  αν σου περισευουν 40 Ε πανε να την φας και δεν θα χασεις. και η αλλη η μαιρη προμηθ,19 καλη ειναι το τιμαει το τριαναευρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom