Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
για απόψε δύσκολο...αυτό θα κάνω πάντως κάποια στιγμή. γενικά το βασανίζω αρκετά το πράγμα πριν καταθέσω...μ' αρέσει να κάνω καλή έρευνα αγοράς πρώτα  :rolleyes:
φιλε δεν παιρνεις ουτε αμαξι ουτε σπιτι αλλα ουτε πας για γαμο....πηγαινε δες,μην ρωτας εδω μεσα για το ποια ειναι ομορφη,αν σ αρεσει μια κοπελα ζητας πληροφοριες κ γαμας........
ειναι απλα τα πραγματα
εγω θα σου ελεγα μιας κ λειπει το χριστινακι μου να πας στην μαντυ η οποια ειναι στο φριξου 9,ιδιο στυλ γκομενας,λεπτη με σιλικον βυζους αλλα μαυρομαλλα.....απο κει κ περα ειναι θεμα γουστου για τις υπολοιπες,αυτη νομιζω πως ειναι τοπ σε εμφανιση γι αυτο κ στην λεω
 

Pierrot Lunaire

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2009
Μηνύματα
174
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
φιλε δεν παιρνεις ουτε αμαξι ουτε σπιτι αλλα ουτε πας για γαμο....πηγαινε δες,μην ρωτας εδω μεσα για το ποια ειναι ομορφη,αν σ αρεσει μια κοπελα ζητας πληροφοριες κ γαμας........
ειναι απλα τα πραγματα
εγω θα σου ελεγα μιας κ λειπει το χριστινακι μου να πας στην μαντυ η οποια ειναι στο φριξου 9,ιδιο στυλ γκομενας,λεπτη με σιλικον βυζους αλλα μαυρομαλλα.....απο κει κ περα ειναι θεμα γουστου για τις υπολοιπες,αυτη νομιζω πως ειναι τοπ σε εμφανιση γι αυτο κ στην λεω

οκ...δίκιο έχει σ' αυτό. απλά ρώτησα εδώ για να ξέρω προς τα που θα κατευθυνθώ και τι παίζει περίπου σε κάθε περιοχή...οψόμεθα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
οκ...δίκιο έχει σ' αυτό. απλά ρώτησα εδώ για να ξέρω προς τα που θα κατευθυνθώ και τι παίζει περίπου σε κάθε περιοχή...οψόμεθα
κ καλα εκανες κ ρωτησες για γενικες πληροφοριες γι αυτο υπαρχει κ το site.
οπως ειδα ενημερωθηκες για τις διαφορες ποιοτητας βαρδαριου κ μυλου οποτε το μονο που εχεις να κανεις ειναι να μας γραψεις για τις καταθεσεις σου :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
;)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τηλεφωνικα λενε οτι θα ειναι αποψε βραδινη μετα τις οχτωμιση....οποιος βγει θα μας το επιβεβαιωσει....
γυρισε τελικα η χριστινα?
εγω ηξερα οτι θα ερθει απο βδομαδα σιγουρα
 

sotiris78

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιδια τι παιζει στης 26 οκτ. απεναντι απο τη πυλη του λιμανιου?
και επισης πισω απο τον μυλο που στεγαζεται μαζι με ενα ραδιοφωνικο σταθμο?
Ξερει κανεις?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
παιδια τι παιζει στης 26 οκτ. απεναντι απο τη πυλη του λιμανιου?
και επισης πισω απο τον μυλο που στεγαζεται μαζι με ενα ραδιοφωνικο σταθμο?
Ξερει κανεις?
τι εννοεις φιλος?
στουντιο εχει εκει
 

sotiris78

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
εχω να παω καιρο και ρωταω αν αλλαξαν οι κοπελες και τι προσφερουν.
απο οτι θυμαμαι εφερναν καλα κομματια.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εχω να παω καιρο και ρωταω αν αλλαξαν οι κοπελες και τι προσφερουν.
απο οτι θυμαμαι εφερναν καλα κομματια.
δεν εχουμε τρελες αλλαγες,εξαρταται βεβαια κ απο ποτε εχεις να κανεις βολτα αλλα αν πας κανα δυο σελιδες πισω θα δεις αναφορες μπολικες κ αναλυτικες με τις κοπελες
 

sotiris78

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Σαν περιοχη αξιζει?
Γιατι που να τρεχεις τωρα στη Γιαννιτσων ή στη Σαπφους.?
Ρωταω απο αποψης γουστου και τιμων.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
παιδια τι παιζει στης 26 οκτ. απεναντι απο τη πυλη του λιμανιου?
και επισης πισω απο τον μυλο που στεγαζεται μαζι με ενα ραδιοφωνικο σταθμο?
Ξερει κανεις?
φιλε εσυ υποννοεις ανδρεου γεωργιου 4 και κοροβαγκου αντιστοιχα που ειναι τα παλιοτερα μαγαζια της περιοχης....το πρωτο ειναι νομιζω ακομη κλειστο απο περυσι...το δευτερο δουλευει αλλα μην περιμενεις τα καλα κομματια αλλων εποχων....πχ σαν την ξανθια ολλανδεζα... :rockon:
τωρα στο απεναντι απο τα τζαμπο παιζει ενα καλο πρωινα,η πολωνεζα σαμπρινα....αλλα γενικα απο παλια εχουν ανοιξει παρα πολλα μαγαζια στην ευρυτερη περιοχη.θα εκπλαγεις αν λειπεις χρονια....
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
381
Πόντοι
286
Βόλτα προ ολίγου στο Βαρδάρη, μέτρια κίνηση:

-Ταντάλου 8Α, η πληθωρική μαύρη Βραζιλιάνα Παμέλα (και όχι Πάμελα σύμφωνα με τη τσατσά, α ρε Μπόρατ που της χρειάζεται).

την τίμησα την βραζιλιάνα απο το ζαιρ. ένα εχω να πώ. μαύρο στην μαύρη πουτάνα. εντελώς κομοδίνο και πολύ βιαστική. τελικά παμέλα την λένε. πιπα χάλια συμμετοχή 0.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
φιλε εσυ υποννοεις ανδρεου γεωργιου 4 και κοροβαγκου αντιστοιχα που ειναι τα παλιοτερα μαγαζια της περιοχης....το πρωτο ειναι νομιζω ακομη κλειστο απο περυσι...το δευτερο δουλευει αλλα μην περιμενεις τα καλα κομματια αλλων εποχων....πχ σαν την ξανθια ολλανδεζα... :rockon:
τωρα στο απεναντι απο τα τζαμπο παιζει ενα καλο πρωινα,η πολωνεζα σαμπρινα....αλλα γενικα απο παλια εχουν ανοιξει παρα πολλα μαγαζια στην ευρυτερη περιοχη.θα εκπλαγεις αν λειπεις χρονια....
θυμισε μου πως ειναι αυτη σε παρακαλω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
θυμισε μου πως ειναι αυτη σε παρακαλω
ψηλη μαυρο μακρυ μαλλι,λευκη επιδερμιδα με μεγαλουτσικα αλλα λιγο χαλαρα βυζια,νταρντανογκομενα με δυο λογια,γλυκο ομορφο προσωπο.μεσα καλα περνουσα παντα κυριως σε χαλαρα προγραμματα.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ψηλη μαυρο μακρυ μαλλι,λευκη επιδερμιδα με μεγαλουτσικα αλλα λιγο χαλαρα βυζια,νταρντανογκομενα με δυο λογια,γλυκο ομορφο προσωπο.μεσα καλα περνουσα παντα κυριως σε χαλαρα προγραμματα.
εχει κ λιγα κιλακια παραπανω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom