Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
751
Κριτικές
14
Like
1.473
Πόντοι
496
Τελικά ξέρει κάποιος που είναι η καρίνα;
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
393
Πόντοι
21
Για πετε ρε συναθλητες, που το χωνουμε σημερα, εχω απληρωτος 1 μιση μηνα σχεδον και σημερα λεω να πλερωσω....
Η Αννια δουλευει ή ειναι φευγατη οπως εχει γραφτει ποιο πισω.????:think:
Κρέμασε τις κάποτες η Αννία! Οριστικά είπε.,Θα πήγαινε σε νησί για δουλειά.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
751
Κριτικές
14
Like
1.473
Πόντοι
496
Σεζόν σε νησί;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
751
Κριτικές
14
Like
1.473
Πόντοι
496
Την φαντάζομαι να δέρνει τους πελάτες στο νησί!!!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.031
Κριτικές
11
Like
17.196
Πόντοι
3.796

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
751
Κριτικές
14
Like
1.473
Πόντοι
496
Η ανία βίζιτα; :) :) :)
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
751
Κριτικές
14
Like
1.473
Πόντοι
496
Σιγά μην πουλάει και καλαμπόκια .
Βίζιτα χοντρό χρήμα και χειμώνα στις αναδουλειες πάλι μπουρδέλο
Μετά από αυτό .... Όποτε βλέπω καλαμπόκια θα το κάνω εικόνα στο μυαλό μου!
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
393
Πόντοι
21
Μετά από αυτό .... Όποτε βλέπω καλαμπόκια θα το κάνω εικόνα στο μυαλό μου!
Σε ξενοδοχείο θα πήγαινε όχι για βιζιτα, ...πριν τελειώσει η σεζον πιστεύω θα επιστρέψει.σιγα μην αντέξει
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.834
Κριτικές
379
Like
5.250
Πόντοι
10.647
Μπορδελοτσαρκα, χαρα στο κουραγιο μου....
Μπηκα Φριξου 9, να δω την Τζουλιετα, την ειχα δει ενα βραδυ στο κοροβαγκου, αλλα ηταν γρηγορη ματια και δεν μου ειχε γυαλισει, τωρα την προσεξα καλυτερα, οντως μπουμπουκι το μωρο.... αλλα τα σχολια αρνητικα. Μαζι της δουλευε και μια Σαντρα, ξανθια βλαχοφατσα, μοιαζει με τις φωτο στο αλλο σαιτ, αλλα ποιο απλη, οχι τοσο εντυπωσιακη, μινιον.
Μινωταυρου 10, ελεγα μπας και ειναι αναμενο το φωτακι της Λιλιανας, αλλα ηταν μονο της Αννιας, λεω λες μπας.??? Μπενω μεσα και βγενει.....ποιο πουτσομεζεδακι τσιτσιδο.????? οπως την βαφτησε η νονα της.... η Καψουρα του Ακιςςςςςςςςς.... :2funny: το ξανθο κομοδινακι Ελενα, με κοντο μαλι πλεον, χωρις τσατσα, σπελισε το προγραμμα και αποχωρησα.
Λας βεγκας, στο 1ο δεξια, ειδα την ξανθια Ιζαμπελα με τα τατουαζ, κοινο προσωπακι, αδυνατο σωματακι μεσα σε σομον δυχτιοτο, δεν με κλικαρε. Στο αριστερο ηταν μια Μιλκα.!!! :confused: Μιλκα.???? Μαυρομαλα αδυνατη κοπελιτσα.
Μινωταυρου 16 βενους, μια Σαρα.??? μπαρμπατσικια κολομβιανα λεει, δεν....
Πισω στο 16Β, 2 κοπελες, μια με τα βυζια εξω που επαιζε και το ρολο της τσατσας και μια μαυρομαλα, με καλουτσικο προσωπο, αλλα το σπιτι βρωμαει απο το σαλονι μπιχλα....
Απεναντι στο 14, δεν θυμαμαι, πρεπει να ηταν μια κοπελα και για να μην θυμαμαι, ανοστη λογικα.
Παρανταιζ στο 1ο, ειχε στο προγραμμα μια Βικτωρια ξανθια, μπηκα να τσεκαρω, βγηκε μια μιλφαρα ξανθια με κωλαρα λατινας, βυζια σιλικονε, προσωπο αλβανεζικο, κοντη, δεν με ενθουσιασε....
Κοροβαγκου 5, Λουνα, πετιτ γκομενακι, οχι τοσο μπαστυ, οπως στις φωτος, η τσατσα την πενεψε πολυ, ωραιο πισω συστημα, σωμα μινιον, προσωπο μετριο.
Φριξου 14Β..... :sunglasses: Μπηκα μπας και μου φεξει βραδυατικα....Κρυσταλ λεει η τσατσα, μεχρι να βγει την θυμηθηκα, ειναι η μαυρομαλα αδυνατη με τατουαζ γεματη, αιθιοπιαν λουκ.... Βγηκε τρωγοντας μπανανα.... νωμιζα να φωναζε... λιζααααα μπαναναααα μπαναναααα.... :think:
Η μπιλια εκατσε στο Αχελωου, μπηκα μπας και δουλευε το Τζενακι να το ριξω ενα μανικι, η τσατσα παιζει να ειναι η ποιο καθηστερημενη εβερ.... οχι η κλασικη γρια που ηταν βιδωμενη στο σκαμπο... μια αλλη ξανθια γρια, ελεγε το προγραμμα λες και παθαινε εγκεφαλικο.... Μπελα η κοπελα, μαυρομαλα, με ωραια πεσμενοκρεμασμενα βυζια, μεσα σε μαυρα στοκινγ, κωλαρα φαρδυα που συγγινει, σκουρη επιδερμιδα, πληρωσα και μπηκα.... ευδιαθετο και ομιλιτικο το μικρο, κορμαρα, Ιταλιδα δηλωνει και αυτη 23 χρωνων, αλλα στην ουσια ξεπετα... σαν ποτε μπηκε σαν ποτε εφυγε, χαμπαρι δεν πηρα..... Το θεμα ειναι οτι με το που μπηκε στο δωματιο, παλι ειχα τον ενδιασμο μπας και ειναι η Τζενη αδυνατισμενη... μιλουσε καλα ελληνικα, με λιγο προφορα, ....σε αυτο το μαγαζι εχω την εντυπωση, οτι παντα γαμαω την ιδια κοπελα για καινουρια.!!! :2funny: ....ή.??? ειναι ολες σοι, αδερφες.?? Ξαδερφες.??? Ιταλιδες πορνες απο το Μπαρι, διπλα στο λιμανι.....

Γενικα απο κινηση στα μπουρδελα ειχε, στην Φριξου πανω κοβεις μεροκαματο απο παρκιν, κλασικα, στην πλατεια Ερημιτη, γινοταν χαμος, δεν μπηκα σε κανενα, πολες παρεες σκορπιες....


ΥΓ. Ο τυπος με την δερματινη, μακρυα καμπαρντινα και το μαλι αλλα Τριανταφυλος στα νιατα του, ειναι μελος.???? :2funny::rockon:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.031
Κριτικές
11
Like
17.196
Πόντοι
3.796
Σε ξενοδοχείο θα πήγαινε όχι για βιζιτα, ...πριν τελειώσει η σεζον πιστεύω θα επιστρέψει.σιγα μην αντέξει
Σιγά μην πήγε να πουλάει και λουκουμάδες.
Ξεφουρνιζουν μαλακίες ,το καλοκαίρι τα φράγκα είναι παραθαλάσσια στην πείνα θα ξανά γυρίσει ,τζάμπα αναλύσεις.
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
69
Like
46
Πόντοι
0
Βαλεντίνα που δούλευε Λας Βέγκας νυχτερινή βάρδια ξέρει κανείς να μου πει που συνεχίζει;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.834
Κριτικές
379
Like
5.250
Πόντοι
10.647
Σιγά μην πήγε να πουλάει και λουκουμάδες.
Ξεφουρνιζουν μαλακίες ,το καλοκαίρι τα φράγκα είναι παραθαλάσσια στην πείνα θα ξανά γυρίσει ,τζάμπα αναλύσεις.
Γιατι το λες αυτο.?? Εγω αν την εβλεπα απο μακρια με δισκο να φωναζει ....λουκομαδαρες εκωωωωω...
θα αγοραζα ολο τον δισκο με τους λουκουμαδες....:zfuck:
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Μη σας φαίνεται παράξενο που σταμάτησε η Αννία της τελευταίες φορές που πήγα μαζί της ήτανε συνέχεια μέσα στο άγχος δεν ήθελε να δουλέψει δεν ήθελε να δει κανέναν είχε κουραστεί από τα προβλήματα που είχε στη χώρα της. Για μένα είναι η καλύτερη γυναίκα μέσα στο δωμάτιο αλλά μου είπε κουράστηκε δεν άντεχε άλλο το ότι ήθελε να σταματήσει μου το λεγε εδώ και ένα χρόνο. Από ότι ξέρω βρήκε καλή δουλειά σε νησί παίρνει καλά χρήματα κουράζεται βέβαια αλλά ήταν επιλογή της και πρέπει να τις σεβαστούμε. Δυστυχώς το χάσαμε το κορμί....
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
53
Like
3.968
Πόντοι
6.050
Μη σας φαίνεται παράξενο που σταμάτησε η Αννία της τελευταίες φορές που πήγα μαζί της ήτανε συνέχεια μέσα στο άγχος δεν ήθελε να δουλέψει δεν ήθελε να δει κανέναν είχε κουραστεί από τα προβλήματα που είχε στη χώρα της. Για μένα είναι η καλύτερη γυναίκα μέσα στο δωμάτιο αλλά μου είπε κουράστηκε δεν άντεχε άλλο το ότι ήθελε να σταματήσει μου το λεγε εδώ και ένα χρόνο. Από ότι ξέρω βρήκε καλή δουλειά σε νησί παίρνει καλά χρήματα κουράζεται βέβαια αλλά ήταν επιλογή της και πρέπει να τις σεβαστούμε. Δυστυχώς το χάσαμε το κορμί....
Η καλυτερη μεσα στο δωματιο μπορει να ηταν οταν πρωτοξεκινησε. Κι εγω την ειχα βαλει μεσα στις στανταρ επιλογες μου αλλα και μετα την 3η φορα που την επισκεφθηκα αλλαξε τροπαρι. Εμπαινα και μου λεγε η τσατσα οτι ειναι σε προγραμμα, αυτο συνεβη 3-4 φορες σερι. Σπαστηκα και δεν ξαναπατησα. Μετα απο καιρο ξαναπηγα, προφανως ξεραιλα ειχε πεσει, περασα στο δωματιο και ηταν ολο τελειωνε και τελειωνε. Δεν ξαναπατησα φυσικα.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Η καλυτερη μεσα στο δωματιο μπορει να ηταν οταν πρωτοξεκινησε. Κι εγω την ειχα βαλει μεσα στις στανταρ επιλογες μου αλλα και μετα την 3η φορα που την επισκεφθηκα αλλαξε τροπαρι. Εμπαινα και μου λεγε η τσατσα οτι ειναι σε προγραμμα, αυτο συνεβη 3-4 φορες σερι. Σπαστηκα και δεν ξαναπατησα. Μετα απο καιρο ξαναπηγα, προφανως ξεραιλα ειχε πεσει, περασα στο δωματιο και ηταν ολο τελειωνε και τελειωνε. Δεν ξαναπατησα φυσικα.
Τελικά όπως φαίνεται φιλαράκι ο μόνος που περνούσε πάντα καλά με αυτήν την κοπέλα ήμουν εγώ ίσως γιατί ταιριάξαμε ίσως γιατί με συμπάθησε δεν υπήρχε φορά που δεν πέρασα καλά. Και πάντα μου άνοιγε την ψυχή της και μου έλεγε τα προβλήματά της δεν πειράζει να είναι καλά όπου και να ναι. Η δουλειά που κάνουν αυτά τα κορίτσια είναι πολύ δύσκολη και ανάλογα με την ιδιοσυγκρασία της κάθε κοπέλας πόσο αντέχει να την κάνει τη δουλειά.
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
378
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Την Κρίσταλ τη δοκίμασε κανεις?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.834
Κριτικές
379
Like
5.250
Πόντοι
10.647

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom