Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.094
Κριτικές
89
Like
10.544
Πόντοι
25.015
Όλοι ξέρουμε ότι μπαίνουν όλες με πακια φίλε σιγά το νέο που μας είπες!αν κόλλησες κάτι πάλι δικό σου λάθος είναι! Είτε γαμησες ακαποτα είτε έδωσες μπουκι ακαποτα η είσαι προμοτορας! Καλά γαμησια
Τι ακριβώς κόλλησες φίλε ;
Πρωτα τον εβρισες και μετα ερωτηση και φιλε. Χαχαχαχαχχα. Ειστε απιστευτοι μερικοι εδω μεσα.
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Πρωτα τον εβρισες και μετα ερωτηση και φιλε. Χαχαχαχαχχα. Ειστε απιστευτοι μερικοι εδω μεσα.
Ποιον έβρισα φίλε!; Τι λες ; Πιες ένα καφεδάκι να ανοίξει το μάτι και ξανά διάβασε ευχαριστώ πολύ!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.094
Κριτικές
89
Like
10.544
Πόντοι
25.015
Ποιον έβρισα φίλε!; Τι λες ; Πιες ένα καφεδάκι να ανοίξει το μάτι και ξανά διάβασε ευχαριστώ πολύ!
Οτι ειπες ειρωνευτηκα οτι σιγα τα οα που σου ειπα και την υπονοια οτι ειναι προμοτοραςμου φανηκε σαν να πας να του την πεις,αν οχι τοτε λαθος δικο μου. Παω να ριξω νερακι στα ματια μου.
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
56
Like
216
Πόντοι
20
Πέρασμα με Ιζαμπέλα στο Belarus. Αλβανίδα, 21 ετών, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, ωραίο σφιχτό σώμα, συμπαθητικό πρόσωπο, ευγενική με άψογα ελληνικά. Έδωσα 50αρι για πιο χαλαρά (υποτίθεται). Περίμενα κανα τέταρτο να μπει στο δωμάτιο ενώ δεν είχε άλλον πελάτη, ήμουν έτοιμος να φυγω. Τελικά μπήκε, με έπιασε 2 λεπτά κουβέντα και πήγε να βάλει κατευθείαν καποτα, την σταμάτησα. Γενικά τυπικές υπηρεσίες, δεν είπε σε κατι όχι αλλά γενικά έβγαλε λίγο αίσθηση ξεπέτας.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.813
Πόντοι
3.346

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.001
Like
4.312
Πόντοι
456
Να βαλεις τις εξετασεις αμα θελεις να σε πιστεψουμε.
Εδω μια απλή αναφορά σε τι ΣΜΝ δεν λέει κ τι θεραπεία κάνει.Ασε που το μισό ποστ του θα είναι ....., ......., και κεφαλαια γράμματα σαν κάτι αγραμματους σε ποστ του fb
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε παιδιά κάτι σε μοντελε υπάρχει στην βραδινή βάρδια;
Εχει σαϊτ πάτα το στην αναζήτηση και βρες
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
23
Like
24
Πόντοι
0
Παιδιά θέλει Ριζική Ανανέωση!!! Πρέπει να συνεννοηθούμε όλοι εδώ μέσα μεταξύ μας για να μην πατήσει κανένας μας σε κανένα studio για μεγάλο διάστημα μπας και φέρουν επιτέλους καμία όμορφη κοπέλα της προκοπης γιατί έχει γεμίσει μονο Μπάζα Σαύρες και είναι οι ιδιες και οι ιδιες!!!! Ειναι πολύ σοβαρό το πρόβλημα!!!!!! Δεν πάει άλλο!!!!!!!
Πραγματικά δεν φέρνουν νέες κοπέλες και επίσης δεν φέρνουν από Ουκρανία Ρωσία όπως παλιά, μόνο από Κολομβία έρχονται
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Τύποι γνώμη για Αλεξάνδρα από paradise και για Άννα από Sex and the city;
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
113
Like
202
Πόντοι
1
Εχει σαϊτ πάτα το στην αναζήτηση και βρες
Ναι ξέρω, αυτές στο σάιτ τις έχω δει, λέω αν υπάρχουν κοπέλες με μοντελέ σώμα στα άλλα στούντιο που δεν υπάρχουν στο σάιτ, στην Φρίξου, Πέτρου Ερημίτη κλπ...
 

MasterGr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Like
138
Πόντοι
0
Πηγα στο στουντιο godlen lips κατα τις 9 το βραδυ στην Ζιζελ πηρα το προγραμμα με 60 ευρώ, εμφανιση νομιζω ειναι καταληλη για μπουρδελοκοριτσο φτιαγμενα βυζια χιλια φουσκομενα σωμα καλο λεπτη με ωραιο κωλαρακι αρκετα μαλακο αλλα ωραιο οχι ασχημο και εχει και αρκετα τατου. Στο σαλοναρισμα βγαινει γυμνη τα δειχνει ολα αυτο που γουσταρω πολυ εγω προσωπικα σε μια γυναικα στο επάγγελμα αυτο δεν εχει νοημα να φοράει και κατι ετσι κι αλλιώς δεν μας ενδιαφέρει θα της τα βγάλουμε όλα και επίσης πολύ χαμογελαστή με χιούμορ και αρκετά ομιλητική. Στο δωμάτιο αφου εκανα ενα ντουζ και καλα για να καθαρίσω το ριπαπα μου που μου το ζήτησε και η ιδια, περιμενα λιγο μεχρι να ερθει οχι ομως παρα πολυ, αφου εφτασε λοιπον εκατσε στο κρεβατι και ενω εκανα το ντουζ μου κανονικα μούλιασα το ριπαπα μου με ρωτάει αμα το επλινα καλα και ταυτόχρονα το καθάριζε με το μωρομαντηλο και το στομα με στοματικο διαλημα γενικα δεν ειχα ορεξη για παρεξηγηση ενταξει καταλαβαινω δεν εχει να κανει μονο με εμενα αλλα νομιζω εχει την εμπερια να καταλάβει πως ειναι ενα βρωμιαρης και πως ειναι ενας καθαρος ανθρωπος και αμα μιριζει απο το χιλιομετρο τσπ. στο τσιμπουκι πολυ καλη θα ελεγα ταλεντο οπως και την αποκαλεσα, μπολικο σαλιο με βαθια κατεβάσματα με εκανε πραγματικά κάγκελο, στο γαμησι αυτη με καβαλησε στην αρχη για λιγο μετα την πηρα στα τεσσερα και το τελος ηρθε με την τρομερη τσιμπουκαρα της. Στα τέσσερα οσο την γαμουσα πρόσεξα την κωλοτρυπιδα της αρκετά ανοιχτή και της εκανα την ερωτηση αμα την δεινει η ιδια με ειπε οτι ναι και οτι δεν μπορει τωρα αλλα την επομενη φορα πολυ ευχαριστως να μου εκανε και μια προσφορα βεβαια λεει οτι η ιδια ζηταει 50 ευρω εξτρα για την κωλαρα της μου φενοντε πολλα αλλά ελπίζω να μου κανει την προσφορά, επίσης με εκανε εντύπωση που γενικα ηταν σχετικα βιαστική λογικά λογο πελατείας βέβαια δεν το δικαιολογώ αλλα οκ δεν ηταν αγενέστατη απλα δεν άφησε πολλά φιλιά στομα και σωμα και γλειφομουνι. Γενικά ξέρει τι κανει εχει καλή αίσθηση το τι θέλουμε εμεις οι αγωνιστές της τρέλας. Εγω θα της βαλω ενα 8 γιατι απογοητεύτηκα οτι δεν αφήνει σχεδόν τίποτα απο προκαταρτικά φιλιά και τα λοιπά κι επίσης φαινόταν βιαστικη, αυτα απο μενα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.393
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Πηγα στο στουντιο godlen lips κατα τις 9 το βραδυ στην Ζιζελ πηρα το προγραμμα με 60 ευρώ, εμφανιση νομιζω ειναι καταληλη για μπουρδελοκοριτσο φτιαγμενα βυζια χιλια φουσκομενα σωμα καλο λεπτη με ωραιο κωλαρακι αρκετα μαλακο αλλα ωραιο οχι ασχημο και εχει και αρκετα τατου. Στο σαλοναρισμα βγαινει γυμνη τα δειχνει ολα αυτο που γουσταρω πολυ εγω προσωπικα σε μια γυναικα στο επάγγελμα αυτο δεν εχει νοημα να φοράει και κατι ετσι κι αλλιώς δεν μας ενδιαφέρει θα της τα βγάλουμε όλα και επίσης πολύ χαμογελαστή με χιούμορ και αρκετά ομιλητική. Στο δωμάτιο αφου εκανα ενα ντουζ και καλα για να καθαρίσω το ριπαπα μου που μου το ζήτησε και η ιδια, περιμενα λιγο μεχρι να ερθει οχι ομως παρα πολυ, αφου εφτασε λοιπον εκατσε στο κρεβατι και ενω εκανα το ντουζ μου κανονικα μούλιασα το ριπαπα μου με ρωτάει αμα το επλινα καλα και ταυτόχρονα το καθάριζε με το μωρομαντηλο και το στομα με στοματικο διαλημα γενικα δεν ειχα ορεξη για παρεξηγηση ενταξει καταλαβαινω δεν εχει να κανει μονο με εμενα αλλα νομιζω εχει την εμπερια να καταλάβει πως ειναι ενα βρωμιαρης και πως ειναι ενας καθαρος ανθρωπος και αμα μιριζει απο το χιλιομετρο τσπ. στο τσιμπουκι πολυ καλη θα ελεγα ταλεντο οπως και την αποκαλεσα, μπολικο σαλιο με βαθια κατεβάσματα με εκανε πραγματικά κάγκελο, στο γαμησι αυτη με καβαλησε στην αρχη για λιγο μετα την πηρα στα τεσσερα και το τελος ηρθε με την τρομερη τσιμπουκαρα της. Στα τέσσερα οσο την γαμουσα πρόσεξα την κωλοτρυπιδα της αρκετά ανοιχτή και της εκανα την ερωτηση αμα την δεινει η ιδια με ειπε οτι ναι και οτι δεν μπορει τωρα αλλα την επομενη φορα πολυ ευχαριστως να μου εκανε και μια προσφορα βεβαια λεει οτι η ιδια ζηταει 50 ευρω εξτρα για την κωλαρα της μου φενοντε πολλα αλλά ελπίζω να μου κανει την προσφορά, επίσης με εκανε εντύπωση που γενικα ηταν σχετικα βιαστική λογικά λογο πελατείας βέβαια δεν το δικαιολογώ αλλα οκ δεν ηταν αγενέστατη απλα δεν άφησε πολλά φιλιά στομα και σωμα και γλειφομουνι. Γενικά ξέρει τι κανει εχει καλή αίσθηση το τι θέλουμε εμεις οι αγωνιστές της τρέλας. Εγω θα της βαλω ενα 8 γιατι απογοητεύτηκα οτι δεν αφήνει σχεδόν τίποτα απο προκαταρτικά φιλιά και τα λοιπά κι επίσης φαινόταν βιαστικη, αυτα απο μενα.
Διεκπεραιωτικη και τυπική,στην ουσία πληρώνουμε μόνο εμφάνιση,αλλά την πήραν τα χρόνια κι αυτήν...έκανε την καριέρα της στην Αθήνα και ήρθε Θεσσαλονίκη για τα τελευταία ένσημα και τους αγαπουληδες...
 

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΕΥΣΗΣ....ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΔΙΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΠΑΚΙΣΤΑΝΩΝ.....((.... Η ελενα,,,))...
ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ pimp.......
 

Συνημμένα

  • IMG_20240313_094505.jpg
    IMG_20240313_094505.jpg
    145,8 KB · Εμφανίσεις: 27

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.001
Like
4.312
Πόντοι
456
MΑΚΡΙΑΑΑΑΑ.......!!!!!
Βρε αγαπουλη μήπως σε έριξε καμια πόρτα και τα γράφεις αυτά; Η μήπως γράφοντας αυτά θα την γαμας εσύ μόνο στην Θεσσαλονίκη κάνοντας την δυσφήμιση με το φτωχό σου μυαλό. Ακόμα περιμένουμε να μας πεις λεπτομέρειες που αποφεύγεις να πεις.
Έτσι κ αλλιώς δεν την έχω πάρει ποτέ ούτε μπαίνω σαυτο το μαγαζι αλλά μας έχεις πρήξει τα παπαρια ρε
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2024
Μηνύματα
35
Like
202
Πόντοι
20
Αδέρφια η Τζουλιέτα αξίζει στο κρεβάτι;μου ζει κολλήσει να πάω μαζί της αλλά τα πιο πολλά σχόλια είναι μέτρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom