Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
539
Πόντοι
306
Παιδια ξερει κανεις εαν δουλευει ακομη η Λουσι;;
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
284
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
Καλησπερα απανταχου συναγωνιστες. Περασμα στο παρανταις με αφροδιτη. Χαλαρο με 50. Πρωινες ωρες. Δεν ειχε πολυ κινηση. Πηγα στοχευμενα μετα απο παρότρυνση φιλου. Πιτσιρικα +- 20 χρονων. Γυφτακι μαλλον. Σωμα πολυ δυνατο οπως ειναι στο διπλα σαιτ. Δεν προτείνεται για βυζολαγνους. Αβυζι αλλα ωραιο σωμα για τα γουστα μου. Πρωτο μερος αρκετα καλο με προσπαθεια να δωσει. Στο ελευθερο μου λεει γλυφει μπαλες. Γενικα ηταν ανετη με το ρολοι κ παιχτηκαν 3 στασεις. Δεκτικη πολυ. Στο απλο δε ξερω πως θα ναι. Σωμα οπως ειπα δυνατο με πισω μερος παρα πολυ δυνατο. Φατσα μετρια θα ελεγα με λιγα σπυρακια. Γουσταρει πουτσα η μικρη και ειναι καλη. Συνίσταται .
Άβυζι 20 Χρόνη με ωραίο σωματακι και με σπυράκια ήξερα μια κοπέλα στο Λας βεγκας δεκτική σε όλα τη γαμούσες όπως ηθελες αλλά την έλεγαν Άννα οχι Αφροδιτη. Μάλλον θα είναι άλλη αυτή...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.186
Κριτικές
293
Like
9.438
Πόντοι
12.525
Έφαγα μια πατάτα απόψε...μα μία πατάτα

Ερημίτη στα ζυγά τέρμα αριστερά, καινούργιο σπίτι 4ο στη σειρά... Έρικα Ουγγαρία ένα χαριτωμένο ζουμπουρλουδι με κωλάρα , όχι όμορφο αλλά συμπαθητικό από 30€
Στο Medusa σίγουρα η Μιρέλα

Απέναντι Ερημίτη 1 και τα τρία σπίτια ανοιχτά.Απο δεξιά Μελαχρινή Σάντρα Ρουμάνα με την κωλάρα ...
Στο μεσαίο Ρόζα είπε η τσατσά αλλά ήταν μέσα.
Αριστερά η όμορφη Μπιάνκα που δούλευε και Φρίξου

Λας Βέγκας πρώτο η όμορφη Κάτια, μελαχρινή και αρχοντική.
Επιβεβαιώνω ότι γύρισε η Ρίτα...
Στο μεσαίο Σόνια ξανθιά

Μινώταυρου 14 ξύλινο...3 γκόμενες παρακαλώ :new_shocked:
Βγήκαν με τη σειρά το πρώτο πολύ δυνατό με κοντό καρέ, όμορφο με σοφιστικέ γυαλιά... μου θύμισε έντονα την τσαρίνα στο στυλ και στο περπάτημα, σημειώστε το αυτό.
Η δεύτερη ψηλή ξανθιά, επίσης όμορφη με γυαλιά λίγο προς μιλφ.
Η τρίτη μελαχρινή κλασσικό ρουμανικό καλούπι μου φάνηκε,δε την κοίταξα και πολύ...
Παίζει παρτουζα και με τις τρεις αλλά η πρώτη μου άρεσε... Ρωσία και Μολδαβία είπε η τσατσά για τις κοπέλες

Δίπλα Venus επίσης δύο κοπέλες μια καστανή μια μελαχρινή που έχω δει κι άλλες φορές αλλά δε μου λένε τίποτα

Φεύγω πάω Τρίδυμα για να κάνω αυτοψία στη μιλφ Καίτη στο τέρμα πίσω σπίτι ...ε ναι κατά 99% θα πω κι εγώ ότι πρόκειται για χειρουργημένη τρανς και από το σώμα αλλά και από τη μία λέξη που είπε... όχι ότι σημαίνει κάτι αυτό απλά επειδή αναφέρθηκε.
Ολόγυμνη βγήκε μου θύμισε στη φάτσα τη Γιασμίν την άσχημη που δούλευε Φρίξου 14, έτσι ίδιο στυλ είχε αλλά δε μίλησαν καθόλου ούτε αυτή ούτε η τσατσά μόνο ότι ξεκινάει με 30€

Δε θυμάμαι τι μου είπαν στο Μινώταυρου 14 αλλά σε όλα τα υπόλοιπα η τιμή είναι 30€ όπως και στα δύο τελευταία της Νικ Ουρανού σίγουρα όπως και στην Καρίνα αν δεν κάνω τρομερό λάθος.
Δε ξέρω γιατί κάποιοι επιμένουν να γράφουν ότι όλα τα σπίτια ξεκινάνε με 40 .
Τέλος πάντων... φεύγω πάω Γιαννιτσών κάνω κάτι γυρες και γυρνάω γιατί ήθελα δοκιμή απόψε...
Το πορνοένστικτο όμως δε λειτούργησε.

Μπαίνω στο καινούργιο σπίτι στην ερημίτη στην Ουγγαρέζα και τελικά έφυγα άχυστος... είχε κάτι χρόνια να συμβεί ούτε θυμάμαι πότε ήταν τελευταία φορά.
Εντάξει να δεχτώ ότι η κοπέλα είναι καινούργια εδώ, ίσως και καινούργια στη δουλειά... να δεχτώ ότι δεν ξέρει να κάνει πίπα... να δεχτώ ότι είναι μαζεμένη και θέλει να την πας ήρεμα.
Αλλά όταν δεν έχεις κάποιο ιδιαίτερο προσόν ώστε να καυλώσεις τον πελάτη και το τελευταίο λεπτό μου γίνεσαι επαγγελματίας και μου λες τελείωσε ο χρόνος είναι 15 λεπτά ενώ έχεις πάρει 50€ εκεί τα χαλάμε... δηλαδή με τα 30 € πόσο κάθεται?7 λεπτά?... και χωρίς να έχει πάρει κάποιο σήμα από την τσατσά η οποία απόρησε κι αυτή όταν έκανα παράπονα μετά...
Αφού αερογαμησα ένα πηγάδι με τζελ και δεν ένιωθα τίποτα την λέω κάτσε ένα λεπτό να χύσω με το χέρι τουλάχιστον... ένα λεπτό ήθελα... και μου λέει πλήρωσε παραπάνω αν θέλεις, τελείωσε ο χρόνος... και φεύγει
Ε πάρε τώρα κι εσύ μια κριτική al pacino και καλή επιστροφή στην πατρίδα .

Έχω ξαναπεί ότι δύσκολα θα μαυρίσω απόλυτα κάποια κοπέλα, πάντα θα κοιτάξω να βρω ελαφρυντικά... αλλά εδώ χωρίς να την έχει πιέσει κανείς και με μηδενική κίνηση έξω φέρθηκε σαν την πιο ξεπετα επαγγελματία η αβγαλτη και καινούργια κοπελίτσα στη δουλειά

 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Άβυζι 20 Χρόνη με ωραίο σωματακι και με σπυράκια ήξερα μια κοπέλα στο Λας βεγκας δεκτική σε όλα τη γαμούσες όπως ηθελες αλλά την έλεγαν Άννα οχι Αφροδιτη. Μάλλον θα είναι άλλη αυτή...
Εκείνη είχε βυζί τουλαχιστον 2αρι
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
56
Like
216
Πόντοι
20
Πέρασμα πριν από λίγα βράδια από το Inside όπου φέρανε καινούργια κοπέλα από Κολομβία. Μελαχρινή με μεγάλο κώλο και όμορφο πρόσωπο. Πέρασα με 50 για πιο χαλαρά. Τυπικές υπηρεσίες, καλούτσικη πίπα.

Στο δίπλα φέρανε πάλι την Κρίσταλ που ήταν εδώ το φθινόπωρο. Νεαρή σε ηλικία γύρω στα 20, με κοτσιδάκια και σιδεράκια. Είχα περάσει τότε και έμεινα ευχαριστημένος, θα ξαναδοκιμαστει σύντομα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Πέρασμα πριν από λίγα βράδια από το Inside όπου φέρανε καινούργια κοπέλα από Κολομβία. Μελαχρινή με μεγάλο κώλο και όμορφο πρόσωπο. Πέρασα με 50 για πιο χαλαρά. Τυπικές υπηρεσίες, καλούτσικη πίπα.

Στο δίπλα φέρανε πάλι την Κρίσταλ που ήταν εδώ το φθινόπωρο. Νεαρή σε ηλικία γύρω στα 20, με κοτσιδάκια και σιδεράκια. Είχα περάσει τότε και έμεινα ευχαριστημένος, θα ξαναδοκιμαστει σύντομα.
Ποια καινουρια τυπε.?? Η Συλβια το παλτο απο εμπεδοκλεους.??? Δεν την λες καινουρια...ή αλλη.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.279
Κριτικές
169
Like
8.354
Πόντοι
10.326
Μου λύθηκε το μυστήριο με την περίπτωση στα Τριδυμα!
Έλειπε χρόνια κ ξαναγύρισε η γνωστή ως Έλενα-Ελληνοβραζιλιανα παρουσιαζόταν. Είχε δουλέψει κ Φρίξου που έχει κριτικές!:cool2:
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
813
Πόντοι
361
Η Έλενα η Ρουμάνα με τις ματαρες και τις βυζαρες κάνει ακόμα βάρδιες αν ναι που ;;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.186
Κριτικές
293
Like
9.438
Πόντοι
12.525
Η Έλενα η Ρουμάνα με τις ματαρες και τις βυζαρες κάνει ακόμα βάρδιες αν ναι που ;;
Την περασμένη Κυριακή την είδα πρωινή βάρδια Ερημίτη στα ζυγά τέρμα αριστερά
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
813
Πόντοι
361

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.186
Κριτικές
293
Like
9.438
Πόντοι
12.525
Ευχαριστώ αλ !!! Πάλαια καραβάνα η Έλενα και ελπίζω να βλέπεται ακόμα !!
Φουλ καυλιάρα με το διχτυωτο και τις ρώγες να ξεπροβάλουν από το δίχτυ...αν δεν έβρισκα πάλι διαθέσιμη τη Νάταλι εκείνη τη μέρα, θα γυρνούσα για Έλενα
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
813
Πόντοι
361
Φουλ καυλιάρα με το διχτυωτο και τις ρώγες να ξεπροβάλουν από το δίχτυ...αν δεν έβρισκα πάλι διαθέσιμη τη Νάταλι εκείνη τη μέρα, θα γυρνούσα για Έλενα
Γεια σου ρε αλ μερακλή !!!
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Κελλυ δοκιμασε κανεις να μας πει εμπειρια; Ερημιτη στα μονα (βασει ορολογιας Αλ Πατσινο με μονα-ζυγα)
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Κελλυ δοκιμασε κανεις να μας πει εμπειρια; Ερημιτη στα μονα (βασει ορολογιας Αλ Πατσινο με μονα-ζυγα)
Αυτή είναι μια λατίνα Μπαμπατσικη που ήρθε στα μέρη μας σχετικά πρόσφατα;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Πρέπει να λέει τη αδερφη της καταλινας που ήρθες τώρα τελευταία
Παντως πριν μια βδομαδα που μπηκα μεσα, ξερωντας οτι η Καταλινα εφυγε, να δω ποια δουλευει, ηταν Συλβια απο εμπεδοκλεους, η τσατσα λεει καινουρια κοπελα, πολυ καλη μεσα, μπες θα περασεις καλα, ...της λεω με ποια ρε.??? με αυτην.??? και εφυγα γελοντας....
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.009
Πόντοι
34.168
Μου λύθηκε το μυστήριο με την περίπτωση στα Τριδυμα!
Έλειπε χρόνια κ ξαναγύρισε η γνωστή ως Έλενα-Ελληνοβραζιλιανα παρουσιαζόταν. Είχε δουλέψει κ Φρίξου που έχει κριτικές!:cool2:
Και μενα σε αυτη πηγε το μυαλο μου αμεσως.
Δυνατο κομματι,αν δεν εχει χαλασει εμφανισιακα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.629
Πόντοι
3.346
Παντως πριν μια βδομαδα που μπηκα μεσα, ξερωντας οτι η Καταλινα εφυγε, να δω ποια δουλευει, ηταν Συλβια απο εμπεδοκλεους, η τσατσα λεει καινουρια κοπελα, πολυ καλη μεσα, μπες θα περασεις καλα, ...της λεω με ποια ρε.??? με αυτην.??? και εφυγα γελοντας....
Εφυγε η καλη Συλβια που ειχε πρωτοεμφανιστει πριν κανα δυο χρονια στο ποιζον.. και μας εμεινε το κομοδινο.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
403
Κριτικές
7
Like
996
Πόντοι
361
Καλησπερα απανταχου συναγωνιστες. Περασμα στο παρανταις με αφροδιτη. Χαλαρο με 50. Πρωινες ωρες. Δεν ειχε πολυ κινηση. Πηγα στοχευμενα μετα απο παρότρυνση φιλου. Πιτσιρικα +- 20 χρονων. Γυφτακι μαλλον. Σωμα πολυ δυνατο οπως ειναι στο διπλα σαιτ. Δεν προτείνεται για βυζολαγνους. Αβυζι αλλα ωραιο σωμα για τα γουστα μου. Πρωτο μερος αρκετα καλο με προσπαθεια να δωσει. Στο ελευθερο μου λεει γλυφει μπαλες. Γενικα ηταν ανετη με το ρολοι κ παιχτηκαν 3 στασεις. Δεκτικη πολυ. Στο απλο δε ξερω πως θα ναι. Σωμα οπως ειπα δυνατο με πισω μερος παρα πολυ δυνατο. Φατσα μετρια θα ελεγα με λιγα σπυρακια. Γουσταρει πουτσα η μικρη και ειναι καλη. Συνίσταται .
μηπως μιλάμε για μια προην μασαζοκοπέλα του κρισταλ που ειχε φουσκώσει χείλη που μετα εκανε βυζιτες σε ενα διαμερισμα στο κέντρο κονταστην Καμαρα ? νομίζω ως Χριστίνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom