Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.062
Κριτικές
11
Like
17.370
Πόντοι
3.796
φιλε μην τσουβαλιάζεις,και εγώ σε αυτή την ηλικία είμαι και ναυάγιο παίζοντας πουλί κ βλέποντας τσόντες αλλά δεν κανω εποθέσεις στα παιδιά εδώ μέσα.
δεν ειναι θέμα ηλικίας
Δεν τους βάζω όλους στο ίδιο τσουβαλι φίλε.
Έχει παιδιά στην ηλικία που δηλώνει αυτός ,που είναι μαγκάκια και γυρισμένα.
Τώρα αυτός εκτός από ότι όλη η ιστορία του είναι σενάριο από τσόντα που είδε προχθές ,πουλάει και πνεύμα εδώ μέσα.
Δυστυχώς μεγάλο ποσοστό της νέας γενιάς είναι για τον πουτσο ..δεν το λέω έτσι απλά ,μακάρι να ήμουν λάθος ,βγες τώρα μια βόλτα στον δρόμο απλά και δες τους πως συμπεριφέρονται.
Το μόνο αληθινό που είπε σε όλη την ιστορία είναι ότι οι νέοι δεν γαμανε και ας είναι πιο εύκολο το μουνι πλέον .
Άμα ήταν οι γκόμενες σαν τις σημερινές όταν ήμασταν εμείς σε αυτήν την ηλικία ,θα τον βάζαμε όντως σε πάγο κάθε βράδυ.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Καλα που εχει φωτογραφιες η Βαρβαρα στο αλλο σαιτ και δεν τραβηχτηκα μεχρι κατω. Πολλακις εχουν δοξαστει παρουσιες απο εδω μεσα οι οποιες ειναι κατω του μετριου... Τα στανταρ μερικων εδω μεσα ειναι απαραδεχτα.

Κι ομως την ειδα απο κοντα και την δοκιμασα την Barbara κι ειναι πολλη καλυτερη απ' οτι στις φωτο, οπου φαινεται καπως μεγαλυτερη στο προσωπο... Ισως η τελευταια φωτο, που εχει στο φαιντγκερλς ειναι πιο κοντα σ' αυτο που ειδα εγω...
Ισως φταιει κι ο φωτισμος στις φωτο, που τη αδικει.. Κατα τ' αλλα στο σωμα ειναι γυμνασμενη και σφιχτη, οπως φαινεται στις φωτο με ωραιες βυζαρες μιλαει και καλα αγγλικα..!
Γενικα, απ' την περασμενη βδομαδα πηρα 4 λατινες, απ' αυτες τις καινουριες, που εφεραν αυτα τα μαγαζια απο Κολομβια και Βενεζουελα... Ολες στην πρωινη βαρδια...
Οι αλλες τρεις ειναι ακριβως οπως στις φωτο, ισως με λιγη επεξεργασια...
Πηρα και τη Ciel με τις μεγαλες βυζαρες με κρικακια στις ρωγες.. Πολλη καλη συμμετοχη με εντονα γλωσσοφιλα, αλλα μιλα μονο ισπανικα κι εχει αρκετες καμπυλες και στην κοιλια, που την κρυβει στις φωτο και στην κωλαρα...
Παντως για την συμμετοχη και τις βυζαρες αξιζει!
Ακομα την Τζουλιετα, που φαινεται η πιο μικρη και με το πιο μοντελε αδυνατο σωμα, αλλα παλι με ωραια βυζια με μυτερες ρωγες... Μιλαει κι αυτη αγγλικα, αλλα εχει καποιο τουπε σχετικα με τις αλλες...
Δεν με παρεξενεψε γιατι ειναι οντως μουναρα, που ισως ειναι καλυτερη απο εμφανιση απ' τα περισσοτερα εσκορτ στην πολη!
Και τελος πηρα την Αλεχαντρα σημερα, που ειναι κι αυτη μουναρα οπως στις φωτο... Με μονη διαφορα οτι τωρα εχει ισιο μαλλι.. Σφιχτο σωμα με βυζαρες, ωραιο προσωπο, εκτιμω κοντα στα 30 και στο σαλονι βγαινει με δωδεκαποντα.. Οταν τα βγαζει ειναι γυρω στο 1.60+.. Αλλα ειναι φωτια, εμπειρη με πολλη καλη συμμετοχη και με τρελανε κι αυτη στα γλωσσοφιλα! Η καλυτερη απ' ολες για μενα κι ηταν η πρωτη μερα της σημερα!
Δυστυχως μιλα κι αυτη μονο ισπανικα, οποτε δεν καταλαβα καλα ποσο θα μεινει...
Αν μαθει καποιος ας ενημερωσει... Αν προλαβω θα γραψω και κριτικες, αλλα κι οι 4 αξιζουν μια επισκεψη!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Mε αφορμή τα τελευταία δρώμενα.
1. Όποιος θέλει να γράφει μεγάλες κριτικές, sex stories κλπ είναι καλύτερα να τις γράφει απευθείας στον κατάλογο. Έτσι το θρεντ δεν γεμίζει με σεντόνια και αποφεύγουμε ιστορίες καθε τρεις και λίγο.
2. Για τους 40 ετών παρθένους είναι απλό, μην πηγαίνετε σε γκόμενες που κάνουν pse αλλά επιλέξτε μια που κάνει πιο χαλαρό πρόγραμμα. Το πιο πιθανό με την πρώτη κατηγορία (που ανήκει και η Crystal) είναι να μπλοκάρετε. Όσοι ασχολούμαστε, έχουμε γράψει τα κέρατά μας εδώ μέσα, διαβάστε και επιλέξτε σωστά!
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
56
Like
216
Πόντοι
20
Πέρασμα πριν από λίγο από την περιοχή. Γενικά τίποτα το ενδιαφέρον. Ευχάριστη έκπληξη μια Ουκρανή ονόματι «Αφροδίτη». Μου θύμισε την Μιρέλλα σε πιο chubby. Πέρασμα με το απλό (40€). Πολύ καλό pregame με φιλιά και γλυψίματα παντού. Γενικά πολύ δεκτική και πρόθυμη να σε ικανοποιήσει χωρίς να δείχνει βιασύνη.

Ήμουν έτοιμος να περάσω στο τελευταίο αριστερά στην Π. Ερημίτη, όπου ήταν μια μελαχρινή αδύνατη. Άλλαξα κατευθείαν γνώμη όταν βγήκε το παλικάρι από μέσα και τον ρώτησε η τσα2 αν ήταν όλα καλά και αυτός αποκρίθηκε «όχι», έκανα μλκια κ δεν έκατσα να ακούσω τι και πως. Εάν έχει περάσει κανείς μαζί της ας πει τι φάση, γιατί παρολαυτα την έχω σταμπαρισμενη για την επόμενη φορά.
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
Καλησπερα παιδια ξερει κανεις ποτε θα επιστρεψει η λαρα;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Κι ομως την ειδα απο κοντα και την δοκιμασα την Barbara κι ειναι πολλη καλυτερη απ' οτι στις φωτο, οπου φαινεται καπως μεγαλυτερη στο προσωπο... Ισως η τελευταια φωτο, που εχει στο φαιντγκερλς ειναι πιο κοντα σ' αυτο που ειδα εγω...
Ισως φταιει κι ο φωτισμος στις φωτο, που τη αδικει.. Κατα τ' αλλα στο σωμα ειναι γυμνασμενη και σφιχτη, οπως φαινεται στις φωτο με ωραιες βυζαρες μιλαει και καλα αγγλικα..!
Γενικα, απ' την περασμενη βδομαδα πηρα 4 λατινες, απ' αυτες τις καινουριες, που εφεραν αυτα τα μαγαζια απο Κολομβια και Βενεζουελα... Ολες στην πρωινη βαρδια...
Οι αλλες τρεις ειναι ακριβως οπως στις φωτο, ισως με λιγη επεξεργασια...
Πηρα και τη Ciel με τις μεγαλες βυζαρες με κρικακια στις ρωγες.. Πολλη καλη συμμετοχη με εντονα γλωσσοφιλα, αλλα μιλα μονο ισπανικα κι εχει αρκετες καμπυλες και στην κοιλια, που την κρυβει στις φωτο και στην κωλαρα...
Παντως για την συμμετοχη και τις βυζαρες αξιζει!
Ακομα την Τζουλιετα, που φαινεται η πιο μικρη και με το πιο μοντελε αδυνατο σωμα, αλλα παλι με ωραια βυζια με μυτερες ρωγες... Μιλαει κι αυτη αγγλικα, αλλα εχει καποιο τουπε σχετικα με τις αλλες...
Δεν με παρεξενεψε γιατι ειναι οντως μουναρα, που ισως ειναι καλυτερη απο εμφανιση απ' τα περισσοτερα εσκορτ στην πολη!
Και τελος πηρα την Αλεχαντρα σημερα, που ειναι κι αυτη μουναρα οπως στις φωτο... Με μονη διαφορα οτι τωρα εχει ισιο μαλλι.. Σφιχτο σωμα με βυζαρες, ωραιο προσωπο, εκτιμω κοντα στα 30 και στο σαλονι βγαινει με δωδεκαποντα.. Οταν τα βγαζει ειναι γυρω στο 1.60+.. Αλλα ειναι φωτια, εμπειρη με πολλη καλη συμμετοχη και με τρελανε κι αυτη στα γλωσσοφιλα! Η καλυτερη απ' ολες για μενα κι ηταν η πρωτη μερα της σημερα!
Δυστυχως μιλα κι αυτη μονο ισπανικα, οποτε δεν καταλαβα καλα ποσο θα μεινει...
Αν μαθει καποιος ας ενημερωσει... Αν προλαβω θα γραψω και κριτικες, αλλα κι οι 4 αξιζουν μια επισκεψη!
Γενικα εχει ακουστει οτι οι λατινες σε γενικες γραμμες δεν ειναι τοσο καλες στο θεμα υπηρεσιων. Απο προσωπικη εμπειρια να σ πω οτι οταν ειχα παει πρωτες φορες στην Συλβια ειχα περασει σουπερ μετα δεν ξερω τι εγινε αλλα αλλαξε παρα πολυ συμπεριφορα,ισως βρηκε κανα γκομενο ποιος ξερει. Επισης οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι, της εχεις βγαλει ολες μουναρες και οκ μακαρι να ειναι ετσι. Οπως κ να χει ωραιος για την ενημερωση.
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
εχω δει περιγραφες απο αλλους και προσπαθησα να κανω το ιδιο (κανοντας το δικο μου κειμενο πιο ευκολοδιαβαστο με εντονα γραμματα, τιτλους, πλαγια γραμματα κλπ) . παρολα αυτα δεν εχω γραψει κανενα ψεμα μεσα για να εντυπωσιασω.

ανεφερα τους λογους που αυτο ισως δεν ηταν καλο. το να κοπει η εικονικη πραγματικοτητα απο νεους. μαθαινεις αλλιως και "μπλοκαρεις" τον εαυτο σου απο αυτα που θα μπορουσες να νιωσεις στην πραγματικοτητα με αληθινη γυναικα. ηταν 50-50
Λοιπόν το σεξ δεν είναι γυμναστικές επιδείξεις, εκτός και αν έχεις εξαιρετική αντοχή και γερή καρδιά (όχι τόσο μυς) θα κουραστείς. Άμα είναι η πρώτη σου φορά και το μόνο που έχεις δει είναι πορνό με πολλές στάσεις και γρήγορο ρυθμό ε δεν θα το απολαύσεις. Επίσης το άγχος είναι καταστροφικό γιατί ότι και να κάνει το σώμα το μυαλό νιώθει, και αν το μυαλό είναι αλλού φυσικά και δεν θα το απολαύσεις.

Θα πω κάτι που έλεγε ο Μπρους Λι ότι δεν φοβάται κάποιον που γνωρίζει χίλιες κινήσεις και τις έχει κάνει μια φορά αλλά αυτόν που γνωρίζει μια κίνηση αλλά την έχει εξασκήσει χίλιες φορές. Κάτι αντίστοιχο ισχύει και στο σεξ δεν χρειάζεται να κάνεις τον Κάμα σούτρα ολόκληρο για να είσαι καλός και να το απολαύσεις, απλά πράγματα μάθε καλά να τα κάνεις, από απλές στάσεις όπως ιεραποστολικό ξεκίνα και μάθε την καλά και σε αργό ρυθμό και μετά βλέπεις και άλλα. Εστίασε στην αίσθηση και όχι στην κίνηση και την ταχύτητα. Επίσης το συναίσθημα πάντα κάνει το σεξ καλύτερο, δεν είμαστε μηχανές κακά τα ψέματα. Δεν λέω ότι δεν μπορείς να περάσεις καλά χωρίς συναίσθημα, απλά με συναίσθημα θα περάσεις ακόμη καλύτερα σίγουρα. Για αυτό μην υποτιμάς τα προκαταρκτικά καθόλου, φιλιά κλπ. ,έχουν την αξία τους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Άλλο να εκφράζεις τις σκέψεις σου και άλλο να παραμυθιαζεις τον κόσμο για να πηγαίνει να αφήνει 50ρικα .
Για τις σεξουαλικές του ικανότητες δεν σχολιάζω καν,μέχρι και η κοπέλα άμα κάνει ένα translate θα γελάει μέχρι αύριο .
Επίσης δεν μπορούν να προσβάλουν όλους τους άλλους που είναι τόσα χρόνια στη φάση , επικαλούμενοι επιστήμονες του YouTube.
Δεν βλέπεις τον Nikthegreek23 ; ακόμα προσπαθεί να πείσει τον εαυτό του ότι μάλλον ήταν όλα όμορφα με το 50ρικο που έδωσε .
ΕΕ εντάξει ρε καλά ήταν γιατί το λες αυτό
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
ο πατερας μου ειναι 73. τα ναυαγια ειναι αυτα που γεννηθηκαν απο το 2000 κ μετα. πιο πιθανο δηλαδη να αναφερεται στην ηλικια των δικων του παιδιων παρα σε μενα.
Κοίτα και εγώ τ 99 είμαι 24 αλλά έχω κοπελα κ ολα καλα κάτω εκεί είναι καλό Ν πας μια στο τόσο αμα θες να γαμήσεις ξένες από χώρες που συνήθως δεν θα βρεις έξω στη βόλτα άνετα εγώ γουσταρα λατινες και μια στο τόσο παω εκεί γτ ήθελα να παω και με αυτές αλλά δεν είναι για να μάθεις εκεί όπως ειπαν και παραπανω για να ξεδωσεις είναι το πολυ
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Δεν τους βάζω όλους στο ίδιο τσουβαλι φίλε.
Έχει παιδιά στην ηλικία που δηλώνει αυτός ,που είναι μαγκάκια και γυρισμένα.
Τώρα αυτός εκτός από ότι όλη η ιστορία του είναι σενάριο από τσόντα που είδε προχθές ,πουλάει και πνεύμα εδώ μέσα.
Δυστυχώς μεγάλο ποσοστό της νέας γενιάς είναι για τον πουτσο ..δεν το λέω έτσι απλά ,μακάρι να ήμουν λάθος ,βγες τώρα μια βόλτα στον δρόμο απλά και δες τους πως συμπεριφέρονται.
Το μόνο αληθινό που είπε σε όλη την ιστορία είναι ότι οι νέοι δεν γαμανε και ας είναι πιο εύκολο το μουνι πλέον .
Άμα ήταν οι γκόμενες σαν τις σημερινές όταν ήμασταν εμείς σε αυτήν την ηλικία ,θα τον βάζαμε όντως σε πάγο κάθε βράδυ.
Είμαστε και μεις οι νέοι που κανουμε παρεα με παλιους μόνο και δεν ακουμε τραπ
Υπάρχουμε εγώ έχω μεινει λες και ζω στα 70-80-90 αλλά είμαι αρκετά νέος
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.062
Κριτικές
11
Like
17.370
Πόντοι
3.796
Είμαστε και μεις οι νέοι που κανουμε παρεα με παλιους μόνο και δεν ακουμε τραπ
Υπάρχουμε εγώ έχω μεινει λες και ζω στα 70-80-90 αλλά είμαι αρκετά νέος
Από τους παλιούς μαθαίνεις πάντα φίλε μου ,άσχετα που αυτοί μας έσπρωξαν στα μονοπατια των μπουρδελων.
Όταν κάνεις παρέα με μεγαλύτερους αποκτάς τις συνήθειες τους ,κωλομπαρα ,καφενεία,μπουρδέλα κτλ ,πράγματα που αν ήσουν μόνο με παιδιά της ηλικίας σου δεν θα τα έβλεπες ποτέ ή θα τα έβλεπες σαν ένα είδος ,πάμε να σπάσουμε πλάκα .
Άντε και ένα μικρο ρητό από έναν παλιό παραπερπατημενο που μου είχε πει πάνω στα ουισκια .. -στην γυναίκα ποτέ δεν θα παραδέχεσαι ότι την απατησες και να σε πιάσει στο τηλέφωνο ,στην καφετέρια,στο μπαρ ,να είστε μαζί έξω ..αν δεν σε πιάσει να έχεις το πουτσο σου χωμένο μέσα και δεν παραδεχτείς τίποτα,θα μείνει για πάντα με την αμφιβολία ,αν το παραδεχτείς θα στο χτυπάει μια ζωή με την πρώτη ευκαιρία . 20 χρόνια το τηρώ και εχει πάντα απόδοση!
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
132
Πόντοι
0
Γεια σας , συναγωνιστές.. ήθελα την γνώμη σας.. Είμαι καινούργιος.. Δείξτε επιείκεια και μη με κραξετε.. έχω φάει κόλλημα, ήθελα να πάω με την Άρτεμις από την σιρίνα.Ερχεται Θεσσαλονίκη.. Της μίλησα με μηνύματα και ζητάει φωτογραφία δικιά μου, αλλιώς δεν βρίσκεται.. Εγω δεν δεν θέλω να στείλω.. Είναι φυσιολογικό που ζητάει και είμαι υπερβολικός ή είναι φυσιολοφικο που δεν θέλω να την στείλω μην με δω παντού μετά στο ίντερνετ...;;;
 

Mastarovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
45
Πόντοι
0
Συναγωνιστές παίζει καμία βυζαρου σε αυτή την βάρδια έρχομαι ταξίδακι σας ευχαριστώ πολύ
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
56
Like
216
Πόντοι
20
Γεια σας , συναγωνιστές.. ήθελα την γνώμη σας.. Είμαι καινούργιος.. Δείξτε επιείκεια και μη με κραξετε.. έχω φάει κόλλημα, ήθελα να πάω με την Άρτεμις από την σιρίνα.Ερχεται Θεσσαλονίκη.. Της μίλησα με μηνύματα και ζητάει φωτογραφία δικιά μου, αλλιώς δεν βρίσκεται.. Εγω δεν δεν θέλω να στείλω.. Είναι φυσιολογικό που ζητάει και είμαι υπερβολικός ή είναι φυσιολοφικο που δεν θέλω να την στείλω μην με δω παντού μετά στο ίντερνετ...;;;
Αδερφέ δεν μου έχει τύχει ποτέ αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να έστελνα φώτο. Γενικά το έχω ακούσει πάντως να ζητάνε. Δεν πιστεύω όμως ότι υπάρχει πιθανότητα να διαρρεύσει. Κάπου διάβασα ότι ένας έστελνε φωτό ενός άλλου που απλά του έμοιαζε κάπως
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
773
Like
2.478
Πόντοι
446
Από αύριο για 10 μέρες ΛΉΜΝΟΥ 8 Η ΔΙΆΝΑ
IMG-a713cbf3b9933b8c0cb7e93f904449a9-V.jpg
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Πέρασα με μια Ελένη Ελληνίδα μου είπε η τσατσα στην αρχή της Ν. Ουρανού προς τον μύλο. Ωραίο σωματάκι κοντό καρέ ξανθο και βυζι 2.5 δυστυχώς θυμήθηκα ξανά γιατί προτιμώ τα στάνταρακια μου, η κοπέλα εντελώς διαδικαστική χωρίς να είναι αγενής η κάτι εξαιρετικά κακό. Θα πω πάλι για τις Άντζελα, Ριτα, Νάταλι που ειχα την χαρα να ξαναπάρω τον τελευταίο μηνα και είναι σε άλλο επίπεδο στις υπηρεσίες. Είδα στην τσάρκα ένα ωραίο μελαχρινο λεπτο μωρό στο τελευταίο αριστερά π. Ερημίτη, την Λινα στο prive , μου φανηκε καλη περιπτωση και κυριως απίστευτα μπάζα που και να με πλήρωναν δεν θα έμπαινα.
 

weired

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν από λίγο από την περιοχή. Γενικά τίποτα το ενδιαφέρον. Ευχάριστη έκπληξη μια Ουκρανή ονόματι «Αφροδίτη». Μου θύμισε την Μιρέλλα σε πιο chubby. Πέρασμα με το απλό (40€). Πολύ καλό pregame με φιλιά και γλυψίματα παντού. Γενικά πολύ δεκτική και πρόθυμη να σε ικανοποιήσει χωρίς να δείχνει βιασύνη.

Ήμουν έτοιμος να περάσω στο τελευταίο αριστερά στην Π. Ερημίτη, όπου ήταν μια μελαχρινή αδύνατη. Άλλαξα κατευθείαν γνώμη όταν βγήκε το παλικάρι από μέσα και τον ρώτησε η τσα2 αν ήταν όλα καλά και αυτός αποκρίθηκε «όχι», έκανα μλκια κ δεν έκατσα να ακούσω τι και πως. Εάν έχει περάσει κανείς μαζί της ας πει τι φάση, γιατί παρολαυτα την έχω σταμπαρισμενη για την επόμενη φορά.
Σε ποιο σπίτι αυτή η Αφροδίτη συναγωνιστή? Δώσε και μια πιο αναλυτική περιγραφή αν είναι εύκολο.
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
251
Κριτικές
13
Like
656
Πόντοι
901
Πέρασα με μια Ελένη Ελληνίδα μου είπε η τσατσα στην αρχή της Ν. Ουρανού προς τον μύλο. Ωραίο σωματάκι κοντό καρέ ξανθο και βυζι 2.5 δυστυχώς θυμήθηκα ξανά γιατί προτιμώ τα στάνταρακια μου, η κοπέλα εντελώς διαδικαστική χωρίς να είναι αγενής η κάτι εξαιρετικά κακό. Θα πω πάλι για τις Άντζελα, Ριτα, Νάταλι που ειχα την χαρα να ξαναπάρω τον τελευταίο μηνα και είναι σε άλλο επίπεδο στις υπηρεσίες. Είδα στην τσάρκα ένα ωραίο μελαχρινο λεπτο μωρό στο τελευταίο αριστερά π. Ερημίτη, την Λινα στο prive , μου φανηκε καλη περιπτωση και κυριως απίστευτα μπάζα που και να με πλήρωναν δεν θα έμπαινα.
Η αντζελα που δουλεύει? Ειναι οπως Ρίτα κ βλαντα απο υπηρεσίες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom