Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
69
Like
192
Πόντοι
0
Έχω ακόμα το fb της ρε κουφάλες :cheesy:... και μάλιστα υπάρχει και φωτογραφία μαζί με Κάρμεν και έναν γύφτο ανάμεσα τους
Ο αντρας της ειναι. Εχουν κανει ακομα 2 παιδια με τον ρουμανογυφτο. 3 εχει τωρα. Τελευταια φορα την γαμησα στο λονδινο στο μπερμπιχαμ. περιπου το 2016. Μετα χαθηκε.
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Πέρασμα από Άγιο Μαμα στον Bella μιας και βρέθηκε στο δρόμο μου. Καμία σχέση με την ενημέρωση του ροστερ που κάνει ο τυπάς στο νήμα της Χαλκιδικής. Σήμερα είχε ένα Ουκρανακι (Μαργαρίτα την βάφτισαν), πολύ καλό σε σώμα και φάτσα 20-25 ετών, μέτριο ανάστημα με κάστανο σπαστό μακρύ μαλλί, 40 απλό στο δεκάλεπτο, 50 με μασάζ, 60 με 69 στο 15λεπτο και 70 όλα τα παραπάνω με ακα τσιμπουκι στο 15λεπτο και φτάνει μέχρι τα 150 για 60λεπτο με 2 εκτονώσεις. Πήγα να πάρω το 70αρι αλλά μου λέει η υπηρεσία πρέπει να περιμένεις μισή ώρα γιατί θα μπει σε μισάωρο πρόγραμμα η κοπέλα. Βιαζόμουν και έφυγα, ίσως καλύτερα διότι μύριζε φόλα παρά την άψογη εμφάνιση της κοπέλας...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Πέρασμα από Άγιο Μαμα στον Bella μιας και βρέθηκε στο δρόμο μου. Καμία σχέση με την ενημέρωση του ροστερ που κάνει ο τυπάς στο νήμα της Χαλκιδικής. Σήμερα είχε ένα Ουκρανακι (Μαργαρίτα την βάφτισαν), πολύ καλό σε σώμα και φάτσα 20-25 ετών, μέτριο ανάστημα με κάστανο σπαστό μακρύ μαλλί, 40 απλό στο δεκάλεπτο, 50 με μασάζ, 60 με 69 στο 15λεπτο και 70 όλα τα παραπάνω με ακα τσιμπουκι στο 15λεπτο και φτάνει μέχρι τα 150 για 60λεπτο με 2 εκτονώσεις. Πήγα να πάρω το 70αρι αλλά μου λέει η υπηρεσία πρέπει να περιμένεις μισή ώρα γιατί θα μπει σε μισάωρο πρόγραμμα η κοπέλα. Βιαζόμουν και έφυγα, ίσως καλύτερα διότι μύριζε φόλα παρά την άψογη εμφάνιση της κοπέλας...
Τυπε κακως που δεν περιμενες, η Μαργαριτα ειναι φωτια μεσα στο δωματιο, την πληρωσα τον Αυγουστο στα Τρικαλα, αλλα δεν βολεψε να παω Χαλκιδικη να την ξαναδω, πραγματικα αξιζει....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
η γνωστή Ειρήνη ήταν, ίσως όχι στην καλύτερή της μέρα

Δυστηχως, δεν για εμενα, εχει σωματαρα ομως για 50αρα...

Μοσχομυριζαν τα παιδιά στη Ρίτα;πως τα είδες την πλυναν την κωλοτρυπιδα :cheesy::cheesy::cheesy:

Σταματαααα.!! :2funny:

Η Ειρήνη μαζί με την Εβελίνα και την Μιρέλλα πρέπει να είναι οι τελευταίες εναπομείνασες από την πολύ δυνατή ρουμανική φουρνιά που εμφανίστηκε εκεί γύρω στο '09. Τις είχα δοκιμάσει και τις τρεις στο Βαρδάρη, καμία δεν έγινε στανταράκι, αλλά καταλαβαίνω γιατί έχουν το κοινό τους για διαφορετικούς λόγους η καθεμία και γιατί κρατήσαν τόσα χρόνια.

Οι αγαπημένες μου από εκείνη την φουρνιά ήταν η Σιμόνα και η Άννα η μιλφ.

Σιμονα τυπε.!!!!!!! Εκοβα το μικρο δαχτυλο του ποδιου μου για να την ξαναπληρωσω.!! ....λεμε τωρα..!!! :2funny:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Έχω ακόμα το fb της ρε κουφάλες :cheesy:... και μάλιστα υπάρχει και φωτογραφία μαζί με Κάρμεν και έναν γύφτο ανάμεσα τους
Μου είχε δώσει τηλέφωνο για να βρεθούμε εκτός, το οποίο ποτέ δε χρησιμοποίησα, κακώς ίσως...αλλά εκείνη την εποχή δεν ήξερες που να πρωτοπάς... Αφρούλα, Έφη, Νατάσα, Βερόνικα, Ανδριάννα, Κάντυ, Έμμα, Άντζελα και ένα σωρό άλλες, ποια να πρωτοθυμηθείς...ωραίες εποχές..και βέβαια τότε πάλι είχε κόσμο που γκρίνιαζε ότι δεν έχουμε τίποτα :cheesy:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Σιμονα τυπε.!!!!!!! Εκοβα το μικρο δαχτυλο του ποδιου μου για να την ξαναπληρωσω.!! ....λεμε τωρα..!!! :2funny:

Η Σιμόνα παίζει να είναι το καλύτερο τσιμπούκι που μου έχουν πάρει ever σε μπουρδελοστούντιο, δηλαδή έχει για πολλές να πούμε, αλλά αυτή για μένα ήταν η top. Α ρε Ιονούτ, δεν μπορούσες να περιμένεις λίγο ακόμα πριν την παντρευτείς.
 

Aris 72

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
26
Like
31
Πόντοι
0
Καποια φιλιω στο paradise... Ξέρουμε τιποτα συναγωνιστές
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
30
Like
182
Πόντοι
0
Δοκιμή πριν μια ώρα. Χριστίνα ή Κριστίν στο Vegas στο σπιτάκι που ναι μόνο του από τη μια πλευρά. Ωραίο ξανθό μίλφ με όμορφα ανοιχτόχρωμα μάτια αλλά λίγο σπασμένη φάτσα,δυνατό στήθος και ζυμαρωτή κωλάρα. Τίμια επιλογή στο τριαντάρι επιλέχθηκε έναντι της Κάρμεν (μουνάρα εμφανισιακά/μέσα δεν ξέρω) και της Ρόζας που ήταν μαζί ακριβώς απέναντι αλλα θέλαν σαράντα. Δυνατά της σημεία στον αγώνα η πίπα και το φιλότιμο. Μιλάει και λίγο,γλύφει κιόλας από μένα είναι ναι.
 

nicod88

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
5
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα . χθεσινοβραδινη επισκεψη . γενικα ειδα ωραιες κοπελες χθες .
στο poision την μαρσελα . εμφανισιακα ωραια
στο hot lady μια μου θυμισε λιγο κατι ασιατικο . φανηκε να εχει διαθεση . ωραιο προσωπο ωραιο κωλο
στο inside ηταν αυτη η χουανιτα . εχω ακουσει τα χειροτερα δεν το ρισκαρω
στο sex and the city ηταν μια σιλβια πολυ ωραια κρατηθηκα να μην μπω γτ ηθελα να δω τι παιζει πρωτα

τελικα μπηκα στο las vegas στο πιο μεσα το δεξια .
ηταν 2 κοπελες η ροζα και η καρμεν . την ροζα την ειχα δοκιμασει παλια που ηταν ακομα με 30 ε . απιστευτη εμφανιση , με προσοντα και πολυ ωραια φατσα και φαινεται πιτσιρικα . ηταν καλη περιπτωση θυμαμαι

η αλλη κοπελα ηταν μια που την βλεπω 1η φορα η καρμεν .
22 χρονων δηλωνει . ωραια εμφανιση ειπα να την δοκιμασω . δεν ειναι τοσο πληθωρικη οσο η ροζα , εχει πιο μικρα προσοντα σε κωλο . τα βυζια ωραια φυσικα ελαχιστα πεσμενα αλλα το ωραιο το πεσμενο . και πολυ ωραια φατσα .
στα του αγωνα ΤΟΠ πιπα ακομα και με προφυλακτικο ηταν πολυ καλη η αισθηση .
στο γαμηση δεν αντεξε στα 4 πολυ ωρα η αληθεια ειναι . ειπε οτι πονουσε .
γενικα καλη εμπειρια στο συνολο.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Οχι. Πολλα εξτραδακια μεσα στο δωματιο. με +100 της εχωσα ασυρματο τηλεφωνο στον κωλο και πολλα αλλα........ Με εχει στοιχειωσει η πουτανα αυτη.... Τρελα γουστα και σε χοτελ.
δονητης δε σου αρκουσε; τηλεφωνο ηθελες;
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Δοκιμή πριν μια ώρα. Χριστίνα ή Κριστίν στο Vegas στο σπιτάκι που ναι μόνο του από τη μια πλευρά. Ωραίο ξανθό μίλφ με όμορφα ανοιχτόχρωμα μάτια αλλά λίγο σπασμένη φάτσα,δυνατό στήθος και ζυμαρωτή κωλάρα. Τίμια επιλογή στο τριαντάρι επιλέχθηκε έναντι της Κάρμεν (μουνάρα εμφανισιακά/μέσα δεν ξέρω) και της Ρόζας που ήταν μαζί ακριβώς απέναντι αλλα θέλαν σαράντα. Δυνατά της σημεία στον αγώνα η πίπα και το φιλότιμο. Μιλάει και λίγο,γλύφει κιόλας από μένα είναι ναι.
δυστυχως απο οτι εχω καταλαβει το απλο στα περισσοτερα ειναι ηδη 40
 

Aris 72

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
26
Like
31
Πόντοι
0
Καλημέρα. Να ευχαριστήσω όλους όσους έχουν γράψει για τη Ναταλί και τη Ρίτα. Δοκιμάστηκαν και οι δύο τις τελευταίες μέρες. Αν και έχουν ειπωθεί πολλές φορές να πω κάτι και εγώ. Η Ναταλί είναι εκπληκτική. Το ζει. Το χύσιμο που κάνει είναι ατελείωτο. Το ευχαριστήθηκα και φυσικά θα ξαναπάω. Όσο για τη Ρίτα τι να πω παραπάνω από ότι έχει ήδη γραφτεί. Είναι από τα καλύτερα GFE που έχω πάρει. Της αρέσει αυτό που κάνει και φυσικά το μεταδίδει και σε σένα. Και αυτή φυσικά θα ξαναπάω. Και στις 2 πήρα το απλό πρόγραμμα. Τις συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Καλημέρα. Να ευχαριστήσω όλους όσους έχουν γράψει για τη Ναταλί και τη Ρίτα. Δοκιμάστηκαν και οι δύο τις τελευταίες μέρες. Αν και έχουν ειπωθεί πολλές φορές να πω κάτι και εγώ. Η Ναταλί είναι εκπληκτική. Το ζει. Το χύσιμο που κάνει είναι ατελείωτο. Το ευχαριστήθηκα και φυσικά θα ξαναπάω. Όσο για τη Ρίτα τι να πω παραπάνω από ότι έχει ήδη γραφτεί. Είναι από τα καλύτερα GFE που έχω πάρει. Της αρέσει αυτό που κάνει και φυσικά το μεταδίδει και σε σένα. Και αυτή φυσικά θα ξαναπάω. Και στις 2 πήρα το απλό πρόγραμμα. Τις συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Που τις βρίσκουμε αυτές...
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
69
Like
192
Πόντοι
0
δονητης δε σου αρκουσε; τηλεφωνο ηθελες;
Αφου με ειχε αρρωστησει.. Οτι ανωμαλια μου ερχοταν πηγαινα και της την εκανα. Με αυτην και την Ειρηνη εχω κανει τα πιο βρωμικα πραγματα.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.300
Πόντοι
5.646
Δοκιμή πριν μια ώρα. Χριστίνα ή Κριστίν στο Vegas στο σπιτάκι που ναι μόνο του από τη μια πλευρά. Ωραίο ξανθό μίλφ με όμορφα ανοιχτόχρωμα μάτια αλλά λίγο σπασμένη φάτσα,δυνατό στήθος και ζυμαρωτή κωλάρα. Τίμια επιλογή στο τριαντάρι επιλέχθηκε έναντι της Κάρμεν (μουνάρα εμφανισιακά/μέσα δεν ξέρω) και της Ρόζας που ήταν μαζί ακριβώς απέναντι αλλα θέλαν σαράντα. Δυνατά της σημεία στον αγώνα η πίπα και το φιλότιμο. Μιλάει και λίγο,γλύφει κιόλας από μένα είναι ναι.
Καλά που σε διάβασα,,,,,,,,,,,

Κάρμεν:

πήγα πριν λίγες μέρες - Las Vegas στο απέναντι από το μόνο του.....
σε μία γρήγορη βόλτα που μπήκα, την είδα, ωραία εμφάνιση....και βουρ δωμάτιο με ακα., τσιμπ./50.
καλή συμμετοχή,
καλό τυπάκι......(τι με είπε να δεις.....ιταλίδα(χαχα)....ρουμάνα...ουτε θυμάμαι να σας πω αλήθεια!!!
δεν τρελάθηκα από υπηρεσίες....
δεν τα έκλαψα όμως...
Καθαρό μωράκι....Μελαχρινό, χειλάρες-στόμα καλές!!!
τσιμπ. καλούτσικο.....γαμησάκι 2 στάσεις και τέλος.
Από χρόνο δεν είχε μα και μου....έκατσα κάνα 15-20 λεπτο!!!
για 1-2 φορές έτσι να είχαμε να λέγαμε....καλή είναι!!!!!

Τα σέβη μου!!!
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
Που τις βρίσκουμε αυτές...
Απλά η Ναταλί είναι 48 όπως μου είχε πει τον Ιανουάριο που είχα πάει , βέβαια αν δεν το ξέρεις τότε νομίζω πως θα την κάνεις για 40.

Αλλά έχει ωραίο σώμα και καλές υπηρεσίες οπότε αξίζει μια δοκιμή. Godiva πρωινή βάρδια την βρίσκεις.

Kαι η Ρίτα στο vegas νομίζω πρωινή είναι τουλάχιστον σύμφωνα με το πρόγραμμα στο άλλο site , αν ισχύει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom