Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (6 μέλη και 37 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Καλησπέρα συνάδελφοι, ξέρεις κάνεις τι ώρα ξεκινάει σήμερα η καρίνα; Αν δουλεύει σήμερα.
 

Ntarntal0ver

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
20
Like
55
Πόντοι
0
Δοκιμάστηκε Μπελα στο paradise, σωμα με καμπύλες ακριβώς στα γούστα μου, συμμετοχη 6-7 /10, Ισως ξαναπηγαινα....

Επισης δοκιμάστηκε Εμμανουελα Βουλγαρα στο paradise , παραμένει δυνατή.


Ειχαμε επιστροφή Σαντρας έμαθα, πηγε κανείς να μας πει;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.304
Πόντοι
201
Καλησπέρα χυστες! Χθες βράδυ πήγα καρφί για Ραΐσα! Δεν θα γράψω πολλά γιατί έχω ξαναπάει πολλές φορές και έχω γράψει, όπως και πολλοί άλλοι! Το διαφορετικό; Έδωσα 50 για 69 και μετάνιωσα τα 40αρια που την έδινα! Το μουνακι της είναι πανέμορφο πεντακάθαρο και μοσχομυριστό! Ξεκίνησα να την γλείφω στα 4 και έχασα το φως μου απ το υπέροχο θέαμα! Οι γλυφομουνακιδες μην το λυπηθείτε το 10αρικο, αξίζει και θα το χαρείτε κιόλας!
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Η εμμανουέλα του paradise ειναι η γνωστη παλια καραβάνα που ήταν στο villa erotica;;; Αν ναι ξεκιναω απο Χαλκιδικη να τη βρω…
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Σύντροφοι: Η ποντία αποφάσισε να πάει στους συγγενείς κανά 5ήμερο. Πεδίο δόξης λαμπρό συναγωνιστές μου! επειδή μ 'αυτήν την ζέστη μέρα δεν κουνιέμαι, και επειδή δεν είχα περιθώρια επισκέψεων στην περιοχή, παίζει τίποτα καλό πετιτ βράδυ στην περιοχή;; Και ξέρετε ως καλός σύντροφος θα ενημερώσω μετά
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Σύντροφοι: Η ποντία αποφάσισε να πάει στους συγγενείς κανά 5ήμερο. Πεδίο δόξης λαμπρό συναγωνιστές μου! επειδή μ 'αυτήν την ζέστη μέρα δεν κουνιέμαι, και επειδή δεν είχα περιθώρια επισκέψεων στην περιοχή, παίζει τίποτα καλό πετιτ βράδυ στην περιοχή;; Και ξέρετε ως καλός σύντροφος θα ενημερώσω μετά
Άκυρο! Η ποντία μετάνιωσε και δεν φεύγει ...τα κεφάλια μέσα
 

Black japan

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Ρε μάγκες πήγε κάνεις τελευταία στο studio bella στον Άγιο Μάμα?
Πήρα τηλ και μου είπανε δουλεύει μια αμαλία.Την ξέρει κανείς? Έχει πάει? Μην τραβηχτω προς τα κει και φάω καμία φόλα τζαμπα
Και εγω το ίδιο εχω απορια αν πηγε κανεις και εγω που πηρα τηλέφωνο η Αμαλια ειπε ειναι.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Παιδιά βγηκα σήμερα σεργιάνι μεσημβρινό
Περνάω στο hot lady Αφου εξεπλάγην που το ειδα ανοιχτό καθώς έχει πάντα καλές επιλογές
Ίσως βίωσα την πιο freaking στιγμή σε μπου τελευταία
Με υποδέχτηκε η πρεζου Σοφία πρώην πιατσοβια Γιαννιτσων σε διπλό ρόλο, τσατσας-πουτανας!
Έχω χρόνια λέει ν φανώ στην πιάτσα άσε, πέθανε η κόρη μου η Άννα!
Από τι ρε Σοφία την λέω;
Και με κάνει την κίνηση της βελόνας στο χέρι
Αμαν ρε κοπέλα μου τη λέω. Έλεος!
Αστα λέει, και γώ ούτε πήρα χαμπάρι ποτε πέθανε… με μια απάθεια λες και της κόψανε απλά το ρεύμα ας πούμε!
Άντε, Ελα να περάσουμε και μου πιάνει τον μπουτσο απ τη βερμούδα…
Με ένα εξηνταρι (!) θα τα κάνουμε όλα!
Απαπαπαααα

Έφυγα και πήγα απέναντι στη Τζούλια γιατί έπρεπε να χύσω σήμερα.

Αλλά ρε μλκες δεν περίμενα να δω αυτό το ξεπερνά στο χοτ λειντι!
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Μαλακες θα μας αρρωστήσουν όλους.. Η αστυνομία τι στον πουτσο κάνει ήθελα να ξερα
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
409
Κριτικές
7
Like
1.001
Πόντοι
361
Βόλτα χθες το μεσημέρι και πραγματικά δεν μπορεί να πάει χειρότερα, η κατάσταση είναι απελπιστικη ούτε μια καλή κοπέλα, μονο βαριεστημενες φάτσες και μεγαλοκοπελες , μάλιστα μπαίνοντας στο pimp περίμενε μέσα ένας Πακιστανός ο οποίος περίμενε την κοπέλα και συζητούσε με την τσα λέγοντας της ότι δεν έχει άδεια παραμονής κτλ
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
9
Like
660
Πόντοι
301
Οποια δεν εκτιμάει τα λεφτά μας black list . Το ιδιο ισχυει για εμενα και για το studio .
Προσωπικα εγω οταν δεν ειχα καλη εμπειρια η κακη συνενοηση στο προγραμμα η κατι δεν πηγε οπως θα επρεπε , ζητουσα η τα λεφτα μου πισω η ενα μερος αναλογα τι συνέβη . Οσες φορες το εκανα ( 2 φορες ) μου τα επιστρεψανε αρα μαλακιες σε ελεγε η τσατσα οτι δεν μπορουσε να στα δωσει πισω απτην στιγμη που γαμηθηκατε 1 λεπτο οπως λες .

Οχι οτι το ειχα σε εκτιμηση το Inside αλλα τωρα σιγουρα δεν παταω .
Καλησπερα , μολις βγηκα απο το inside με την χουανιτα ΟΛΟΙ ΜΑΚΡΙΑ . μπηκα με το απλο 30ε και η τυπισσα με το που μπαινω την λεω να αλλαξουμε σταση στα 4 και μου το αρνειτε . Την λεω στα αγγλικα why not , και μου λεει finish here . (Ειμαι 1 λεπτο μονο μαζι της )
Και την λεω ξανα να αλλαξει σταση και μου λεει no και σηκωνεται και φευγει ΧΑΧΑΧΑ . ΣΤΑ 2 ΛΕΠΤΑ .
ΒΓΑΘΝΩ ΕΞΩ ΖΗΤΑΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΑΤΣΑ και μου λεει συγγν μη αλλα απτην στιγμη πουνεκλεισε η πορτα δεν μππρψ να σου επιστρεψω τα λεφτα γτ δεν ξερω τι εγινε μεσα
Ρε πατε και κοροιδευευτε τον κοσμο , 30ε ειναι 8ωρες δουλειας ξεφγιλες
Καλημερα έχουν γραφτεί κριτηκες θα μπορούσες να μπεις 5 λεπτα και να ψαχτείς για να μην δίνεις τσάμπα μεροκάματα όπως λες!!
 

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
35
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, σκέφτομαι να κλείσω 1 ώρα με κάποιο κορίτσι, γουστάρω μιλφακια που τους αρέσουν τα προκαταρκτικά, τι προτείνεται;
στο ξυλινο σπιτακι η νατασσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom