Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Πηγα στο iside πρωινη βαρδια. Ηταν το κοριτσακι απο την Κολομβια η Χουανιτα.
Την εχω παρει ξανα πριν απο μερικους μηνες στο poison.
Ειναι πολυ μικροκαμωμενη με πιρσινγκ σε στηθος και χειλη.
Τιγκα στα τατουαζ .
Θυμομουν οτι εχει καλο σερβις και ειπα να ξαναδοκιμασω.
Πολυ φλατ οι υπηρεσιες δεν βρηκα καποιο λογο να ξαναπαω.
Η μικρη ειναι ιδανικη για μικροψωληδες που θελουν να νιωσουν τεραστιοι
εγω που τον εχω μεγαλο δεν θα ξαναπαω.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Καμία ενημέρωση σήμερα για τις βραδινές;
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες με χαιντι στο σούπερ παπαρανταης. Κάτω του μετρίου, μακριά.
 

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα μήπως μπορεί να μου πει κάποιος για τη Λουνα από το παρανταις.μια Βραζιλιάνα μιλφ.περασε κάποιος μαζί της;;να πει εντυπώσεις;;η τσατσά μου την παινεψε πάρα πολύ,ότι χάνω που δεν τη ξέρω αλλά εγώ έφυγα
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
104
Like
208
Πόντοι
21
Καλησπέρα μήπως μπορεί να μου πει κάποιος για τη Λουνα από το παρανταις.μια Βραζιλιάνα μιλφ.περασε κάποιος μαζί της;;να πει εντυπώσεις;;η τσατσά μου την παινεψε πάρα πολύ,ότι χάνω που δεν τη ξέρω αλλά εγώ έφυγα
Πολύ καλή είναι ! Εγώ πέρασα πολύ καλά !! Με πήρα ένα τσιμπουκι ενώ ήμουν όρθιος άλλο πράγμα ! Με έκανε και παιχνίδι με γλωσσόφιλα και διαφορά αλλά πριν ξεκινήσουμε ! Είναι μιλφαρες για ξέσκισμα !
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Ξέρει κανένας πόσα ζητάνε για τσιμπούκι μόνο;
Που κυμαίνονται οι τιμές γενικά.
αν καποιος περασει στο δωματιο και δωσει 29,99 να βγει να το γραψει.
Απο 30,00 ξεκινανε ολες και ολα
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
813
Πόντοι
361
Πέρασμα με λούνα προ ολίγου... Μου κατέβασε τα νεφρά μιλάμε για βραζιλιανα μιλφάρα που γουστάρει τσαπου και το δείχνει... Μέχρι Σεπτέμβριο εδώ μετά Μαδρίτη... Θα ανέβει κριτική
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Καυλιαρηδες καλησπερα, σημερα λεω να κανω την υπερβαση και να παω στην μιλφαρα την Ναταλι, :rockon: ξερει κανενας αν δουλευει.??
Στο αλλο σαιτ μετρημενα τα κουκια βλεπω...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Καυλιαρηδες καλησπερα, σημερα λεω να κανω την υπερβαση και να παω στην μιλφαρα την Ναταλι, :rockon: ξερει κανενας αν δουλευει.??
Στο αλλο σαιτ μετρημενα τα κουκια βλεπω...
Να το πω?
Δεν ξερω αν δουλευει η Ναταλι, δουλευει ομως η Λαρα.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Καυλιαρηδες καλησπερα, σημερα λεω να κανω την υπερβαση και να παω στην μιλφαρα την Ναταλι, :rockon: ξερει κανενας αν δουλευει.??
Στο αλλο σαιτ μετρημενα τα κουκια βλεπω...
Να πας και μη ρωτάς
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Εγώ θα πήγαινα σήμερα αλλά δεν έχω φράγκα για να πάω το άλλο σκ θα τη ξεσκίσω
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Να το πω?
Δεν ξερω αν δουλευει η Ναταλι, δουλευει ομως η Λαρα.

4 η ωρα σχολαει ρε τυπε, που παει για υπνο.??? ....ανετα πηγαινα στο πορνιδιο, εχω καιρο να το πληρωσω...

Να πας και μη ρωτάς

Τελικα πηγα εγω για υπνο.... :2funny:

Το βραδυ θα βγω με την δροσιαααα, τωρα που θα παω.???

Αννια.??? Δουλευει.???
Νατασα στο ξυλινο.???
Βλεπω κριτικη blastbeat, pse κατασταση με Καταλινα, μαυρη.??? και ψινομαι...:fuck1:
παρανταιζ βλεπω μια Ναταλι, μηπως ειναι η κυπρια μουναρα.???
θα παω να δω και την περιβοητη Ειρηνη που εγραψε ο alfie ποιο πισω... δεν την εχω δει ποτε....
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.104
Πόντοι
1.191
Μεσημεριανή βόλτα στην περιοχή. Η κατάσταση απελπιστική, πολλά σπιτάκια κλειστά και όσα ήταν ανοιχτά τα "δυνατά χαρτιά" έλειπαν.

Las Vegas στο πρώτο δεξιά -> Ρόζα ωραίο μελαμψό μωρό άλλα πάντα σοβαρή στο σαλόνι αποτρέποντας με να περάσω. Αν κάποιος έχει εικόνα για την συγκεκριμένη ας ενημερώσει.

Las Vegas στο αριστερά -> Φρίντα στην οποία έγινε και η κατάθεση. Ξανθιά μιλφάρα με τέραστια βυζιά.

Belarus -> Ένα αδύνατο αδιάφορο γυφτάκι το οποίο κοιμόταν όταν μπήκα και το ξύπνησε η τσατσά για να βγει στο σαλόνι. :jerking2:


Red Light -> Λυδία κοντούλα Ελληνίδα όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Golden Lips -> Κίρα έκανε ντουζ την ώρα που μπήκα οπότε έφυγα χωρίς να την δω.

Red Night -> Alice Ρουμάνα μίλφ, τίποτα το ιδιαίτερο, δούλευε μόνη της χωρίς τσατσά και ήταν αρκετά πιεστική στο να περάσω, NOT!

Inside -> Μια μίνιον λατίνα, βγήκε στο σαλόνι χωρίς να πει κουβέντα.

Sex And The City -> Ίνα ξανθιά Ουκρανή.

Paradise μεσαίο -> Εμμανουέλα ξανθιά μιλφάρα, βγήκε ολόγυμνη με τις βυζάρες και την μουνάρα στο σαλόνι.

Paradise αριστερά -> Adriana όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Paradise δεξιά -> Luna ωραία Βραζιλιάνα μίλφ αρκετά κεφάτη στο σαλόνι με βλέμμα πολλά υποσχόμενο.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.104
Πόντοι
1.191
4 η ωρα σχολαει ρε τυπε, που παει για υπνο.??? ....ανετα πηγαινα στο πορνιδιο, εχω καιρο να το πληρωσω...



Τελικα πηγα εγω για υπνο.... :2funny:

Το βραδυ θα βγω με την δροσιαααα, τωρα που θα παω.???

Αννια.??? Δουλευει.???
Νατασα στο ξυλινο.???
Βλεπω κριτικη blastbeat, pse κατασταση με Καταλινα, μαυρη.??? και ψινομαι...:fuck1:
παρανταιζ βλεπω μια Ναταλι, μηπως ειναι η κυπρια μουναρα.???
θα παω να δω και την περιβοητη Ειρηνη που εγραψε ο alfie ποιο πισω... δεν την εχω δει ποτε....
Καταλίνα είναι όντως pse, άγριες καταστάσεις. Φεύγω συνέχεια με πιπιλιές και σημάδια σε λαιμό και σώμα, μου είχε ματώσει και τα χείλη μια φορά η λυσσάρα από τις πολλές δαγκωματιές. Δεν ενδείκνυται για παντρεμένους και δεσμευμένους. Οπότε προσοχή!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.387
Πόντοι
3.796
Καταλίνα είναι όντως pse, άγριες καταστάσεις. Φεύγω συνέχεια με πιπιλιές και σημάδια σε λαιμό και σώμα, μου είχε ματώσει και τα χείλη μια φορά η λυσσάρα από τις πολλές δαγκωματιές. Δεν ενδείκνυται για παντρεμένους και δεσμευμένους. Οπότε προσοχή!
Με έχει κάνει και εμένα πιπιλια μια Ρωσίδα πιτσιρικα ,δεν θυμάμαι όνομα και χαζογελουσε .
Δεν ξέρω τι το αστείο βρίσκουν .
Επίσης σε μια άλλη που είχα πάει είχε κάνει μπάνιο με την κολώνια και δεν μπορούσα να ξεβρωμισω μετά .
Αυτά καλό είναι να μην γίνονται ,πολλοί ήμαστε δεσμευμένοι,παντρεμένοι η οτιδήποτε.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Μου αρέσει που κάτι άτομα τη βρίσκουν σε μασατζιδικα ενώ στη ουσία ψάχνουν για ΣΕΞ και δίνουν περισσότερα Για άθλια συμπεριφορά...
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
30
Like
182
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν λίγη ώρα με Αλεξάνδρα στο Bad Girls. Πρώτη δοκιμή. Μοσχοβολιστή,καυλιάρα με μεγάλο ατού την κωλάρα-πέτρα και αρκετά καλές βυζάρες. Εκτος αυτών καλή στο social. Αδελφέ mpouxo ευχαριστώ που με ώθησες στη σωστή επιλογή. Γι αυτό χρειάζονται οι κριτικές άλλωστε...
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Μεσημεριανή βόλτα στην περιοχή. Η κατάσταση απελπιστική, πολλά σπιτάκια κλειστά και όσα ήταν ανοιχτά τα "δυνατά χαρτιά" έλειπαν.

Las Vegas στο πρώτο δεξιά -> Ρόζα ωραίο μελαμψό μωρό άλλα πάντα σοβαρή στο σαλόνι αποτρέποντας με να περάσω. Αν κάποιος έχει εικόνα για την συγκεκριμένη ας ενημερώσει.

Las Vegas στο αριστερά -> Φρίντα στην οποία έγινε και η κατάθεση. Ξανθιά μιλφάρα με τέραστια βυζιά.

Belarus -> Ένα αδύνατο αδιάφορο γυφτάκι το οποίο κοιμόταν όταν μπήκα και το ξύπνησε η τσατσά για να βγει στο σαλόνι. :jerking2:


Red Light -> Λυδία κοντούλα Ελληνίδα όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Golden Lips -> Κίρα έκανε ντουζ την ώρα που μπήκα οπότε έφυγα χωρίς να την δω.

Red Night -> Alice Ρουμάνα μίλφ, τίποτα το ιδιαίτερο, δούλευε μόνη της χωρίς τσατσά και ήταν αρκετά πιεστική στο να περάσω, NOT!

Inside -> Μια μίνιον λατίνα, βγήκε στο σαλόνι χωρίς να πει κουβέντα.

Sex And The City -> Ίνα ξανθιά Ουκρανή.

Paradise μεσαίο -> Εμμανουέλα ξανθιά μιλφάρα, βγήκε ολόγυμνη με τις βυζάρες και την μουνάρα στο σαλόνι.

Paradise αριστερά -> Adriana όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Paradise δεξιά -> Luna ωραία Βραζιλιάνα μίλφ αρκετά κεφάτη στο σαλόνι με βλέμμα πολλά υποσχόμενο.
μεγαλο λαικ που χρησιμοποιεις παραγραφους και χρωματα,καποιοι γραφουν απλα ενα καεβατο και δεν βγαζεις ακρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom