Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.393
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Θέλω να κάνω μια αναφορά για μια κυρία εν ονόματι Βαλια η οποία έχει πάνω από ένα χρόνο να φανεί !! Πολύ καλή περίπτωση !! Εξαφανίστηκε !
Την ειδε εσκορτ και ζηταει 200ε/ωρα :2funny::2funny::2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
Αν μαθεις Al και απο που ειναι σε παραδεχομαι
Ε πάντως ρωσσιδα που δηλώνει με την ευρεία έννοια την πιστεύω... τώρα αν είναι από τη Γεωργία,την Αρμενία ή το Καζακστάν δε το ξέρω...
Αλλά από τη Μόσχα δε την κόβω να είναι :grin:
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Υπάρχει πουθενά σε κάποιο site ?? Με ενδιαφέρει η περίπτωση !
Αν όντως παίρνει 200 την ώρα νομίζω πολλά ειναι, υπερτιμημένη. Εμένα μου έχουν κάτσει στανταρακια με 70 ευρώ στα στούντιο όπως και πρόσφατα που πέρασα 25 λεπτά ίσως και 30 και τα έκανα όλα χωρίς φιλιά στο στόμα και πρωκτικό. Εκτός αν τραβάς κανένα χοντρο κόλλημα μαζί της......δοκίμασε τι να πω. Πορνοσταρ την ειδε; Μου θυμίζει την Σοφία Παυλίδη όταν της είχα στείλει μυνημα κυρίως για τη φάση (όχι ότι θα πήγαινα) και με φρέναρε με την απάντησή της
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
106
Like
212
Πόντοι
21
Αν όντως παίρνει 200 την ώρα νομίζω πολλά ειναι, υπερτιμημένη. Εμένα μου έχουν κάτσει στανταρακια με 70 ευρώ στα στούντιο όπως και πρόσφατα που πέρασα 25 λεπτά ίσως και 30 και τα έκανα όλα χωρίς φιλιά στο στόμα και πρωκτικό. Εκτός αν τραβάς κανένα χοντρο κόλλημα μαζί της......δοκίμασε τι να πω. Πορνοσταρ την ειδε; Μου θυμίζει την Σοφία Παυλίδη όταν της είχα στείλει μυνημα κυρίως για τη φάση (όχι ότι θα πήγαινα) και με φρέναρε με την απάντησή της
Που βρίσκεται ; Που μπορώ να την βρω ;;
 

Stadarh

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
64
Like
82
Πόντοι
0
Παιδιά σημερα είναι η τελευταία μου μέρα στην Θεσσαλονίκη και θέλω να επισκεφτώ ένα τνελο ποιο λέτε εσείς από της 9 το βράδυ μέχρι 12 που να αξίζει
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Βίλα εροτικα πριν 3 μέρες. Εμιλυ. Αντικειμενικα χοντρή. Είμαι λάτρης του μεγάλου κώλου, δεν είχα χρόνο και την επέλεξα. Εντελώς διεκπεραίωτικη οκ στα τέσσερα και τέλος. Μετάνιωσα που δε δοκίμασα Άντζελα. Ξαναπαω χθες. Βίλα εροτικα. 4 λατινες, οι 3 χαλι, η Άντζελα μέσα. Χοτ Λέιντι. 2 λατινες. Μια σουμο μια πολύ λεπτή έφυγα τρέχοντας. Σούπερ παρανταις τα ίδια και τα ίδια. Ξενέρωσα δε μπήκα πουθενά πήγα έφαγα σουβλάκι.
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Βίλα εροτικα πριν 3 μέρες. Εμιλυ. Αντικειμενικα χοντρή. Είμαι λάτρης του μεγάλου κώλου, δεν είχα χρόνο και την επέλεξα. Εντελώς διεκπεραίωτικη οκ στα τέσσερα και τέλος. Μετάνιωσα που δε δοκίμασα Άντζελα. Ξαναπαω χθες. Βίλα εροτικα. 4 λατινες, οι 3 χαλι, η Άντζελα μέσα. Χοτ Λέιντι. 2 λατινες. Μια σουμο μια πολύ λεπτή έφυγα τρέχοντας. Σούπερ παρανταις τα ίδια και τα ίδια. Ξενέρωσα δε μπήκα πουθενά πήγα έφαγα σουβλάκι.
Δηλαδή από paradise τις έχεις πάρει όλες και δεν σου άρεσε καμία;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
11
Like
17.461
Πόντοι
3.796
Από μια γρήγορη ματιά που έριξα στο άλλο σάιτ παίζει πολύ λάτιν ,αμφιβόλου υπηρεσιών ..συνήθως τις φοβάμαι για δοκιμή.ειδε κανείς από κοντά ,Leyna ή Άντζελα αυτή με τα δερμάτινα ζοναρια;
Επίσης αυτή η μιλφ Mia φαίνεται σκυλί μεγάλο και αν αυτή η Sasha που δείχνει στο Red είναι όντως Ρωσίδα μπορεί να βγει δυνατό.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
11
Like
17.461
Πόντοι
3.796
Επίσης κάτι τελευταίο ,Zizel έχει πάρει κανένας ;πολύ αδύνατη φαίνεται και πολλά τατού
 

Stadarh

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
64
Like
82
Πόντοι
0
Πριν από λίγο πήγα στο red night είδα την heidi από Βενεζουέλα στα γούστα μου πιασίματα τκλπ τοπ το κορίτσι και στον αγώνα πάρα πολύ καλή σίγουρα θα την επισκεφτώ σίγουρα άξιζε και δεν κλαίω τα λεφτά μου
 

Caligularas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
74
Κριτικές
21
Like
583
Πόντοι
290
Βίλα εροτικα πριν 3 μέρες. Εμιλυ. Αντικειμενικα χοντρή. Είμαι λάτρης του μεγάλου κώλου, δεν είχα χρόνο και την επέλεξα. Εντελώς διεκπεραίωτικη οκ στα τέσσερα και τέλος. Μετάνιωσα που δε δοκίμασα Άντζελα. Ξαναπαω χθες. Βίλα εροτικα. 4 λατινες, οι 3 χαλι, η Άντζελα μέσα. Χοτ Λέιντι. 2 λατινες. Μια σουμο μια πολύ λεπτή έφυγα τρέχοντας. Σούπερ παρανταις τα ίδια και τα ίδια. Ξενέρωσα δε μπήκα πουθενά πήγα έφαγα σουβλάκι.
Εγω παντως ανέβασα και κριτική για εμιλι πολύ καλα περασα
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Δηλαδή από paradise τις έχεις πάρει όλες και δεν σου άρεσε καμία;
Αν διαβάζεις το νήμα θα δεις ποιες έχω πάρει από παρανταις εξυπνακια φίλε μου. Επίσης γράφω ΣΟΥΠΕΡ παρανταις στο ποστ μου, που ήταν για χιλιοστή φορά η Μπιάνκα γνωστή Ιταλίδα από Βουλγαρία. Άντε τυροπιταδες πουλάτε και υφακι ούτε ανάγνωση δε ξέρετε
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Και με την Άντζελα που έχω περάσει δηλαδη θα προτιμούσα 100 φορες περισσοτερο εμιλι
Το θέμα είναι ότι σε σχέση με τη προηγούμενη λατινικη φουρνιά (αμπερ,μπελλα,βικυ κτλ) αυτές εδώ δε κάνουν. Τα ρδελα θυμίζουν τον Άρη του 2010. Είχαν φέρει Κάλβο και Νάτσο Γκαρσία και μετά φέρνανε κάτι Φαμπιάνο λίμα
 

Caligularas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
74
Κριτικές
21
Like
583
Πόντοι
290
Το θέμα είναι ότι σε σχέση με τη προηγούμενη λατινικη φουρνιά (αμπερ,μπελλα,βικυ κτλ) αυτές εδώ δε κάνουν. Τα ρδελα θυμίζουν τον Άρη του 2010. Είχαν φέρει Κάλβο και Νάτσο Γκαρσία και μετά φέρνανε κάτι Φαμπιάνο λίμα
Προτείνω να μαζέψουμε κανένα παγκάρι να φέρουμε εμεις καμία καινουρια γιατί δεν το βλεπω να γινεται συντομα :2funny:
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
361
Κριτικές
3
Like
824
Πόντοι
361
Η μπελλα από τα paradise που είναι μελαχρινή και φαίνεται δυνατό τι λέει;;;
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
149
Like
150
Πόντοι
1
Καλημέρα σας έχουμε κάνα τέτοιο μαγαζί στα Σκόπια;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom