Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Από τι διάβασα αποκαλύφθηκε κι άλλη κοπέλα που που γαμιεται ακαποτα !! Άπορο είναι η αλήθεια με τους τύπους που πηγαίνουν είτε δεν έχουν την αίσθηση του φοβου ότι μπορεί να πάθει κάτι η υγεία τους η οικογένεια τους (γυναίκα του/κοπέλα) του η έχουν κάτι αυτή και δεν τους νοιάζει και να κολλήσουν κάτι ακομη! Επίσης το σύστημα υγείας λειτουργεί γτ δεν κάνουν έφοδο σε όλα τα μαγαζιά και να τσεκάρουν χαρτιά υγείας και τα λοιπά !!!;;; Αν τα μαγαζιά είναι νόμιμα δεν θα έπρεπε να ελέγχονται ;
Αρχίζω να πιστεύω έναν τύπο που έγραψε σε κάποιες σελίδες ποιο πίσω ότι όλες γαμιουνται ακαποτα και το κατάλληλα λεφτά ! Γενικός τραγικά τα πράγματα
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Το ξυλινο της νατασας λειτουργει; περασα προχθες και ηταν κλειστο, το ειδε κανεις μηπως ανοιχτο προσφατα;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Το ξυλινο της νατασας λειτουργει; περασα προχθες και ηταν κλειστο, το ειδε κανεις μηπως ανοιχτο προσφατα;
Ναι λειτουργεί κανονικά και η Νατάσα είναι φουλ καυλωμένη
 

Yellow_plug

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
22
Like
65
Πόντοι
0
Αυτή η Άννα στο Godiva αξίζει; Ήθελα να μπω αλλά θα πήγαινε σε πρόγραμμα μιας ώρας και βαρέθηκα να περιμένω και έφυγα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Πέρασες πρόσφατα Al??
Ναι και όπως είχα γράψει πρόσφατα την πρώτη φορά ενθουσιάστηκα, την δεύτερη ήταν λίγο πιο χλιαρά τα πράγματα αλλά την τρίτη φορά έδωσε ρέστα πάλι... είναι λυσσαρα για τον πουτσο η γυναίκα και σίγουρα ένα από τα λίγα στανταράκια

Τι βαρδια ειναι;;;
Στην ουσία ολοήμερο... ξεκινάει το μεσημέρι και το πάει μέχρι 2-3 ξημερώματα
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
σκεφτομαι αυριο να κανω μια επισκεψη στη Λαρα εχει ακομα τις ιδιες καλες υπηρεσιες?
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Σύντομο ρεπορτάζ στα στέκια του αγοραίου ερωτα.
Βενους 2 μια Ελένη καινούργια μούρη, από Ισπανία είπε η Αθήνα πιο πιθανό το Τεπελένι. αδιάφορο σαλοναρισμα αλλά εμφανίσιμη μελαχρινή με πιασίματα. Σε ερώτηση μου για τα κορίτσια που είχε μέχρι πριν το κλείσιμο, είπε ότι έφυγαν διακοπές και σιγά σιγά θα φέρει καινούργιες.
Είδα Γαβριέλα στο hot lady πολύ δυνατό μουνι. Επίσης μισελ στο βίλα εροτικα τουμπανιαρα πρέπει να τιμηθεί κάποια στιγμή. Μια λεινα στο εροτικα 1.70 45 κιλά ταμάμ στα γούστα μου. Για την Γαβριέλα με διαβεβαίωσε η τσατσα ότι κάνει παπάδες μέσα. Την εμπιστεύομαι γενικά.
Τώρα δίπλα στον αφρό και μπροστά, έχει ανοίξει τον τελευταίο καιρό ένα καινούργιο (για βραδινή βάρδια πάντα) είχε μέσα μια ξανθιά ψηλή καλό μουνακι και μια μελαχρινή κοντή 40αρα αλλά αχυτο κορμί πλαδαρό. Μας όρμηξαν κατευθείαν και οι 2 και κάνανε παιχνίδι στο σαλόνι. Μας έπιαναν την πουτσα και δεν μας αφήνανε να φύγουμε. Ωραίο σκηνικό γενικά είχε την φάση του μιας και πλέον δεν γίνεται συχνά. Αυτά για απόψε! Για την ξανθιά που ανέφερα τελευταία αν κάποιος συναγωνιστής έχει εικόνα ας κάνει τον κόπο να μας πει την άποψη του.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
765
Κριτικές
14
Like
1.488
Πόντοι
496

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Και ελεγα να παω να την πληρωσω να δοκιμασω, διαβαζω κατι τετοια, και μενω με το πλι στο χερι.!!! :wanker:

Που χωνουμε σημερα.??? Ξερει κανενας αν δουλευει το Τζενακι godiva.??? Νατασσα στα ξυλινα.???? Εχουμε κανα καινουριο που να αξιζει.???

Παντως εγω θα παραξενευομουν αν καποια προσφερε ετσι απλα ακαποτο γαμισι, το μυαλο της γυναικας ειναι πολυπλοκο στο πως σκεφτεται.... και αν η παραπανω που αναφερθηκε εχει παρασημα, φερεται εκδικητικα στο να κολλησει και αλλους, μιας και ριχνει το φταιξιμο οτι καποιος την κολλησε...
Όλα πιθανα είναι φίλε καραμαν.... Άλλες για την πρέζα τους άλλες για εκδίκηση άλλες και για τους δύο λογους.Εμένα μου φάνηκε πρεζακι.Στον φίλο μου επαναλάμβανε συνεχεια σε παρακαλώ μην το πεις έξω κτλ.Το εικοσαρικο το βούτηξε και το κρύψε.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Αυτή η Άννα στο Godiva αξίζει; Ήθελα να μπω αλλά θα πήγαινε σε πρόγραμμα μιας ώρας και βαρέθηκα να περιμένω και έφυγα.
Συνήθως αν πρόκειται μονο για εναν με απλό όταν μια κοπέλα έχει μεγάλο πρόγραμμα πάει πρώτα στον πελάτη που έχει το απλό και μετά πάει στην 1 ώρα. Μου έχει συμβεί και το λεω
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Αυτή η Ελένη πιτσιρίκι? Όμορφο Πρόσωπο?
23 χρόνων δήλωσε η Αθήνα ότι είναι. Καπου εκεί γύρω θα την έκανα κι εγώ. Όμορφη κοπέλα ναι, αλλά όχι κάτι ουαου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν μαθεις Al και απο που ειναι σε παραδεχομαι
Ρωσία δηλώνει, αλλά για Ρουμάνα την κόβω. Απ όσο έχω κρίνει κι από το fb της.
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
110
Like
212
Πόντοι
21
Καμία κρητική για την καινούργια μιλφ από ότι φαίνεται ,έχουμε ;;; Την Kira ??? Από το άλλο site !
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
110
Like
212
Πόντοι
21
Θέλω να κάνω μια αναφορά για μια κυρία εν ονόματι Βαλια η οποία έχει πάνω από ένα χρόνο να φανεί !! Πολύ καλή περίπτωση !! Εξαφανίστηκε !
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: azazel

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
441
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Συνήθως αν πρόκειται μονο για εναν με απλό όταν μια κοπέλα έχει μεγάλο πρόγραμμα πάει πρώτα στον πελάτη που έχει το απλό και μετά πάει στην 1 ώρα. Μου έχει συμβεί και το λεω
Συμφωνώ και επαυξάνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom