Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Λοιπόν να προειδοποιήσω για μια τύπισσα που είχα αναφέρει και πριν κάνα μήνα ονόματι Μόνικα αδυνατο γυφτακι και ίσως χρήστης ουσιών ότι μου πρότεινε γαμησι χωρίς σκούφο +20 ευρώ.Δουλευε στο πρώτο δεξιά αν θυμάμαι καλά στην Πέτρου ερημίτη. Επίσης να πω ότι η συγκεκριμένη πρότεινε το ίδιο και σε εναν φίλο που καμιά φορά τσαρκαρουμε μαζί,ο οποίος διαγνώστηκε με Γονόρροια 10 μέρες μετά την συνεύρεση τους..Αυτά
Έμενα μου το είχε προτείνει χωρίς να ζητήσει 20αρικο. Είχε ξεκινήσει πίπα και μου πετάει κι αυτό για το ελεύθερο σεξ. Όπως ήμουν σηκώθηκα έφυγα. Από τις χειρότερες εμπειρίες και η μόνη φορά που έκανα δεύτερες σκέψεις για το άθλημα αυτό. Τελευταία δουλευε είτε στην ερημίτη σε αυτό δίπλα στην Ρεβέκκα είτε στην νικηφόρου ουρανού 26, πριν την εμφάνιση της Ελενας/ Ραισας
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Και καλά έκανες και προειδοποίησες. Περαστικά στο φίλο σου που πιστεύω ότι έμαθε το μάθημα του. Δεν πάμε και το δίνουμε ακάπωτα σε παντελώς άγνωστες και ύποπτες περιπτώσεις.
Δεν ξέρω αν το έχει προτείνει και σε κάποιον άλλο.Αλλα πλέον βλέπω ότι τα πράγματα έχουν γίνει επικίνδυνα.Ας ελπίσουμε ότι τουλάχιστον είχε μόνο γονοκοκκο και όχι τίποτα ακόμα.Το θέμα δυστυχώς είναι ότι και με το ελεύθερο στοματικό ή το γλυφομούνι μπορεί να μεταδοθεί κάποιο αφροδίσιο από χαμηλής μολυσματικοτητας έως και hiv Μικρό ποσοστό βέβαια αλλά η πιθανότητα υπάρχει.Δυστυχως εκτός από εμάς που δεν θα πρέπει να ενδιδουμε.σε τέτοιες προκλήσεις το ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ θα ήταν να μην παίζουν όλοι αυτοί με την ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ και την ΖΩΗ μας.Να γίνονται κανονικά εξετάσεις στις κοπέλες κάθε δύο εβδομάδες κτλ κτλ.Εχω μιλήσει με τον φίλο αυτόν και συζητήσαμε αν θα πρεπε να κινηθεί νομικά εναντίον του συγκεκριμένου οίκου κτλ.Αποδειξεις από ότι μου είπε έχει..τις οποίες δεν μπορώ να αναφέρω εδώ.Ελπιζω να κινηθεί νομικά και να αποζημιωθεί αλλά πρωτίστως να πέσει βαριά καμπάνα στα αφεντικά του συγκεκριμένου οίκου.Οι άνθρωποι αυτοί είναι εγκληματίες..
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Τώρα μόλις διάβασα ότι το πρότεινε και σε σένα φίλε billtar.Φαντασου τι γίνεται...
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Τώρα μόλις διάβασα ότι το πρότεινε και σε σένα φίλε billtar.Φαντασου τι γίνεται...
Λίγο προσοχή. Ειδικά κάτι τέτοια γυφτοβουλγαρακια μακριά. Εγώ την επέλεξα μόνο και μόνο για το παλμαρέ και γτ μου αρέσουν οι αρκετά μικροκαμωμένες. Πήγα με σκοπό να την σπάσω αλλά μου έσπασε την μαγκιά
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.269
Κριτικές
4
Like
1.126
Πόντοι
216
Καλησπέρα σε όλους. Για όποιον ενδιαφέρεται η Άννα από Ουκρανία που δούλευε πέρσι Πέτρου Ερημητη 5 ξεκινάει από αύριο το απόγευμα στις 19:00 στο GODIVA.
Αυτή την πρωινή στο GODIVA πως την παίρνετε ρε παιδιά? Νόμιζα με κατούρησε. Σιχάθηκα και εννοείται άκυρο
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Έμενα μου το είχε προτείνει χωρίς να ζητήσει 20αρικο. Είχε ξεκινήσει πίπα και μου πετάει κι αυτό για το ελεύθερο σεξ. Όπως ήμουν σηκώθηκα έφυγα. Από τις χειρότερες εμπειρίες και η μόνη φορά που έκανα δεύτερες σκέψεις για το άθλημα αυτό. Τελευταία δουλευε είτε στην ερημίτη σε αυτό δίπλα στην Ρεβέκκα είτε στην νικηφόρου ουρανού 26, πριν την εμφάνιση της Ελενας/ Ραισας
Ακριβώς τα ίδια και εγώ φίλε.Αρχισα να κάνω δεύτερες σκέψεις και εγώ. Και μένα πάνω στην πίπα μου το πέταξε.. Γαμησετα. Εβηχε και ρουφούσε την μυξα της συνέχεια και βρωμουσε και το μουνι της ψαρίλα.Ποιος ξερει τι μύκητες πέραν του γονοκοκκου θα είχε..Έκανα όλες τις εξετάσεις για αφροδίσια μυκοπλασμα ουρεοπλασμα σύφιλη Γονόρροια χλαμύδια επειδή ψιλοφοβηθηκα μετά τα νέα του φίλου.Προσωπικα την έκοψα και για χρήστη ουσιών.Φαντασου ποιες πάνε και διαλέγουν και τις πετάνε μέσα στο δωμάτιο για να δουλέψουν.Λογικα θα τις δινουν και χαμηλότερα ποσοστά από τα κέρδη .Μπροστά στα κέρδη εγκληματουν χωρίς δισταγμό.Αυτοι είναι για την μπουζου(για τα αφεντικά μιλάω)
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Ακριβώς στο ίδιο σπίτι, δεξιά της ρεβεκκας, πριν δυο περίπου χρόνια αν θυμάμαι καλά, πολύ γνωστή και πολύ αναφερόμενη εν ενέργεια κοπέλα, μου προτεινε άφοβα ελεύθερο σεξ με τεκμήριο «σε βλέπω καθαρό και μια χαρά»
Προφανώς και καβλωσα, αλλά εννοείται δεν ενέδωσα
Δυστυχώς μου το πε Αφου πρώτα με είχε πιπωσει ακα..
Προφανώς επίσης και έκανα όλες τις απαραίτητες εξετάσεις

Το πάθημα μάθημα, υπήρξα τυχερός
Αν ήταν άλλος σε αντίστοιχη περίπτωση ίσως έπαιρνε παράσημο, άλλος ίσως ενέδιδε

Το νου σας
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.988
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Γαμιαδες δεν μπηκα λιγες μερες.Περασα πρωι και απογευμα Τεταρτης,τα πιο πολλα κλειστα.Ειδα και 1 επικο κηδειοχαρτο,με συζυγο και λατρεμενη συντροφο.Πεθανε κανενας ιδιοκτητης σπιτιων;
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
Καλησπέρα παιδιά. Θυμηστε μου λίγο που βρίσκουμε καρίνα και Έλενα ραισα και τι ώρες.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.450
Πόντοι
12.525
Καλησπέρα παιδιά. Θυμηστε μου λίγο που βρίσκουμε καρίνα και Έλενα ραισα και τι ώρες.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Καρίνα Μινώταυρου 3 και Έλενα Νικ.ουρανου 26 νύχτα και οι δύο.

Ρίτα τέλος για τώρα, από Σεπτέμβρη πάλι...στη θέση της η Σουζάνα το άλογο
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.988
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Πρωινή ήταν σήμερα στο Godiva
Καλημέρα φίλε al.ευχαριστω για την απάντηση.μηπως γνωρίζεις πως θα διαμορφωθεί το πρόγραμμα στον εν λόγω οίκο?η Νάταλι θα συνεχίσει πρωινή?
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
104
Like
208
Πόντοι
21
Αυτή την πρωινή στο GODIVA πως την παίρνετε ρε παιδιά? Νόμιζα με κατούρησε. Σιχάθηκα και εννοείται άκυρο
Κ πως είσαι σίγουρος ότι δεν
Φιλε δεν σε κατούρησε απλά έχει πολλά υγρά ,χύνει εύκολα ! Άκυρο και από μένα ,δεν μαρεσε καθόλου η όλη φάση ! Ναταλια αν θυμάμαι καλά !!
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Καλημέρα φίλε al.ευχαριστω για την απάντηση.μηπως γνωρίζεις πως θα διαμορφωθεί το πρόγραμμα στον εν λόγω οίκο?η Νάταλι θα συνεχίσει πρωινή?
Το Σαββάτο που πέρασα το μεσημέρι μόλις τις είχε έρθει περίοδος φυσιολογικά μετά την περίοδο θα γυρίσει σε τρεις μέρες
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.269
Κριτικές
4
Like
1.126
Πόντοι
216
Αυτό ήταν μπουγελόφατσα ρε φίλε. Δεν μπορεί να ήταν υγρά δικά της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom