Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Τι γινεται τελικα με το Βενους; ακομα κλειστο;
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Τι γινεται τελικα με το Βενους; ακομα κλειστο;
Πριν κάνα 2ωρο που περασα ήταν και τα 2 κλειστά. Μπροστά και πίσω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άνοιξε καινούριο στούντιο; Βάλανε ένα στο αλλο σάιτ υπηρχε και παλιά;
Πριν 2 ώρες που περασα δεν ήταν ανοιχτό πάντως. Παρόλο που έλεγε ότι δουλεύει 15.00-03.00
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
18
Like
723
Πόντοι
311
Τι επαθε το νημα παιδια .
Που πήγατε ολοι?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Τι επαθε το νημα παιδια .
Που πήγατε ολοι?
Τι να γίνει ρε φίλε ποιος να γράψει; Τέτοιο συνοθύλευμα μπαζών στα μπουρδελα δεν πρέπει να έχει υπάρξει ποτέ. Τι να τις κάνω τις υπηρεσίες και τα προγράμματα όταν οι γκόμενες είναι χειρότερες από αυτές που κυκλοφορούν παντού έξω
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.130
Πόντοι
216
Η Heidi πολύ πολύ ομορφη την βλέπω.....
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Τι να γίνει ρε φίλε ποιος να γράψει; Τέτοιο συνοθύλευμα μπαζών στα μπουρδελα δεν πρέπει να έχει υπάρξει ποτέ. Τι να τις κάνω τις υπηρεσίες και τα προγράμματα όταν οι γκόμενες είναι χειρότερες από αυτές που κυκλοφορούν παντού έξω
το κακο ειναι οτι δεν πεφτει και η πελατεια ρε φιλε να βαλουν μυαλο.συνεχίζουν να έχουν κίνηση!
 
Εγγρ.
18 Ιουν 2022
Μηνύματα
146
Like
394
Πόντοι
21
Εγω μια Ντενιζ μουναρα εχω γνωρισει στην ζωη μου και αυτη δουλευε στριπτιτζου στο Platinum. ΠΟΛΥ μεγαλο γκαυλακι, την πετυχαινα που και που εξω στον ευοσμο τριγυρνουσε. Ειχα βρει και το φβ της αλλα τωρα δεν το εχω. Αναρωτιεμαι αν θα εκανε τιποτα εκτος μαγαζιου εκεινη η ψυχη.
Γιατί δεν πας να ρωτήσεις στο καμπαρετ δουλεύει τώρα
 

Georgios4

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
21
Like
48
Πόντοι
0
Φιλαράκι αν είσαι τελείως αρχάριος πήγαινε Έλενα/Ραίσα ή Μιρέλα. Στη δεύτερη πήγα χθες' πολλοστή φορά. Χιλιοειπωμένο αλλα δεν έχει σημασία. Ο επαγγελματισμός πρέπει ν'ανταμοίβεται. Η γυναίκα είναι Νο1,super κορμί και πολύ καλό τυπάκι...
Σε ευχαριστώ πολύ τρελέ θα ακολουθήσω της συμβουλές σου γιατί δεν εχω γνώση επί τα του αγοραίου
 

tonilamar05

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
40
Like
96
Πόντοι
0
Εχθες βραδυ εκανα μια βολτα στους αμαρτωλούς δρομους και διαπιστωσα για ακομα μια φορα το πολυ πεσμενο επιπεδο της ποιοτητας που υπαρχει εντος των ερωτικων οικιών . Και ας παρουμε τα πραματα απο την αρχη. Στην ερημιτη αριστερα απο την μεδουσα η ιζαμπελα με τα πολλα τατουαζ. Οπου φυγει φυγει με τα γκαζια τερμα. Δεξια απ την μεδουσα μια Μαρία. Δοκιμασμενη απο παλια με μετριες αποδοσεις. Απομακρυνομαι χαλαρα και μπαινω στο λας βεγκας . Στο πρωτο η ροζα και στο απεναντι η καρμεν. Στο τριτο μεσα δεν πηγα. Ουρανου 28 μια Μανταλένα. Καινουριο τεμαχιο . Ωραιο πρόσωπο δυνατο πισω συστημα και περαστηκε στον σκληρο δισκο. Θα δοκιμαστει συντομα. Στην φροιξου15 στον οροφο η μπιανκα και στο διπλα με το μεγάλο Χ μια μαργκω και μια αλλη που δεν θυμαμαι ονομα αλλα μπαμπατσικη. Απεναντι στο σεξ και σιτυ μια μαυρουλα αδιαφορη. Στο ποισον μια λατινα μελαχρινη αλλα η τσατσα ηταν καλυτερη και με ωραιο χαμογελο. Παντως την τσατσα ευχαριστως θα την πηδαγα αν αποφασισει να δοκιμαδει την τυχη της στο επαγγελμα. Παντως γενικως επικρατουσε μια νεκρα και το κλιμα ηταν υποτονικο. Επειδη δεν ειχα αλλο χρονο εφυγα και θα συνεχισω το ρεπορταζ σε επομενη καταδρομικη αποστολη. Οβερ.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Πας βόλτα στα σπιτάκια και βλέπεις γα ίδια μπάζα παντού, είναι δυνατόν να μην αλλάζουν, με τις λατίνος που φέρνουν δεν πάω έρχονται για 2 βδομάδες και για να είναι καλή πρέπει πρώτα να παίξεις Τζόκερ, ερημίτη Φρίξος κτλ όλο ίδιες και ίδιες...
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Εχθες βραδυ εκανα μια βολτα στους αμαρτωλούς δρομους και διαπιστωσα για ακομα μια φορα το πολυ πεσμενο επιπεδο της ποιοτητας που υπαρχει εντος των ερωτικων οικιών . Και ας παρουμε τα πραματα απο την αρχη. Στην ερημιτη αριστερα απο την μεδουσα η ιζαμπελα με τα πολλα τατουαζ. Οπου φυγει φυγει με τα γκαζια τερμα. Δεξια απ την μεδουσα μια Μαρία. Δοκιμασμενη απο παλια με μετριες αποδοσεις. Απομακρυνομαι χαλαρα και μπαινω στο λας βεγκας . Στο πρωτο η ροζα και στο απεναντι η καρμεν. Στο τριτο μεσα δεν πηγα. Ουρανου 28 μια Μανταλένα. Καινουριο τεμαχιο . Ωραιο πρόσωπο δυνατο πισω συστημα και περαστηκε στον σκληρο δισκο. Θα δοκιμαστει συντομα. Στην φροιξου15 στον οροφο η μπιανκα και στο διπλα με το μεγάλο Χ μια μαργκω και μια αλλη που δεν θυμαμαι ονομα αλλα μπαμπατσικη. Απεναντι στο σεξ και σιτυ μια μαυρουλα αδιαφορη. Στο ποισον μια λατινα μελαχρινη αλλα η τσατσα ηταν καλυτερη και με ωραιο χαμογελο. Παντως την τσατσα ευχαριστως θα την πηδαγα αν αποφασισει να δοκιμαδει την τυχη της στο επαγγελμα. Παντως γενικως επικρατουσε μια νεκρα και το κλιμα ηταν υποτονικο. Επειδη δεν ειχα αλλο χρονο εφυγα και θα συνεχισω το ρεπορταζ σε επομενη καταδρομικη αποστολη. Οβερ.
Αυτή η καρμεν που λες γνωρίζει κανείς τίποτα είναι καλή μέσα ;
 

tonilamar05

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
40
Like
96
Πόντοι
0
Αυτή η καρμεν που λες γνωρίζει κανείς τίποτα είναι καλή μέσα ;
Λιγο αδυνατη για τα γουστα μου. Παλιοτερη δοκιμη που ειχε γινει μου ειχε αφησει μετριες εντυπωσεις προς το καλες. Τελευταια ομως την βλεπω λιγο να βαριέται στο βολταρισμα που κανει στο σαλονι και δεν με τραβάει και πολυ.
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
18
Like
723
Πόντοι
311
Παιδιά εχει δοκιμασει κάνεις τη Εβίτα η τη μπεατρισ η τη Νάντια από το άλλο σάιτ είμαι εξωτερικό σε κανα 20 ημερο γυρνάω και με καναν εντυπωση η πρώτες 2 η τελευταία άφαντη πρεπει να ναι ομως
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Ξέρει κανείς αν συνεχίζει αυτό το καιρό και σε ποιο στούντιο το πιπινοχριστινάκι που ήταν στο λας βέγκας;
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Εχει κανεις ιδέα που εξαφανίστηκε το κατά πολλούς κομοδίνο ΑΡΙΝΑ με την κωλαρα;
Που ήταν μέχρι κ το χειμώνα σε Villa prive και red light
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.001
Like
4.312
Πόντοι
456
Εγω θα πω ότι καιρός να ξανα φέρουν στην φριξου Πωλινα, Αναστασία, Ρουσλανα και μια ακόμη που μου διαφεύγει το ονομα. Νεαρά ουκρανικα μωρά και ομορφες σε όλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom