Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.312
Πόντοι
3.796
Δεν είναι Πακιστανός, είναι απο το Ιράκ. Η γνωστή μου που σου λέω ούτε αυτή είναι Ελληνίδα και δεν ξέρω γιατί πήγε μαζί του αλλά δυστυχώς συμβαίνουν πολλά και πρέπει να προσέχουμε.
Εννοείται πως πρέπει να προσέχουμε πάντα .
Αλλά και σε αυτό πάλι δεν μπορείς να κάνεις τίποτα εσύ και εγώ .είναι θέμα μπουρδέλου ,άμα του τον ρουφάνε ακαποτα η δεν ξέρω εγώ τι άλλο πάει και κάνει στα μπουρδέλα είναι θέμα πουτανας να προσέχει πρώτα τον εαυτό της.
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
μπορεί να ενημερώσει κάποιος υπεύθυνα γιατί δεν έχω καταλάβει;
Βρέθηκε κάποια κοπέλα άρρωστη; Έχει παιχτεί κάποιοι πρόβλημα με τα βενους ; πολλοί είμασταν τακτικοί πελάτες
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
19
Like
2.102
Πόντοι
1.191
Δεν θέλω να επεκταθώ παραπάνω γι'αυτό δεν λέω λεπτομέρειες, αλλά ο συγκεκριμένος κόλλησε μια γνωστή μου. Τον ξέρω τον τύπο και συχνάζει στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης. Πηγαίνει κυρίως αργά τα ξημερώματα όταν δεν έχει κόσμο και από ότι ξέρω πληρώνει και πολύ καλά τις πουτάνες. Μπορεί οι ιδιοκτήτες στα στούντιο να μην γνωρίζουν ότι είναι άρρωστος αλλά καλά θα κάνουν να το κοιτάξουν και να μην νοιάζονται μόνο για το χρήμα
Δεν είναι ότι δεν σε πιστεύουμε, απλώς aids δεν κολλάς τόσο εύκολα. Μεταδίδεται μόνο με σεξ χωρίς προφυλακτικό και μέσω αίματος. ΔΕΝ μεταδίδεται μέσω σάλιου, φιλιών και ελεύθερου στοματικού. Η «γνωστή» σου κόλλησε aids ή κάποιο απλό ΣΜΝ; Και πως ξέρει ότι το κόλλησε από τον συγκεκριμένο; Ήξερε ότι είναι άρρωστος και πήγε μαζί του ακάποτα; Κάτι δεν μου κολλάει εδώ. Δεν χρειάζεται να απαντήσεις εδώ, αν θέλεις στείλε προσωπικό μήνυμα , θα τηρηθεί εχεμύθεια.
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
113
Like
202
Πόντοι
1
Δεν είναι ότι δεν σε πιστεύουμε, απλώς aids δεν κολλάς τόσο εύκολα. Μεταδίδεται μόνο με σεξ χωρίς προφυλακτικό και μέσω αίματος. ΔΕΝ μεταδίδεται μέσω σάλιου, φιλιών και ελεύθερου στοματικού. Η «γνωστή» σου κόλλησε aids ή κάποιο απλό ΣΜΝ; Και πως ξέρει ότι το κόλλησε από τον συγκεκριμένο; Ήξερε ότι είναι άρρωστος και πήγε μαζί του ακάποτα; Κάτι δεν μου κολλάει εδώ. Δεν χρειάζεται να απαντήσεις εδώ, αν θέλεις στείλε προσωπικό μήνυμα , θα τηρηθεί εχεμύθεια.
Ναι πήγε και έκανε σεξ χωρίς καπότα μαζί του. Και φυσικά το κόλλησε από αυτόν γιατί δεν είχε πάει με άλλον εκείνο το διάστημα από ότι μου είπε. Για όποια άλλη απορία στείλτε μου μήνυμα, θα χαρώ να απαντήσω και να βοηθήσω όσο μπορώ.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
580
Κριτικές
12
Like
2.518
Πόντοι
736
Για την Μάγια χτυπάει το καμπανάκι? :think:
Καλησπέρα, συγνώμη που Μπένο έτσι στην συζήτηση, αλλά την άδεια εγκατάστασης του μαγαζιού μπορούν να ζητήσουν μόνο αρμόδιες υπηρεσίες που μας ελέγχουν,οπός και της άδειες εργασίας του προσωπικού και της κοπέλας. Εσείς μπορείτε να ζητήσετε εξετάσεις της κοπέλας, αλλά σε περίπτωση " ατυχήματος", καταλάβενετε φαντάζομαι τί εννοώ.
Ούτε άδεια εγκατάστασης ούτε άδεια εργασίας ανέφερα αγαπητέ. Άδεια λειτουργίας. Η άδεια λειτουργίας επαναλαμβάνω σε πάρα πολλά καταστήματα, όχι οίκους ανοχής, είναι αναρτημένη σε εμφανές σημείο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.609
Πόντοι
3.346
Μην είσαι κακός και εσύ σαν τον άλλον που έλεγε ότι είναι αδερφή ο Τσάτσος.
Μπορεί ο άνθρωπος να ήθελε και αυτός να γαμησει η όντως να μοιραζε βιογραφικό !
Mπορει να εψαχνε αυταρχικο :confused:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.609
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα, συγνώμη που Μπένο έτσι στην συζήτηση, αλλά την άδεια εγκατάστασης του μαγαζιού μπορούν να ζητήσουν μόνο αρμόδιες υπηρεσίες που μας ελέγχουν,οπός και της άδειες εργασίας του προσωπικού και της κοπέλας. Εσείς μπορείτε να ζητήσετε εξετάσεις της κοπέλας, αλλά σε περίπτωση " ατυχήματος", καταλάβενετε φαντάζομαι τί εννοώ.
Καλημερα Anzela ειμαι ο yakuza
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.609
Πόντοι
3.346
Ούτε άδεια εγκατάστασης ούτε άδεια εργασίας ανέφερα αγαπητέ. Άδεια λειτουργίας. Η άδεια λειτουργίας επαναλαμβάνω σε πάρα πολλά καταστήματα, όχι οίκους ανοχής, είναι αναρτημένη σε εμφανές σημείο.
Αυτα τα μαγαζια οπωσδηποτε πρεπει να εχουν την αδεια αναρτημενη. Ασε τωρα τι λενε μερικοι εδω μεσα.
Το τι γινεται ειναι αλλο θεμα βεβαια.. εχει να κανει με το οτι ζουμε στην Ελλαδα. :confused:
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Να μας απαντήσει ο Πάπας (Κούλης Χρυσός) που μας τα επρηξε να κάνει νήμα να ενημερώνει τους πελάτες...Να τώρα φάτε... και όσοι ανιωθοι πήγαιναν τακτικοί πελάτες στα μαγαζιά τους και τους πλήρωναν κιόλας... εγώ ούτε από έξω δεν περνάω τόσο καιρό από Venus και Las Vegas... Δικαιώθηκα ως συνήθως.... Μόνο στις βιλλες και στα Paradise πηγαίνω και δεν έχω κάποιο παράπονο
βίλλες εννοείς το εροτικα και το πριβε?
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.291
Πόντοι
456
Τελικα τι σκατα εγινε;Μια ανακεφαλαιωση!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δεν μπορεί να απαντήσει σήμερα ο Κούλης είναι στο αυτόφωρο :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

σε προεκλογική περίοδο βρισκόμαστε και δεν προλαβαίνω ούτε μια μπουρδελότσαρκα της προκοπής να κάνω. :confused: Μου τα σφύριξαν τα μαντάτα κάτι φίλοι μιας και έχω αρκετό καιρό να βγω τσάρκα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Τώρα το θέμα ξεφεύγει πιστεύω...
Δηλαδή επειδή ο Κούλης συμπαθεί τα συγκεκριμένα μαγαζιά ή επειδή βάλαμε like στην ιδιοκτήτρια που μας ενημέρωσε 4-5 φορές σχετικά με το πρόγραμμα των κοριτσιών, αυτό τι σημαίνει δηλαδή??... ότι συμφωνούμε με την όποια παρανομία??
Προφανώς αν η ιδιοκτήτρια ή φερόμενη ως ιδιοκτήτρια γνώριζε ότι μια κοπέλα δεν έχει νόμιμα πιστοποιητικά υγείας και την έβαζε να δουλεύει στο μαγαζί της, πρέπει να υποστεί τις συνέπειες του νόμου.Αυτονόητο δεν είναι?

έτσι ακριβώς :thumbsup:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εδώ λέει ότι η 31χρονη εξέδιδε και ανήλικο. Μιλάμε μέσα στην βρώμα αυτή η πόλη. Εγώ όταν έλεγα ότι υπάρχει αλλοδαπός που έχει AIDS αυτοί συνεχίζουν να τον δέχονται. Η ιδιοκτήτρια από το incognito με έβρισε κιόλας. Είναι πολλά που θέλω να πω άλλα σέβομαι και τους όρους τους σάιτ.

και εγώ το άκουσα αυτό αλλά δεν ξέρω αν πρόκειται για φήμη ή αν αληθεύει
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Για τον Ιρανό η για το ανήλικο άκουσες ;

για τον Ιρακινό, αυτά που αναφέρει ο συναγωνιστής ότι κάνει τσάρκες στα στούντιο μεταμεσονύκτιες ώρες και έχει HIV
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.312
Πόντοι
3.796
για τον Ιρακινό, αυτά που αναφέρει ο συναγωνιστής ότι κάνει τσάρκες στα στούντιο μεταμεσονύκτιες ώρες και έχει HIV
Και από που ακούγεται αυτή η φήμη ;εσύ ας πούμε από πού το άκουσες ;
Ξέρεις ότι αφού διαδίδουν τέτοιες φήμες τότε τον γνωρίζουν και φατσικα οπότε και να μην τον βάλουν σε μαγαζιά μπορούν και ακόμη και να πάει μέσα για έκθεση σε κίνδυνο
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
19
Like
2.102
Πόντοι
1.191
σε προεκλογική περίοδο βρισκόμαστε και δεν προλαβαίνω ούτε μια μπουρδελότσαρκα της προκοπής να κάνω. :confused: Μου τα σφύριξαν τα μαντάτα κάτι φίλοι μιας και έχω αρκετό καιρό να βγω τσάρκα.
Άσε τις μπουρδελότσαρκες και επικεντρώσου στις εκλογές που πλησιάζουν. :tooth:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Και από που ακούγεται αυτή η φήμη ;εσύ ας πούμε από πού το άκουσες ;
Ξέρεις ότι αφού διαδίδουν τέτοιες φήμες τότε τον γνωρίζουν και φατσικα οπότε και να μην τον βάλουν σε μαγαζιά μπορούν και ακόμη και να πάει μέσα για έκθεση σε κίνδυνο

το ξέρω τα μαγαζιά ρώτα που τον βάζουν μέσα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Άσε τις μπουρδελότσαρκες και επικεντρώσου στις εκλογές που πλησιάζουν. :tooth:

εννοείται τώρα και μέχρι την Κυριακή μόνο εκλογές μετά ξανά από τις 22 του μήνα θα αρχίσουν οι τσάρκες :wink:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.312
Πόντοι
3.796
το ξέρω τα μαγαζιά ρώτα που τον βάζουν μέσα
Δεν έχει λογική .
Για αυτό επιμένω να είμαι περίεργος.
Παράδειγμα αν η πουτανα ξέρει την φήμη όπως την έμαθες και εσύ στις βόλτες σου γιατί να ριψοκινδυνεψει και να βάλει ένα τέτοιο άτομο στο δωμάτιο ;
Και δεν νομίζω ότι ακόμα και 100 πρόγραμμα να πάρει αξίζει καμία να βάλει τον εαυτό της σε κίνδυνο για τα λεφτά .δεν μιλάμε για κάτι απλό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom