Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (2 μέλη και 51 επισκέπτες)

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.291
Πόντοι
456
Βλέπω στο διπλανό σάιτ Τζέσυ στο igognito. Τι λέει αυτή? Την έχει πάρει κανένας τελευταία?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πριν απο 6 μηνες την επισκεφθηκα,ομορφη,σιλικονατα ωραια βυζια,απιθανο τσιμπουκι,πισινος σουπερ,βιαστικη ομως στο 30αρι,πιστευω αξιζει δοκιμη ,δουλευε και στην καραντινα με ραντεβου στο ιδιο μαγαζι με 50,συνολικα την εχω παρει 5-6 φορες.
Ειναι μια γεματουλα ξανθια που συνηθως φοραει διχτυωτα;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Από τη μία σκέφτομαι τον Αl με τη Βάσω κι από την άλλη τον Alfie με την Τάνια.
Πιστεύω πως δεν θα με πάρει ο ύπνος σήμερα το βράδυ.
Η Βάσω ήταν καλή επιλογή αν έκανες την υπέρβαση να περάσεις τελικά... ανώμαλη γκόμενα
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
Παω αποφασισμενος να δοκιμασω ελενα απο τριδυμα, λεω να την δωσω μια πιπα να φυγουν τα χοντρα καθως δεν ειχα ορεξη για παραπανω. Μπαινω μεσα και την ποιανω σε φαση που κραζει την τσατσα μαλωναν μπροστα μου… λεω οκ δεν πειραζει λεω θελω μονο πιπα και πετάγεται και λεει αν τελειωνεις ευκολα ενταξει γιατι εγω το πολυ 10 λεπτα θα κατσω μεσα… παω στην συνεχεια μιρελα και βλεπω 6 ατομα σαλονακι….. τελικα περασα διπλα με την κορετα οπου δεν ειχε κοσμο πολυ μονοτονη συναντηση δεν νομιζω να την ξαναπροτιμισω αλλα απο εμφανιση μου αρεσε. Εκανα προταση σε τσατσα λορετας μια κοντουλα αδυνατη ξανθια κοντα στα 40 μου φανηκε αλλα δεν δεχτηκε
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.321
Πόντοι
3.796
Παω αποφασισμενος να δοκιμασω ελενα απο τριδυμα, λεω να την δωσω μια πιπα να φυγουν τα χοντρα καθως δεν ειχα ορεξη για παραπανω. Μπαινω μεσα και την ποιανω σε φαση που κραζει την τσατσα μαλωναν μπροστα μου… λεω οκ δεν πειραζει λεω θελω μονο πιπα και πετάγεται και λεει αν τελειωνεις ευκολα ενταξει γιατι εγω το πολυ 10 λεπτα θα κατσω μεσα… παω στην συνεχεια μιρελα και βλεπω 6 ατομα σαλονακι….. τελικα περασα διπλα με την κορετα οπου δεν ειχε κοσμο πολυ μονοτονη συναντηση δεν νομιζω να την ξαναπροτιμισω αλλα απο εμφανιση μου αρεσε. Εκανα προταση σε τσατσα λορετας μια κοντουλα αδυνατη ξανθια κοντα στα 40 μου φανηκε αλλα δεν δεχτηκε
Είπαμε τους νέους να κάνουν καμία δοκιμή την Μιρέλα σαν κλασική κοπέλα και αυτοί ξεπετσιαστηκαν ! :cheesy:
Τέτοιο επίπεδο εποχής πιστεύω πρώτη φορά περνάει από την μπουρδέλο κατάσταση
 

Allokotos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2023
Μηνύματα
17
Like
34
Πόντοι
0
Πέρασμα σήμερα από super paradise να δω την Αρετή...αδιάφορη φάτσα, καθόλου του γούστου μου, όντως τσολιάς...αρκετά ψηλή με διάφορα τατού στο σώμα της...στις φωτό με καυλώσε αλλά από κοντά χαλάει το γλυκό....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Η Βάσω αν δεν ήταν σαν Ορκ θα είχε καλύτερη τύχη αλλά για να μπεις πρέπει να είσαι τυφλά από ποτό και τότε θα διστάσεις και θα έρθει να στο πιάσει και τότε θα σε σύρει μέσα, έτσι τη πάτησα εγώ μέχρι και το τηλέφωνο της μου έδωσε
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Late night περασμα από τριδυ και θρυλική Τανια Gilf! At last!
Θυμίζει γυναίκα μαραντονα!
Επιμένει να λέει ότι είναι 40 και δε σηκώνει κουβέντα!
30€ απλό, άνεση χρόνου, στωική και δοτική, άψογη «ρωσική πιπα» όπως την αποκάλεσε, υπερμετρα τεράστια τα βυζια της

Λεπτομέρειες στην κριτική αργότερα

Παλμαρισια προσθήκη απ αυτές που σε ολοκληρώνουν, σα να παίζεις premier league, primera division, πας mls ή αραπιά και στο τέλος κρεμας παπούτσι στην αναγέννηση Καρδίτσας!
Ήρωας.
Η συγκεκριμένη μου είχε πει ότι δεν κάμει γυμνό τσιμπουκι. Και μάλιστα το είχε δικαιολογήσει για υγιεινή κλπ. Πολύ σωστή και μου είχε κάνει εντύπωση τοτε
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Παω αποφασισμενος να δοκιμασω ελενα απο τριδυμα, λεω να την δωσω μια πιπα να φυγουν τα χοντρα καθως δεν ειχα ορεξη για παραπανω. Μπαινω μεσα και την ποιανω σε φαση που κραζει την τσατσα μαλωναν μπροστα μου… λεω οκ δεν πειραζει λεω θελω μονο πιπα και πετάγεται και λεει αν τελειωνεις ευκολα ενταξει γιατι εγω το πολυ 10 λεπτα θα κατσω μεσα… παω στην συνεχεια μιρελα και βλεπω 6 ατομα σαλονακι….. τελικα περασα διπλα με την κορετα οπου δεν ειχε κοσμο πολυ μονοτονη συναντηση δεν νομιζω να την ξαναπροτιμισω αλλα απο εμφανιση μου αρεσε. Εκανα προταση σε τσατσα λορετας μια κοντουλα αδυνατη ξανθια κοντα στα 40 μου φανηκε αλλα δεν δεχτηκε
Με ξενερωσες συναδελφε με την Ελενιτσα..ηθελα να την ξαναπαρω μετα απο πολυ καιρο,αλλα αμα δεν βελτιωθηκε καθολου δεν παω.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Τανια τη Γαλλίδα η ότι σκατα δηλώνει gilf στα 60+ στο case d3 amore λετε
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
385
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Πέρασμα σήμερα από super paradise να δω την Αρετή...αδιάφορη φάτσα, καθόλου του γούστου μου, όντως τσολιάς...αρκετά ψηλή με διάφορα τατού στο σώμα της...στις φωτό με καυλώσε αλλά από κοντά χαλάει το γλυκό....
Μήπως είδες και τη Νοελια?
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Ήρωας.
Η συγκεκριμένη μου είχε πει ότι δεν κάμει γυμνό τσιμπουκι. Και μάλιστα το είχε δικαιολογήσει για υγιεινή κλπ. Πολύ σωστή και μου είχε κάνει εντύπωση τοτε
Αδερφέ και μένα το ίδιο μου είπε όταν τη ρώτησα απλά δεν το ανέφερα!
Ακριβώς το ίδιο! Και πάλι λίγο τα αρχιδια έγλυψε ίσα για να χύσω. Πολύ απολυτη κιόλας!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Είπαμε τους νέους να κάνουν καμία δοκιμή την Μιρέλα σαν κλασική κοπέλα και αυτοί ξεπετσιαστηκαν ! :cheesy:
Τέτοιο επίπεδο εποχής πιστεύω πρώτη φορά περνάει από την μπουρδέλο κατάσταση

Εμ! να πω ότι δεν τα είπα εγώ, ιδού το αποτέλεσμα :2funny:

παω στην συνεχεια μιρελα και βλεπω 6 ατομα σαλονακι…..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Είπαμε τους νέους να κάνουν καμία δοκιμή την Μιρέλα σαν κλασική κοπέλα και αυτοί ξεπετσιαστηκαν ! :cheesy:
Τέτοιο επίπεδο εποχής πιστεύω πρώτη φορά περνάει από την μπουρδέλο κατάσταση
ακουγα διθυραμβους για αυτην απο εποχη Βαρδαρη. Πηγα πριν κανα χρονο μαζι της πρεπει να εχω γραψει και κριτικη. Σιγα ρε μαγκες κλαιν. Ομορφη ειναι μεν και γλυκια αλλα πρεπει και πουτανια να εχεις αν θες να κανεις αυτη τη δουλεια. Καθολου αγριαδες δε δεχεται ουτε φιλια, ενα απλα μοντελε σωμα ειναι που τραβαει τα βλεματα και μπαινουν ολοι σαν χαπατα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom