Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
είναι λίγο τρελή αυτή αν την δεις απο κοντά
Πιο τρελή από την τρελό Τζένη που με συμπάθησε κιόλας παίζει;
Οι τρελές με γουστάρουν τελικά αλλά δεν ξέρω το γιατί...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.122
Κριτικές
11
Like
17.637
Πόντοι
3.796
Πιο τρελή από την τρελό Τζένη που με συμπάθησε κιόλας παίζει;
Οι τρελές με γουστάρουν τελικά αλλά δεν ξέρω το γιατί...
Οι πουτανες και οι τρελές έχουν τις τύχες τις καλές λέει μια παροιμία!
 

juvesalonika

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Θυμάται κάποιος από τους φαν της Εβελίνας αν είχε ξεκινήσει από το 26ης Οκτωβρίου 35 το γνωστό τσίρκο που λέγαμε τότε??
Ναι, από εκεί είχε ξεκινήσει. Και δεν είμαι φαν της , μια κλασική Ρουμάνα
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
Συναδελφοι λιγη βοηθεια, αυτη η βερονικα στο λας βεγκας Ελληνιδα ειναι;
Την Νικη απο βιλα εροτικα την εχει παρει κανεις; αν και χωριατοπουλα εχει ωραιο βυζι!
Η αντριαννα του παρανταις (παλια λας βεγκας) εχει αλλξει μεσα; θυμαμαι τοτε ηταν καλη
φίλος αυτή η Βερόνικα είναι Ρωσίδα,μεγαλωμένη στην Ελλάδα γι αυτό δεν την καταλαβαίνεις.
καλή στο δωμάτιο σε όλα της
 

juvesalonika

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Το τσίρκο το 2009 λειτουργούσε σίγουρα και την Εβελινα την θυμάμαι σαν νέα παρουσία τότε που κάναμε τσαρκες και τα γυρνούσαμε όλα.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Θυμάται κάποιος από τους φαν της Εβελίνας αν είχε ξεκινήσει από το 26ης Οκτωβρίου 35 το γνωστό τσίρκο που λέγαμε τότε??
Δεν την πετυχα εκει ποτε. Απ την εκκλησια την γνωρισα. Γιατι το λεγαμε τσιρκο;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Εβελινα απο το Ν.Ουρανου 1Β ξεκινησε το 2009, το Τσιρκο ανοιξε μετεπειτα το 2010. Τουλαχιστον αυτα θυμαμαι...
Το διαστημοπλοιο ποτε;
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Έλενα τρίδυμα, πολύ καλό σώμα καταπληκτική επιδερμίδα και όπως είπαμε μελαγχολική συμπεριφορά. Βέβαια έκανε πίπα γεμάτη σε χρόνο αλλά λίγο μονότονη. Γαμηθηκε αρκετά σε χρόνο χωρίς γκρίνιες. Αν βάλει λίγο διάθεση αλλά και χαμόγελο θα γίνει καλή επιλογή
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Λορεττα όπως η παραπάνω Έλενα. Διαφορές;; Πιο γλυκιά και χαμογελαστή πιο όμορφη στο πρόσωπο. Στο κορμί Έλενα. Έγινε πάλι ξανθιά
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Πρέπει να γράψω κριτικές για να μείνουν το ξέρω, όταν βρω χρόνο και ξεφύγω από το predator χαχα
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
73
Like
192
Πόντοι
0
Μετα απο μεγαλη αποχη λογω απουσιας απο την χωρα και συμφωνα με καθοδηγηση απο το σιτε χτυπησα Ναταλι στο μαγαζι γκοντιβα. Το μωρο πολυ ανανεωμενο. Γαμησι απο το υπερπεραν κατασταση για υδραυλικους, χυσιμο και πιτσιλισμα σε ολο μου το σωμα, καρφωμα στα 4 και πιτσιλισμα στην κοιλια μου τι να λεμε τωρα λαιβ χυσιμο στο καυλι μου χωρις να τον εχω χωσει με εχυνε απο πανω σαν να μου τον κατουρουσε, αυτη η γυναικα αν ειχε εμφανιση θα ηταν για μεγαλα σαλονια πιστευω, ΤΟ ΕΧΕΙ . 2 καυλια με γυμνο τσιμπουκι 100 ευρω. Την γαμησα μετα πηγε σε αλλους 2 και μετα την ξαναγαμησα.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.965
Πόντοι
4.895
Αν θυμάμαι καλά, η Λάουρα ήταν στην Ταντάλου και στο τσίρκο την ίδια περίοδο, πριν καν δω την Εβελίνα.
Άρα το τσίρκο άνοιξε πριν το 2010.
Το λέγαμε τσίρκο για τα λαμπάκια τα πολύχρωμα από έξω.
Την Εβελίνα κι εγώ στην εκκλησία τη θυμάμαι μόνο.
Και ούτε εμένα με εντυπωσίασε ποτέ.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Στανταρακι ακλονητο η Εβελιναρα ,σιγουρα θα αφησει εποχη η παρουσια της ,βυζαρες καταπληκτικες φυσικες,κωλαρακι παιδικο μουρλια,αλαβαστρινα σκελη.τριανταφυλλενιο μουνακι ,σχεδον παντοτε βιωνω υπεροχες στιγμες μαζι της,αγαπαει το χρημα το οποιο τιμαει,δουλευει ακαταπαυστα εδω και πολλα χρονια,λειπει ελαχιστο καιρο και με τον τροπο της δεν σε αφηνει να απομακρυνθεις,την παραδεχομαι και τη συνιστω χωρις επιφυλαξεις.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Καλημέρα παιδιά αυτή η νίκη από Κολομβία την πήρε κανένας ΧΟΤ και ερωτικά είναι..
 

DonKixotis

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2023
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα,μήπως έχει πετύχει κανείς τη Βάσω με τα μεγάλα βυζιά που δούλευε στο Las Vegas (στο 1ο η το 3ο) πριν την αλλαγή ιδιοκτησίας η γνωρίζει τι απέγινε; Όσες φορές πάω εκεί στα ξύλινα πετυχαίνω τη Βλάντα και τη Ριτα
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Λοιπόν πέρασμα με αλινα όμορφη κοπέλα αδύνατη μικρος στήθος καλός κωλος ξανθιά Μολδαβή με είπαν στο red light πολύ καλή η κοπέλα στο στοματικό γλύφει κ αρχιδια ,καλή απόδοση από πάνω τελείωμα στα 4 μιας κ έχει ωραιο κωλαρακι.Μιλαει καλά ελληνικά είναι τυπακι στη συμπεριφορά.
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
5
Like
193
Πόντοι
1
Αποτυχημενη καταθεση χθες στην Αλεξανδρα!τσατσα αγενης, δωματιο βρωμικο με καποτα απο τον προηγουμενο πεταμενη στο πατωμα.Η απαντηση και των 2 ηταν οτι εχει χαμηλο φωτισμο και δεν βλεπουν!!οτι ναναι!!Η κοπελα κουρασμενη και φαινοταν οτι βαριοταν να δουλεψει.Καμια σχεση με την 1η φορα.Δεν θα ξαναπαω!!!Πηγαινα για Ριτα αλλα ηταν ολα γεματα.Ηθελα Βλαντα ή Φριντα αλλα δεν ηταν καμια.Τζιφος τελικα η φαση με Αλεξανδρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom