Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.628
Πόντοι
3.346
Καλωσορισες old boy,καλα ερριξες ακυρο στις "φιρμες" ακομη δεν ηρθες καλα καλα?Διολου δεν σου ελειψαν?
Ευχαριστω συναδελφε! Δεν προκειται να δουν απο εμενα 50αρικο στο απλο, ουτε αυτη ουτε καμια αλλη.
Πηγαινω απο εποχη λαφαμ στην Λαρα, θα περασαν σχεδον 13 χρονια απο την πρωτη φορα που την πηρα.
Ετυχε σημερα (ειχε μονο εναν) γιατι δυσκολα να την πετυχεις εκτος δωματιου αν δεν περιμενεις ωρα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.628
Πόντοι
3.346
Ο φίλος για ριταρα λέει από αυριο
[/QUOTE]
Οτι μ ειπε η τσα2 συναδελφε λεω..μπορει να ερθει και αυριο τι να σου πω, πανε ριξε καμια ματια.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Μόλις γύρισα από την μπουρδέλο περιοχή, πολλές είδα, λίγες θυμάμαι. Κατέθεσα στην καρίνα. Η καλύτερη πίπα ever!. Πέρασα από τα τρίδυμα, η Ελενίτσα φοβερό μουνι, παίζει να ήταν η ομορφότερη που είδα σήμερα. Κρίμα που έχει τόσο χάλια κριτικές.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Τσαρκαρα πριν λιγο για στοχευμενη πληρωμη στην μιλφαρα Εμμανουελα, κλασικα γαμω τα μπουρδελα τους, στο αλλο σαιτ την εχει στο προγραμμα στο ΛαςΒεγγας, αλλα απουσα απο την θεση της. Στο μονο σπιτακι ηταν η Μιλφαρα Σουζη, σκετη καυλα, αλλα βλεπω σαν να αδυνατισε και δεν της παει τοσο αδυνατη, στο 2ο το μεσα, Βερονικα.??? ουτε που την θυμαμαι... Στο 1ο εμπρος, Χριστινα μελαχρινη μινιον κοπελα ανοστη. Στο Πετρου Ερημιτη 2Α το πρωτο, η Ιζαμπελα, με τα τατουαζ, εβαψε το μαλι ξανθο, της παει, βγηκε χαμογελαστη, αλλα αυτη δεν ειναι που λεει...εχεις 5 λεπτα να χυσεις.??? ή φυγε.???? Φορουσε ενα δυχτιοτο σιθρου τοπακι, που φενοντουσαν τα ολοστρογγυλα μαλλον σιλικονατα βυζακια της,....λακτισα ομολογω....:erection:

Εφυγα πηγα Βενους, στο original, 3 πουταναδας, η Ελληνιδα Κατερινα, με ωραιο σωματακι, αλλα οσο την προσεχω στο προσωπο, με απομακρινει, μου βγαζει μια μαγκιωρα φαση, 2η η Ροζα με τα βυζακια ζουμπιγμενα πανω, και 3η η Φριντα μεσα σε μαυρο γυαλιστερο φορεματακι, κολλητο μινι, οσες φορες την εχω πετυχει την Φριντα, ποτε δεν προσεξα το προσωπο της, τα θεοτεραστια βυζια της, παντα μαγνητιζαν το βλεμα μου, σημερα την προσεξα, και ειδα οτι εχει συμπαθητικο προσωπακι, την εκανα για μεγαλητερη, αλλα δεν. Διπλα στης Ριτας, 2 ανοστα γκομενακια, ενα ακουσει στο ονομα Νταρια, μελαμψο ρουμανακι, με καλουτσικο σωματακι, αλλα φατσουλα, αλα φολα, και ενα ακομα ατσουμπαλο σωματακι με αληθωρα βυζια, στο ονομα Αλεξανδρα, καρε μαλακι. Στο απεναντι Μινωταυρου 14, βγηκε ενα μιλφακι στο ονομα Νατασα, υπερωχα βυζια.!!!!!! Κρεμανε τελεια, φατσα καλουτσικια, αλλα με χαλασε λιγο η περιφερεια της, και η λεκανη της, αλλα σαν συνολο ...θελω πληροφοριες αν αξιζει να τσεπωσει τα €€€....:zfuck:
Περασα και απο belarus, μηπως πετυχω την Τανια που συζηταγαμε στην κριτικη του συναθλητη panorama, Τανια δεν ηταν στην βραδυνη βαρδια, 2 χαζογκομενακια, το ενα ξανθο αδυνατο και το 2ο, ποιο καμπυλωτο και ποιο γαμευσιμο, αλλα τα χαζογελακια τους απο μεσα απο το κουζινακι, αποτρεπουν τις σοβαρες συναντησεις...

Και αφου η τραπουλα ηταν σημαδεμενη.... οι επιλογες μου ηταν να παω ή στην Αννια που το φωτακι της ηταν αναμενο, αλλα δεν ξερω αν δουλευε, δεν μπηκα, ή στην Φριντα, να κανω δοκιμη και ρισκο. μιας και δεν με κλικαρε. Οποτε το κερμα εσκασε στην... Φριντα, μεγαλο ρολο επαιξαν τα τελευταια καλα σχολια, αλλα και τα γραφομενα του alpacino, καραντι.!! :rockon:Το μονο που θα διαφωνισω με τον al, ειναι που την συγγρινε με την Σαρα απο Μαντζαρου.?? Αν δεν κανω λαθος.??? Εμενα δεν μου θυμισε την Σαρα, η Σαρα ηταν το υπερτατο πλουσιο θυλικο...γυναικαρα, απο οσο θυμαμαι....
η Φριντα ειναι αλλη κατηγορια, βυζαρες φυσικες που κρεμανε, αλλα εχουν πολυ καλη αισθηση, δεν νερουλιαζουν ασχημα και δεν προκαλουν...γελιο, σωματακι με περιτα κοιλακια, μουνακι ομορφο χανεται στις μπουταρες, προσωπο οικιο κοινο, ουτε ασχημο, ουτε ομορφο, βαμενη σαφως θα ειναι εντυποσιακη....

Στην πραξη, εσκασα 70αρι για 69, ακαποτο/γλυφομουνι. Θα γραψω κριτικη, δεν μου ξεφευγει η περιπτωση Φριντα, αλλα απλα και περιτα θα γραψω οτι αφου εφυγα απο το δωματιο και μπηκα στο αμαξι, η αισθηση/μελανχολια, που ενιωσα ηταν οπως ενιωσα την 1η φορα που εφυγα απο το δωματιο της Εφης στην Κωλετη... . - Στην ουσια δηλαδη η Φριντα παταει γερα στα ποδια της....ξερει την δουλεια της και με το παραπανω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.185
Κριτικές
293
Like
9.436
Πόντοι
12.525
Ααα επίσης τη Νατάσα που λες δίπλα την έχω κι εγώ κατά νου, ίσως να είναι η επόμενη δοκιμή μου...αν και το ένστικτο μου λέει όχι συν ότι δε συμπαθώ καθόλου το συγκεκριμένο σπίτι.Αλλα έχει βυζάρες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Θέλω να πάω αύριο Σάββατο στοχευμένα για Φρίντα. Είναι πρωινή η βραδινή; Δώστε τα φώτα σας, έχω μπερδευτεί με τις δυο τελευταίες αναφορές συναγωνιστών. Ένας την ειδε πρωί άλλος βράδυ, δώστε μου τα φώτα σας παρακαλώ:woldman::think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Με είπε θα φύγει το Σάββατο κ θα επιστρέψει 17 του μήνα

Θέλω να πάω αύριο Σάββατο στοχευμένα για Φρίντα. Είναι πρωινή η βραδινή; Δώστε τα φώτα σας, έχω μπερδευτεί με τις δυο τελευταίες αναφορές συναγωνιστών. Ένας την ειδε πρωί άλλος βράδυ, δώστε μου τα φώτα σας παρακαλώ:woldman::think:

ο συναγωνιστής solar είπε ότι φεύγει σήμερα Σάββατο η Φρίντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Θέλω να πάω αύριο Σάββατο στοχευμένα για Φρίντα. Είναι πρωινή η βραδινή; Δώστε τα φώτα σας, έχω μπερδευτεί με τις δυο τελευταίες αναφορές συναγωνιστών. Ένας την ειδε πρωί άλλος βράδυ, δώστε μου τα φώτα σας παρακαλώ:woldman::think:
Πηγαινε ,αλλα μπες με 30 οχι 60-70,και παρακολουθησε την αν κανει τα βασικα .Χαμογελο,15λεπτο ,προκαταρκτικα κλπ.12 μεσημερι πιανει ,2 ξημερωματα φευγει συνηθως.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Τσαρκαρα πριν λιγο για στοχευμενη πληρωμη στην μιλφαρα Εμμανουελα, κλασικα γαμω τα μπουρδελα τους, στο αλλο σαιτ την εχει στο προγραμμα στο ΛαςΒεγγας, αλλα απουσα απο την θεση της. Στο μονο σπιτακι ηταν η Μιλφαρα Σουζη, σκετη καυλα, αλλα βλεπω σαν να αδυνατισε και δεν της παει τοσο αδυνατη, στο 2ο το μεσα, Βερονικα.??? ουτε που την θυμαμαι... Στο 1ο εμπρος, Χριστινα μελαχρινη μινιον κοπελα ανοστη. Στο Πετρου Ερημιτη 2Α το πρωτο, η Ιζαμπελα, με τα τατουαζ, εβαψε το μαλι ξανθο, της παει, βγηκε χαμογελαστη, αλλα αυτη δεν ειναι που λεει...εχεις 5 λεπτα να χυσεις.??? ή φυγε.???? Φορουσε ενα δυχτιοτο σιθρου τοπακι, που φενοντουσαν τα ολοστρογγυλα μαλλον σιλικονατα βυζακια της,....λακτισα ομολογω....:erection:

Εφυγα πηγα Βενους, στο original, 3 πουταναδας, η Ελληνιδα Κατερινα, με ωραιο σωματακι, αλλα οσο την προσεχω στο προσωπο, με απομακρινει, μου βγαζει μια μαγκιωρα φαση, 2η η Ροζα με τα βυζακια ζουμπιγμενα πανω, και 3η η Φριντα μεσα σε μαυρο γυαλιστερο φορεματακι, κολλητο μινι, οσες φορες την εχω πετυχει την Φριντα, ποτε δεν προσεξα το προσωπο της, τα θεοτεραστια βυζια της, παντα μαγνητιζαν το βλεμα μου, σημερα την προσεξα, και ειδα οτι εχει συμπαθητικο προσωπακι, την εκανα για μεγαλητερη, αλλα δεν. Διπλα στης Ριτας, 2 ανοστα γκομενακια, ενα ακουσει στο ονομα Νταρια, μελαμψο ρουμανακι, με καλουτσικο σωματακι, αλλα φατσουλα, αλα φολα, και ενα ακομα ατσουμπαλο σωματακι με αληθωρα βυζια, στο ονομα Αλεξανδρα, καρε μαλακι. Στο απεναντι Μινωταυρου 14, βγηκε ενα μιλφακι στο ονομα Νατασα, υπερωχα βυζια.!!!!!! Κρεμανε τελεια, φατσα καλουτσικια, αλλα με χαλασε λιγο η περιφερεια της, και η λεκανη της, αλλα σαν συνολο ...θελω πληροφοριες αν αξιζει να τσεπωσει τα €€€....:zfuck:
Περασα και απο belarus, μηπως πετυχω την Τανια που συζηταγαμε στην κριτικη του συναθλητη panorama, Τανια δεν ηταν στην βραδυνη βαρδια, 2 χαζογκομενακια, το ενα ξανθο αδυνατο και το 2ο, ποιο καμπυλωτο και ποιο γαμευσιμο, αλλα τα χαζογελακια τους απο μεσα απο το κουζινακι, αποτρεπουν τις σοβαρες συναντησεις...

Και αφου η τραπουλα ηταν σημαδεμενη.... οι επιλογες μου ηταν να παω ή στην Αννια που το φωτακι της ηταν αναμενο, αλλα δεν ξερω αν δουλευε, δεν μπηκα, ή στην Φριντα, να κανω δοκιμη και ρισκο. μιας και δεν με κλικαρε. Οποτε το κερμα εσκασε στην... Φριντα, μεγαλο ρολο επαιξαν τα τελευταια καλα σχολια, αλλα και τα γραφομενα του alpacino, καραντι.!! :rockon:Το μονο που θα διαφωνισω με τον al, ειναι που την συγγρινε με την Σαρα απο Μαντζαρου.?? Αν δεν κανω λαθος.??? Εμενα δεν μου θυμισε την Σαρα, η Σαρα ηταν το υπερτατο πλουσιο θυλικο...γυναικαρα, απο οσο θυμαμαι....
η Φριντα ειναι αλλη κατηγορια, βυζαρες φυσικες που κρεμανε, αλλα εχουν πολυ καλη αισθηση, δεν νερουλιαζουν ασχημα και δεν προκαλουν...γελιο, σωματακι με περιτα κοιλακια, μουνακι ομορφο χανεται στις μπουταρες, προσωπο οικιο κοινο, ουτε ασχημο, ουτε ομορφο, βαμενη σαφως θα ειναι εντυποσιακη....

Στην πραξη, εσκασα 70αρι για 69, ακαποτο/γλυφομουνι. Θα γραψω κριτικη, δεν μου ξεφευγει η περιπτωση Φριντα, αλλα απλα και περιτα θα γραψω οτι αφου εφυγα απο το δωματιο και μπηκα στο αμαξι, η αισθηση/μελανχολια, που ενιωσα ηταν οπως ενιωσα την 1η φορα που εφυγα απο το δωματιο της Εφης στην Κωλετη... . - Στην ουσια δηλαδη η Φριντα παταει γερα στα ποδια της....ξερει την δουλεια της και με το παραπανω.
Συμφωνω σε ολα ,αλλα το 70 αρι μου εκατσε στο λαιμο σαν ψαροκοκκαλο .Συνηθιστε τες με 70αρια .....Πραγματικα απορω μαγκες και να τα εχετε μη τα δινετε.30αρι και να τα κανει καλα,εγω τη γλεντησα την Φριντα με το απλο,καποια στιγμη ηθελε 40 αρνηθηκα και απο τοτε δεν με χαιρεταει καν.Δικαιωμα της και μαγκια της βεβαιως και μπραβο της που ανεβασε το κασε της και ψηλωσε .Ετσι λειτουργει το πραμα.Με τετοιου ειδους πρακτικες ομως βλεπω απογειωση των τιμων .Οσονουπω το 30αρι θα αποτελεσει παρελθον και μακαρι να κανω λαθος.Η μια βλεπει την αλλη!
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
.Με τετοιου ειδους πρακτικες ομως βλεπω απογειωση των τιμων .Οσονουπω το 30αρι θα αποτελεσει παρελθον και μακαρι να κανω λαθος.Η μια βλεπει την αλλη!
Συμφωνώ σε αυτό που λες για τιμές δεν έχεις άδικο όσο αφορά το γενικό καλό των οικονομικών μας,αλλά εγώ πχ παίρνω σε όλες γυμνό στοματικό γτ είναι το πρόγραμμα που ευχαριστιεμαι,με το απλό δε με κάνει όρεξη ειδικά όταν πάω για 2 καταθέσεις back to back.Ασε που όταν ανεβαζει μια κοπέλα τιμές βρίσκεται μια καινούργια με τις ίδιες υπηρεσίες σε χαμηλότερη τιμή κ τραβάει αυτή μετα όλη τη πελατεία.

Επί της ευκαιρίας ξέρουμε η Νατάσα στο ξύλινο ποια πρωινά δουλεύει να περάσω μεσα στη βδομάδα αν με βολεύει?
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
242
Like
819
Πόντοι
81
Τσαρκαρα πριν λιγο για στοχευμενη πληρωμη στην μιλφαρα Εμμανουελα, κλασικα γαμω τα μπουρδελα τους, στο αλλο σαιτ την εχει στο προγραμμα στο ΛαςΒεγγας, αλλα απουσα απο την θεση της. Στο μονο σπιτακι ηταν η Μιλφαρα Σουζη, σκετη καυλα, αλλα βλεπω σαν να αδυνατισε και δεν της παει τοσο αδυνατη, στο 2ο το μεσα, Βερονικα.??? ουτε που την θυμαμαι... Στο 1ο εμπρος, Χριστινα μελαχρινη μινιον κοπελα ανοστη. Στο Πετρου Ερημιτη 2Α το πρωτο, η Ιζαμπελα, με τα τατουαζ, εβαψε το μαλι ξανθο, της παει, βγηκε χαμογελαστη, αλλα αυτη δεν ειναι που λεει...εχεις 5 λεπτα να χυσεις.??? ή φυγε.???? Φορουσε ενα δυχτιοτο σιθρου τοπακι, που φενοντουσαν τα ολοστρογγυλα μαλλον σιλικονατα βυζακια της,....λακτισα ομολογω....:erection:

Εφυγα πηγα Βενους, στο original, 3 πουταναδας, η Ελληνιδα Κατερινα, με ωραιο σωματακι, αλλα οσο την προσεχω στο προσωπο, με απομακρινει, μου βγαζει μια μαγκιωρα φαση, 2η η Ροζα με τα βυζακια ζουμπιγμενα πανω, και 3η η Φριντα μεσα σε μαυρο γυαλιστερο φορεματακι, κολλητο μινι, οσες φορες την εχω πετυχει την Φριντα, ποτε δεν προσεξα το προσωπο της, τα θεοτεραστια βυζια της, παντα μαγνητιζαν το βλεμα μου, σημερα την προσεξα, και ειδα οτι εχει συμπαθητικο προσωπακι, την εκανα για μεγαλητερη, αλλα δεν. Διπλα στης Ριτας, 2 ανοστα γκομενακια, ενα ακουσει στο ονομα Νταρια, μελαμψο ρουμανακι, με καλουτσικο σωματακι, αλλα φατσουλα, αλα φολα, και ενα ακομα ατσουμπαλο σωματακι με αληθωρα βυζια, στο ονομα Αλεξανδρα, καρε μαλακι. Στο απεναντι Μινωταυρου 14, βγηκε ενα μιλφακι στο ονομα Νατασα, υπερωχα βυζια.!!!!!! Κρεμανε τελεια, φατσα καλουτσικια, αλλα με χαλασε λιγο η περιφερεια της, και η λεκανη της, αλλα σαν συνολο ...θελω πληροφοριες αν αξιζει να τσεπωσει τα €€€....:zfuck:
Περασα και απο belarus, μηπως πετυχω την Τανια που συζηταγαμε στην κριτικη του συναθλητη panorama, Τανια δεν ηταν στην βραδυνη βαρδια, 2 χαζογκομενακια, το ενα ξανθο αδυνατο και το 2ο, ποιο καμπυλωτο και ποιο γαμευσιμο, αλλα τα χαζογελακια τους απο μεσα απο το κουζινακι, αποτρεπουν τις σοβαρες συναντησεις...

Και αφου η τραπουλα ηταν σημαδεμενη.... οι επιλογες μου ηταν να παω ή στην Αννια που το φωτακι της ηταν αναμενο, αλλα δεν ξερω αν δουλευε, δεν μπηκα, ή στην Φριντα, να κανω δοκιμη και ρισκο. μιας και δεν με κλικαρε. Οποτε το κερμα εσκασε στην... Φριντα, μεγαλο ρολο επαιξαν τα τελευταια καλα σχολια, αλλα και τα γραφομενα του alpacino, καραντι.!! :rockon:Το μονο που θα διαφωνισω με τον al, ειναι που την συγγρινε με την Σαρα απο Μαντζαρου.?? Αν δεν κανω λαθος.??? Εμενα δεν μου θυμισε την Σαρα, η Σαρα ηταν το υπερτατο πλουσιο θυλικο...γυναικαρα, απο οσο θυμαμαι....
η Φριντα ειναι αλλη κατηγορια, βυζαρες φυσικες που κρεμανε, αλλα εχουν πολυ καλη αισθηση, δεν νερουλιαζουν ασχημα και δεν προκαλουν...γελιο, σωματακι με περιτα κοιλακια, μουνακι ομορφο χανεται στις μπουταρες, προσωπο οικιο κοινο, ουτε ασχημο, ουτε ομορφο, βαμενη σαφως θα ειναι εντυποσιακη....

Στην πραξη, εσκασα 70αρι για 69, ακαποτο/γλυφομουνι. Θα γραψω κριτικη, δεν μου ξεφευγει η περιπτωση Φριντα, αλλα απλα και περιτα θα γραψω οτι αφου εφυγα απο το δωματιο και μπηκα στο αμαξι, η αισθηση/μελανχολια, που ενιωσα ηταν οπως ενιωσα την 1η φορα που εφυγα απο το δωματιο της Εφης στην Κωλετη... . - Στην ουσια δηλαδη η Φριντα παταει γερα στα ποδια της....ξερει την δουλεια της και με το παραπανω.
Τόσες βυζάρες λοιπόν η περιοχή.Πρεπει να περάσουμε μετς από καιρό να δούμε τι παίζει
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Καλησπέρα παιδιά από ότι έμαθα εχθές που πέρασα από Βένους, τα Βένους και το Λας Βέγκας είναι πλέον μαζί, ρώτησα γιατί δεν έχουν η δεν κάνουν σάιτ και με είπε ότι επειδή είναι πολλές κοπέλες δεν μπορούν συνέχεια να ανεβάζουν ποιες δουλεύουν..
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Καλησπέρα παιδιά από ότι έμαθα εχθές που πέρασα από Βένους, τα Βένους και το Λας Βέγκας είναι πλέον μαζί, ρώτησα γιατί δεν έχουν η δεν κάνουν σάιτ και με είπε ότι επειδή είναι πολλές κοπέλες δεν μπορούν συνέχεια να ανεβάζουν ποιες δουλεύουν..
Ξερουν εκει στα εν λογω μαγαζια,λειτουργουν χωρις διαφημιση στο internet ,γιατι ειναι μπελας γενικως και η τακτικη τους πιανει τοπο,ανεβηκαν κατακορυφα.Κοροιδα ειναι ολοι οι υπολοιποι που το κανουν.Το κολπο ειναι οτι αναγκαζεσαι να πας να δεις και δυσκολα φευγεις με τοση ποικοιλια.Ευγε.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.185
Κριτικές
293
Like
9.436
Πόντοι
12.525
Συμφωνω σε ολα ,αλλα το 70 αρι μου εκατσε στο λαιμο σαν ψαροκοκκαλο .Συνηθιστε τες με 70αρια .....Πραγματικα απορω μαγκες και να τα εχετε μη τα δινετε.30αρι και να τα κανει καλα,εγω τη γλεντησα την Φριντα με το απλο,καποια στιγμη ηθελε 40 αρνηθηκα και απο τοτε δεν με χαιρεταει καν.Δικαιωμα της και μαγκια της βεβαιως και μπραβο της που ανεβασε το κασε της και ψηλωσε .Ετσι λειτουργει το πραμα.Με τετοιου ειδους πρακτικες ομως βλεπω απογειωση των τιμων .Οσονουπω το 30αρι θα αποτελεσει παρελθον και μακαρι να κανω λαθος.Η μια βλεπει την αλλη!
Μα κι εγώ απορώ γι'αυτό και ρώτησα τον karaman γιατί 70€...
50 ήταν το γυμνό 69 και δε θέλω να πιστέψω ότι με μια βδομάδα σχετικού ντόρου και καλοπροαίρετης διαφήμισης,η γλυκιά μας Φρίντα πίστεψε ότι μπορεί να ζητάει +20 στα προγράμματα...
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Πλουτισαμε με τουτη την κυβερνηση φαινεται,οποτε σκορπαμε ασυστολα.Ωρες,ωρες αναπολω τη Φυλης που με 40 επαιρνα 2 ρωσιδαρες το 2013-14,που με εγλειφαν ακα και οι 2 σε ατελειωτα γλεντια και σημερα με 20 γαμανε και τα κανουν ολα οι εργαζομενες εκει.Τουλαχιστον το εζησα και θα το επαναλαβω καποια στιγμη που θα βολεψει.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Μεσημεριανή τσάρκα μετά τις 12 στοχευμένα στο las vegas για να συναντήσω το πουλέν μου την Σουζάνα δεν το κρύβω ότι είμαι μεγάλος fan της. Είπα ότι αν δεν την πετύχω τις μεσημεριανές ώρες θα φύγω και θα επιστρέψω αργότερα, τελικά ήμουν πολύ τυχερός και χαρούμενος :grin: που την πέτυχα σήμερα το μεσημέρι γιατί δεν ήθελα να φύγω άχυστος, όποιος πάει σήμερα στο las vegas θα την πετύχει στο μέσα αριστερά στούντιο. Μου είπε ότι θα είναι ως τις 8 το απόγευμα σήμερα και αύριο Κυριακή από νωρίς το μεσημέρι ως τις 10 το βράδυ. Περιττό να πω ότι τις τελευταίες 15 μέρες πέρασα μαζί της 4 φορές και σκοπεύω να ξανά βγω πάλι βόλτα λίγο αργότερα για ένα repeat με την Σουζάνα. Η κοπέλα με εξιτάρει απίστευτα στο κρεββάτι έχω βρει τον μάστορα μου που λέμε στην αργκό της πιάτσας, φουλ προκαταρκτικά και απίστευτη πίπα από την πλευρά της με μπόλικο καραμέλωμα και αρχιδογλύψιμο. :P Στο σεξ πολύ συμμετοχική χωρίς κανένα ίχνος προσποίησης και κομοδινιάσματος, όπως και στο social κομμάτι μπορείς να πεις δυο κουβέντες μαζί της γιατί είναι άτομο πρόσχαρο με πολύ θετική ενέργεια και όμορφα ενδιαφέροντα για την ζωή. Γενικά όποιος είναι καθαρός περιποιημένος με δροσερή αναπνοή της φερθεί σωστά και ευγενικά η Σουζάνα θα τον ανταμείψει γιατί είναι κοπέλα που σέβεται και τιμάει τα χρήματα που αφήνει ο πελάτης και δεν θέλει γενικά να φεύγει κάποιος δυσαρεστημένος. Ξέχασα να πω ότι πέρασα με 40 ευρώ πρόγραμμα που περιλαμβάνει ελεύθερο στοματικό, φυσικά πήρα και το εξτραδάκι μου από την μεριά της. :smiling-face-with-heart-eyes:

θα γράψω κριτική και στον κατάλογο ώστε να μείνει και ως καταχώρηση.

καλό βόλι και καλό Σαββατοκύριακο σε όλους τους συναγωνιστές όποια κοπέλα και αν επιλέξουν να περάσουν όμορφα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα παιδιά από ότι έμαθα εχθές που πέρασα από Βένους, τα Βένους και το Λας Βέγκας είναι πλέον μαζί, ρώτησα γιατί δεν έχουν η δεν κάνουν σάιτ και με είπε ότι επειδή είναι πολλές κοπέλες δεν μπορούν συνέχεια να ανεβάζουν ποιες δουλεύουν..

καλά θα ήταν να μην κάνουν site και πληρώνουν άσκοπα χρήματα, με μία απλή εγγραφή εδώ στα bourdela μπορεί να γίνεται απευθείας ενημέρωση για τις βάρδιες και τις κοπέλες που δουλεύουν εδώ στο νήμα της μπουρδελοκατάστασης.
ο πρώτος που το πρότεινε ως ιδέα είναι ο τιτανομέγιστος @al pacino και πολλοί συναγωνιστές συμφωνούμε με την πρόταση του al γιατί 20 και πλέον χρόνια στην πιάτσα βαριόμαστε να κάνουμε άσκοπες βόλτες. Οι παλιοί μύστες στο 90% από τις βόλτες μας στα studios είναι στοχευμένες πλέον
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
καλά θα ήταν να μην κάνουν site και πληρώνουν άσκοπα χρήματα, με μία απλή εγγραφή εδώ στα bourdela μπορεί να γίνεται απευθείας ενημέρωση για τις βάρδιες και τις κοπέλες που δουλεύουν εδώ στο νήμα της μπουρδελοκατάστασης
το αυτό :rockon::rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom