Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (5 μέλη και 40 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Κατα την άποψη μου και 50 να παει το απλό θα το δίνει ο πακιστανος ή άλλος αλλοδαπός που δεν υπάρχει ούτε μια στο εκατομμύριο να γαμησει ελληνιδα
Εχω δει αρκετές 20αρες χέρι χερι με πακι....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
11
Like
17.331
Πόντοι
3.796
Πήγα να δω την αγάπη και τρόμαξα με τόσο νέα που είναι ακόμα ίσως φώτα έκρυβαν ηλικία της αλλά δεν μπήκα, πήγα venus για σίγουρια βγήκε Αθηνά σαν τσ2 και έδειξε 3 κοπέλες και ήταν ωραία αλλά ήθελα να πάω και από πίσω.
Και εκεί που περίμενα τσατσο βγήκε τσατσά λέει έχει 3 και περιμένει 4η ναι μεν είδα τις 2 πήρα ριτα για εγγύηση και ήταν τέλεια αν και δεν μου έκανε το περίεργο που κάνει σε άλλους που διάβασα εδώ.
Ανέβασα κριτική αν και έχω πάει πάνω από 30 φορές
Το έχω πει και εγώ πόσες φορές πήγα Ρίτα και ποτέ δεν κάνει περίεργες κινήσεις ..απλά αυτοί που τα ζητάνε θέλουν να ξεγελάσουν τον εαυτό τους ότι γίνεται από μεριά της
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Απογευματινό βροχερό πέρασμα από black angels και Χριστίνα ξανθιά ελληνίδα. Κοντουλα και προσωπικά / υποκειμενικά μετριακι. Δε με έπεισε αρκετά όποτε πέρασα απέναντι και στην Ναστια Ουκρανίας δήλωνε με φυσικό χρωμα μαλλιών ξανθό, βαμμένο μελαχρινό.
29 χρόνων μ είπε και προφανώς αμφιβάλλω, μέτριος κωλος, καβλωτικο πρόσωπο, αρκετά καλό βυζι στο ύψος του. Στα του αγώνα με 40 το απλό, τσιμπουκι με ορεξη, και προσπάθειες να με ανάψει με αγκομαχητά και πρόστυχολογα. Γουσταρα να την παίρνω στα πλαγιά για ν τη βλέπω καθρέπτη. Πρόστυχα όπως είπα, ωραία μούτρα, χειλαρες. Λίγα εως μέτρια ελληνικά, λίγα αγγλικά, πολλά ρωσικά. Κατάθεση στον σκούφο, δεν άφησε στο προγραμα αυτό να χύσω πάνω της. 7/10 θα βαθμολογούσα.
Εντύπωση μ κανε πως στο τέλος μετά το πεταχτό φιλί στο στόμα , με ρώτησε αν θέλω νερό η λίγο χυμό! Δε μ έχει ξανατύχει! Θα αργήσω Να πάω ξανά όχι γιατί έκανε κάτι λάθος αλλά γιατί δε μ βγάλε κάτι παραπάνω καβλωτικο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
11
Like
17.331
Πόντοι
3.796
Θεσσαλονίκη δεν έχω δει ποτέ
Με μαύρους πάνε με πακια πολύ δύσκολα ακόμα κ στην Αθήνα.
Που να τις ξεχωρίσεις από την απλυσια τις βρωμιάρες των μκο ,ένα γίνονται με αυτούς στον δρόμο
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Πέρασμα προχθές με Μιρέλα, είχα να πάω από προ κοβιντ εποχή ίσως 4ετια .. δε ξέρω γιατί γράφω κριτική τη ξέρουν μέχρι και οι πέτρες εδώ μέσα, ίσως γιατί με εξέπληξε θετικά , είχα ξεχάσει τη συμπεριφορά της σε σχέση με άλλες τόσο καιρό, υπηρεσίες ισως το ίδιο 15 χρόνια , αλλά το ίδιο χαρούμενη και ευγενική. Στην εμφάνιση ίσως να αρχίζει να φαίνεται λίγο το πέρασμα του χρόνου αλλά τι να λέμε τώρα.. σταθερή αξία για ένα απλό.
 

Neosstinthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
14
Like
14
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά ειμαι νέος στην πόλη και θα ήθελα να μου πείτε υπάρχει κατι με 20€ και αν ναι που; (ευχαριστώ)
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Από 20 στην Γιαννιτσών μόνο
Εντωμεταξύ και κει ζητάνε 30 κάποιες. Όχι ότι τα παίρνουν ή δεν μπορείς να τις το κατεβάσεις. Αφού δεν ανέβηκε στα 40 το απλό στα σπιτάκια μ αυτά πάλι καλά :grin:
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Πήρα πριν καμία ώρα τηλέφωνο το medusa για να ρωτήσω ποια έχει.Μου λέει μια Βανέσα ,λέει κάνει ελεύθερο στοματικό και την χύνεις στο στόμα με 50.Μιας και δεν έχει φωτό στο εν λόγω site θα ήθελα να ρωτήσω πως είναι και εάν είναι καλη στις υπηρεσίες της.Ευχαριστω στην ΠΑρεα.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Πήρα πριν καμία ώρα τηλέφωνο το medusa για να ρωτήσω ποια έχει.Μου λέει μια Βανέσα ,λέει κάνει ελεύθερο στοματικό και την χύνεις στο στόμα με 50.Μιας και δεν έχει φωτό στο εν λόγω site θα ήθελα να ρωτήσω πως είναι και εάν είναι καλη στις υπηρεσίες της.Ευχαριστω στην ΠΑρεα.
Καστανομαλλα, Μπαμπάτσικος κωλος, μέτριο βυζι.
Όχι πολύ όμορφη, μέτρια θα ελεγα. Σου βγάζει κάτι όμορφα εφάμιλλο και χωριάτικο. Είναι η εναλλακτική της μιρελας.
Έβαζα λίγο δόντι αν θυμάμαι καλά τελευταία φορα που την πήρα κάπου εκεί τον Μάιο. 6,5 με 7 στα 10 θα ελεγα ανάλογα την ημέρα. Καθαρή πάντως και χαμογελαστή
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Πήρα πριν καμία ώρα τηλέφωνο το medusa για να ρωτήσω ποια έχει.Μου λέει μια Βανέσα ,λέει κάνει ελεύθερο στοματικό και την χύνεις στο στόμα με 50.Μιας και δεν έχει φωτό στο εν λόγω site θα ήθελα να ρωτήσω πως είναι και εάν είναι καλη στις υπηρεσίες της.Ευχαριστω στην ΠΑρεα.
Για Μετάξι 10€ είναι!
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
πέρασμα αυτήν την εβδομάδα από στούντιο Έφη.22χρονο Βουλγαράκι ονόματι Βιολέττα.
χοντρουλικο αλλά πέρασμα για να εμπειρία και άγγιγμα νεανικής επιδερμίδας.πιπα ανεκτή, πισωκολλητο σφυροκόπημα με μπατσακια στα κολομερια.για να φύγουν τα χοντρά για μια επίσκεψη καλή είναι.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
403
Κριτικές
7
Like
995
Πόντοι
361
Γεια σας παιδιά ειμαι νέος στην πόλη και θα ήθελα να μου πείτε υπάρχει κατι με 20€ και αν ναι που; (ευχαριστώ)
20 euro ζητάει μόνο για πίπα η Βίκυ (αν θυμάμαι καλά το όνομα) πρωινή στο las Vegas αλλά είναι για πολύ μερακλήδες (εγώ δεν το τολμω)
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
403
Κριτικές
7
Like
995
Πόντοι
361
Υπάρχει καμιά κοπέλα αυτή την περίοδο (πέραν της Ρίτας) που να κάνει γλυφοκωλι ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom