Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
Τα σχόλια και οι περιγραφές των κοριτσιών όλα τα λεφτά
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Πέρασμα με Ρωξανα ξανθιά μιλφ προ εβδομάδας.
Ψιλοφολα
Αρκετά σοβαρή δεν ήθελε πολλές κουβέντες
Σώμα πολύ δυνατό ηλικία 37
Ρωσίδα
Θα πάει Ολλανδία τουρ σε λίγο καιρο
Όχι απ τις πιο δοτικές στο έργο
Αξίζει όμως να πας για να σου φύγει η απορία
Είναι τέτοια φάση
Κρίμα, νόμιζα είναι πιο δεκτική σε θελήματα. Οπως και να έχει θα την δοκιμασω. Εγχαριστω!
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
Νομίζω οτί αυτη την εποχή το 30αρι που δινουμε ειναι υπεραρκετό για ένα γαμήσι όσο το δυνατόν πιο γρήγορα και πρέπει να υπάρχει ταβάνι το 20 λεπτο ως διάρκεια,αντιθέτως κάποια σπιτάκια θέλουν να ανεβάσουν το απλο στα 50€ και να τελειώνει ο πελάτης στο 5-λεπτο,αυτο δεν γίνεται γιατί πριν την πράξη πρέπει να υπάρχουν προκαταρκτικά,αγκαλίτσες,φιλακια χουφτωματα,να μιλήσεις και λίγο μαζί της κτλπ ο άλλος μπορεί να μην έχει και ιδανική στύση,να δουλέψει και λίγο το κορίτσι για να τον φτιάξει,μην τα περιμένουν όλα έτοιμα από μας,το μουνί έχει γίνει πιο ακριβό από καράτια χρυσού και θέλουν να βγάλουν τα φράγκα σε όσο το δυνατόν πιο σύντομο χρονικό διάστημα,κάτι τελευταίο κυριως για τους νέους τσαρκαλιευτές τις τσατσάδες μην τις πιστεύετε τις περισσότερες φορές αν όχι όλες λένε μαλακίες για να σας καλοπιάσουν και να μπείτε μέσα,σε αυτή τη ζωή έστω για ένα δευτερόλεπτο στο 24ωρο θα σκέφτεις το μουνί,λογικό είναι!
Ξ
Την ιζαμπελα δεν την εχει!!!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Φόλα alert!!! Ιzabella στο Pussycat, Π.Ερημιτη 2 πριν από λίγη ώρα.Μπηκε φίλος συναθλητης,χρόνια στο σπορ κ ευτυχώς μου είπε stay away!Μου είπε δεν τον άφησε ούτε να πιάσει,ούτε να φιλήσει τα σιλικονατα βυζια της,προκαταρκτικα 0 κ κατευθείαν έβαλε σκούφο σε πεσμενο πουτσο.Πιο φόλα πεθαίνεις μου είπε!
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
παιδια εχει ακουσει κανεις κανενα νεο για την ιωαννα?
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
107
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
1
Υπάρχει δυνατότητα να κάνεις αντρικό αυταρχικό σε οίκο ανοχής? Δηλαδή να είσαι αυτός που χειρίζεται το μαστίγιο πάνω στη κοπέλα. Ή φοβούνται? Που θα μπορούσα να το βρω αυτό, για ποια τιμή και τι περιλαμβάνε ακριβώς το πρόγραμμα?

Ευχαριστώ για τις απαντησεις σας. Αν και θεωρώ ότι ίσως να μη το προσφέρουν γενικώς
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
3
Like
797
Πόντοι
96
Υπάρχει δυνατότητα να κάνεις αντρικό αυταρχικό σε οίκο ανοχής? Δηλαδή να είσαι αυτός που χειρίζεται το μαστίγιο πάνω στη κοπέλα. Ή φοβούνται? Που θα μπορούσα να το βρω αυτό, για ποια τιμή και τι περιλαμβάνε ακριβώς το πρόγραμμα?

Ευχαριστώ για τις απαντησεις σας. Αν και θεωρώ ότι ίσως να μη το προσφέρουν γενικώς
Έχω την εντύπωση πως δεν θα βρείς κάτι τέτοιο σε μπουρδέλο,ίσως σε κανά γραφείο και αν.
Εξωτερικό σίγουρα παίζουν τέτοια πάντως.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Υπάρχει δυνατότητα να κάνεις αντρικό αυταρχικό σε οίκο ανοχής? Δηλαδή να είσαι αυτός που χειρίζεται το μαστίγιο πάνω στη κοπέλα. Ή φοβούνται? Που θα μπορούσα να το βρω αυτό, για ποια τιμή και τι περιλαμβάνε ακριβώς το πρόγραμμα?

Ευχαριστώ για τις απαντησεις σας. Αν και θεωρώ ότι ίσως να μη το προσφέρουν γενικώς
Ο μόνος που μπορεί να σε βοηθήσει!
intiana-tzoouns-5-ton-aprilio-ksekinoun-ta-gurismata-premiera-to-2021.jpg
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
10
Like
5.075
Πόντοι
4.895
Η ποιότητα δεν ήταν ποτέ ψηλά,άρα δεν πέφτει,απλά οι τιμές ανεβαίνουν και τα μπάζα κάνουν πάρτι με τα λεφτά μας .
Η ποιότητα στα τελευταία του Βαρδάρη και στις αρχές των στούντιο ήταν αρκετά καλή.
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
398
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Πέρασμα με Έλενα στα τρίδυμα 20 χρονών από Ρουμανία. Απίστευτο νεανικό σωματάκι και πολύ γλυκό προσωπάκι, με το τακούνι που φοράει ο κώλος της γίνεται ακόμη πιο απίστευτος.
Δυστυχώς δεν κάνει ελεύθερο στοματικό, και η πίπα δεν μπορώ να πω ότι ήταν κάτι συγκλονιστικό. Στο σεξ την ανέβασα από πάνω σε reverse cowgirl για να βλέπω το πανέμορφο κωλαράκι και το κωλοτρυπίδι να ανοίγει και να καυλώνω ακόμη περισσότερο. Στη συνέχεια ανέβηκα εγώ από πάνω όπου εκεί ανέβασα ρυθμούς και ήρθε η τελική κατάθεση.

Συνοψίζοντας, είναι ένα μικρό 20χρονο κουκλάκι, δεν θα κάνεις το σεξ της ζωή σου αλλά δεν είναι και το κομοδίνο που θα σε ξενερώσει. Με λίγα χιλιόμετρα ακόμη κι αν έχει και η ίδια τη διάθεση γίνει καλύτερη μέσα θα εξελιχθεί σε πολύ δυνατή περίπτωση.


Υ.Γ. ξέχασα να αναφέρω τις τεράστιες βυζάρες της!!! Φοβερές για πολύ γλύψιμο....
 

juvesalonika

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Φόλα alert!!! Ιzabella στο Pussycat, Π.Ερημιτη 2 πριν από λίγη ώρα.Μπηκε φίλος συναθλητης,χρόνια στο σπορ κ ευτυχώς μου είπε stay away!Μου είπε δεν τον άφησε ούτε να πιάσει,ούτε να φιλήσει τα σιλικονατα βυζια της,προκαταρκτικα 0 κ κατευθείαν έβαλε σκούφο σε πεσμενο πουτσο.Πιο φόλα πεθαίνεις μου είπε!
Να προσθέσω στις φόλες alert και την Nary , μία από τα ίδια με αυτήν που περιγράφεις. Θα ακολουθήσει κριτική.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
445
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Πέρασμα με Έλενα στα τρίδυμα 20 χρονών από Ρουμανία. Απίστευτο νεανικό σωματάκι και πολύ γλυκό προσωπάκι, με το τακούνι που φοράει ο κώλος της γίνεται ακόμη πιο απίστευτος.
Δυστυχώς δεν κάνει ελεύθερο στοματικό, και η πίπα δεν μπορώ να πω ότι ήταν κάτι συγκλονιστικό. Στο σεξ την ανέβασα από πάνω σε reverse cowgirl για να βλέπω το πανέμορφο κωλαράκι και το κωλοτρυπίδι να ανοίγει και να καυλώνω ακόμη περισσότερο. Στη συνέχεια ανέβηκα εγώ από πάνω όπου εκεί ανέβασα ρυθμούς και ήρθε η τελική κατάθεση.

Συνοψίζοντας, είναι ένα μικρό 20χρονο κουκλάκι, δεν θα κάνεις το σεξ της ζωή σου αλλά δεν είναι και το κομοδίνο που θα σε ξενερώσει. Με λίγα χιλιόμετρα ακόμη κι αν έχει και η ίδια τη διάθεση γίνει καλύτερη μέσα θα εξελιχθεί σε πολύ δυνατή περίπτωση.


Υ.Γ. ξέχασα να αναφέρω τις τεράστιες βυζάρες της!!! Φοβερές για πολύ γλύψιμο....
Όντως και εγώ την δοκίμασα και δεν το έκλαψα το μεροκάματο λόγο του νεανικού κορμιού της! Αλλά είναι κομοδινακι γιατί έχω κανα 6μηνο που την πήρα και ακόμα διαβάζω ότι δεν έχει αλλάξει κάτι!
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
365
Κριτικές
3
Like
859
Πόντοι
361
Πέρασμα με Έλενα στα τρίδυμα 20 χρονών από Ρουμανία. Απίστευτο νεανικό σωματάκι και πολύ γλυκό προσωπάκι, με το τακούνι που φοράει ο κώλος της γίνεται ακόμη πιο απίστευτος.
Δυστυχώς δεν κάνει ελεύθερο στοματικό, και η πίπα δεν μπορώ να πω ότι ήταν κάτι συγκλονιστικό. Στο σεξ την ανέβασα από πάνω σε reverse cowgirl για να βλέπω το πανέμορφο κωλαράκι και το κωλοτρυπίδι να ανοίγει και να καυλώνω ακόμη περισσότερο. Στη συνέχεια ανέβηκα εγώ από πάνω όπου εκεί ανέβασα ρυθμούς και ήρθε η τελική κατάθεση.

Συνοψίζοντας, είναι ένα μικρό 20χρονο κουκλάκι, δεν θα κάνεις το σεξ της ζωή σου αλλά δεν είναι και το κομοδίνο που θα σε ξενερώσει. Με λίγα χιλιόμετρα ακόμη κι αν έχει και η ίδια τη διάθεση γίνει καλύτερη μέσα θα εξελιχθεί σε πολύ δυνατή περίπτωση.


Υ.Γ. ξέχασα να αναφέρω τις τεράστιες βυζάρες της!!! Φοβερές για πολύ γλύψιμο....
Μπορείς να πεις όνομα κά διεύθυνση στούντιο;;
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Πέρασμα απογευματινό από τρίδυμα στο νο 3.
Κοπέλα Αλιονα
Ασχημομορφη και φαίνεται ακωλη αλλά δεν είναι
Έχυσα στα πόδια της καθώς μ άρεσαν πολύ. Γενικώς είμαι λάτρης των μπουτιών
Νομίζω ή ειναι αλαφροΐσκιωτη, η ήταν μεθυσμένη (και δεν ειναι η πρώτη φορά που πάω σε ρδελομπου κ η εκάστοτε ταναπου ζέχνει αλκοόλ) ή μαστουρα! Πάντως συνεννόηση έβγαινε
Πριν μπω μιλούσαμε κάνα μισάωρο με την Τσατσα κα ελευθερία ετών 63. Καταλήξαμε να μου τον χαϊδεύει στη ζούλα. Το πως μην το ρωτήσετε. Είναι να το χεις κ φυσικά συμβαίνει 1/20. Άντε να πάρεις κάνα fb στην καλύτερη. Με τριάντα απλό καλή ξαλαφρα. Έχυσα όπως είπα πάνω της χωρίς να είναι προσύμφωνημενο
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
159
Κριτικές
25
Like
826
Πόντοι
311
παιδια εχει ακουσει κανεις κανενα νεο για την ιωαννα?
αυτή που εμφανιζόταν las vegas και godiva λες, πριν λίγα χρόνια ? τα έχει παρατήσει και μοιράζει τη ζωή της σε αθήνα και κάπου εξωτερικό.
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
365
Κριτικές
3
Like
859
Πόντοι
361
Αν η Μαρίζα είχε καλές υπηρεσίες θα ήταν το δυνατότερο χαρτί στα σπιτάκια.....αλλά κάνει αγγαρεία....
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Πω ρε φίλε!!! Μόλις γύρισα από την περιοχή! Αν και γενικά δεν πολύ γκρινιάζω σήμερα μπήκα σε αρκετά και έχω πω: TRAGIC
Τι χαλί είναι αυτό; Εκτός από κάτι παλιές τύπου Βικτώρια οι άλλες οι καινούργιες ήταν για λιμενεργάτες.... φοβήθηκα. Καλά τόσες Ταϊλανδες έχουμε δει που τους βρήκαν αυτούς τους βίσονες;;;; Σούμο!!!! Θα γράψω αύριο ότι θυμάμαι αν και προσπαθώ να ξεχάσω . Α και προς τα αφεντικά.... λίγο ευγένεια από τις τσατσαδε, ευγενικά ρωτούσα όνομα και τιμές και μόνο που δεν με βριζανε. Κύριοι στα μαγαζιά σας πάμε για να χαλαρώσουμε όχι να χαλαστουμε. Ούτε έχουμε υποχρέωση να πηδήξουμε κάθε παλαιστή που φέρνετε χωρίς να ρωτήσουμε. Έλεος!!!
 

Ozzy87

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
42
Like
38
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν Υπάρχει κάποια κοπέλα που να κάνει fisting?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom