Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.572
Πόντοι
4.766
Δηλαδή η Άνια είναι Ουκρανιδα σίγουρα? Εμένα μου θυμίζει κάτι ρωσοποντιες που έχει εδω δυτικά στον Εύοσμο :confused:
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.016
Like
4.388
Πόντοι
456
Είχα περάσει με Άνια πριν καναδυο χρόνια, δεν μου άρεσε καθόλου, κάτω του μετρίου. Σχετικά με τις Ουκρανεζες όσες γαμισα τελευταία μια χαρά ήταν.
Εγω με την Ανια ποτέ δεν είχα πρόβλημα με τις επιδόσεις της. Στανταρακι είναι εδώ κ χρονια. Τελευταια επίσκεψη όμως μετά από καιρό φαίνεται κ η διαφορά. Εξάλλου κ συζήτηση που έκανα μαζί της δεν είναι κ στα καλύτερα της. Λεπτομέρειες δεν θα ανάφερω αλλά στο κάτω κάτω είναι κ αυτη άνθρωπος. Άλλος μπορεί να το δεχτή αυτό άλλος όχι σαν δικαιολογια. Ο καθε ενας έχει την άποψη του
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
443
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Βασικά όσο το σκέφτομαι τόσο καταλήγω και εγω σε αυτό το συμπέρασμα , βέβαια οτι ηταν να γίνει έγινε ... απλά δεν πρόκειται να ξαναπατήσω στα παρανταις ακόμα και αν φέρουν την Jenna Jameson όπως ήταν στα 20-25 της :P

Αν και στα παρανταις νομίζω δεν έχω πάει και πολλές φορές συνολικά μια με Αγάπη μια με Μπεατρίς προ κόβιντ αυτά , και μια τώρα ... αν ξεχνάω και καμιά ακόμα δεν ξέρω.

Ίσως γράψω και μια λεπτομερή κριτική σε κάποια φάση , θα το σκεφτώ.
Δεν λύσατε εξίσωση φίλος! Μια παρτουζα έκανες! Εγώ θα έβγαινα και θα ζητούσα τα λεφτά πίσω! Συνήθως η τσατσα συμφωνεί πράγματα που η πουτανες δεν θέλουν και τρώνε λεφτά! Αν θες την γνώμη μου κριτική μην γράφεις! Έγραψες εδώ αυτό που έπρεπε να γράψεις και τέλος! Εγώ τα έχω στην μαύρη λίστα τα συγκεκριμένα μαγαζιά από μια και μόνο επίσκεψη! Εποχή κοβιτ που δούλευαν στην ζούλα είχε έναν καράφλα απ έξω που σε ελεγε αν θες να γαμησεις μπες εκεί! Πήγα πλήρωσα 50€ για χαλαρό υποτίθεται, και παρότι δεν είχε κοσμο στο πεντάλεπτο με ελεγε να χύσω και ότι τελευταία στάση που κάνουμε μετα φεύγω! Που να χει και δουλειά δηλαδή με το που τον χώσεις θα σε πει χύσε γιατί πέρασε η ώρα!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Εγω πάλι έκανα το λάθος και πήγα μετά απο καιρό με σκοπό να περάσω για duo (πρώτη φορά θα έπαιρνα duo) με τις καινούργιες τις κολομβιανές στο σούπερ πάρανταις , άλλη συννενόηση έκανα με την τσατσά , άλλα κατάλαβαν οι κοπέλες γάμησέτα ... και οι κοπέλες δεν το είχαν και πολύ με τα αγγλικά μόνο η μια απο τις 2 κάτι ψιλά. Και μετά η τσατσά μου έλεγε οτι και καλά εγω δεν κατάλαβα τι μου είπε :confused:

Ήταν βέβαια και το πρόγραμμα που διάλεξα λίγο περίεργο , μαλακία δικιά μου αυτο.

Τέλος πάντων όποιος πάει και θέλει να περάσει καλή συνεννόηση πρώτα μην την πατήσει όπως εγω .. καλύτερα μάλλον να επιβεβαιώσει πρώτα το πρόγραμμα και με τις κοπέλες αν πάρει κάτι παραπάνω απο το απλό , αυτά δεν θέλω να γράψω λεπτομέρειες.
ωραιές οι κολομβιανές.....αλλά μόνο για να τις βλέπεις.
Είναι απο τις περιπτώσεις που λάμπουν αλλά δεν είναι ουτε κάν ασήμι,πόσο μάλλον χρυσός.
Η τσατσά κάνει ο,τι δεν καταλαβαίνει ......
Κρίμα ,γιατί οι 2 ειδικά είναι αρκετά καλές εμφανισιακά......
Έπρεπε να ζητήσεις εξηγήσεις και αν δεν εβγαζες άκρη .....Χρήματα πίσω και αλεμάο........
Ίσως διορθώσουν κάποια πράγματα........
Δεν μπαίνω και εγω σε λεπτομέρειες, απλά όταν είσαι ξεκάθαρος και δεν βγάλεις ακρη με τσατσά και κοπέλα επειδή δεν μιλάει αγγλικά και καταλαβαίνει μόνο ισπανικά η κοπέλα και η τσατσά δηλώνει υπηρεσίες που η κοπέλα δεν κάνει ...ΖΗΤΑΣ τα χρήματα σου και πας αλλού.....

Αυτη η Αλίκη η ουκρανέζα είναι το λιγότερο bbw ,ισως και τριαξονικό......Για τους λάτρεις .
Αντιθέτως η Λίλα απο τις βίλλες εντελώς σκίνυ ....Περι ορέξεως.........
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Ναι αυτό είναι μια γενική και ρομαντική προσέγγιση αλλά εσύ στιγματισες δύο συγκεκριμένες κοπέλες
Παίδες είναι αλήθεια ότι αυτή τη στιγμή που μιλάμε υπάρχουν γύρω στις 10 κοπέλες στην πιάτσα που είναι με συμπτώματα(Κονδυλώματα και σύφιλη) και συνεχίζουν να δουλεύουν οπότε το νου σας. Η πηγή μου είναι πολύ αξιόπιστη. Γνωρίζω κάποια ονόματα αλλά δεν θα ήταν σωστό να αναφερθούν.
Με προσοχή τι κάνετε στο σπίτι σας με τις συντρόφους και επίσκεψη σε γιατρό αν διαπιστώσετε κάτι περίεργο. Φυσικά το κακό ξεκινάει από τύπους που επιμένουν χωρίς προφύλαξη και φυσικά με γυναίκες που το δέχονται.. Όσοι κατάλαβαν, κατάλαβαν και όσοι γνωρίζουν κάτι περισσότερο θα ήταν καλό να ενημερώσουν επίσης.
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Παίδες είναι αλήθεια ότι αυτή τη στιγμή που μιλάμε υπάρχουν γύρω στις 10 κοπέλες στην πιάτσα που είναι με συμπτώματα(Κονδυλώματα και σύφιλη) και συνεχίζουν να δουλεύουν οπότε το νου σας. Η πηγή μου είναι πολύ αξιόπιστη. Γνωρίζω κάποια ονόματα αλλά δεν θα ήταν σωστό να αναφερθούν.
Με προσοχή τι κάνετε στο σπίτι σας με τις συντρόφους και επίσκεψη σε γιατρό αν διαπιστώσετε κάτι περίεργο. Φυσικά το κακό ξεκινάει από τύπους που επιμένουν χωρίς προφύλαξη και φυσικά με γυναίκες που το δέχονται.. Όσοι κατάλαβαν, κατάλαβαν και όσοι γνωρίζουν κάτι περισσότερο θα ήταν καλό να ενημερώσουν επίσης.
Εννωεις αποκλειστικα στα στουντιος η γενικα..Αν οι αλλες εργαζωμενες εχουνε γνωσει πως το επιτρεπουνε..(καταγγελιες κλπ)..θετουνε και τον εαυτο τους σε κινδυνο με την σιωπη..
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Εννωεις αποκλειστικα στα στουντιος η γενικα..Αν οι αλλες εργαζωμενες εχουνε γνωσει πως το επιτρεπουνε..(καταγγελιες κλπ)..θετουνε και τον εαυτο τους σε κινδυνο με την σιωπη..
Εύλογη η απορία σου για έναν ιδεατό κόσμο.. Για τον κόσμο της νύχτας και ειδικά για εκδιδόμενες που δεν λειτουργούν αυτοβούλως δε νομίζω ότι μπορεί να ισχύσει αυτό που αναφέρεις.
Όσο για το πρώτο ερώτημα σου η ενημέρωση μου είναι σχετικά με την πιάτσα των studios.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.128
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Εγω με την Ανια ποτέ δεν είχα πρόβλημα με τις επιδόσεις της. Στανταρακι είναι εδώ κ χρονια. Τελευταια επίσκεψη όμως μετά από καιρό φαίνεται κ η διαφορά. Εξάλλου κ συζήτηση που έκανα μαζί της δεν είναι κ στα καλύτερα της. Λεπτομέρειες δεν θα ανάφερω αλλά στο κάτω κάτω είναι κ αυτη άνθρωπος. Άλλος μπορεί να το δεχτή αυτό άλλος όχι σαν δικαιολογια. Ο καθε ενας έχει την άποψη του
ναι αδερφε αλλα αυτο δεν ειναι δικαιολογια στο να μην αποδιδει στη δουλεια της. Με τον τροπο της διωχνει κοσμο. Οταν θα φτιαξουν τα πραγματα θα ψαχνει πελατεια. Τα λεφτα που παιρνει πρεπει να τα σεβεται. Και για μενα ηταν καλη περιπτωση αν δεν εβρισκα κατι αλλο αλλα με τον τροπο της....
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.016
Like
4.388
Πόντοι
456
Παίδες είναι αλήθεια ότι αυτή τη στιγμή που μιλάμε υπάρχουν γύρω στις 10 κοπέλες στην πιάτσα που είναι με συμπτώματα(Κονδυλώματα και σύφιλη) και συνεχίζουν να δουλεύουν οπότε το νου σας. Η πηγή μου είναι πολύ αξιόπιστη. Γνωρίζω κάποια ονόματα αλλά δεν θα ήταν σωστό να αναφερθούν.
Με προσοχή τι κάνετε στο σπίτι σας με τις συντρόφους και επίσκεψη σε γιατρό αν διαπιστώσετε κάτι περίεργο. Φυσικά το κακό ξεκινάει από τύπους που επιμένουν χωρίς προφύλαξη και φυσικά με γυναίκες που το δέχονται.. Όσοι κατάλαβαν, κατάλαβαν και όσοι γνωρίζουν κάτι περισσότερο θα ήταν καλό να ενημερώσουν επίσης.
Οι πηγές σου ποιες είναι;
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Οι πηγές σου ποιες είναι;
Προφανώς και δεν θα πάρεις απάντηση σε αυτό.
Αν εσύ θεωρείς ότι αυτό που διάβασες είναι αβάσιμο και άνευ ουσίας είναι δικό σου θέμα και αυτό ισχύει για όλους. Πέρνα το το ντούκου και πάρε τα ρίσκα σου (κατ'εμέ).
Κάνεις δεν επιβάλει τίποτα σε κανέναν.
.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.700
Πόντοι
3.796
Προφανώς και δεν θα πάρεις απάντηση σε αυτό.
Αν εσύ θεωρείς ότι αυτό που διάβασες είναι αβάσιμο και άνευ ουσίας είναι δικό σου θέμα και αυτό ισχύει για όλους. Πέρνα το το ντούκου και πάρε τα ρίσκα σου (κατ'εμέ).
Κάνεις δεν επιβάλει τίποτα σε κανέναν.
.
Φτάνει να γραφετε ότι νάνε .
Ξέρω βρέχει και δεν έχεις τι να κάνεις σήμερα .
Αν δεν μπορείς να δικαιολογήσεις αυτά που λες κακός τα γράφεις και εσύ .
10 κρούσματα σύφιλη;είσαι σοβαρός τώρα εσύ;
Πιστεύεις ότι θα δούλευαν τα μαγαζιά σαν να μην συμβαίνει τίποτα ;
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Φτάνει να γραφετε ότι νάνε .
Ξέρω βρέχει και δεν έχεις τι να κάνεις σήμερα .
Αν δεν μπορείς να δικαιολογήσεις αυτά που λες κακός τα γράφεις και εσύ .
10 κρούσματα σύφιλη;είσαι σοβαρός τώρα εσύ;
Πιστεύεις ότι θα δούλευαν τα μαγαζιά σαν να μην συμβαίνει τίποτα ;
Ο καθένας έχει τη δική του αντίληψη σε ότι διαβάζει. Σεβαστή η άποψη σου απλά αμα θέλεις να αναπαράγεις αυτά που διαβάζεις καλά θα είναι να το κάνεις αυτολεξεί και όχι με δικά σου λόγια.
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες περασα πριν 3 μερες με βικτωρια στο paradise με 40 στο απλο

πιπα βαθια και πολυ γλυψιμο μπαλας ενω ταυτοχρονα ειχα δυο δαχτυλα στον κωλο της

στα του αγωνα 2 στασεις μια στα τεσσερα με σφαλιαρες στα κωλομαγουλα και βρωμολογα
και ενα απλο ιεραποστολικο για να ερθει το τελος

καλη εμπειρια συνολικα μπορει να ξαναπαω οταν επιστρεψει
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
ειδα χτες και την μια κολομβιανη, μαργκαρετ ? νομιζω

πολυ ωραιο σωμα αλλα με ολα αυτα που διαβασα προηγουμενως ειμαι διστακτικος
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Καλησπέρα κάποιος συναγωνιστής που έχει περάσει με Bella από παρανταις να μας πει εντυπώσεις ; Ευχαριστώ
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.496
Like
16.802
Πόντοι
3.556
Παίδες είναι αλήθεια ότι αυτή τη στιγμή που μιλάμε υπάρχουν γύρω στις 10 κοπέλες στην πιάτσα που είναι με συμπτώματα(Κονδυλώματα και σύφιλη) και συνεχίζουν να δουλεύουν οπότε το νου σας. Η πηγή μου είναι πολύ αξιόπιστη. Γνωρίζω κάποια ονόματα αλλά δεν θα ήταν σωστό να αναφερθούν.
Με προσοχή τι κάνετε στο σπίτι σας με τις συντρόφους και επίσκεψη σε γιατρό αν διαπιστώσετε κάτι περίεργο. Φυσικά το κακό ξεκινάει από τύπους που επιμένουν χωρίς προφύλαξη και φυσικά με γυναίκες που το δέχονται.. Όσοι κατάλαβαν, κατάλαβαν και όσοι γνωρίζουν κάτι περισσότερο θα ήταν καλό να ενημερώσουν επίσης.

Εύλογη η απορία σου για έναν ιδεατό κόσμο.. Για τον κόσμο της νύχτας και ειδικά για εκδιδόμενες που δεν λειτουργούν αυτοβούλως δε νομίζω ότι μπορεί να ισχύσει αυτό που αναφέρεις.
Όσο για το πρώτο ερώτημα σου η ενημέρωση μου είναι σχετικά με την πιάτσα των studios.
Αν πραγματικά είναι έτσι, τότε υπάρχει φόβος έξαρσης ασθενειών που είχαν τεθεί υπό έλεγχο.. πολλή προσοχή από τους υπεύθυνους των οίκων, ώστε να μην υπάρξουν καταστάσεις τέτοιου είδους, που μακροπρόθεσμα θα προκαλέσουν μείωση των εσόδων τους..
Καλύτερα μια εργαζόμενη να κάτσει λίγο στο σπίτι της μέχρι να αναρρώσει..
 

juvesalonika

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
εχει παει κανεις τωρα τελευταια με Αννια απ το free house? τελευταια φορα πηγα πριν καιρο και ηταν χαλια στο δωματιο νευρικη και βιαστικη ενω καποτε ηταν στανταρακι, τι μεταστροφη ηταν αυτη;
Η Άννια πάντα ήταν βλαμμένη. Στην αρχή λίγο πιο νορμάλ και τις περισσότερες φορές στην κοσμάρα της. ΜΑΚΡΙΑ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom