Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
441
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Και δεν ήταν 30ρηδες και βάλε...ακόμα και 15χρονα ήταν μέσα έστω για χαβαλε...ήμουν περήφανος για τα παιδιά μας τότε...δεν μαλακιζοταν όλη μέρα με τα κινητά σαν γκομενιτσες...ενώ τώρα...ΖΟΦΟΣ!
Και γώ στα 15 γυρόφερνα στο βαρδάρη λες να έχουμε συναντηθεί; ? Λέγαμε ότι είμαστε 18 και οι τσατσαδες κάναν πως μας πίστευαν! 25€ για 2 λεπτά! Ένα λεπτό πίπα άλλο ένα σεξ και βγαίναμε με χαμόγελο από μέσα! Ωραίες εποχές!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.250
Κριτικές
62
Like
40.910
Πόντοι
8.530
Και γώ στα 15 γυρόφερνα στο βαρδάρη λες να έχουμε συναντηθεί; ? Λέγαμε ότι είμαστε 18 και οι τσατσαδες κάναν πως μας πίστευαν! 25€ για 2 λεπτά! Ένα λεπτό πίπα άλλο ένα σεξ και βγαίναμε με χαμόγελο από μέσα! Ωραίες εποχές!
Σίγουρα συναντηθήκαμε....την πέτυχες την Ήρα ,το μιλφ από Ουκρανία με αλυσίδα στην μέση;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
441
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Σίγουρα συναντηθήκαμε....την πέτυχες την Ήρα ,το μιλφ από Ουκρανία με αλυσίδα στην μέση;
Ε που να θυμάμαι φίλε μου 15 χρόνια μετα τότε μόνο που βλέπαμε γυναίκα με τα στήθια εξω ξεχνούσαμε και το όνομα μας! Αλλά μου έκανε εντύπωση ότι είχε ποικιλία στα κοινωνικά στρώματα! Έβλεπες από μπετατζή μέχρι κουστουματο στα στενάκια!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.250
Κριτικές
62
Like
40.910
Πόντοι
8.530
Ε που να θυμάμαι φίλε μου 15 χρόνια μετα τότε μόνο που βλέπαμε γυναίκα με τα στήθια εξω ξεχνούσαμε και το όνομα μας! Αλλά μου έκανε εντύπωση ότι είχε ποικιλία στα κοινωνικά στρώματα! Έβλεπες από μπετατζή μέχρι κουστουματο στα στενάκια!
Κοστουματο θα έβλεπες τελειώνοντας τα μπουζούκια από τις 4-5 το πρωι και μετά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.250
Κριτικές
62
Like
40.910
Πόντοι
8.530
Ε που να θυμάμαι φίλε μου 15 χρόνια μετα τότε μόνο που βλέπαμε γυναίκα με τα στήθια εξω ξεχνούσαμε και το όνομα μας! Αλλά μου έκανε εντύπωση ότι είχε ποικιλία στα κοινωνικά στρώματα! Έβλεπες από μπετατζή μέχρι κουστουματο στα στενάκια!
Έχω δει πολλές τόπλες στο σαλόνι αλλά ολόγυμνες αλλά αλυσίδα στην μέση δεν νομίζω να έχω ξαναδεί Αν την είχες δει θα το θυμοσουν....σχεδόν την είχα ερωτευθεί .
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
441
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Κοστουματο θα έβλεπες τελειώνοντας τα μπουζούκια από τις 4-5 το πρωι και μετά.
Πέτυχα και πρωί! 12-1 εκεί μεσημεράκι! Ήταν και τα δικαστήρια δίπλα μπορεί να ήταν σκαστοί από κει για ένα γρήγορο και ξανά δουλειά
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
441
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Έχω δει πολλές τόπλες στο σαλόνι αλλά ολόγυμνες αλλά αλυσίδα στην μέση δεν νομίζω να έχω ξαναδεί Αν την είχες δει θα το θυμοσουν....σχεδόν την είχα ερωτευθεί .
Είχε για όλα τα γούστα τότε ο Βαρδάρης! Πολλά σπιτάκια πολλές κοπέλες! Και πολύς κόσμος στη σάλα για να τον χώσει! Τώρα μεν βελτιώσανε τα σπίτια από ομορφιά και καθαριότητα αλλά λιγόστεψαν οι κοπέλες και δεν καλύπτονται πλέον όλα τα γούστα
 

BOUGA

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Πριν μια ώρα περιπολικό στα Βέγκας και κλειστά όλα στην Ερημίτη.
Δεν έκατσα να ρωτήσω τους μπάτσους τι και πως.
Πρόλαβα να δω ότι η Μιρέλλα ήταν στη θέση της στο τελευταίο της Νικ. Ουρανού.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.101
Κριτικές
89
Like
10.552
Πόντοι
25.015
αυτη με την αλυσιδα στην μεση, μελαχροινη?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.250
Κριτικές
62
Like
40.910
Πόντοι
8.530

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Πριν μια ώρα περιπολικό στα Βέγκας και κλειστά όλα στην Ερημίτη.
Δεν έκατσα να ρωτήσω τους μπάτσους τι και πως.
Πρόλαβα να δω ότι η Μιρέλλα ήταν στη θέση της στο τελευταίο της Νικ. Ουρανού.
Δε ξέρω για ποιο λόγο βρέθηκε η αστυνομια εκεί αλλά ξέχασα να αναφέρω ότι προχθές στην τσαρκα μου κανείς δε μου ζήτησε χαρτιά, κανείς δε φορούσε μάσκα στο σαλόνι από πελάτες και μόνο μία τσατσά φορούσε σε όσα σπίτια μπήκα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.250
Κριτικές
62
Like
40.910
Πόντοι
8.530
Με τέτοιες μαλακίες που κάνουν κάποιοι θα τα κλείσουν τα ιδρύματα γιατί θα θεωρηθούν ως εστίες μετάδοσης με ανύπαρκτα μέτρα ασφαλείας.
Όσοι θέλουν να το παίζουν "επαναστάτες" του κώλου( τρομάρα τους..) ας κυκλοφορούν χωρίς μάσκα στον δρόμο να φάνε πρόστιμο να βάλουν μυαλό( λέμε τώρα...).Όμως εντός των ιδρυμάτων πρέπει να έχετε ΣΩΣΤΑ φορεμένη μάσκα για να μην την πληρώσουν αυτοί που δεν φταίνε....αλλά ποιος έχασε την κοινωνική ευθύνη για να την βρουν κάποια κακομαθημένα τσουτσεκια .
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.983
Πόντοι
3.656
Καστανο -πράσινο μαλλι ,πράσινα μάτια ,μικρό στήθος....Αχ Ήρα... :smitten:

Δε θυμάμαι να είχε πράσινο μαλλί,πάντως ήταν σχετικά ψηλή και φόραγε μαύρα εσώρουχα.Ίσως να ήταν άλλη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.250
Κριτικές
62
Like
40.910
Πόντοι
8.530
Δε θυμάμαι να είχε πράσινο μαλλί,πάντως ήταν σχετικά ψηλή και φόραγε μαύρα εσώρουχα.Ίσως να ήταν άλλη
Ήταν γύρω στο 1,67-1,68 πράγματι σχετικά ψηλή.Αν είχαν διαφάνειες ,πολύ πιθανόν να πρόκειται για σετακι που της χάρισα εγώ....
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.944
Κριτικές
63
Like
7.516
Πόντοι
4.766
Με τέτοιες μαλακίες που κάνουν κάποιοι θα τα κλείσουν τα ιδρύματα γιατί θα θεωρηθούν ως εστίες μετάδοσης με ανύπαρκτα μέτρα ασφαλείας.
Όσοι θέλουν να το παίζουν "επαναστάτες" του κώλου( τρομάρα τους..) ας κυκλοφορούν χωρίς μάσκα στον δρόμο να φάνε πρόστιμο να βάλουν μυαλό( λέμε τώρα...).Όμως εντός των ιδρυμάτων πρέπει να έχετε ΣΩΣΤΑ φορεμένη μάσκα για να μην την πληρώσουν αυτοί που δεν φταίνε....αλλά ποιος έχασε την κοινωνική ευθύνη για να την βρουν κάποια κακομαθημένα τσουτσεκια .
Τύπε μην κοροϊδεύεις τον εαυτό σου αν ακολουθήσουν τα μαγαζιά τα μέτρα για τον κινεζοοιο...δεν θα πατάνε ούτε οι μισοί εκεί πέρα...για κορόιδα τους έχεις τα αφεντικά να μην βγάλουν τόσα φράγκα ? Δεν γίνεται αυτό που λες...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.250
Κριτικές
62
Like
40.910
Πόντοι
8.530
Τύπε μην κοροϊδεύεις τον εαυτό σου αν ακολουθήσουν τα μαγαζιά τα μέτρα για τον κινεζοοιο...δεν θα πατάνε ούτε οι μισοί εκεί πέρα...για κορόιδα τους έχεις τα αφεντικά να μην βγάλουν τόσα φράγκα ? Δεν γίνεται αυτό που λες...
Είναι απλά αυτοκαταστροφικό να μπαίνεις σε κλειστό χώρο με άλλους ανθρώπους και να μην φοράς μάσκα ΑΚΟΜΑ και αν έχεις κάνει εμβόλιο...
Όσο υπάρχουν ανεγκεφαλοι που λειτουργούν έτσι, δεν θα απαλλαγούμε από την κινεζική πανούκλα ....
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Είναι απλά αυτοκαταστροφικό να μπαίνεις σε κλειστό χώρο με άλλους ανθρώπους και να μην φοράς μάσκα ΑΚΟΜΑ και αν έχεις κάνει εμβόλιο...
Όσο υπάρχουν ανεγκεφαλοι που λειτουργούν έτσι, δεν θα απαλλαγούμε από την κινεζική πανούκλα ....
Ο μόνος τρόπος να απαλλαγούμε από τον κοροιδοιου είναι να κάτσουν οι γέροι και οι εμβολιασμενοι σπίτι,δεν υπάρχει άλλη λύση!!
Υ.γ μας έχεις ζαλίσει με τον ιό εδώ μέσα για πουτανες μιλάμε αλλά όπου βρεις την ευκαιρία θα πεις τη μαλάκια σου ενώ είσαι κλεισμένος στο σπίτι και φοβάσαι τη σκιά σου,καλά που έκανες τα μπόλια και κέρδισες περισσότερο φόβο άβουλο ών..
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.443
Κριτικές
36
Like
4.414
Πόντοι
2.846
Είναι απλά αυτοκαταστροφικό να μπαίνεις σε κλειστό χώρο με άλλους ανθρώπους και να μην φοράς μάσκα ΑΚΟΜΑ και αν έχεις κάνει εμβόλιο...
Όσο υπάρχουν ανεγκεφαλοι που λειτουργούν έτσι, δεν θα απαλλαγούμε από την κινεζική πανούκλα ....
πανε για την τεταρτη δωση εσυ τσακαλακο.και αμα χεζεσε πανω σου κατσε στο σπιτακι σου.αντε μασ τα εκανες ουμπαλα/
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom