Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (1 μέλη και 48 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.183
Πόντοι
8.530
Αυτο που λεω ειναι οτι δεν παιζει ρολο το εμβολιο αν θα κολλησεις η οχι..
Απλα με το εμβολιο πιθανοτατα θα την περασεις light..
100% ασφαλές εμβόλιο δεν υπάρχει .
Έχεις λάθος στην πρώτη παράγραφο.Η πιθανότητα είναι κατά πολύ μικρότερη.
Στην δεύτερη παράγραφο είναι σωστό αυτό που λες.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Εγω που περασα covid κ πολυ λαϊτ κ ο συναδελφος μου διπλά εμβολιασμενος κ με 40 πυρετο κ πιο βαριά;;;; Απο αυτον κολλησα μετα απο 3 μερες κ γω θετικος βγηκα. Μεγαλη κουβεντα η ολη φαση κ αυτο που νευριάζει κοσμο ειναι ο εξαναγκασμος κ ο διαχωρισμος ανθροπων σε 2 κατηγοριες. Παντος εταιριες κ επιχειρήσεις περνουν φοροαπαλλαγες για το εμβολιασμενο προσωπικο. Κ καποιες εταιριες για να μην λεω ονοματα κληρωνουν καθε εβδομαδα 1000 ευρω για εμβολιασμενους υπαλληλους σε ενα διαστημα 1 με 2 μηνες. Το θεμα ειναι καθαρα οικονομικο κ πολιτικο. Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΝΕ. Ας κάνει ο καθε ενας οτι θελει δικαιωμα του. Τεσπα ας μην ανοίξουμε κουβεντα δεν αξιζει η αντιπαλότητα κ ο διαχωρισμος γενικα. Καλο ειναι να μας εξηγησουν γτ οι μεθ απο 305 φτασαν 71 σήμερα στην Θεσσαλονίκη κ γτ δεν ανοιγουν τις 20 μεθ της Αγγελοπουλου (δωρεα) Οι ευθύνες κ τα λαθοι βρισκονται αλλου.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Γελαει ο κοσμος με αυτους που δεν κανουν εξετασεις στις κοπελες, να ζητανε πιστοποιητικο εμβολιασμου!
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Επειδη οι πολιτικοι εχουν το ψεμα και την υπεκφυγη στο dna τους γινεται αυτο , αμα εμβολιαστεις δε το περνας βαρια αρα δε πας στη μεθ αρα δε γεμιζουν οι μεθ αρα δε χρειαζεται να φτιαξουν αλλες , δε τους νοιαζει αμα κολλησουμε ολοι , αρκει να μη γεμιζουν οι μεθ τους εδιαφερει . Βεβαια θα μπορουσαν να μας το πουν στα ισια και ισως να το εκτιμουσαμε γιατι κιαυτο εχει μια λογικη . Στα δικα μας πηγα σημερα τσαρκα , καποιους που δεν ειχαν εμβολιαστει τους διωχνανε , τα κοριτσια τα περισσοτερα μαυρο χαλι δε ξερω δε μου εκανε ορεξη να περασω πουθενα , παντου πατσοκιλα και κιταριτιδα , μεχρι και στα paradise χαλι .. ισως η πιο ομορφη σημερα σε ολα να ηταν η μιρελα , περασα απεναντι απο το μεδουσα στη χριστινα με τα τατοο τελικα αφου πηγα ως εκει , αυτη που ειχε και φωτος στο αλλο σιτε επι καραντινας , λογικα την γνωριζετε οι περισσοτεροι , πολυ φιλικη και ανετη παρ οτι δεν ειχα ορεξη για πολλα πολλα , σωμα μια χαρα , βυζι νορμαλ ορθιο , γλυκια κοπελα , αλλα το ντζελ ντζελ και απο πανω προσεχει μην ακουμπαει . Αδιαφορη συναντηση γενικα . Μετα το τελειωμα συζητηση με ακομα μια κοπελα για εμβολια και κοβιντ , γενικα με οσες εχω μιλησει ειναι ανεμβολιαστες αλλα δεν εχουν κολλησει κιολας λενε . Γενικα βαρε8ηκα καθε φορα οπου παω τα ιδια . Αυτα νομιζω θα κανω πολυ καιρο να ξαναπαω .. Βαρεθηκα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
και τελικά κατέληξα στην Ιζαμπελα στο Αφρός τίμια κατάθεση στανταρακι από παλιά. Έξω έριχνε καρέκλες, πολύ βροχή ρε παιδιά, έγινα χάλια...... Αυτά, καλό βόλι.
Που δούλεψε παλιά η Ιζαμπελα ?την είδα πριν κάνα μήνα αλλά δε τη θυμόμουν... Και κάπως φορτωμένη μαγκιά στο σαλόνι, επειδή έκατσα και μιλήσαμε λίγο με την τσατσα που είναι παλιά μου γνώριμη αυτή στραβωσε και κάτι φώναξε στην τσατσα μέσα από το κουζινακι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.183
Πόντοι
8.530
Που δούλεψε παλιά η Ιζαμπελα ?την είδα πριν κάνα μήνα αλλά δε τη θυμόμουν... Και κάπως φορτωμένη μαγκιά στο σαλόνι, επειδή έκατσα και μιλήσαμε λίγο με την τσατσα που είναι παλιά μου γνώριμη αυτή στραβωσε και κάτι φώναξε στην τσατσα μέσα από το κουζινακι
Τι φοβήθηκε η βλαμμένη;Μην της φάει η τσατσά τον πελάτη; :headbang:
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
304
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
σημερα βραδυ πηγα με την ΒΕΤΑ στα τριδυμα, στο τελευταιο πισω. γκαβλοφατσα 45-48 ετων, ψηλη με πιασηματα. Στο δωματιο πολυ μετρια. ξεκινησα με γλυψιμο στα βυζια κ γκρινιαξε λεγοντας 'μονο στα προγραμματα αφηνω γλυψιμο' λεω...απο το καλημερα γκρινια. πολυ βιαστικη -διεκπεραιωτικη. πριν φτασουμε τα 10 λεπτα μου ειπε...τελειωνε φτασαμε το 15ρτο....σε καποια φαση καλυψε με την παλαμη της τα ματια και απλως τον ετρωγε...τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναδει. τι να πω...ΜΑΚΡΙΑ!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Επειδη οι πολιτικοι εχουν το ψεμα και την υπεκφυγη στο dna τους γινεται αυτο , αμα εμβολιαστεις δε το περνας βαρια αρα δε πας στη μεθ αρα δε γεμιζουν οι μεθ αρα δε χρειαζεται να φτιαξουν αλλες , δε τους νοιαζει αμα κολλησουμε ολοι , αρκει να μη γεμιζουν οι μεθ τους εδιαφερει . Βεβαια θα μπορουσαν να μας το πουν στα ισια και ισως να το εκτιμουσαμε γιατι κιαυτο εχει μια λογικη . Στα δικα μας πηγα σημερα τσαρκα , καποιους που δεν ειχαν εμβολιαστει τους διωχνανε , τα κοριτσια τα περισσοτερα μαυρο χαλι δε ξερω δε μου εκανε ορεξη να περασω πουθενα , παντου πατσοκιλα και κιταριτιδα , μεχρι και στα paradise χαλι .. ισως η πιο ομορφη σημερα σε ολα να ηταν η μιρελα , περασα απεναντι απο το μεδουσα στη χριστινα με τα τατοο τελικα αφου πηγα ως εκει , αυτη που ειχε και φωτος στο αλλο σιτε επι καραντινας , λογικα την γνωριζετε οι περισσοτεροι , πολυ φιλικη και ανετη παρ οτι δεν ειχα ορεξη για πολλα πολλα , σωμα μια χαρα , βυζι νορμαλ ορθιο , γλυκια κοπελα , αλλα το ντζελ ντζελ και απο πανω προσεχει μην ακουμπαει . Αδιαφορη συναντηση γενικα . Μετα το τελειωμα συζητηση με ακομα μια κοπελα για εμβολια και κοβιντ , γενικα με οσες εχω μιλησει ειναι ανεμβολιαστες αλλα δεν εχουν κολλησει κιολας λενε . Γενικα βαρε8ηκα καθε φορα οπου παω τα ιδια . Αυτα νομιζω θα κανω πολυ καιρο να ξαναπαω .. Βαρεθηκα
Χριστίνα;; Στη εριμιτη λες; Γτ εκει ειναι η Ελενα(ραϊσα απο βενους) κ διπλα η Καρινα η Φραντζεσκα καμια φορα βραδυ. Πρωϊ δουλευει και αυτη που ελεγε ο Αλ την ρωσιδα. η σε ενα απο το λας βεγκας; το αδυνατο ρουμανακι;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.183
Πόντοι
8.530
σημερα βραδυ πηγα με την ΒΕΤΑ στα τριδυμα, στο τελευταιο πισω. γκαβλοφατσα 45-48 ετων, ψηλη με πιασηματα. Στο δωματιο πολυ μετρια. ξεκινησα με γλυψιμο στα βυζια κ γκρινιαξε λεγοντας 'μονο στα προγραμματα αφηνω γλυψιμο' λεω...απο το καλημερα γκρινια. πολυ βιαστικη -διεκπεραιωτικη. πριν φτασουμε τα 10 λεπτα μου ειπε...τελειωνε φτασαμε το 15ρτο....σε καποια φαση καλυψε με την παλαμη της τα ματια και απλως τον ετρωγε...τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναδει. τι να πω...ΜΑΚΡΙΑ!
Δεν έχω δει κάτι τέτοιο....έτοιμη για χαπακωμα την κόβω.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Καλά κάνουν και ζητάνε άλλα όταν σκαναρουν QR δείχνει φάτσα φόρα όνομα επώνυμο και δεν είναι καλή φάση να ξέρουν παλιόγριες ποιος είμαι
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
σημερα βραδυ πηγα με την ΒΕΤΑ στα τριδυμα, στο τελευταιο πισω. γκαβλοφατσα 45-48 ετων, ψηλη με πιασηματα. Στο δωματιο πολυ μετρια. ξεκινησα με γλυψιμο στα βυζια κ γκρινιαξε λεγοντας 'μονο στα προγραμματα αφηνω γλυψιμο' λεω...απο το καλημερα γκρινια. πολυ βιαστικη -διεκπεραιωτικη. πριν φτασουμε τα 10 λεπτα μου ειπε...τελειωνε φτασαμε το 15ρτο....σε καποια φαση καλυψε με την παλαμη της τα ματια και απλως τον ετρωγε...τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναδει. τι να πω...ΜΑΚΡΙΑ!

Ποια ειναι αυτη στα τρίδυμα η Νικολ ?
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Χριστίνα;; Στη εριμιτη λες; Γτ εκει ειναι η Ελενα(ραϊσα απο βενους) κ διπλα η Καρινα η Φραντζεσκα καμια φορα βραδυ. Πρωϊ δουλευει και αυτη που ελεγε ο Αλ την ρωσιδα. η σε ενα απο το λας βεγκας; το αδυνατο ρουμανακι;
Ακριβως απεναντι απο το μεδουσα το 2ο αριστερα . Αυτη με τα τατοο που ειχε και αγγελια στο φιντ επι καραντινας , ρουμανα μ ειπε αλλα τα ελληνικα της ηταν αψογα , αμα εισαι συγουρος και τη λενε ελενα μαλλον ακουσα οτι ηθελα σορρυ , και η χριστινα το αδυνατο το ρουμανακι καλη ειναι ομορφη με καλο σωμα για μενα απο τις καλυτερες και μ κανει εντυπωση που οποτε παω ειναι φρεε , αλλα εχει φαει κραξιμο κατα καιρους εδω λογο συμπεριφορας , αν και δε κανει κατι κακο προσπαθει να ειναι παιχνιδιαρα αλλα λεει βλακειες , εμενα δε με χαλαει παντος
 
Τελευταία τροποποίηση:

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Η Χριστίνα δεν κανει καθολου ασχετα οτι εχει ωραιο κορμακι κ προσωπο. Τωρα η Ελςνα δεν μου κανει το κλικ. Πολυ υφακι
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Που δούλεψε παλιά η Ιζαμπελα ?την είδα πριν κάνα μήνα αλλά δε τη θυμόμουν... Και κάπως φορτωμένη μαγκιά στο σαλόνι, επειδή έκατσα και μιλήσαμε λίγο με την τσατσα που είναι παλιά μου γνώριμη αυτή στραβωσε και κάτι φώναξε στην τσατσα μέσα από το κουζινακι
Δούλευε στο Φρίξου 15, εκεί όπου δούλευε η Έφη, και πιο πριν απέναντι στο 14 στο sex & the city.
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
αυτη στο igognito ηταν καλη που ειχε η εφη αλλα χαθηκε μετα απο τη καραντινα , ειχε κανει και καποια εσκορτ αμα εχει κανεις ινφο ας πει και στο viber χαθηκε επισης
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Η Χριστίνα δεν κανει καθολου ασχετα οτι εχει ωραιο κορμακι κ προσωπο. Τωρα η Ελςνα δεν μου κανει το κλικ. Πολυ υφακι
φιλε γουστα ειναι αυτα εγω κοιταω μονο εμφανιση οσο μπορω , τη συμπεριφορα τη γραφω εντελως . Με τη χριστινα παντως δεν ειχα ποτε θεμα γενικα ουτε με νοιαζουν αυτα που λεει , να γαμ να φυγω κοιταω . Αμα εκανε εσκορτ λογο συμπεριφορας οχι δε θα επαιρνα παντως για μια ωρα θα κουραζε
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Παιδια η denisse στο medusa αξιζει για καμια πιπα η θα κλαψω τα λεφτα μου?

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
σημερα βραδυ πηγα με την ΒΕΤΑ στα τριδυμα, στο τελευταιο πισω. γκαβλοφατσα 45-48 ετων, ψηλη με πιασηματα. Στο δωματιο πολυ μετρια. ξεκινησα με γλυψιμο στα βυζια κ γκρινιαξε λεγοντας 'μονο στα προγραμματα αφηνω γλυψιμο' λεω...απο το καλημερα γκρινια. πολυ βιαστικη -διεκπεραιωτικη. πριν φτασουμε τα 10 λεπτα μου ειπε...τελειωνε φτασαμε το 15ρτο....σε καποια φαση καλυψε με την παλαμη της τα ματια και απλως τον ετρωγε...τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναδει. τι να πω...ΜΑΚΡΙΑ!
Φοβαμαι μηπως δεν προκειται για ψηλη με πιασιματα,αλλα για πρωην ψηλο. Μου φανηκε πολυ ογκωδης μεγαλα ακρα ,μπουτια κλπ.Ισως να κανω λαθος αλλα δεν περασα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom