Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (7 μέλη και 46 επισκέπτες)

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
185
Κριτικές
12
Like
935
Πόντοι
371
Σμρ πήγα στο Venus 2 ήταν ανοιχτή η πόρτα αλλά κλειστά τα φώτα ρώτησα την Αθήνα που ήταν μέσα για την Ρίτα και με είπε στο Vila erotica. Έχω να πω δυο θετικα
1) η Ρίτα είναι θεά μέσα στο δωμάτιο
2) όσο περίμενα επειδή ήταν όλα τα δωμάτια γεμάτα και οι προηγούμενοι αργούσαν η τσα2 βιάζονταν και τους χτύπησε την πόρτα και την μάλωσε η Ρίτα με η Σόνια λέγοντας την "αφού πλήρωσαν και μια ώρα να κάτσουν δεν θα τους πεις τπτ"
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
8
Like
259
Πόντοι
280
Ξεκίνησα σήμερα με πολλές καύλες για Νάταλι στο Ερημιτη 3α αλλά δεν ήταν και ήταν η Καρινα...
Δίπλα ακριβώς η Ελενα από Venus πολύ ωραίο μουνακι από πάνω μέχρι κάτω.

Απέναντι στο σπίτι που δουλεύει η γνωστή Ελενα Ρουμανα η βυζαρου ήταν η Λορετα ένα όμορφο ξανθό και αβυζο πιπινακι. Η Ελενα ήταν εκεί ως τις 5 γιατί τώρα λόγω lockdown η πρωινή βαρδια τελειώνει νωρίτερα

Νικ.ουρανου 26 άκουσα αυτό που δεν θα ήθελα ποτέ να ακούσω... Ότι δηλαδή η αγαπημένη μου Ειρήνη σταμάτησε οριστικά. Ήταν μια μελαχρινή όμορφη νταρντανα με βυζαρες

Μινωταυρου 3 Παολινα μελαχρινή,αδύνατη ομορφουλα.. Κάπου τη θυμάμαι ίσως έχει δουλέψει και αλλού με άλλο όνομα

Το σπίτι της Ρίτας κλειστό όπως κλειστό φαινόταν και το Venus αλλα μετά από λίγο άναψαν τα φώτα

Και στα free house στεκόταν έξω μια τσατσα και μου είπε ότι δουλεύουν η Λίλιαν και η Άνια
Καλησπέρα φιλε.μια ερώτηση: ποια καρίνα ήταν?η τσιμπουκλου που δούλευε στο σπίτακι της Ειρήνης ή η καρίνα που είχε το σάιτ?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Καλησπέρα φιλε.μια ερώτηση: ποια καρίνα ήταν?η τσιμπουκλου που δούλευε στο σπίτακι της Ειρήνης ή η καρίνα που είχε το σάιτ?
Μάλλον η χοντρομπουτα η μελαχρινή απ'ότι κατάλαβα που την έχουν συνήθως πρωινά σε διάφορα σπίτια όταν δεν έχουν κοπέλα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Σμρ πήγα στο Venus 2 ήταν ανοιχτή η πόρτα αλλά κλειστά τα φώτα ρώτησα την Αθήνα που ήταν μέσα για την Ρίτα και με είπε στο Vila erotica. Έχω να πω δυο θετικα
1) η Ρίτα είναι θεά μέσα στο δωμάτιο
2) όσο περίμενα επειδή ήταν όλα τα δωμάτια γεμάτα και οι προηγούμενοι αργούσαν η τσα2 βιάζονταν και τους χτύπησε την πόρτα και την μάλωσε η Ρίτα με η Σόνια λέγοντας την "αφού πλήρωσαν και μια ώρα να κάτσουν δεν θα τους πεις τπτ"
Για την σονια δεν ξερω..αλλα η ριτα λιγο δυσκολο συναδελφε, δεν εμαθε ακομα να μιλαει Ελληνικα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Ξαναπάω σήμερα μεσημέρι για Ναταλί αλλά κλειστό το μπουρδελο :headbang:
Φεύγω πάω Βίλα Εροτικα για Ρίτα αλλά δουλεύει η Σόνια... Αύριο πάλι Ρίτα.. Πολύ ωραίο μουνι η Σόνια όμως

Φεύγω πάω Venus μπας και μου είπαν ψέματα οι καριολες και πετύχω τη Ρίτα. Το Venus 2 κλειστό οπότε μπαίνω Venus και μου βγαίνει η Σουζανα την οποία έχω δει αρκετές φορές ε και λέω ας μπω επιτέλους...
Τσεχα δηλώνει, ψηλή εντυπωσιακή στο σαλόνι, όμορφο πρόσωπο αριστοκρατικη παρουσία θα έλεγα. Βεβαίως το σώμα είναι αρκετά χαλαρό αλλά όταν στηθεί στα 4 για να την γλειψεις είναι όλα τα λεφτά.
Φιλάκια στα χείλη, πουτσοτριψιμο, φιλοτιμη πίπα, καυλώνει και το ευχαριστιεται και είναι χαλαρή στο δωμάτιο.
Εντάξει καλά πέρασα και θα ξαναπήγαινα κάποια στιγμή

Φεύγοντας όμως με έτρωγε ο κωλος μου όποτε ξαναπάω Ερημιτη και το βλέπω ανοιχτό το μπουρδελο της Νάταλι... Λέω αν την πετύχω θα μπω κι εδώ... Πετυχαίνω την Καρινα όμως αυτήν που περιέγραψα χθες.
Η Νάταλι ήταν μέχρι τις 15.00 λέει γιατί τελειώνει νωρίτερα η πρωινή βαρδια ώστε να προλάβει και η βραδινή λόγω συμπίεσης του ωραρίου αυτές τις μέρες
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Ξαναπάω σήμερα μεσημέρι για Ναταλί αλλά κλειστό το μπουρδελο :headbang:
Φεύγω πάω Βίλα Εροτικα για Ρίτα αλλά δουλεύει η Σόνια... Αύριο πάλι Ρίτα.. Πολύ ωραίο μουνι η Σόνια όμως

Φεύγω πάω Venus μπας και μου είπαν ψέματα οι καριολες και πετύχω τη Ρίτα. Το Venus 2 κλειστό οπότε μπαίνω Venus και μου βγαίνει η Σουζανα την οποία έχω δει αρκετές φορές ε και λέω ας μπω επιτέλους...
Τσεχα δηλώνει, ψηλή εντυπωσιακή στο σαλόνι, όμορφο πρόσωπο αριστοκρατικη παρουσία θα έλεγα. Βεβαίως το σώμα είναι αρκετά χαλαρό αλλά όταν στηθεί στα 4 για να την γλειψεις είναι όλα τα λεφτά.
Φιλάκια στα χείλη, πουτσοτριψιμο, φιλοτιμη πίπα, καυλώνει και το ευχαριστιεται και είναι χαλαρή στο δωμάτιο.
Εντάξει καλά πέρασα και θα ξαναπήγαινα κάποια στιγμή

Φεύγοντας όμως με έτρωγε ο κωλος μου όποτε ξαναπάω Ερημιτη και το βλέπω ανοιχτό το μπουρδελο της Νάταλι... Λέω αν την πετύχω θα μπω κι εδώ... Πετυχαίνω την Καρινα όμως αυτήν που περιέγραψα χθες.
Η Νάταλι ήταν μέχρι τις 15.00 λέει γιατί τελειώνει νωρίτερα η πρωινή βαρδια ώστε να προλάβει και η βραδινή λόγω συμπίεσης του ωραρίου αυτές τις μέρες
Γαμήθηκαν με τα ωράρια και τα μπερδέματα! Βόλτες θα κάνουμε στο τέλος πάλι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.835
Κριτικές
62
Like
40.227
Πόντοι
8.530
Μην ξεχνάτε ότι θα μπορούσαν να έχουν κλείσει τελείως όπως είχε συμβεί πέρυσι...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Μην ξεχνάτε ότι θα μπορούσαν να έχουν κλείσει τελείως όπως είχε συμβεί πέρυσι...
Για μένα έπρεπε να έχουν κλείσει... Που εμένα ας πούμε δε με συμφέρει σαν εμβολιασμένος που είμαι αλλά όταν περιορίζεις τη διασκέδαση έστω και για μία βδομάδα το κάνεις παντού.
Το λογικό θα ήταν να μπαίνουν μόνο εμβολιασμένοι στα μπουρδελα αλλά επειδή κάτι τέτοιο αποκλείεται να το τηρούσαν, για μένα θα έπρεπε να έχουν κλείσει
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.835
Κριτικές
62
Like
40.227
Πόντοι
8.530
Για μένα έπρεπε να έχουν κλείσει... Που εμένα ας πούμε δε με συμφέρει σαν εμβολιασμένος που είμαι αλλά όταν περιορίζεις τη διασκέδαση έστω και για μία βδομάδα το κάνεις παντού.
Το λογικό θα ήταν να μπαίνουν μόνο εμβολιασμένοι στα μπουρδελα αλλά επειδή κάτι τέτοιο αποκλείεται να το τηρούσαν, για μένα θα έπρεπε να έχουν κλείσει
Είναι δείγμα γενναιότητας αυτό που είπες...εγώ συμφωνώ και ξέρω ότι πολλοί ανώριμοι καφροι θα διαφωνήσουν.Εκαστος εφ ω ετάχθη....
Δεν είναι δύσκολο να ελεγχθεί η είσοδος ακριβώς όπως στις καφετέριες αλλά υπάρχουν πολλοί ασυνείδητοι που προτιμούν να χάσουν την δουλειά τους ( με κλείσιμο ιδρυμάτων) παρά να αφήσουν να μπαίνουν εμβολιασμοί.
Ευ γέ και πάλι....
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Και που τα εχουν ανοιχτα τι εγινε...αφου δεν υπαρχουν πλεον αξιολογες κοπελες για να πας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
185
Κριτικές
12
Like
935
Πόντοι
371
Για την σονια δεν ξερω..αλλα η ριτα λιγο δυσκολο συναδελφε, δεν εμαθε ακομα να μιλαει Ελληνικα.
Δεν είπα ότι μίλησε στα ελληνικά στην αρχή κάτι είπαν σιγά και δεν το άκουσα μετά άκουσα αυτό που έγραψα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.835
Κριτικές
62
Like
40.227
Πόντοι
8.530
Και που τα εχουν ανοιχτα τι εγινε...αφου δεν υπαρχουν πλεον αξιολογες κοπελες για να πας.
Αν τα κλείσουν θα λες ότι δεν υπάρχουν και οι λίγες καλές επιλογές που απεμειναν...ψυχολογικό είναι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Αν τα κλείσουν θα λες ότι δεν υπάρχουν και οι λίγες καλές επιλογές που απεμειναν...ψυχολογικό είναι.
Μπαα..αντεχω και χωρις ρδελα! στην αναγκη θα βρουμε και καμια γκομενα.. :P
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.835
Κριτικές
62
Like
40.227
Πόντοι
8.530

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Βλεπω επεστρεψε και η σοφια..θα βρεξει!
 

gdjgal

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2015
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ανεβαίνουμε Θεσσαλονίκη για μπάτσελορ......
Θα εκτιμούσα να μου δίνατε πληροφορίες για το τι παίζει γενικά!
Ευχαριστώ!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom