Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.592
Πόντοι
3.346
Δυνατό πίσω σύστημα,αδύνατη αλλά και αβυζη
Την ειδα χθες, το γραφω πιο πισω.
Αρκετα δυνατη εμφανισιακα..περιμενουμε καποιον να κανει το κασκαντεριλικι.
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
216
Πόντοι
20
Την Κρίσταλ τη δοκίμασε κανεις?
Την πήρα δυο φορές. Μια τον Σεπτέμβριο και μια πριν κανα 1,5 μήνα. Την δεύτερη φορά ειδικά ήταν πολύ δυνατή. Το μόνο μείον ήταν η πολύ μικρή διάρκεια της πίπας.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
299
Κριτικές
26
Like
674
Πόντοι
311
Καμία πληροφορία κανείς για Αλίκη; Λένε όλοι στο άλλο site ότι είναι πολύ καλή με πολλά extreme που κάνει.
Εν τω μεταξύ ξεκίνησα να πάω εχθές Παρασκευή ξημερώματα και ευτυχώς μ' έκοψε και πήρα τηλέφωνο όπου μια αγενέστατη τσατσά στο τηλέφωνο μου λέει δεν ήρθε σήμερα. Της λέω είναι στο πρόγραμμα και μου απαντάει είναι εδώ άλλη κοπέλα τώρα τι να κάνουμε; Προφανώς όλοι περνάνε και ρωτάνε για την Αλίκη και τρώνε όλες οι άλλες άκυρο...
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
131
Πόντοι
11
Κατάθεση πριν λίγη ώρα με τη λάουρα στο παρανταις. Απίστευτο πιπίνι με κωλάρα. Οι φωτογραφίες την μεγαλώνουν. Δεν μπορούσα να αντισταθώ σε αυτά τα κωλομέρια. Θα ανεβάσω κριτική αργότερα. Γενικά αξίζει αμα θέλεται φρεσκαδούρα
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
156
Πόντοι
280
Κατάθεση πριν λίγη ώρα με τη λάουρα στο παρανταις. Απίστευτο πιπίνι με κωλάρα. Οι φωτογραφίες την μεγαλώνουν. Δεν μπορούσα να αντισταθώ σε αυτά τα κωλομέρια. Θα ανεβάσω κριτική αργότερα. Γενικά αξίζει αμα θέλεται φρεσκαδούρα

Συμπεριφορα μεσα αξίζει; Φιλιά; Πιπα; Να την παρουμε για περισσοτερο ή θα κλαιμε τα λεφτα μας;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.592
Πόντοι
3.346
Κατάθεση πριν λίγη ώρα με τη λάουρα στο παρανταις. Απίστευτο πιπίνι με κωλάρα. Οι φωτογραφίες την μεγαλώνουν. Δεν μπορούσα να αντισταθώ σε αυτά τα κωλομέρια. Θα ανεβάσω κριτική αργότερα. Γενικά αξίζει αμα θέλεται φρεσκαδούρα
Απο τι διαβασα στην κριτικη σου ξεπετα η φαση.. ευτυχως δεν περασα χθες.
Παντως εχει κωλαρα η μικρη.
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Περασμα με Λουση. Ευχαριστη παρουσία σωμα οχι κατι που θα θυμαμαι, πιπα τιμια και ωραια θεα στα 4. Καλο για τα χοντρα.

Ερωτηση: Αυτή η Αλίκη είναι κανονική γυναίκα? συγνώμη για την ερώτηση δεν εχω προθεση να προσβαλω ουτε γνωριζω . είναι και υποτακτικη?
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Καλησπέρα θελω να πάω μια βόλτα από της κοπέλες δεν είμαι από εδώ ποια μου προτείνετε?
 

Fantomas81

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2024
Μηνύματα
34
Like
202
Πόντοι
20
Καλημέρα μάγκες.περασμα πριν από καμιά βδομάδα με ένα ξανθό από το poison . Όνομα δεν θυμάμαι καν αλλά μόνο αυτή είναι ξανθιά εκεί λοιπόν με λίγα λόγια.πιπα αρχαίας ενώ είναι χρόνια πουτανα,δεν το χει.η τσατσά διακριτική ενώ άργησα στο δωμάτιο γιατί ξενερώνω χωρίς καλή πίπα.αφου με καυλώσε μετά από κάνα πεντάλεπτο με χουφτωματα την γυρνάω στα τέσσερα και την καρφώνω άγρια ενώ αυτή με έβριζε στη γλώσσα της,επειδή είμαι λίγο προικισμένος κι αυτή απλά ήθελε να με ξεπεταξει μουλαρωσα και το πήρα εγωιστικά για όλους εδώ μέσα που μας έχουν ταισει αμέτρητες φολες,την γάμησα όσο πιο δυνατά μπορούσα αφού την γύρισα ιεραποστολικό κι έβλεπα στην έκφραση της να λέει από μέσα της πότε θα τελειώσει ο μπάσταρδος.μετα από συνολικά 15 λεπτά τελείωσα κι έφυγα ευχαριστημένος και δικαιωμένος που με το μυαλό μου της έδωσα ένα μάθημα μπας και στρώσει.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.256
Πόντοι
446
Καλημέρα μάγκες.περασμα πριν από καμιά βδομάδα με ένα ξανθό από το poison . Όνομα δεν θυμάμαι καν αλλά μόνο αυτή είναι ξανθιά εκεί λοιπόν με λίγα λόγια.πιπα αρχαίας ενώ είναι χρόνια πουτανα,δεν το χει.η τσατσά διακριτική ενώ άργησα στο δωμάτιο γιατί ξενερώνω χωρίς καλή πίπα.αφου με καυλώσε μετά από κάνα πεντάλεπτο με χουφτωματα την γυρνάω στα τέσσερα και την καρφώνω άγρια ενώ αυτή με έβριζε στη γλώσσα της,επειδή είμαι λίγο προικισμένος κι αυτή απλά ήθελε να με ξεπεταξει μουλαρωσα και το πήρα εγωιστικά για όλους εδώ μέσα που μας έχουν ταισει αμέτρητες φολες,την γάμησα όσο πιο δυνατά μπορούσα αφού την γύρισα ιεραποστολικό κι έβλεπα στην έκφραση της να λέει από μέσα της πότε θα τελειώσει ο μπάσταρδος.μετα από συνολικά 15 λεπτά τελείωσα κι έφυγα ευχαριστημένος και δικαιωμένος που με το μυαλό μου της έδωσα ένα μάθημα μπας και στρώσει.
Λατινα κ αυτη να φανταστω;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
12
Like
3.222
Πόντοι
746
Καλημέρα μάγκες.περασμα πριν από καμιά βδομάδα με ένα ξανθό από το poison . Όνομα δεν θυμάμαι καν αλλά μόνο αυτή είναι ξανθιά εκεί λοιπόν με λίγα λόγια.πιπα αρχαίας ενώ είναι χρόνια πουτανα,δεν το χει.η τσατσά διακριτική ενώ άργησα στο δωμάτιο γιατί ξενερώνω χωρίς καλή πίπα.αφου με καυλώσε μετά από κάνα πεντάλεπτο με χουφτωματα την γυρνάω στα τέσσερα και την καρφώνω άγρια ενώ αυτή με έβριζε στη γλώσσα της,επειδή είμαι λίγο προικισμένος κι αυτή απλά ήθελε να με ξεπεταξει μουλαρωσα και το πήρα εγωιστικά για όλους εδώ μέσα που μας έχουν ταισει αμέτρητες φολες,την γάμησα όσο πιο δυνατά μπορούσα αφού την γύρισα ιεραποστολικό κι έβλεπα στην έκφραση της να λέει από μέσα της πότε θα τελειώσει ο μπάσταρδος.μετα από συνολικά 15 λεπτά τελείωσα κι έφυγα ευχαριστημένος και δικαιωμένος που με το μυαλό μου της έδωσα ένα μάθημα μπας και στρώσει.
Την Λουιζα μηπως λες;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Καμία πληροφορία κανείς για Αλίκη; Λένε όλοι στο άλλο site ότι είναι πολύ καλή με πολλά extreme που κάνει.
Εν τω μεταξύ ξεκίνησα να πάω εχθές Παρασκευή ξημερώματα και ευτυχώς μ' έκοψε και πήρα τηλέφωνο όπου μια αγενέστατη τσατσά στο τηλέφωνο μου λέει δεν ήρθε σήμερα. Της λέω είναι στο πρόγραμμα και μου απαντάει είναι εδώ άλλη κοπέλα τώρα τι να κάνουμε; Προφανώς όλοι περνάνε και ρωτάνε για την Αλίκη και τρώνε όλες οι άλλες άκυρο...

πέρασα χθες κατά τις 10 το βράδυ από το Βlack Angels και ήταν κλειστό, ενώ στο πρόγραμμα στο άλλο site είχε την Αλίκη ότι δούλευε κανονικά. Μια ακόμη φορά που πέρασα για να δω την περιβόητη Αλίκη δούλευε άλλη κοπέλα στη θέση της.
Το πρόγραμμα στο άλλο site δεν πρέπει να είναι σωστό
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Περασμα με Λουση. Ευχαριστη παρουσία σωμα οχι κατι που θα θυμαμαι, πιπα τιμια και ωραια θεα στα 4. Καλο για τα χοντρα.

θα περάσω κανένα πρωί να την δοκιμάσω. Μέχρι τώρα δεν πέρασα γιατί θεωρώ πολλά τα 60 για πίπα χωρίς όταν με 40 σε άλλα studio σου προσφέρουν την ίδια υπηρεσία
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
156
Πόντοι
280
Μόλις βγήκα από Λάουρα κ γράφω για ενημέρωση να προλάβω μπας κ σώσω κανέναν σήμερα. Δεν ξέρω αν είναι γενικά έτσι αλλά σήμερα Κυριακή είναι σαν να της σκότωσαν την μάνα. Σαν να γαματε ένα πτώμα. Μην περάσετε. Θα ακολουθήσει κριτική μετά.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
2.100
Πόντοι
1.191
θα περάσω κανένα πρωί να την δοκιμάσω. Μέχρι τώρα δεν πέρασα γιατί θεωρώ πολλά τα 60 για πίπα χωρίς όταν με 40 σε άλλα studio σου προσφέρουν την ίδια υπηρεσία
Που χάθηκες εσύ ρε παιδί; Δεν λέει και πολλά η Λούση, πολύ πρόλογο και μαγκιά στο σαλόνι αλλά μέσα στο δωμάτιο έτσι και έτσι.
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
156
Πόντοι
280
Μετά την ξενέρα με Λάουρα στα καπάκια πέρασμα με Άντζελα στο Μπελα Ντόνα. Πρώτη φορά μαζί της και πήρα μισάωρο. Η κοπέλα είναι λίρα 100 και το δωμάτιο ίσως απο τα καλύτερα αν όχι το καλύτερο που μπήκα στην περιοχή.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Που χάθηκες εσύ ρε παιδί; Δεν λέει και πολλά η Λούση, πολύ πρόλογο και μαγκιά στο σαλόνι αλλά μέσα στο δωμάτιο έτσι και έτσι.

Δεν έγραφα γιατί δεν υπάρχει κάτι αξιοσημείωτο αναφοράς, η κατάσταση στην περιοχή είναι στάσιμη και τα στανταράκια λιγοστά. Βγαίνω συχνά πυκνά τσάρκα και στα περισσότερα σπιτάκια με τις νέες αφίξεις το κασκαντεριλίκι κατά 99% καταλήγει σε φόλα.
Όσο αφορά την Λούση από όσο διάβασα σε κάποια κριτική είναι καλή για τα χοντρά από όσο κατάλαβα. Δεν θα έδινα 60 σε πρόγραμμα για γυμνό τσιμπούκι όταν μπορώ να το βρω με 40. Αυτός είναι ο λόγος που δεν την πήρα εως τώρα. Η πολιτική των μαγαζιών της αλυσίδας που δουλεύει η Λούση έχει το γυμνό 60 είτε η κοπέλα κάνει παπάδες μέσα στο δωμάτιο είτε είναι κομοδίνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom