Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
145
Κριτικές
17
Like
595
Πόντοι
311
εγώ του έκανα like στην κριτική του, αλλά γενικά αν είχε στο μυαλό του ο συναγωνιστής να δώσει μόνο πίπα δεν χρειαζόταν να πετάξει 70, γινόταν και με 40 όπως σωστά ανέφερες, τέτοιες αστοχίες δεν χρειάζονται γιατί μετά καλομαθαίνουν και χαλάνε τις βασικές υπηρεσίες τους στην πορεία ή ανεβάζουν την τιμή του απλού κατά 10 ευρώ. Όπως συνέβει αρκετές φορές στο παρελθόν
Δεν πλήρωσα 70 ευρώ μόνο για την πίπα πλήρωσα για να πάρω όλο το πακέτο αλλά εκείνη την ώρα έτσι μου βγήκε τι να κάνουμε αυτά είναι εγκεφαλικά ρε φιλαράκια και όχι δεν χαλάω την πιάτσα γιατί την είχα μέσα στο δωμάτιο κάνα εικοσάλεπτο. Τώρα αν την δει κάπως αυτή και γίνει ξεπέτα δικό της το πρόβλημα αυτή θα χάσει.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
εγώ του έκανα like στην κριτική του, αλλά γενικά αν είχε στο μυαλό του ο συναγωνιστής να δώσει μόνο πίπα δεν χρειαζόταν να πετάξει 70, γινόταν και με 40 όπως σωστά ανέφερες, τέτοιες αστοχίες δεν χρειάζονται γιατί μετά καλομαθαίνουν και χαλάνε τις βασικές υπηρεσίες τους στην πορεία ή ανεβάζουν την τιμή του απλού κατά 10 ευρώ. Όπως συνέβει αρκετές φορές στο παρελθόν
Θα πρέπει να κάνουμε και οδηγό διαχείρισης χρημάτων.
Η κοπέλα είναι γνωστή και δοκιμασμένη ,όπως Ρίτα και Ναταλία godiva.
Τα ίδια ακριβώς θα του έκανε και στα 40 που έχει το απλό , υπερεκτιμημένο και αυτό.
Μην σκέφτεστε σαν εσκορτακηδες ,με 70 στην τσέπη ,πας κάνεις το γούστο σου στη Νατάσσα δίνεις 40 ευρώ ,βγαίνεις κάνεις το τσιγαρακι σου πας μια μεγάλη βολτιτσα στα σπιτάκια να δεις τι παίζει .τέλος μπαίνεις ένα Βένους η Βέγκας και ρίχνεις και ένα γαμιση με 30 ευρώ σε όποια θέλεις .
Δλδ με 70 την ίδια ώρα θα έχεις πάρει και Νατάσσα και Ρίτα πχ και θα έχεις και όλες τις υπηρεσίες .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
Δεν πλήρωσα 70 ευρώ μόνο για την πίπα πλήρωσα για να πάρω όλο το πακέτο αλλά εκείνη την ώρα έτσι μου βγήκε τι να κάνουμε αυτά είναι εγκεφαλικά ρε φιλαράκια και όχι δεν χαλάω την πιάτσα γιατί την είχα μέσα στο δωμάτιο κάνα εικοσάλεπτο. Τώρα αν την δει κάπως αυτή και γίνει ξεπέτα δικό της το πρόβλημα αυτή θα χάσει.
Τόσο κάθεται πάντα και με 40 και θα σου έκανε τα ίδια γούστα .
Δεν σου την λέω ,απλά σε βοηθάω για να ξέρεις την επόμενη φορά που θα πας
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
145
Κριτικές
17
Like
595
Πόντοι
311
Τόσο κάθεται πάντα και με 40 και θα σου έκανε τα ίδια γούστα .
Δεν σου την λέω ,απλά σε βοηθάω για να ξέρεις την επόμενη φορά που θα πας
Να σαι καλά αδερφέ αλλά δεν έχω χρόνο να κάνω γύρες διαβάζω εγώ το site και πάω στοχευμένα όσο για τις υπόλοιπες που είπες τις δοκίμασα η Ναταλία όντως είναι σούπερ η Ρίτα έτσι και έτσι έχω ένα πρόβλημα με την καθαριότητα σε αυτήν αλλά στο δωμάτιο είναι σούπερ. Όσο για τη Νατάσα τη σημερινή ήταν πολύ καθαρή βέβαια δεν έκανα κατεβασιά προς τα κάτω αλλά από τη μυρωδιά που κατάλαβα. Υπόψιν ότι έχω και μία κάποια ηλικία δεν έχω διάθεση για να την ψάχνω πολύ να στε καλά πάντως
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Θα πρέπει να κάνουμε και οδηγό διαχείρισης χρημάτων.
Η κοπέλα είναι γνωστή και δοκιμασμένη ,όπως Ρίτα και Ναταλία godiva.
Τα ίδια ακριβώς θα του έκανε και στα 40 που έχει το απλό , υπερεκτιμημένο και αυτό.
Μην σκέφτεστε σαν εσκορτακηδες ,με 70 στην τσέπη ,πας κάνεις το γούστο σου στη Νατάσσα δίνεις 40 ευρώ ,βγαίνεις κάνεις το τσιγαρακι σου πας μια μεγάλη βολτιτσα στα σπιτάκια να δεις τι παίζει .τέλος μπαίνεις ένα Βένους η Βέγκας και ρίχνεις και ένα γαμιση με 30 ευρώ σε όποια θέλεις .
Δλδ με 70 την ίδια ώρα θα έχεις πάρει και Νατάσσα και Ρίτα πχ και θα έχεις και όλες τις υπηρεσίες .
Τόσο κάθεται πάντα και με 40 και θα σου έκανε τα ίδια γούστα .
Δεν σου την λέω ,απλά σε βοηθάω για να ξέρεις την επόμενη φορά που θα πας

έτσι ακριβώς :thumbsup:

''το λουκούμι στον κύριο'' που έλεγε και ο Γεωργίου στις εκπομπές του
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Να σαι καλά αδερφέ αλλά δεν έχω χρόνο να κάνω γύρες διαβάζω εγώ το site και πάω στοχευμένα όσο για τις υπόλοιπες που είπες τις δοκίμασα η Ναταλία όντως είναι σούπερ η Ρίτα έτσι και έτσι έχω ένα πρόβλημα με την καθαριότητα σε αυτήν αλλά στο δωμάτιο είναι σούπερ. Όσο για τη Νατάσα τη σημερινή ήταν πολύ καθαρή βέβαια δεν έκανα κατεβασιά προς τα κάτω αλλά από τη μυρωδιά που κατάλαβα. Υπόψιν ότι έχω και μία κάποια ηλικία δεν έχω διάθεση για να την ψάχνω πολύ να στε καλά πάντως

η Ρίτα πάει όλη την ώρα no stop δεν προλαβαίνει να φρεσκαριστεί όταν περιμένει ένα τάγμα μπουρδελιάριδων για να την πηδήξει
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.841
Πόντοι
3.346
Να σαι καλά αδερφέ αλλά δεν έχω χρόνο να κάνω γύρες διαβάζω εγώ το site και πάω στοχευμένα όσο για τις υπόλοιπες που είπες τις δοκίμασα η Ναταλία όντως είναι σούπερ η Ρίτα έτσι και έτσι έχω ένα πρόβλημα με την καθαριότητα σε αυτήν αλλά στο δωμάτιο είναι σούπερ. Όσο για τη Νατάσα τη σημερινή ήταν πολύ καθαρή βέβαια δεν έκανα κατεβασιά προς τα κάτω αλλά από τη μυρωδιά που κατάλαβα. Υπόψιν ότι έχω και μία κάποια ηλικία δεν έχω διάθεση για να την ψάχνω πολύ να στε καλά πάντως
Tην καλυτερη δουλεια κανεις συναδελφε, να διαβαζεις εδω και μετα στοχευμενα σε οτι προτεινουμε εμεις.
ετσι γλυτωνεις απο κομοδινα, δηλαδη δεν πετας λεφτα και σου μενουν και φραγκα απο τις βενζινες που δεν θα καψεις αν κανεις τσαρκα, ωραιος!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.841
Πόντοι
3.346
πάντως εδώ που τα λέμε η Ρίτα με όλα τα δωμάτια πάντα γεμάτα στην βάρδια της και πόσοι ακόμη περιμένουν στην αναμονή στο σαλόνι δεν κλείνει μπούτι στην κυριολεξία η κοπέλα, πολλές φορές ούτε με listerin δεν προλαβαίνει να κάνει πλύσεις πόσο μάλλον μπάνιο. Άρα μια πουτσίλα/κωλίλα/μασχαλίλα/ιδρωτίλα του συναγωνιστή που κατέθεσε πριν από τον επόμενο θεωρείται αναμενόμενη.
Εγω παλι κυριε πρωθυπουργε μας..οσες φορες πηγα ζητημα να ειδα ενα ατομο στο δωματιο και εναν η κανενα στο σαλονι.
παντως αν ειχε τοσο κοσμο δεν νομιζω να το κατεβαζε απο τα 40 στα 30 μεσα σε λιγες μερες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.841
Πόντοι
3.346
η Ρίτα πάει όλη την ώρα no stop δεν προλαβαίνει να φρεσκαριστεί όταν περιμένει ένα τάγμα μπουρδελιάριδων για να την πηδήξει
Μου θυμιζει βαρδαρη αυτο, που καποιες κοπελες εβγαιναν απο το ενα δωματιο και πηγαιναν στο αλλο.. μια φορα ειχα φυγει, δεν θυμαμαι σε ποια ηταν, παντως καθομουν σαλονι βγαινει απο το δωματιο ερχεται σ εμας και μετα μπαινει στο αλλο δωματιο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
Εγω παλι κυριε πρωθυπουργε μας..οσες φορες πηγα ζητημα να ειδα ενα ατομο στο δωματιο και εναν η κανενα στο σαλονι.
παντως αν ειχε τοσο κοσμο δεν νομιζω να το κατεβαζε απο τα 40 στα 30 μεσα σε λιγες μερες.
Το κατέβασμα έγινε λόγο του ντορου που έγινε εδώ μέσα .
Ανάλογα τι ώρα πας και εγώ πήγαινα νωρίς και δεν είχε κόσμο πολλές φορές έχω τύχει να μην έχει και κανέναν .
Εννοείται ότι ο Κούλης τα παραλεει ..αυτά τα πανηγύρια γίνονται κάτι Σάββατα βράδυ η γενικά μέρες που κυκλοφορεί πολύ πιτσιρικαρια
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.841
Πόντοι
3.346
Το κατέβασμα έγινε λόγο του ντορου που έγινε εδώ μέσα .
Ανάλογα τι ώρα πας και εγώ πήγαινα νωρίς και δεν είχε κόσμο πολλές φορές έχω τύχει να μην έχει και κανέναν .
Εννοείται ότι ο Κούλης τα παραλεει ..αυτά τα πανηγύρια γίνονται κάτι Σάββατα βράδυ η γενικά μέρες που κυκλοφορεί πολύ πιτσιρικαρια
Ασε παλι εγω καθαρισα..σιγα μην το κατεβαζαν αν δεν πηγαινα εγω να πληρωσω 40 :confused:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εγω παλι κυριε πρωθυπουργε μας..οσες φορες πηγα ζητημα να ειδα ενα ατομο στο δωματιο και εναν η κανενα στο σαλονι.
παντως αν ειχε τοσο κοσμο δεν νομιζω να το κατεβαζε απο τα 40 στα 30 μεσα σε λιγες μερες.

την τελευταία φορά που πέρασα από το vegas 1 ήταν την περασμένη Κυριακή το μεσημέρι, το πιστεύεις ότι ενώ στην πιάτσα των studios επικρατούσε μια σχετική νέκρα το στούντιο της Ρίτας ήταν φουλ δύο μέσα στα δωμάτια και ένας περίμενε στην αναμονή συν εγώ που βαριόμουν να περιμένω και πήγα και έκανα κατάθεση στην Ναταλί στο godiva. Δεν ξέρω τι ώρες βγαίνεις τσάρκες αλλά εγώ όσες φορές περνάω από το vegas η Ρίτα είναι πάντα φουλ
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.841
Πόντοι
3.346
την τελευταία φορά που πέρασα από το vegas 1 ήταν την περασμένη Κυριακή το μεσημέρι, το πιστεύεις ότι ενώ στην πιάτσα των studios επικρατούσε μια σχετική νέκρα το στούντιο της Ρίτας ήταν φουλ δύο μέσα στα δωμάτια και ένας περίμενε στην αναμονή συν εγώ που βαριόμουν να περιμένω και πήγα και έκανα κατάθεση στην Ναταλί στο godiva. Δεν ξέρω τι ώρες βγαίνεις τσάρκες αλλά εγώ όσες φορές περνάω από το vegas η Ρίτα είναι πάντα φουλ
Ενταξει μπορει να την πετυχες με κοσμο, απλα δεν γινεται συνεχεια αυτο.
Μονο η Λαρα το καταφερνει αυτο την πρωτη εβδομαδα οταν ερχεται, μπορει να περιμενεις και 1 ωρα για να περασεις, βεβαια μετα κι αυτη πεφτει λιγο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
όχι καθόλου δεν τα παραλέω, όσες φορές περνάω από εκεί πάντα βλέπω ότι είναι γεμάτα τα δωμάτια
Αυτό δεν λέγεται χαμός ! 2 μέσα και ένας σαλόνι...
Δεν έχεις δει εσύ μάλλον στην Προμηθέως στη Βερόνικα που περίμεναν για τσιγάρο σειρά μέχρι την ΔΕΗ .
Η στην Μιραμπελα κάποτε που έμπαινες στο σαλόνι και ήταν λες και είχε καμία δεξίωση.:cheesy:
Τέλος πάντων ,δύο δωμάτια γεμάτα και 2 στο σαλόνι θεωρείται γελοίο να το θεωρείς κοσμοσυρροή
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ενταξει μπορει να την πετυχες με κοσμο, απλα δεν γινεται συνεχεια αυτο.
Μονο η Λαρα το καταφερνει αυτο την πρωτη εβδομαδα οταν ερχεται, μπορει να περιμενεις και 1 ωρα για να περασεις, βεβαια μετα κι αυτη πεφτει λιγο.

μάλλον παίζει ρόλο και τι ώρα θα βγει κάποιος τσάρκα, φαντάζομαι νωρίς το πρωί στην αρχή της βάρδιας της θα είναι χαλαρά τα πράγματα. Τις δυο τελευταίες φορές που βγήκα μεσημέρι ήταν τα δωμάτια της γεμάτα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.841
Πόντοι
3.346
Αυτό δεν λέγεται χαμός ! 2 μέσα και ένας σαλόνι...
Δεν έχεις δει εσύ μάλλον στην Προμηθέως στη Βερόνικα που περίμεναν για τσιγάρο σειρά μέχρι την ΔΕΗ .
Η στην Μιραμπελα κάποτε που έμπαινες στο σαλόνι και ήταν λες και είχε καμία δεξίωση.:cheesy:
Τέλος πάντων ,δύο δωμάτια γεμάτα και 2 στο σαλόνι θεωρείται γελοίο να το θεωρείς κοσμοσυρροή
Ενα θυμαμαι..πρωτη φορα που ελειπε για κανα μηνα η Βερονικα ισως και λιγο παραπανω, και η ουρα πραγματικα ηταν μεχρι εξω στο δρομο, τουλαχιστον 10+ ατομα ειχε να περιμενουν + 3 στα δωματια. Τζαμπα δεν την βγαλαμε βασιλισσα!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Αυτό δεν λέγεται χαμός ! 2 μέσα και ένας σαλόνι...
Δεν έχεις δει εσύ μάλλον στην Προμηθέως στη Βερόνικα που περίμεναν για τσιγάρο σειρά μέχρι την ΔΕΗ .
Η στην Μιραμπελα κάποτε που έμπαινες στο σαλόνι και ήταν λες και είχε καμία δεξίωση.:cheesy:
Τέλος πάντων ,δύο δωμάτια γεμάτα και 2 στο σαλόνι θεωρείται γελοίο να το θεωρείς κοσμοσυρροή

άστο άλλες εποχές τότε θυμάμαι τι γινόταν και στην Βερόνικα και στην Μιρέλα. Το φουλ που ανέφερα ήταν βάση των τωρινών δεδομένων. Παλιά ήταν εντελώς διαφορετικά
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.627
Πόντοι
3.796
Ενα θυμαμαι..πρωτη φορα που ελειπε για κανα μηνα η Βερονικα ισως και λιγο παραπανω, και η ουρα πραγματικα ηταν μεχρι εξω στο δρομο, τουλαχιστον 10+ ατομα ειχε να περιμενουν + 3 στα δωματια. Τζαμπα δεν την βγαλαμε βασιλισσα!
Όποιος πήγε την πρώτη πρωτοχρονιά που εμφανίστηκε θα θυμάται που φάγανε πόρτα και 20 άτομα γιατί είχε πάει 7 το πρωί και το κομπρεσέρ δούλευε ασταμάτητα :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom