Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (10 μέλη και 60 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.793
Πόντοι
5.646
Αρα για να λες κ εσυ 30 τοτε η μαλακισμενη η τσατσα πηγε να με παιξει μπινια η καριολα.Διοτι και τις 2 φορες μου ειχε πει 40 το απλο.Αναφερω ξανα οτι ηταν το Venus το μπροστινο οχι το αλλο πισω.
Είσαι γάτα!
Screenshot_20201104_104234_com.instagram.android.jpg
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.035
Like
4.526
Πόντοι
456
Καταδρομικη σήμερα. Βράδυ Λας βεγκας μόνο ένα ήταν ανοιχτό στο βάθος μια μινιόν κοπέλα Άννα,

Πέτρου ερημίτη 2στο μέδουσα Μιρελα η κλασσική πλέον

Νικ. Ουρανού με μινωταυρου η Ρεβέκκα από Πέτρου ερημίτη.

Μινωταυρου με Νικ ουρανού ήταν ένα καινούριο ωραίο μωρό, χορεύτρια όπως μας είπε η τσατσά... Ουκρανεζα μαυρομαλλα Τζούλια.

FREE HOUSE η Αννια
Ξύλινο Λας βεγκας δίπλα από βενους η Νατάσα η Ρουμάνα, ξανθιά... Παχύνε....
ΒΕΝΟΥΣ σε αυτό που είναι η Ρίτα ήταν μια Στεφυ, Βουλγαρα αδύνατη.... Όχι πολλά πολλά, ούτε έξτρα προγράμματα. Μπροστά στο ΒΕΝΟΥΣ η παμελα, πιο μπαμπατσικο μωρό, ωραία για τα γούστα των πιο μπανπατσκων γυναικων.

Έλειπε η Έλενα


Πέτρου ερημίτη 3 η Καρολίνα. Όμορφο μωράκι, αλλά δεν ξέρω.... Κάποιος που την έχει πάρει τα φώτα του.
Είδα σε Paradise Σαλομη και Τζεσυ και Bianka.... Δεν μου άρεσε καμία..... Η Σαλομη είναι πιο ευδιάθετη και η Bianca......

Είδα την Σελενα στο hot lady... Ωραίο μουνι,αλλά πολλά τα λεφτά....

Villa erotica Σουζυ και Μόνικα... Ωραίο μουνι η Σουζυ, έχω ανεβάσει και κριτική.... Η Μόνικα ήταν ωραία γυναίκα και αυτή.... Αν και πιο ψυχρή από τη Σουζυ....

Bella dona Ναστια Με διάφορα η καλύτερη που είδα.. Μουναρος, μοντέλο.

Godiva μια Κατερίνα μελαχρινή, δεν τη λες άσχημο μουνι.... Αλλά κάπως ατιμελητη....

Sex and the. City
NATALI ΩΡΑΊΟ ουκρανεζακι.

Δίπλα η Χριστίνα αν κατάλαβα καλά...
Μακρια απο Καρλα, Καρολινα πλεον. Αρκετα χρόνια στην Ελλάδα. Πεταμενα λεφτα. Φιλος την πειρε μθα φορα για πρωκτικο, κ τον εκανε μπινια. Αξα στοματικο 1 λεπτου κ αδιαφορο. Κ οταν πηγε να την γαμησει κωλο στυνεται παραξενα κ δεν το βαζει κωλο αλλα μουνι. Οσες φορες προσπαθησε να την στυση οπως ήθελε αυτη τραβιοταν.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.035
Like
4.526
Πόντοι
456
Καταδρομικη σήμερα. Βράδυ Λας βεγκας μόνο ένα ήταν ανοιχτό στο βάθος μια μινιόν κοπέλα Άννα,

Πέτρου ερημίτη 2στο μέδουσα Μιρελα η κλασσική πλέον

Νικ. Ουρανού με μινωταυρου η Ρεβέκκα από Πέτρου ερημίτη.

Μινωταυρου με Νικ ουρανού ήταν ένα καινούριο ωραίο μωρό, χορεύτρια όπως μας είπε η τσατσά... Ουκρανεζα μαυρομαλλα Τζούλια.

FREE HOUSE η Αννια
Ξύλινο Λας βεγκας δίπλα από βενους η Νατάσα η Ρουμάνα, ξανθιά... Παχύνε....
ΒΕΝΟΥΣ σε αυτό που είναι η Ρίτα ήταν μια Στεφυ, Βουλγαρα αδύνατη.... Όχι πολλά πολλά, ούτε έξτρα προγράμματα. Μπροστά στο ΒΕΝΟΥΣ η παμελα, πιο μπαμπατσικο μωρό, ωραία για τα γούστα των πιο μπανπατσκων γυναικων.

Έλειπε η Έλενα


Πέτρου ερημίτη 3 η Καρολίνα. Όμορφο μωράκι, αλλά δεν ξέρω.... Κάποιος που την έχει πάρει τα φώτα του.
Είδα σε Paradise Σαλομη και Τζεσυ και Bianka.... Δεν μου άρεσε καμία..... Η Σαλομη είναι πιο ευδιάθετη και η Bianca......

Είδα την Σελενα στο hot lady... Ωραίο μουνι,αλλά πολλά τα λεφτά....

Villa erotica Σουζυ και Μόνικα... Ωραίο μουνι η Σουζυ, έχω ανεβάσει και κριτική.... Η Μόνικα ήταν ωραία γυναίκα και αυτή.... Αν και πιο ψυχρή από τη Σουζυ....

Bella dona Ναστια Με διάφορα η καλύτερη που είδα.. Μουναρος, μοντέλο.

Godiva μια Κατερίνα μελαχρινή, δεν τη λες άσχημο μουνι.... Αλλά κάπως ατιμελητη....

Sex and the. City
NATALI ΩΡΑΊΟ ουκρανεζακι.

Δίπλα η Χριστίνα αν κατάλαβα καλά...
Η Αννα ισως να ειναι η Χριστηνα το Ρουμανακι, αλλαξε ονομα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Αννα ισως να ειναι η Χριστηνα το Ρουμανακι, αλλαξε ονομα
Τζουλια ειναι τουλαχιστον 2 με 3 χρονια εδω
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.035
Like
4.526
Πόντοι
456
Η Αννα ισως να ειναι η Χριστηνα το Ρουμανακι, αλλαξε ονομα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τζουλια ειναι τουλαχιστον 2 με 3 χρονια εδω
Μονικα στο villa erotica μαλλον δεν την είδες πολυ καλα. Μεσημεράκι που πέρασε ψιλο μαστουρα με τσιγγαρο στο χερι στο σαλονι κ πολυ χαλια προσωπο απο σπυρια κ πολυ σπασμενη απο καταχρήσεις
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.143
Κριτικές
53
Like
3.998
Πόντοι
6.050
Tελος δεν ξανα ασχολουμε με ριτα.
και αυτοι οι βλκες στο βενους να την βγαζουν απο το προγραμμα στο αλλο σαιτ αν ειναι να μην δουλεψει.
Πηγα εκει ηταν μια σουζανα ψιλη καλο σωμα..αλλα μαπα φατσα,γυρω στα 35 με 40 την εκοψα ηλικια. απο 30 ξεκιναει.
διπλα ειδα απο μακρια πηγαν δυο κοπελες..ηταν εξω η τσα2 ρωτησα ποια δουλευει..και μου λεει δυο ολοκαινουργιες θα δουλεψουν σε λιγη ωρα..εφυγα δεν εκατσα να τις δω.
Πηγες και στα 2; και στο μπροστα και στο πισω; καποιες φορες η Ριτα ηταν στο πισω. Καλα ενταξει μιλφ ειναι η κοπελα δεν θα σε τρελανει η εμφανιση απλα εχει καλες υπηρεσιες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Ανίτα milf από το άλλο site στο Venus 2. Από εμφάνιση πως είναι?
το μιλφ πως το ξερεις; δεν εχει φωτογραφια το αλλο σαιτ
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Πηγες και στα 2; και στο μπροστα και στο πισω; καποιες φορες η Ριτα ηταν στο πισω. Καλα ενταξει μιλφ ειναι η κοπελα δεν θα σε τρελανει η εμφανιση απλα εχει καλες υπηρεσιες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


το μιλφ πως το ξερεις; δεν εχει φωτογραφια το αλλο σαιτ
Στο μπροστα μπηκα..ηταν μια σουζανα. Στο πισω δεν μπηκα,ηταν η τσα2 εξω και με ειπε για τις καινουργιες που ειχα δει κι εγω απο μακρια οταν πηγαινα.

Προμιλφ ειναι η ανιτα την ειχα δει εγω πριν λιγο καιρο.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
357
Like
613
Πόντοι
81
σκεφτηκα να μπω βικτορια αλλα ειχε πλακωσει πελατεια...
2η επισκεψη στην ντενιζ πριν λιγο. ευχαριστημενος και δικαιολογημενη γιατι απο ελληνικα... δεν.

περασα κατευθείαν μολις την ειδα και χαμογελας, ισως γιατι τα πρωινα θα υποφερει με τουε μπαρμπαδες.


πολυκαλη συμμετοχη, με φιλακια, επαφη στο απο πανω, λες και το κανεις με την γκομενα σου.

τσιμπουκι μεχρι λιγο πιο κατω απο τον κέφαλο

βυζι ωραιο, σχετικα μεγαλο για τα δεδομενα της, πεσμενο ομως

μουνακι καλο, σφιχτο... την τελειωσα στα 4


υγ γαματη αντιφαση η πουτσαρα μου στα χερια της στον καθρεφτη
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
σκεφτηκα να μπω βικτορια αλλα ειχε πλακωσει πελατεια...
2η επισκεψη στην ντενιζ πριν λιγο. ευχαριστημενος και δικαιολογημενη γιατι απο ελληνικα... δεν.

περασα κατευθείαν μολις την ειδα και χαμογελας, ισως γιατι τα πρωινα θα υποφερει με τουε μπαρμπαδες.


πολυκαλη συμμετοχη, με φιλακια, επαφη στο απο πανω, λες και το κανεις με την γκομενα σου.

τσιμπουκι μεχρι λιγο πιο κατω απο τον κέφαλο

βυζι ωραιο, σχετικα μεγαλο για τα δεδομενα της, πεσμενο ομως

μουνακι καλο, σφιχτο... την τελειωσα στα 4


υγ γαματη αντιφαση η πουτσαρα μου στα χερια της στον καθρεφτη
H βικτορια πως ειναι εμφανισιακα?Εχω να την δω κατι χρονια και να την γαμησω καμμια 6-7 χρονια μπορω να πω.Κωλο δεν δινει αλλο φανταζομαι?
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
75
Πόντοι
1
Μακρια απο Καρλα, Καρολινα πλεον. Αρκετα χρόνια στην Ελλάδα. Πεταμενα λεφτα. Φιλος την πειρε μθα φορα για πρωκτικο, κ τον εκανε μπινια. Αξα στοματικο 1 λεπτου κ αδιαφορο. Κ οταν πηγε να την γαμησει κωλο στυνεται παραξενα κ δεν το βαζει κωλο αλλα μουνι. Οσες φορες προσπαθησε να την στυση οπως ήθελε αυτη τραβιοταν.
Οι επιλογες για πρωκτικο στα σπιτακια στενευουν πλεον..ειρηνη δεν κανει πλεον νικολ τα ιδια μονο η ριτα αξιζει αλλα πολυς λαος εχει πεσει κ πλεον κοιτα να σε ξεπεταξει κ αυτη
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Όχι ! Είναι η Άννα που πριν 2 χρόνια δούλευε κ εκεί πάλι! Έχει κ 8 κριτικές.?
Αν θυμάμαι καλά ηταν 2 άννες εκείνη την περίοδο και γινόταν μπέρδεμα , η μία ηταν απο οτι θυμάμαι με καρέ μαλλί και κοκκινομάλα , και η άλλη μελαχρινή με μακρύ μαλλί :confused: Εγω είχα μπει με την μελαχρινή μόνο , την άλλη δεν την είδα αλλά απο αυτά που λέγαν εδω μέσα.

Οι κριτικές πρέπει να είναι και για τις δύο , αλλά είναι περασμένες σαν μια κοπέλα νομίζω :confused:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
σκεφτηκα να μπω βικτορια αλλα ειχε πλακωσει πελατεια...
2η επισκεψη στην ντενιζ πριν λιγο. ευχαριστημενος και δικαιολογημενη γιατι απο ελληνικα... δεν.

περασα κατευθείαν μολις την ειδα και χαμογελας, ισως γιατι τα πρωινα θα υποφερει με τουε μπαρμπαδες.


πολυκαλη συμμετοχη, με φιλακια, επαφη στο απο πανω, λες και το κανεις με την γκομενα σου.

τσιμπουκι μεχρι λιγο πιο κατω απο τον κέφαλο

βυζι ωραιο, σχετικα μεγαλο για τα δεδομενα της, πεσμενο ομως

μουνακι καλο, σφιχτο... την τελειωσα στα 4


υγ γαματη αντιφαση η πουτσαρα μου στα χερια της στον καθρεφτη
Η Ντενίζ σε ποιό είναι ; Γιατί στο άλλο σάιτ δεν την έχουν στο πρόγραμμα , δουλεύει σε κάποιο στούντιο που δεν είναι στο άλλο σάιτ ;
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
160
Κριτικές
25
Like
827
Πόντοι
311
Πρόσφατα έκανα μια βόλτα μετά από πολύ καιρό. Έψαχνα να περάσω με κάποια βυζαρού. Στα λίγα σπίτια που μπήκα δε βρήκα κάτι. Πέρασα στη Σουζάνα. Ανέβασα σχετική κριτική. Στο paradise ήταν μια Σαλώμη. σχετικά εμφανίσιμη με λίγα παραπάνω κιλά και μεγάλα βυζιά αλλά δε μπήκα. Στο villa erotica που πέρασα είχε εκείνο το βράδυ 2 κορίτσια. τη Σούζη και τη Μόνικα. Μια μελαχρινή με τατουάζ στο δεξι (μαλλον) μπούτι.
Αυτή είναι η θεία Μόνικα που αναφέρετε πολλοί από εσάς ? Αν ναι, αξίζει ?
Η τσατσα μου είπε ότι με 80 μπορούσα να τις πάρω και τις 2 παρτούζα. Δε το έκανα. Ίσως την επόμενη φορά.
Καμιά με τουλάχιστον μεσαίο στήθος έχετε να προτείνετε ?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Πρόσφατα έκανα μια βόλτα μετά από πολύ καιρό. Έψαχνα να περάσω με κάποια βυζαρού. Στα λίγα σπίτια που μπήκα δε βρήκα κάτι. Πέρασα στη Σουζάνα. Ανέβασα σχετική κριτική. Στο paradise ήταν μια Σαλώμη. σχετικά εμφανίσιμη με λίγα παραπάνω κιλά και μεγάλα βυζιά αλλά δε μπήκα. Στο villa erotica που πέρασα είχε εκείνο το βράδυ 2 κορίτσια. τη Σούζη και τη Μόνικα. Μια μελαχρινή με τατουάζ στο δεξι (μαλλον) μπούτι.
Αυτή είναι η θεία Μόνικα που αναφέρετε πολλοί από εσάς ? Αν ναι, αξίζει ?
Η τσατσα μου είπε ότι με 80 μπορούσα να τις πάρω και τις 2 παρτούζα. Δε το έκανα. Ίσως την επόμενη φορά.
Καμιά με τουλάχιστον μεσαίο στήθος έχετε να προτείνετε ?
Σε στήθος θα πρότεινα την Εβελίνα γιατί είναι και η μοναδική σε βυζαρού που έχω πάρει τελευταία ... είναι στο δεύτερο απο τα τρίδυμα , όσο για την Μόνικα αυτή είναι καινούρια απο Αλβανία , η άλλη η θεία Μόνικα δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα μπορεί και να έχει σταματήσει.
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
179
Like
201
Πόντοι
21
Πρόσφατα έκανα μια βόλτα μετά από πολύ καιρό. Έψαχνα να περάσω με κάποια βυζαρού. Στα λίγα σπίτια που μπήκα δε βρήκα κάτι. Πέρασα στη Σουζάνα. Ανέβασα σχετική κριτική. Στο paradise ήταν μια Σαλώμη. σχετικά εμφανίσιμη με λίγα παραπάνω κιλά και μεγάλα βυζιά αλλά δε μπήκα. Στο villa erotica που πέρασα είχε εκείνο το βράδυ 2 κορίτσια. τη Σούζη και τη Μόνικα. Μια μελαχρινή με τατουάζ στο δεξι (μαλλον) μπούτι.
Αυτή είναι η θεία Μόνικα που αναφέρετε πολλοί από εσάς ? Αν ναι, αξίζει ?
Η τσατσα μου είπε ότι με 80 μπορούσα να τις πάρω και τις 2 παρτούζα. Δε το έκανα. Ίσως την επόμενη φορά.
Καμιά με τουλάχιστον μεσαίο στήθος έχετε να προτείνετε ?
η τσατσά λέει το απλό με 30 και αν θέλεις παρτούζα 40+40 και όχι 30+30
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
865
Κριτικές
17
Like
2.909
Πόντοι
1.436
ξερει κανεις τι απεγινε η αλιονα?ηρθε για πολυ λιγο καιρο και δε τη βλεπω πια στο αλλο site...
ηταν πολυ καλη οταν την ειχα παρει περσυ σε μεγαλο προγραμμα με τζακουζι και ηθελα να τη ξαναπαρω αλλα δε προλαβα...
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
357
Like
613
Πόντοι
81
Α οκ , απλά αν πας στο άλλο σάιτ δεν την δείχνει να δουλεύει , και το μαγαζί επίσης το ίδιο ... φαίνεται σαν να είναι κλειστό !!
εκει ειναι, εκανα τσαρκα σημερα και πηγσινα γι αυτην, μολις την ειδα μπηκα.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
ξερει κανεις τι απεγινε η αλιονα?ηρθε για πολυ λιγο καιρο και δε τη βλεπω πια στο αλλο site...
ηταν πολυ καλη οταν την ειχα παρει περσυ σε μεγαλο προγραμμα με τζακουζι και ηθελα να τη ξαναπαρω αλλα δε προλαβα...
Τέλη Αυγούστου με αρχές Σεπτεμβρη μου είπε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom