Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
145
Κριτικές
17
Like
599
Πόντοι
311
Ακριβως ετσι αλλα στην πιπα.........ειναι πρυτανης
 

jimenez vyzarez

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1
Ακριβως ετσι αλλα στην πιπα.........ειναι πρυτανης
ειναι πολυ δυνατη στην πιπα οντως αν και επεσε αρκετο δοντι , παιζει να φταιει και το παχος μου ,δινω τα αναλογα σπεκια παντως
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Δεν δουλευε η ντανιελα ουτε η αφροδιτη...οποτε για να μην παω οπου να ναι και φαω καμια φολα..
Επελεξα τα σιγουρα και περασα στην Λαρα!
Δεν χρειαζεται να γραφουμε πλεον και πολλα για αυτην..απλα ειναι οτι καλυτερο στην πολη..μια σιγουρη επιλογη που ξερεις οτι δεν θα πεταξεις τα λεφτα σου και θα περασεις παρα πολυ καλα μαζι της.
 

jimenez vyzarez

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1
Δεν δουλευε η ντανιελα ουτε η αφροδιτη...οποτε για να μην παω οπου να ναι και φαω καμια φολα..
Επελεξα τα σιγουρα και περασα στην Λαρα!
Δεν χρειαζεται να γραφουμε πλεον και πολλα για αυτην..απλα ειναι οτι καλυτερο στην πολη..μια σιγουρη επιλογη που ξερεις οτι δεν θα πεταξεις τα λεφτα σου και θα περασεις παρα πολυ καλα μαζι της.
εμαθες μηπως ποτε ξαναπιανουν ντανιελα και αφροδιτη ?
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
179
Like
201
Πόντοι
21
ειναι πολυ δυνατη στην πιπα οντως αν και επεσε αρκετο δοντι , παιζει να φταιει και το παχος μου ,δινω τα αναλογα σπεκια παντως
επιβεβαιώνω για το δόντι. 2ο αρνητικό ότι δεν έβγαζε τισ κάλτσες. (προ καραντίνας)
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Περασμα με Ανιτα στο belladonna.οχι πολλα πραγματα, πιπα πολυ αδιαφορη και 40ρι το βασικο προγραμμα..Δεν θα ξαναπηγαινα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
μετραω μερες για Αθήνα, ο απολυτος πορνοπροορισμος της ευρωπης λιγες ωρες απο την ακριβη πολη μας
μην λες τετοια..θα βγουνε να σε κραξουν παλι,αυτοι που γαμανε τα γυφτακια στη πιατσα και δεν μπορουν στη φυλης και δεν ειναι λιγοι!!!χαχαχαχχαα!!!
 

jimenez vyzarez

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1
Για κοριτσια απο παρανταις στουντιος εχετε καμια αποψη γενικα ? Ειδικα η κριστυ που ανεβασε παραπανω ο συναδελφος μου τραβηξε το ενδιαφερον
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
357
Like
613
Πόντοι
81
σημερα στις 6 στημ εμμα μετα απο 3 χρονια. η κοπελα μενει μουναρα, πανέμορφη και κωλαρα. μπηκα με χαλαρο 50 που δεν. ηταν τελικα χαλαρο αλλα ισως ηταν το πιο αντικρισιμο ποσό που εδοσα ποτε.

κι εχει:

καταρχας μολις την ξαναειδα στο σαλοναρισμα μου γινε η πουτσα καγκελο. ετσι με βρηκε. στην αναμονη. γενικα η τυπισα δινει βαση στην καθαριοτητα ασχετα πουτο είχα κανει.

τσιμπουκι πολυ καλο με βαρεμα στην γλώσσα, με πηδηξε απο πανω και ζητησα αναποδα για να την βλεπω. δεν εγινε και. γρηγορα την γυρηδα στα 4.με το προγραμμα πιοχαλαρο πεσαν φιλακια, γλυψιμο ρογας κλπ.

πιανοντας τα κωλομερια της και βαροντας δυνατα πανω στον πεο μου κι αυτην απο πανω, της ειπα γυρνα θελω να βλεπω τον κωλο σου, εχυσα οπως καθε φορα μαζι της στο ουτε 1 λεπτο και γενικα δεν χυνω ευκολα.

προσοχη... δεν εφυγε. μετα συνεχισαμε με μασαζ, μασαζ κανονικο παιδες που οχι μονο το προτεινε αλλα με επεισε να μεινω γιατι αυτο ζητησα και περιλαμβανεται στο προγραμμα με διαρκεια.


τι παρατηρισησεις θα εκανα?

τιποτα. να ειναι ισως λιγο πιο πρόστυχη. θα χυναμε πριν μπουμε. ειλικρινα!!!!!!!!
 

jimenez vyzarez

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1
σημερα στις 6 στημ εμμα μετα απο 3 χρονια. η κοπελα μενει μουναρα, πανέμορφη και κωλαρα. μπηκα με χαλαρο 50 που δεν. ηταν τελικα χαλαρο αλλα ισως ηταν το πιο αντικρισιμο ποσό που εδοσα ποτε.

κι εχει:

καταρχας μολις την ξαναειδα στο σαλοναρισμα μου γινε η πουτσα καγκελο. ετσι με βρηκε. στην αναμονη. γενικα η τυπισα δινει βαση στην καθαριοτητα ασχετα πουτο είχα κανει.

τσιμπουκι πολυ καλο με βαρεμα στην γλώσσα, με πηδηξε απο πανω και ζητησα αναποδα για να την βλεπω. δεν εγινε και. γρηγορα την γυρηδα στα 4.με το προγραμμα πιοχαλαρο πεσαν φιλακια, γλυψιμο ρογας κλπ.

πιανοντας τα κωλομερια της και βαροντας δυνατα πανω στον πεο μου κι αυτην απο πανω, της ειπα γυρνα θελω να βλεπω τον κωλο σου, εχυσα οπως καθε φορα μαζι της στο ουτε 1 λεπτο και γενικα δεν χυνω ευκολα.

προσοχη... δεν εφυγε. μετα συνεχισαμε με μασαζ, μασαζ κανονικο παιδες που οχι μονο το προτεινε αλλα με επεισε να μεινω γιατι αυτο ζητησα και περιλαμβανεται στο προγραμμα με διαρκεια.


τι παρατηρισησεις θα εκανα?

τιποτα. να ειναι ισως λιγο πιο πρόστυχη. θα χυναμε πριν μπουμε. ειλικρινα!!!!!!!!
Μακαρι να εκανε και ακαπο πιπα ρε γμτ
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
357
Like
613
Πόντοι
81
τσιμπουκι πολυ καλο με βαρεμα στην γλώσσα, με πηδηξε απο πανω και ζητησα αναποδα για να την βλεπω. δεν εγινε και. γρηγορα την γυρηδα στα 4.με το προγραμμα πιοχαλαρο πεσαν φιλακια, γλυψιμο ρογας κλπ.

πιανοντας τα κωλομερια της και βαροντας δυνατα πανω στον πεο μου κι αυτην απο πανω, της ειπα γυρνα θελω να βλεπω τον κωλο σου, εχυσα οπως καθε φορα μαζι της στο ουτε 1 λεπτο και γενικα δεν χυνω ευκολα.

προσοχη... δεν εφυγε. μετα συνεχισαμε με μασαζ, μασαζ κανονικο παιδες που οχι μονο το προτεινε αλλα με επεισε να μεινω γιατι αυτο ζητησα και περιλαμβανεται στο προγραμμα με διαρκεια.


τι παρατηρισησεις θα εκανα?

τιποτα. να ειναι ισως λιγο πιο πρόστυχη. θα χυναμε πριν μπουμε. ειλικρινα
Μακαρι να εκανε και ακαπο πιπα ρε γμτ
δεν ξερω ρε φιλε αυτη η γυναικα ειναι ομορφη και αναμενεις ποτε θα την γυρησεις στα 4. για 3η φορα στη ζωη μου εκλαψα τα λεφτα που δεν κρατησε παραπανω το θεαμα. και το κακο οτι εχω ρυθμο μαζι της, μπορω να την γαμαω πολυ δυνατα... πατ πατ πατ. αντε, το πολυ στα 20 πατ εφαγε χυσιμο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πρώτον τι κείμενο έκατσες και έγραψες ρε θεέ ?,οπαδικα το πήγες το θέμα , δεύτερον σε καμία των περιπτώσεων δεν έχει καλύτερο σώμα από το 99% νέων κοριτσιών ,η αλήθεια είναι πως έχει περιττά κιλά και τα έχει σε λάθος σημεία (κοιλιά , περιφέρεια) ,έχει αρκετά μικρό και κρεμασμένο στήθος και πεσμένο κωλο ,αν είχε έστω καλή σωματοδομή τα περιττά κιλά της θα έμπαιναν σε μεγάλο ποσοστό σε στήθος και κωλο και εννοείται λίγα κιλά και σε ψιλοκακα σημεία γτ το λίπος δεν διανέμεται τοπικά ,τα λέω όχι για να κραξω την Βλάντα αλλά για να είμαστε ελαφρώς πιο απαιτητικοί ,θεοποιωντας γυναίκες σαν την Βλάντα τα ρδελα δεν θα ανεβάσουν ποτέ το επίπεδο .
Εγω άλλο σώμα είδα στην βλαντα, χωρίς κοιλιά.

Επίσης και λόγω δουλειάς βλέπω 200 εφηβες αλλά και επειδή κάθε μέρα πάω για μπάνιο επιμενω στο ότι η βλαντα έχει καλύτερο σώμα από το 99% των γυναικών.
30% είναι χοντρές, 40% είναι πιο γερασμένες κι από τις υπόλοιπες 30, οι 29 είτε είναι πιο κοντές, είτε αστηθες, είτε με κάποια σωματικά ψεγάδια όπως τοπικό πάχος, κυτταρίτιδα, κυφωση, ασχημη μύτη κρεατολιες κλπ κλπ που στην βλαντα δεν είδα. Το μόνο πλην που είδα είναι το σπασμένο ηλικιακά πρόσωπο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Συναδελφε "νικ 1410" εισαι μια κατηγορια μονο σου..χαχα

Εντωμεταξυ ο αλλος γραμμενος απο το 2006 και χωρις μνμ τα... μπηκε τωρα και εγραψε δυο πολυ καλες κριτικες για το μινωταυρου 16 και μαλιστα στους τιτλους εχει μονο τα ονοματα των κοριτσιων..:O τι φαση ειναι παλι αυτο?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
τσιμπουκι πολυ καλο με βαρεμα στην γλώσσα, με πηδηξε απο πανω και ζητησα αναποδα για να την βλεπω. δεν εγινε και. γρηγορα την γυρηδα στα 4.με το προγραμμα πιοχαλαρο πεσαν φιλακια, γλυψιμο ρογας κλπ.

πιανοντας τα κωλομερια της και βαροντας δυνατα πανω στον πεο μου κι αυτην απο πανω, της ειπα γυρνα θελω να βλεπω τον κωλο σου, εχυσα οπως καθε φορα μαζι της στο ουτε 1 λεπτο και γενικα δεν χυνω ευκολα.

προσοχη... δεν εφυγε. μετα συνεχισαμε με μασαζ, μασαζ κανονικο παιδες που οχι μονο το προτεινε αλλα με επεισε να μεινω γιατι αυτο ζητησα και περιλαμβανεται στο προγραμμα με διαρκεια.


τι παρατηρισησεις θα εκανα?

τιποτα. να ειναι ισως λιγο πιο πρόστυχη. θα χυναμε πριν μπουμε. ειλικρινα

δεν ξερω ρε φιλε αυτη η γυναικα ειναι ομορφη και αναμενεις ποτε θα την γυρησεις στα 4. για 3η φορα στη ζωη μου εκλαψα τα λεφτα που δεν κρατησε παραπανω το θεαμα. και το κακο οτι εχω ρυθμο μαζι της, μπορω να την γαμαω πολυ δυνατα... πατ πατ πατ. αντε, το πολυ στα 20 πατ εφαγε χυσιμο

τσιμπουκι πολυ καλο με βαρεμα στην γλώσσα, με πηδηξε απο πανω και ζητησα αναποδα για να την βλεπω. δεν εγινε και. γρηγορα την γυρηδα στα 4.με το προγραμμα πιοχαλαρο πεσαν φιλακια, γλυψιμο ρογας κλπ.

πιανοντας τα κωλομερια της και βαροντας δυνατα πανω στον πεο μου κι αυτην απο πανω, της ειπα γυρνα θελω να βλεπω τον κωλο σου, εχυσα οπως καθε φορα μαζι της στο ουτε 1 λεπτο και γενικα δεν χυνω ευκολα.

προσοχη... δεν εφυγε. μετα συνεχισαμε με μασαζ, μασαζ κανονικο παιδες που οχι μονο το προτεινε αλλα με επεισε να μεινω γιατι αυτο ζητησα και περιλαμβανεται στο προγραμμα με διαρκεια.


τι παρατηρισησεις θα εκανα?

τιποτα. να ειναι ισως λιγο πιο πρόστυχη. θα χυναμε πριν μπουμε. ειλικρινα

δεν ξερω ρε φιλε αυτη η γυναικα ειναι ομορφη και αναμενεις ποτε θα την γυρησεις στα 4. για 3η φορα στη ζωη μου εκλαψα τα λεφτα που δεν κρατησε παραπανω το θεαμα. και το κακο οτι εχω ρυθμο μαζι της, μπορω να την γαμαω πολυ δυνατα... πατ πατ πατ. αντε, το πολυ στα 20 πατ εφαγε χυσιμο
Ναι ρε φιλε,ισως ο πιο λαχταριστος ζουμερος κωλος που εχει περασει απο τα μερη μας,σιγουρα παντως τοπ 5.
Δυσκολο να βρεις σε σχετικα αδυνατη κοπελλα πεταχτο γεματο στρογγυλο κωλί σε σχημα καρδιας.
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
185
Κριτικές
12
Like
943
Πόντοι
371
Για κοριτσια απο παρανταις στουντιος εχετε καμια αποψη γενικα ? Ειδικα η κριστυ που ανεβασε παραπανω ο συναδελφος μου τραβηξε το ενδιαφερον
Τα παρανταιζ ειναι ή του ύψους ή του βάθους. Η θα πετύχεις την τέλεια κοπέλα τύπου Αμαριλιζ (αν και την προτιμούσα παλια πριν την πλαστική) ή θα σου έρθει κανένα νούμερο σαν την Βέρα. Γενικά έχω καιρό να πάω αλλά από όσο θυμάμαι αυτά είναι τα δεδομένα και παρά πολύ καθαρά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom