Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (3 μέλη και 43 επισκέπτες)

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
μ αυτα μου γινεται καγκελο μαν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τεσπα εχετε θεμα με τον πουτσο μου μικροτσουτσουνα ξαδερφια... σβηνω
Ρε ψηλέ απορία εχω. Την πουτσα σου μας τη δείχνεις αλλά χρόνο για καμία κριτική δεν εχεις. Γράψε και καμία κριτική ρε καρντασι. Μην εισαι μονοφαγάς.
ΥΓ Η προετοιμασία μυρίζει διεγερτικό χαπάκι
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Humax

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.695
Πόντοι
25.015
Ψηλοπουτανε και τσοντες βλεπουμε μερικοι και πουτσες βλεπουμε στις τσοντες αλλα στην τσοντα βλεπουμε και μουνακι και κωλαρακι. Δεν μας φτιαχνει το να βλεπουμε πουτσες και ουτε ειναι επι του νηματος να βαζει ο καθε ενας την πουτσα του. Καλα βολια και στο λεω εντελως φιλικα και ηρεμα. Οσο για την Λαρα που ρωτησες, ειναι παρα πολυ καλη μεσα στο δωματιο και εμφανησιακα ειναι πολυ δυνατη. Πανε και δεν θα χασεις.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
865
Κριτικές
17
Like
2.909
Πόντοι
1.436
Ψηλοπουτανε και τσοντες βλεπουμε μερικοι και πουτσες βλεπουμε στις τσοντες αλλα στην τσοντα βλεπουμε και μουνακι και κωλαρακι. Δεν μας φτιαχνει το να βλεπουμε πουτσες και ουτε ειναι επι του νηματος να βαζει ο καθε ενας την πουτσα του. Καλα βολια και στο λεω εντελως φιλικα και ηρεμα. Οσο για την Λαρα που ρωτησες, ειναι παρα πολυ καλη μεσα στο δωματιο και εμφανησιακα ειναι πολυ δυνατη. Πανε και δεν θα χασεις.
εγω καθε φορα που περασα απο τη λαρα γινοταν χαμος απο κοσμο...και ζητησα μεγαλο προγραμμα με 150 αλλα μου ειπαν οτι δε κανει μεγαλα προγραμματα...
ωραια γυναικα και με καλη διαθεση αλλα αμα δεν εχεις χρονο να κανεις τη δουλεια σου οπως θες...
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
357
Like
613
Πόντοι
81
Ρε ψηλέ απορία εχω. Την πουτσα σου μας τη δείχνεις αλλά χρόνο για καμία κριτική δεν εχεις. Γράψε και καμία κριτική ρε καρντασι. Μην εισαι μονοφαγάς.
ΥΓ Η προετοιμασία μυρίζει διεγερτικό χαπάκι
μεχρι και για της αττικης εχω γραψει, γυρνα σελιδες
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
38
Like
29
Πόντοι
0
Σήμερα το μεσημέρι πέρασα από Λαρα…είχε έναν πριν από μένα όποτε είχα χρόνο να κάνω ένα ντουζακι χαλαρά…η κοπέλα πολύ καλή και πολύ άνετη στο δωμάτιο αν και είναι λίγο παραπάνω petite για τα γούστα μου…πάντως σίγουρα ένα πολύ τίμιο 50αρικο…την συστήνω ανεπιφύλακτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
ας πει καποιος αυτη η λαρα τι παραπανω εχει ρε παιδια? γενικα οποτε παω δτο δωμάτιο την πετυχαίνω, δεν την εχω δει... τι παραπανω δινει πως ειναι?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


φιλε η φωτο πρεπει να μεταφερθει στο ρομαντισμος και μπουρδελα
Η Λάρα φίλε είναι από τις πιο όμορφες γυναίκες που έχω γνωρίσει ποτέ στην ζωή μου, είναι μια γλυκιά γυναίκα που βγάζει καυλα στο sex και θέλει να περάσεις καλά μαζί της, αρκεί να την πετύχεις ξεκούραστη, να μην έχει πολύ κόσμο, μερικές φορές βιάζεται. Πάντως σίγουρα δεν θα γνωρίσεις εύκολα γυναίκα σαν την Λάρα στην ζωή σου , είναι μοναδική........
 

jimenez vyzarez

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1
Η Λάρα φίλε είναι από τις πιο όμορφες γυναίκες που έχω γνωρίσει ποτέ στην ζωή μου, είναι μια γλυκιά γυναίκα που βγάζει καυλα στο sex και θέλει να περάσεις καλά μαζί της, αρκεί να την πετύχεις ξεκούραστη, να μην έχει πολύ κόσμο, μερικές φορές βιάζεται. Πάντως σίγουρα δεν θα γνωρίσεις εύκολα γυναίκα σαν την Λάρα στην ζωή σου , είναι μοναδική........
Μεγαλη αληθεια ,απο σωμα ειναι ενα ομορφο λεπτο σωμα ,δεν εχει δλδ καμια τρελη κωλαρα ή βυζαρες κτλ. Αλλα προσωπο 10αρι ,συμπεριφορα και ορεξη 10αρι και τσιμπουκι δινω 9αρι.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Like
357
Πόντοι
21
αν εχεις μεγαλο πουτσο πιο πολυ δυσανασχετει η γκομενα,μπορει και να την πονεσεις ασχημα,οι νευρικες αποληξεις στο μουνι ειναι εξωτερικα στη κλειτοριδα και γυρω απο αυτην στα μουνοχειλα,δεν παιζει ρολο το μηκος του πεους,ισως να παιζει περισσοτερο το παχος...
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Πέρασα σήμερα με Ιζαμπελα Φρίξου 15 το γωνιακό, όλα καλά, έχει απίστευτο σώμα για την ηλικία της.....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πρώτα απ όλα να ρωτήσουμε αν υπάρχει κάποιος που να κερδισε εκείνο το κόκκινο μαζντα (που πολύ αμφιβάλλω) και μετά για την Έλενα.
ειχα μαζεψει 16 κουπονια για την κληρωση θυμαμαι.

το αμαξι αυτο εκεινη την εποχη το εβρισκες και κοντα στο 5χιλιαρο. 3μαγαζια Χ 30ευρω Χ 10 πελατες το μαγαζι=900ευρω την ημερα

σε 10 μερες 9.000ευρω τα μισα στις κοπελες και τα αλλα μισα τα μαγαζια το βγαλανε το rx8, σε 10 μερες... ηθελε φαινεται να απαλλαχθει απο το παλιο του αμαξι ο ιδιοκτητης και το συνδιασε με διαφημιση, δεν ηταν και μεγαλο πραγμα για τους τζιρους του. μαλιστα παιχτηκε και διαφημιση στο πρωινο του παπαδακη που μοιραζανε κουπονια, πολυ γελιο.

 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Δεύτερη κατάθεση σήμερα στην Λάρα, όλα καλά όπως πάντα, πάλι καλά που πήγα κατά τις 17:00, περίμενα μόνο έναν, οταν βγήκα από το δωμάτιο έπαθα την πλάκα μου 2 μέσα και αλλοι 2 στο καθιστικό.......
 

Atsalovergas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
161
Πόντοι
280
Ένα τούμπανο μωρό στο Playboy σήμερα, ποιά είναι? Δεν μπορώ να τη βρω σε κανένα site
 

jimenez vyzarez

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1
Δεύτερη κατάθεση σήμερα στην Λάρα, όλα καλά όπως πάντα, πάλι καλά που πήγα κατά τις 17:00, περίμενα μόνο έναν, οταν βγήκα από το δωμάτιο έπαθα την πλάκα μου 2 μέσα και αλλοι 2 στο καθιστικό.......
παιζει πολυ σαπιλα γενικα και πηγαινουν ολοι σε 2-3 , εγω ακομη δεν εχω καταφερει να παρω την αφροδιτη
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Παιδες, οντως, η Λάρα ειναι πολυ καλη.
Πηγα προς το τέλος, ειχε αλλον εναν στην αναμονη, ήμουν τυχερος πιστεύω.
Αλλα δυσκολο να την ξαναπετυχω, συνηθως έρχομαι αργα στην πολη.
 

Atsalovergas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
161
Πόντοι
280
δωσε περιγραφη μηπως και καταλαβει καποιος
Μελαχροινή, 1.60-1.65 περίπου, βυζί κάπου στο 3-3.5 και όμορφο πρόσωπο.
Δεν πέρασα, διότι έχω διαβάσει σχόλια και εμπειρίες για τιν Κάρμεν σε αυτό το μαγαζί και γι'αυτό και η περιγραφή είναι στο περίπου.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.144
Κριτικές
53
Like
4.008
Πόντοι
6.050
θυμιστε λιγο Λαρα σε ποιο παιζει μπαλα και τι ωρες;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
θυμιστε λιγο Λαρα σε ποιο παιζει μπαλα και τι ωρες;
Kαλημερα! θα σε μαλωσω πρωινιατικα συναδελφε :grin: εισαι μελος και απο το 2010 κανα 2-3 χρονια αργοτερα ηρθε η λαρα στην πολη και τα τελευταια 3 χρονια περιπου ειναι συνεχεια πρωινη στο μπελα ντονα! σαν να ειναι δικο της το μαγαζι ενα πραγμα :buck2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom