Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (3 μέλη και 46 επισκέπτες)

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Τι γίνετε ρε μαγκες μπήκα χτες για Μανταπενα las vegas 17 πιτσιρικια περίμεναν να μπουν ευτυχώς ξερω τσατσα κ με βάλε ειδάλλως ακυρο. Τους μαζεψε τα λεφτα ολα η Ρουμανα...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
ποτε δεν ηταν πρωινη.

yakuza μια επισημανση μονο στην κριτικη σου. Λες περιμενες 20 λεπτα αναμονη και να πατε προετοιμασμενοι και και και. Φιλε αυτο δεν ειναι τιποτα. Εγω εχω ριξει αναμονη και 45 λεπτα και 1 ωρα μην σου πω στις εποχες κωλεττη για να μπω στην Αφρο η στην Εφαρα (3 φουλ δωματια απο 15 λεπτα μεσο ορο ο χρονος αναμονης το καθε δωματιο, do the math). μια απο τις 2 τελως παντων. οποτε και 20 λεπτα που περιμενες μια χαρα σου εκατσε.
Καλημερα! μαλλον δεν καταλαβες..συνολικα απο την στιγμη που μπηκα στο στουντιο εως την στιγμη που εφυγα απο εκει εκατσα πανω απο 1 ωρα! 20+ λεπτα στο σαλονι..κανα 20 λεπτο στο δωματιο που την περιμενα και βαλε και περιπου 20 μεσα με την λαρα!
Λεω οτι αυτες τις μερες ειναι φουλ η κοπελα μιας και ισως να ξεπερναει τους 15-20 πελατες! οποτε αν καποιος βιαζετε λογο δουλειας η απλα θελει να εχει την ησυχια του.. καλο ειναι να μην παει τωρα..αλλα να περιμενει να σπασει λιγο η κινηση.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Δεν το ήξερα αυτό περί χοτ σποτ η αλήθεια είναι αλλά , το να κάλεσε ο Πακιστανός το 100 δεν παίζει, ούτε η τσατσά παίζει να κάλεσε αστυνομία , έχουν μπράβους σκάνε μέσα σε 20 δευτερόλεπτα στο δωμάτιο.
Λογικά κάνας πελάτης θα το έκανε πιστεύω αλλά γτ
Αμα πας πρωι εχει πολυ κοσμο εκει γυρω που ειναι στις δουλειες τους και εχουν τα αμαξια τους παρκαρισμενα εκει τριγυρω.
Μπορει να εγινε κανα σκηνικο με αυτους και να καλεσαν την αστυνομια.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Τι ώρα ανοίγουν πλέον? και πείτε και σε ποια να πάω. Ευχαριστώ προκαταβολικά
Αλλοι ανοιγουν απο τις 9 το πρωι, αλλοι 10 και μερικοι το μεσημερακι λογο οτι θα δουλεψει ολη μερα μια κοπελα..
Καλυτερα πανε κανε τσαρκα μετα τις δωδεκα μπας και τα πετυχεις ολα ανοιχτα..και οποια σου γυαλισει μπες!
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
Δεν το ήξερα αυτό περί χοτ σποτ η αλήθεια είναι αλλά , το να κάλεσε ο Πακιστανός το 100 δεν παίζει, ούτε η τσατσά παίζει να κάλεσε αστυνομία , έχουν μπράβους σκάνε μέσα σε 20 δευτερόλεπτα στο δωμάτιο.
Λογικά κάνας πελάτης θα το έκανε πιστεύω αλλά γτ
στην καραντινα οι πακιστανοαραβοσυριοταλιμπαν πηγαιναν εξω απτο μπλε σπιτακι και επιαναν ουρα...γιατι εχει μια μπριζα και εκει φορτιζαν απο κινητα μεχρι ξυριστικες μηχανες...
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Αμα πας πρωι εχει πολυ κοσμο εκει γυρω που ειναι στις δουλειες τους και εχουν τα αμαξια τους παρκαρισμενα εκει τριγυρω.
Μπορει να εγινε κανα σκηνικο με αυτους και να καλεσαν την αστυνομια.
11 Το βράδυ εννουσα
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Καλησπέρα πέρασα εχθές από τα τρίδυμα το πρώτο δεξιά κάπως ωραίο το έχει δοκιμάσει κανείς μην την πατήσουμε ευχαριστω
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.493
Πόντοι
34.168
Σταματηστε να βλεπετε φαντασματα ορισμενοι,οταν γραφουν καποιοι για Εθνικοτητες.
Καθε χωρα εχει τα χαρακτηριστικα,τα κουσουρια και τα καλα της...
Το αναφερουμε για να ξερουμε απο που ειναι η καθε μια,οχι για να τις απελασουμε..
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.493
Πόντοι
34.168
Λοιπόν μετά από τη πρώτη φορά στο Vana Spa με την Αναστασία και πρώτη φορά σε τέτοιου είδους μασάτζιδικο μπορώ να πω ότι δεν αξίζει να ξανά πας δεύτερη φορά για 50 ευρώ με φραπέ όπως το λέτε...Ο χώρος και η εξυπηρέτηση είναι άψογος δεν έχω να πω κάτι αλλά μασάζ δεν κάνεις διότι πολύ απλά δεν είναι επαγγελματίες τα κορίτσια..50 ευρώ για μια φράπα και λίγο χαμουρεμα αυτο είναι ολο το παιχνίδι
Σε λαθος νημα εισαι φιλος..
Γραφε στο σωστο με τα μασαζ..
 

lalakis259

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Εγω εκανα μια βολτα τριτη και περασα στην Ανιτα στο μπελα ντονα. Ωραιο ρωσιδακι μικρουλι φαινεται, εδωσα 60 για ακαπελα, ωραια πιπα, γλυψιμο μπαλες, φιλια στο στηθος στο λαιμο, το μωρο μου τον εκανε πυραυλο. Την πηρα ιεραποστολικα, στα 4 και στο τελος ανεβηκε απο πανω και αρχισε να χοροπηδιεται και εκει εγινε η καταθεση. Φιλακι μαγουλο και γεια σας. Εκανα και πεμπτη μια βολτα απογευμα παλι ισα ισα να παρω ματι αλλα ειχε κοσμο και δεν ειχα και χρονο οποτε την εκανα. Εσεις ποθ εχετε παει και πρωι και απογευμα προς βραδυ τι προτεινεται; Ισως πρωι να ειναι καλυτερα που δουλεουν οι περισσοτεροι, να κανονισω κανα ρεπο να παω με την ησυχια μου.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Προσωπικά τύποι όταν λέτε αυτές τις γυφτοβουλγαρες γυφτορουμανες Τσέχες σας κοροϊδεύω σόρρυ κιόλας..δεν γίνεται ότι ανοησία σας λέει η τσατσά να το χαβετε σαν να είστε τσικό
Ο φίλος ρώτησε αν είναι η Ισπανίδα και εγώ και ένας άλλος απαντήσαμε ότι είναι η Τσεχα, ξέρουμε βέβαια ότι δεν είναι.... Σε παρακαλώ πολύ να μην κοροϊδεύεις κανέναν και να είσαι πιο σοβαρός.... Τεσπα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: pllp9

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Καλησπέρα,αύριο θα πέρασω για εγκαίνια μετά το άνοιγμα και θα ήθελα να ρωτήσω εάν η Έλενα από το Venus είναι ωραία στο πρόσωπο και αν δίνει κώλο,αν την δοκίμασε πρόσφατα κανείς ας απαντήσει.Ευχαριστώ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.514
Πόντοι
8.530
Ο φίλος ρώτησε αν είναι η Ισπανίδα και εγώ και ένας άλλος απαντήσαμε ότι είναι η Τσεχα, ξέρουμε βέβαια ότι δεν είναι.... Σε παρακαλώ πολύ να μην κοροϊδεύεις κανέναν και να είσαι πιο σοβαρός.... Τεσπα.
Μπορει να ειναι γυφτο-Τσεχα...και παλι τσεχικο διαβατηριο θα εχει.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Μπορει να ειναι γυφτο-Τσεχα...και παλι τσεχικο διαβατηριο θα εχει.

Μπορει να ειναι γυφτο-Τσεχα...και παλι τσεχικο διαβατηριο θα εχει.
Βουλγάρα πρέπει να είναι, με κάθε επιφύλαξη.... Αλλά ότι και να είναι εμένα με ενδιαφέρουν οι υπηρεσίες της , τι κάνει μέσα στο δωμάτιο, δεν με νοιάζει από ποια χώρα είναι.... ;)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.514
Πόντοι
8.530
Βουλγάρα πρέπει να είναι, με κάθε επιφύλαξη.... Αλλά ότι και να είναι εμένα με ενδιαφέρουν οι υπηρεσίες της , τι κάνει μέσα στο δωμάτιο, δεν με νοιάζει από ποια χώρα είναι.... ;)
Σωστοςτ...εμεις μονο για τα στατιστικα μας ρωταμε προελευση.Παντως οσο πατριωτης και αν ειμαι οι Ελληνιδες υστερουν κατα πολυ...δυστυχως!
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Καλησπέρα,αύριο θα πέρασω για εγκαίνια μετά το άνοιγμα και θα ήθελα να ρωτήσω εάν η Έλενα από το Venus είναι ωραία στο πρόσωπο και αν δίνει κώλο,αν την δοκίμασε πρόσφατα κανείς ας απαντήσει.Ευχαριστώ
Ναι φίλε είναι ωραία κοπέλα και δίνει και κωλο.
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
511
Πόντοι
301
αυτη ειναι ψηλη γυναικα ξανθια κ λεει οτι ειναι απο τσεχια, παντως μου εκανε πολυ ωραια κατασταση, με αρχιδογλυψιμο αρχικα πιπα ακα και ωραια στησιματα ειδικα στα 4 ειναι σπεσιαλ, δεν γκρινιαζει κ επισης δινει
κωλο αμα γουσταρεις με καλες τιμες
Σε ποιο μαγαζι ειναι η κοπελα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom