Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (4 μέλη και 45 επισκέπτες)

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
455
Κριτικές
9
Like
411
Πόντοι
21
Σε τι διαφωνεις ;Αν και εσυ δεν βλεπεις τι γινεται δεν μπορω να βοηθησω.Στο συμπαν που ζεις ισως δεν υπαρχει αυτη η πανδημια.Να εισαι καλα αλλα μακρυα απο οσους θελουν να συνεχισουν να ειναι καλα.Κατι τετοιοι μυαλοπωλες εκαναν κοκκινη και γκρι την χωρα μας...
αδερφε μην ασχολεισαι με αυτους που ψηφισαν συριζα το 2015 και θα εσκιζαν τα μνημονια, χορεύανε στους δρομους αν θυμασαι
θα σε πουν και γερμανοτσολια, αλλα κατα βαθος εσυ τρως σανο οχι αυτοι που πιστευουν τους τελειοφοτους του δημοτικου
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.453
Πόντοι
736
Εγω πιστευω πως τα κρουσματα στην πολη μας ηταν παντα περισσοτερα απο οσα ελεγαν απλα δεν ειχαν καταγραφει. Και μολις βγηκαν για δωρεαν rapid test στην παραλια, επεσαν ολοι με τα μουτρα να κανουν και λογικα να βγηκε αρκετος κοσμος θετικος που δεν ειχε καθολου συμπτωματα. Ετσι καταγραφηκε περισσοτερο νουμερο που ξεπερναει το οριο και οδηγηθηκαμε στο lockdown.

Αρα αν δεν πήγαινε κανείς για τέστ ίσως την γλυτώναμε ... ας ελπίσουμε τουλάχιστον να παραδειγματιστουν οι άλλες πόλεις και να μην πάει κανείς για δωρεάν τέστ. Δωρεάν τέστ , με έξτρα δώρο το lockdown :P
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
687
Κριτικές
1
Like
483
Πόντοι
26
πηγαινανε γραφανε τα ονοματα τους και τηλεφωνα σε μια λιστα και μετα περιμεναν να τους φωναξουνε να κανοιυνε το τεστ πολοι στη πορεια λογω τησ μεγαλης αναμονης φευγανε χωρις να το κανουνε και τους περνανε τηλεφωνο την αλλη μερα οπ ειναι θετικοι:jerking:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.144
Κριτικές
53
Like
4.008
Πόντοι
6.050
πηγαινανε γραφανε τα ονοματα τους και τηλεφωνα σε μια λιστα και μετα περιμεναν να τους φωναξουνε να κανοιυνε το τεστ πολοι στη πορεια λογω τησ μεγαλης αναμονης φευγανε χωρις να το κανουνε και τους περνανε τηλεφωνο την αλλη μερα οπ ειναι θετικοι:jerking:

εισαι σιγουρος γι αυτο; αυτο ειναι πολυ σοβαρο που λες.
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
687
Κριτικές
1
Like
483
Πόντοι
26
πηγαινανε γραφανε τα ονοματα τους και τηλεφωνα σε μια λιστα και μετα περιμεναν να τους φωναξουνε να κανοιυνε το τεστ πολοι στη πορεια λογω τησ μεγαλης αναμονης φευγανε χωρις να το κανουνε και τους περνανε τηλεφωνο την αλλη μερα οπ ειναι θετικοι:jerking:

εισαι σιγουρος γι αυτο; αυτο ειναι πολυ σοβαρο που λες.

ατομο που πηγε μαζι με παρεα μου το ειπε να σου πω την αληθεια μοιυ και μενα λιγο τραβηγμενο μου φανηκε και ειπα να το αναφερω εδω μηπως εχει ακουσει καποιος κατι παρομοιο
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Like
357
Πόντοι
21
μας δουλευουνε δηλαδη για τα κρουσματα..τωρα θα βαλουνε και γενικο lockdown σε ολη τη χωρα απο σαββατο.......καταφερανε να μας ελεγχουνε...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.695
Κριτικές
62
Like
41.518
Πόντοι
8.530
Αγαπητε συναγωνιστη nik1111 το ακουσα και εγω αυτο απο ατομο που το βρηκε σε μεσο κοιν.δικτυωσης.Θα επρεπε να βγει και στις ειδησεις και σε εφημεριδες αυτο αλλα δεν δοθηκε συνεχεια στο θεμα ισως και να το επνιξαν.Ο καλος συναγωνιστης ειναι ο υγιης συναγωνιστης.Ειναι και λιγο θεμα τυχης παντως πρεπει να προσεχουμε για να εχουμε αλλιως απλα ΔΕΝ εχουμε...οσοι διαφωνουν απλως ζουν σε εναν εικονικο κοσμο με ενα πληκτρολογιο.Στην πραγματικη ζωη τα πραγματα ειναι καπως αλλιως.Κανεις δεν θελει να κυκλοφορει με μασκες και να μην ασχολειται με το αγαπημενο μας αθλημα ,αλλα μεχρι να ειναι καλυτερες οι συνθηκες απαιτειται προσοχη.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
772
Κριτικές
14
Like
1.504
Πόντοι
496
Κανένα με σβηστά φώτα δεν δουλεύει ; Μήπως δουλεύουνε με πακέτο;
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
890
Κριτικές
20
Like
1.265
Πόντοι
1.076
Δουλεύουνε κάνα δυο που ξέρω αλά πρέπει να πεις το παρασύρθηκα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
τι εγινε;μια μια βλεπω δεν ειναι στο προγραμμα αλλο,επειδη την ψιλιαστηκαν με το καθολικο lockdown που ερχεται;
μας βλεπω με το πουλι στο χερι κανενα 5 μηνο παλι!!!

τιτλοι τελους και επισημα πριν λιγο απο στοματος Κικιλια, καθολικο lockdown πανελλαδικα απο αυριο

αντε καλή ανοιξη ξανα :zfuck:
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Σε τι διαφωνεις ;Αν και εσυ δεν βλεπεις τι γινεται δεν μπορω να βοηθησω.Στο συμπαν που ζεις ισως δεν υπαρχει αυτη η πανδημια.Να εισαι καλα αλλα μακρυα απο οσους θελουν να συνεχισουν να ειναι καλα.Κατι τετοιοι μυαλοπωλες εκαναν κοκκινη και γκρι την χωρα μας...
αδερφε μην ασχολεισαι με αυτους που ψηφισαν συριζα το 2015 και θα εσκιζαν τα μνημονια, χορεύανε στους δρομους αν θυμασαι
θα σε πουν και γερμανοτσολια, αλλα κατα βαθος εσυ τρως σανο οχι αυτοι που πιστευουν τους τελειοφοτους του δημοτικου
Πω πω τυπε τη μας ειπες μας την ειπες τωρα ασχημα μονο μη σκισεις κανα καλτσον προσεχε
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346

λενε για 1 μηνα οπως στο πρωτο lockdown, αλλα στο τελος θα ειναι για 3 μηνες

καλη ανοιξη λοιπον....
Δεν έχω ιδέα φίλε , άντε να δούμε....

μα εδω ειναι ολη η ουσια, γιατι δεν ειναι χαζοι οι κυβερνοντες να μας πουν οτι σας κλεινουμε στα σπιτια για 2η φορα για τρεις μηνες συνεχομενα γιατι προφανως αυτο θα προκαλεσει αντιδρασεις και πιθανες εξεγερσεις.

το μονο σιγουρο ειναι οτι απο τα συνεχομενα lockdown θα πεσει μεγαλη πεινα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
εγω ως απορία θα εχω μετα το 2ο lockdown πως θα διαμορφωθουν οι τιμες σε ολους τους κλαδους του αγοραιου ερωτα και οχι μονο στα μπουρδελα και τα στουντιο

παντως κατι 40αρια για απλο προγραμμα πιστευω θα ειναι ουτοπια μετα το lockdown οπως και τα 150αρια και τα 200αρια στα CG

 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
687
Κριτικές
1
Like
483
Πόντοι
26
Αγαπητε συναγωνιστη nik1111 το ακουσα και εγω αυτο απο ατομο που το βρηκε σε μεσο κοιν.δικτυωσης.Θα επρεπε να βγει και στις ειδησεις και σε εφημεριδες αυτο αλλα δεν δοθηκε συνεχεια στο θεμα ισως και να το επνιξαν.Ο καλος συναγωνιστης ειναι ο υγιης συναγωνιστης.Ειναι και λιγο θεμα τυχης παντως πρεπει να προσεχουμε για να εχουμε αλλιως απλα ΔΕΝ εχουμε...οσοι διαφωνουν απλως ζουν σε εναν εικονικο κοσμο με ενα πληκτρολογιο.Στην πραγματικη ζωη τα πραγματα ειναι καπως αλλιως.Κανεις δεν θελει να κυκλοφορει με μασκες και να μην ασχολειται με το αγαπημενο μας αθλημα ,αλλα μεχρι να ειναι καλυτερες οι συνθηκες απαιτειται προσοχη.

:rockon::rockon::rockon::hi:
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
εγω ως απορία θα εχω μετα το 2ο lockdown πως θα διαμορφωθουν οι τιμες σε ολους τους κλαδους του αγοραιου ερωτα και οχι μονο στα μπουρδελα και τα στουντιο

παντως κατι 40αρια για απλο προγραμμα πιστευω θα ειναι ουτοπια μετα το lockdown οπως και τα 150αρια και τα 200αρια στα CG
Εγώ πιστεύω ότι όσον αφορά τις τιμές δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα , όπως δεν άλλαξε και μετά την πρώτη καραντίνα ή μετά τα δέκα χρόνια οικονομικής κρίσης.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom