Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

academy X

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
10
Like
47
Πόντοι
10
Αύριο παίζει να κλείσουν τα ρδελα;
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Ο νόμος λέει ότι ποτέ δεν δίνεις σε κοπέλα που δοκιμάζεις πρώτη φορά πάνω από το απλό παράβολο των 30 ευρο...αν δεις ότι είναι σωστή στη δουλειά της και μένεις ευχαριστημένος πηγαίνεις 2η φορά με μεγάλο πρόγραμμα και πράττεις τα ανάλογα :sunglasses:
Φίλε μου παλαιότερα αυτό έκανα και εγώ αλλά μετά από 14+ χρόνια και 1000+ φορές που έχω πάει έφτασα 44+ χρονών .... Θέλω να πω ότι δεν υπάρχει πια χρόνος για μένα όποτε ρισκάρω και ότι γίνει ;)
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Ο νόμος λέει ότι ποτέ δεν δίνεις σε κοπέλα που δοκιμάζεις πρώτη φορά πάνω από το απλό παράβολο των 30 ευρο...αν δεις ότι είναι σωστή στη δουλειά της και μένεις ευχαριστημένος πηγαίνεις 2η φορά με μεγάλο πρόγραμμα και πράττεις τα ανάλογα :sunglasses:
λαθος ο νομος και αυτος που τον ακολουθει....
εγω παντα πηγαινω με το 60αρι η το 70αρι οπου και εκει θα καταλαβω τι γινεται.αν ειναι φολα θα μου φαει 60,,,αν οχι θα συνεχισω
οσοι πηγαινετε με το 30αρι η το 40αρι για πρωτη φορα ,επειδη ξερω καλα οτι αν σας κανει τα τυπικα,θα διαταξει το κατω κεφαλι και θα γυρισετε και θα παρετε και το 70αρι και το 80αρι,με την ελπιδα οτι εκει θα σας βγαλει περισοτερα γουστα αλλα και να σας φυγει η περιεργεια..οποτε εχεις δωσει ηδη το 120αρι...
Ναι άλλο να πας σε κάποια από τις βίλλες και άλλο σε μια από αυτες στα παλιοσπιτα της Φρίξου πχ... ευτυχώς εγώ είμαι τυχερός και πότε δεν πηγαίνω καυλωμένος για να σκέφτομαι με το κάτω κεφάλι και πάνω κάτω τις περισσότερες φορές καταλαβαίνεις αν πετύχεις ή όχι

το σκεπτικό σου είναι κατά την άποψη μου λανθασμένο. Ο Jimiadis έχει δίκιο όσο αφορά σ' αυτό που ανέφερες
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346

γι' αυτό δεν θα πατάει άνθρωπος στο τέλος στα στούντιο.

με τα μυαλά που κουβαλάνε οι νταβατζήδες και δεν πέφτουν οι τιμές, αλλά και οι υπηρεσίες των κοριτσιών είναι άθλιες για τα 60 και 70 ευρώ που ζητάνε.

διαβάστε το άρθρο διότι είναι τροφή για σκέψη του τι μέλλει γενεσθαι
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.495
Πόντοι
34.168
Πιο βλακωδες ρεπορταζ δεν εχω διαβασει...
ΜΟΥΦΑ..
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.988
Κριτικές
63
Like
7.606
Πόντοι
4.766
Ο νόμος λέει ότι ποτέ δεν δίνεις σε κοπέλα που δοκιμάζεις πρώτη φορά πάνω από το απλό παράβολο των 30 ευρο...αν δεις ότι είναι σωστή στη δουλειά της και μένεις ευχαριστημένος πηγαίνεις 2η φορά με μεγάλο πρόγραμμα και πράττεις τα ανάλογα :sunglasses:
λαθος ο νομος και αυτος που τον ακολουθει....
εγω παντα πηγαινω με το 60αρι η το 70αρι οπου και εκει θα καταλαβω τι γινεται.αν ειναι φολα θα μου φαει 60,,,αν οχι θα συνεχισω
οσοι πηγαινετε με το 30αρι η το 40αρι για πρωτη φορα ,επειδη ξερω καλα οτι αν σας κανει τα τυπικα,θα διαταξει το κατω κεφαλι και θα γυρισετε και θα παρετε και το 70αρι και το 80αρι,με την ελπιδα οτι εκει θα σας βγαλει περισοτερα γουστα αλλα και να σας φυγει η περιεργεια..οποτε εχεις δωσει ηδη το 120αρι...
Ναι άλλο να πας σε κάποια από τις βίλλες και άλλο σε μια από αυτες στα παλιοσπιτα της Φρίξου πχ... ευτυχώς εγώ είμαι τυχερός και πότε δεν πηγαίνω καυλωμένος για να σκέφτομαι με το κάτω κεφάλι και πάνω κάτω τις περισσότερες φορές καταλαβαίνεις αν πετύχεις ή όχι

το σκεπτικό σου είναι κατά την άποψη μου λανθασμένο. Ο Jimiadis έχει δίκιο όσο αφορά σ' αυτό που ανέφερες
ο καθένας παπα μου κάνει ότι του άρεσει..τα γούστα του καθενός δεν αλλάζουν το ξέρουμε αυτό
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.495
Πόντοι
34.168

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Ο νόμος λέει ότι ποτέ δεν δίνεις σε κοπέλα που δοκιμάζεις πρώτη φορά πάνω από το απλό παράβολο των 30 ευρο...αν δεις ότι είναι σωστή στη δουλειά της και μένεις ευχαριστημένος πηγαίνεις 2η φορά με μεγάλο πρόγραμμα και πράττεις τα ανάλογα :sunglasses:
λαθος ο νομος και αυτος που τον ακολουθει....
εγω παντα πηγαινω με το 60αρι η το 70αρι οπου και εκει θα καταλαβω τι γινεται.αν ειναι φολα θα μου φαει 60,,,αν οχι θα συνεχισω
οσοι πηγαινετε με το 30αρι η το 40αρι για πρωτη φορα ,επειδη ξερω καλα οτι αν σας κανει τα τυπικα,θα διαταξει το κατω κεφαλι και θα γυρισετε και θα παρετε και το 70αρι και το 80αρι,με την ελπιδα οτι εκει θα σας βγαλει περισοτερα γουστα αλλα και να σας φυγει η περιεργεια..οποτε εχεις δωσει ηδη το 120αρι...
Φίλε Jimiadis συμφωνώ απόλυτα , και εγώ δίνω 60 ή 70€ γιατί μόνο ρισκάροντας μπορείς να μάθεις τι κάνει και τι δεν κάνει και πως κάνει το γυμνό τσιμπούκι μέσα στο δωμάτιο και για πόσα λεπτά , με το απλό δεν μπορείς να αξιολογήσεις σωστά την κοπέλα.....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Πιο βλακωδες ρεπορταζ δεν εχω διαβασει...
ΜΟΥΦΑ..

ρε Φακιρη αφου δεν βγαινεις μπουρδελοτσαρκες πως λες οτι ειναι μουφα??? :think:
Ποιος σου ειπε οτι δεν κανω?

ο αζαζελ, λεει οτι εχεις να κανεις τσαρκα απο την εποχη του βαρδαρη. Ψεματα λεει?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.495
Πόντοι
34.168
Να σου πω μανι μανι τρεις μουφες του ρεπορταζ και
πες μου αν εχω αδικο..
Πρωτον...Δεν εχουν ριξει τις τιμες,
Δευτερον...Δεν αλλαζουν σεντονια μετα απο καθε πελατη...
Τριτον...Κανεις δεν πειραζει τις κοπελες,υπαρχουν μπραβοι γυρω γυρω..
Εχω αδικο?
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Πάντως παιδιά τώρα με το μερικό lockdown όποια ήρθε από Αθήνα ήρθε , μάλλον η Μαρίνα και η Μόνικα στο άλλο Site φύγανε για να μην ξεμείνουν στην Θεσσαλονίκη και χάσουν την πελατεία που έχουν στην Αθήνα.... Ούτε η Έφη στο ikoknito γύρισε ούτε η Αφροδίτη..... Άντε να δούμε τι θα γίνει και με τα ωράρια από εδώ και πέρα.....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Να σου πω μανι μανι τρεις μουφες του ρεπορταζ και
πες μου αν εχω αδικο..
Πρωτον...Δεν εχουν ριξει τις τιμες,
Δευτερον...Δεν αλλαζουν σεντονια μετα απο καθε πελατη...
Τριτον...Κανεις δεν πειραζει τις κοπελες,υπαρχουν μπραβοι γυρω γυρω..
Εχω αδικο?

οντως αυτα τα τρια του ρεπορταζ ειναι μουφα, αλλά ξερεις οτι για ευνοητους λογους λενε ψεματα οτι εριξαν τις τιμες ή οτι αλλαζουν σεντονια μετα απο καθε πελατη. γιατι διαβαζουν και ασχετοι με τον αγοραιο ερωτα αυτά τα αρθρα.

Επισης ομως εκτος απο αυτα λεει οτι οι ελληνες δεν εχουν λεφτα για να πανε στα μπου που αυτο ειναι αληθεια.

συν οτι λεει μπαινουν και πολλοι πακιστανοι μεσα. Αυτο οποιος παει τασρκα το βλεπει οτι υπαρχουν κοπελες που δεχονται πακιστανους

αρα η αληθεια του ρεπορταζ ειναι καπου στη μεση
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.495
Πόντοι
34.168
Ακομα και σε αυτο ψεματα λενε..
Οντως πανε καποοι λαθρο,αλλα οχι και πιο πολυ απο τους ντοπιους...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Ακομα και σε αυτο ψεματα λενε..
Οντως πανε καποοι λαθρο,αλλα οχι και πιο πολυ απο τους ντοπιους...

ναι αυτο, ειναι υπερβολη οντως οτι πανε περισσοτεροι λαθρο απο τους ελληνες

αλλά αν αξιζει κατι για να κρατησει καποιος απο το αρθρο ως συμπερασμα ειναι οτι με τις τιμες στο θεο και τα μεροκαματα στα ταρταρα και την ανεργια να θεριζει ειναι λογικο στο τελος να γαμανε μονο οι προνομοιουχοι στα στουντιο.

το οτι υπαρχει μια πτωση στην πελατεια γυρω στο 50-60% αυτο μου το εχουν επιβεβαιωσει πολλες τσατσαδες που γνωριζω απο τον παλιο καλο καιρο
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.495
Πόντοι
34.168
Πιο βλακωδες ρεπορταζ δεν εχω διαβασει...
ΜΟΥΦΑ..

ρε Φακιρη αφου δεν βγαινεις μπουρδελοτσαρκες πως λες οτι ειναι μουφα??? :think:
Ποιος σου ειπε οτι δεν κανω?

ο αζαζελ, λεει οτι εχεις να κανεις τσαρκα απο την εποχη του βαρδαρη. Ψεματα λεει?
Εννοειτε οτι λεει ψεματα..
Μαζι πηγαινουμε πολλες φορες..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Πιο βλακωδες ρεπορταζ δεν εχω διαβασει...
ΜΟΥΦΑ..

ρε Φακιρη αφου δεν βγαινεις μπουρδελοτσαρκες πως λες οτι ειναι μουφα??? :think:
Ποιος σου ειπε οτι δεν κανω?

ο αζαζελ, λεει οτι εχεις να κανεις τσαρκα απο την εποχη του βαρδαρη. Ψεματα λεει?
Εννοειτε οτι λεει ψεματα..
Μαζι πηγαινουμε πολλες φορες..

εγω δεν ξερω, φιλαρακια ειστε μπορει να σε πικάρει καμια φορά ετσι για να σπαει η μονοτονια :wink:
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Παιδιά ανέβασα κριτική για την Σάρα , Φρίξου 12β , αναμένω έγκριση , διαβάστε την να σώσετε τα λεφτά σας..... Καληνύχτα.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Ο νόμος λέει ότι ποτέ δεν δίνεις σε κοπέλα που δοκιμάζεις πρώτη φορά πάνω από το απλό παράβολο των 30 ευρο...αν δεις ότι είναι σωστή στη δουλειά της και μένεις ευχαριστημένος πηγαίνεις 2η φορά με μεγάλο πρόγραμμα και πράττεις τα ανάλογα :sunglasses:
Ουτε η 2η φορα φτανει,πας 10 φορες συνεχεια με 30 σε μια εβδομαδα και μετα σε ψαχνει αυτη..
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.143
Κριτικές
53
Like
3.998
Πόντοι
6.050
Παιδια τωρα με την απαγορευση κυκλοφοριας στις 12 το βραδυ τι παιζει με τα σπιτακια? οι βραδινη βαρδια ξεκιναει νωριτερα; ξερει κανεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom