Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (3 μέλη και 45 επισκέπτες)

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
63
Like
7.605
Πόντοι
4.766
Κανενας αντμιν-μοντερατορ θα ενδιαφερθει να βαλει στον καταλογο με τα στουντιο το μπελα ντονα, τα παρανταις κτλπ? Η ειμαι γκαβος και δεν τα βλεπω? Μετα μην απορειτε γιατι δεν γραφουμε κριτικες. Βλεπω μαγαζια π.χ ανδρεου γεωργιου 16 που τελευταια κριτικη γραφτηκε το 2015. Μαλλον πρεπει να γινουν καποιες αλλαγες στο σαιτ.
Και το Poison δεν έχουν συν ότι θα είναι αλλά δυο έτοιμα σε λίγο καιρό εκεί που είναι το στούντιο αφρος
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Και με  μαύρα εσώρουχα που το είδα σήμερα το μωρό ήταν αυτό που λέμε μπιμπελό !!!! Και τα βυζάκια της είναι όπως το λες λαχταριστά, 2αράκια φυσικά και με μεγάλη ρόγα.  Μόλις την είδα έδωσα το 30αρι γνωρίζοντας ότι τόσο όμορφα μωρά συνήθως κομοδινίζουν. Και δυστυχώς δεν έπεσα και πολύ  έξω. :P
Πάντως δεν το μετάνιωσα, και ίσως της δώσω και 2η ευκαιρία μιας που και ευγενική ήταν, και χρόνο πολύ μου έδωσε, άσχετα αν δεν το κατέχει το άθλημα, ίσως με τον καιρό να βελτιωθεί. Πάντως μια δοκιμή αξίζει σίγουρα τον κόπο. Είναι συλλεκτικό κομμάτι η μικρή.  :orchestra:
Αναμένω την δοκιμή σου  :grin: :grin: :grin:
Aπο τη στιγμη που κομοδινιζει μαν δεν ειναι καθολου συλλεκτικο κομματι αλλα κομματι προς αποφυγην και πεταμενο 30αρι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τα 30ρια αν είναι για εμφανισιμη δεν είναι πεταμενα λεφτα.
εδώ αλλοι πετανε 80-100-150 που δεν είναι καν εμφανίσιμες.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Aπο τη στιγμη που κομοδινιζει μαν δεν ειναι καθολου συλλεκτικο κομματι αλλα κομματι προς αποφυγην και πεταμενο 30αρι

Ειναι συλεκτικο κομματι γιατι δεν βρησκεις τετοιο κομματι στα μπουρδελα αυτη την στιγμη, ολοι θα την γαμισουν μια φορα, 2η φορα αν ειναι κομοδινο δεν θα παει κανεις...και θα εξαφανηστει.

Η Τζεσυ η Γερμανιδα για οποιον θυμαται, ηταν μουναρα, αλλα μεσα ηταν ικεα...για μια φορα μονο.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Ειναι συλεκτικο κομματι γιατι δεν βρησκεις τετοιο κομματι στα μπουρδελα αυτη την στιγμη, ολοι θα την γαμισουν μια φορα, 2η φορα αν ειναι κομοδινο δεν θα παει κανεις...και θα εξαφανηστει.

Η Τζεσυ η Γερμανιδα για οποιον θυμαται, ηταν μουναρα, αλλα μεσα ηταν ικεα...για μια φορα μονο.

Μη μου θυμιζεις την Τζεσυ. Οντως ηταν μουναρα. πολυ μουναρα. και εγω περνουσα τελεια μαζι με αυτην την μουναρα!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
τα 30ρια αν είναι για εμφανισιμη δεν είναι πεταμενα λεφτα.
εδώ αλλοι πετανε 80-100-150 που δεν είναι καν εμφανίσιμες.
Εσυ ρε τυπε πανε πετα 30αρια σε κομοδινα μονο και μονο επειδη ειναι ωραια μουνια εγω προτιμω λιγοτερο εμφανισημες και να προσφερουν καλες υπηρεσιες πχ Εβελινα σιγα μη πεταξω το 30αρι σε καποια φολα ακου ρε τον τυπο τη ειπε τα 30αρια σε κομοδινα δεν ειναι πεταμενα λεφτα απορω τη αλλη μαλακια θα ειπωθει εδω μεσα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Ειναι συλεκτικο κομματι γιατι δεν βρησκεις τετοιο κομματι στα μπουρδελα αυτη την στιγμη, ολοι θα την γαμισουν μια φορα, 2η φορα αν ειναι κομοδινο δεν θα παει κανεις...και θα εξαφανηστει.

Η Τζεσυ η Γερμανιδα για οποιον θυμαται, ηταν μουναρα, αλλα μεσα ηταν ικεα...για μια φορα μονο.
οτι και ναι σορρυ κιολας αλλα οταν διαβαζεις οτι θα πεταξεις τα φραγκα σου κυριολεκτικα πρεπει να σαι πολλη βλακας για να μπεις
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
246
Like
199
Πόντοι
1
αυτη η δαναη απο μινωταυρου σε ποια δουλευει πρωινη- βραδυνη??
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Η λαρα για το απλο 30αρι ή 40αρι παιρνει;
Νομίζω 40 , εν το μεταξύ την Λάρα δεν την έχω επισκεφτεί ακόμη παρόλο που είναι καιρό εδώ , παλιά ήταν στο lafemme αν δεν κάνω λάθος , τουλάχιστον αυτό θυμάμαι ότι διάβασα εδώ στο νήμα.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
63
Like
7.605
Πόντοι
4.766
Νομίζω 40 , εν το μεταξύ την Λάρα δεν την έχω επισκεφτεί ακόμη παρόλο που είναι καιρό εδώ , παλιά ήταν στο lafemme αν δεν κάνω λάθος , τουλάχιστον αυτό θυμάμαι ότι διάβασα εδώ στο νήμα.
Είναι σαν λες "δεν έχω πάει στην καλύτερη " Και απλά ας μου πει κάποιος ποία την ξεπερνάει.. Σίγουρα είναι και θέμα γούστου αλλά σε γενικές γραμμές δυσκολα ανταγωνίζεται
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Είναι σαν λες "δεν έχω πάει στην καλύτερη " Και απλά ας μου πει κάποιος ποία την ξεπερνάει.. Σίγουρα είναι και θέμα γούστου αλλά σε γενικές γραμμές δυσκολα ανταγωνίζεται
Εντάξει το παρήγορο της υπόθεσης είναι οτι δεν έχω παει και σε αρκετες ακόμα , λόγω οτι δεν παω και πολυ συχνά στα σπιτάκια ... δηλαδη φαντάσου να είχα παει σε όλες τις άλλες εκτός της Λάρας , αυτό θα ηταν μάλλον "εγκλημα" :P
 

Aquarium99

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Hi guys.Very soon will be my first time in a brothel.I will be  in Thessaloniki. If u can help to me explain the programmes they have and the prices. and if u guys can suggest me some brothels that are good and not very expensive and i would like to know the adressess too. Thank you. Im sorry if im asking for too much but im curious for my first time in a brothel.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Hi guys.Very soon will be my first time in a brothel.I will be  in Thessaloniki. If u can help to me explain the programmes they have and the prices. and if u guys can suggest me some brothels that are good and not very expensive and i would like to know the adressess too. Thank you. Im sorry if im asking for too much but im curious for my first time in a brothel.
Well , since noone answers i will try to do it , the price ranges for the simple programm are usually 30 euros on some houses and 40 euros on the rest of them. So not big difference like in Athens for example.
As for the programms it depends on the girl but usually it goes +10 euros for pussylicking , +10 euros for oral without condom and ofc there are more programms for extra time or even anal IF the girl does it ofc.
As for the location the good thing is that most of them (if not all) are close to each other , and they are on this street and the streets near.

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Ξεκινησα να παω στην Δαναη, στα σπιτακια γινοταν χαμος απο μουσλιμια που βγηκαν να πηδηξουν, ασχημη εικονα.... >:( η Δαναη δεν ηταν στην θεση της, αλλα μια αλλη μαυρομαλλα, ακωλη, γενικα χωρις καθολου περιφερεια/λεκανη, τελειως ντεκαυλε :S Επιλογες ελαχιστες, επελεξα να πληρωσω την Αννα στο Κοροβαγκου 7, την ειχα δει ενα βραδυ και ειπα να δοκιμασω. Καλη περιπτωση η Αννα, νταρνανε γκομενα, πατημενα 30 την κανω, ειπε οτι ειναι Ρωσιδα, για Γεωργιανη ή ουκρανη, ισως, εχει αγριο προσωπο, σωματακι ψιλοκαλο με ομορφο μικρο βυζακι, στο κρεβατι τα εδωσε ολα με εφτασε στο αμην 2 φορες, πεντακαθαρη και αρωματισμενη...δεν θα κατσει λεει πολυ, θα φυγει πισω στην χωρα της...
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
Πέρασμα με Αλιόνα πριν μέρες:
Σχεδόν πιπίνι 24 ετών με πολύ όμορφα σιδεράκια στο στόμα!  Σλαβικό προσωπάκι όμορφο και σωματάκι τέλειο. Με λίγα λόγια εμφανισιακά πολύ μωρό!  Κόστος 60€, για περίπου 25 λεπτά.
Μπαίνοντας στο δωμάτιο με πλησίασε κατευθείαν με φιλιά στο στο στόμα και γενικά προκαταρκτικά. Πίπα άνευ προφυλακτικού πολύ καλή. Γενικά σαν να είσαι με την γκόμενά σου!  Πεντακάθαρη, θα έλεγα μοσχοβολούσε. Με άφησε γενικά και δάχτυλα αλλά φυσικά με τρόπο και εγώ.  Μη πέσετε σαν μούργοι με τα μούτρα και την τρομάξετε!  Δεν της αρέσουν οι PSE καταστάσεις!  Θα μείνει λέει 3 μήνες λόγω βίζας!  Θα ξαναπάω σίγουρα!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
Κανενας αντμιν-μοντερατορ θα ενδιαφερθει να βαλει στον καταλογο με τα στουντιο το μπελα ντονα, τα παρανταις κτλπ? Η ειμαι γκαβος και δεν τα βλεπω? Μετα μην απορειτε γιατι δεν γραφουμε κριτικες. Βλεπω μαγαζια π.χ ανδρεου γεωργιου 16 που τελευταια κριτικη γραφτηκε το 2015. Μαλλον πρεπει να γινουν καποιες αλλαγες στο σαιτ.
Πέστα, πέστα!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Πέρασμα με Αλιόνα πριν μέρες:
Σχεδόν πιπίνι 24 ετών με πολύ όμορφα σιδεράκια στο στόμα!  Σλαβικό προσωπάκι όμορφο και σωματάκι τέλειο. Με λίγα λόγια εμφανισιακά πολύ μωρό!  Κόστος 60€, για περίπου 25 λεπτά.
Μπαίνοντας στο δωμάτιο με πλησίασε κατευθείαν με φιλιά στο στο στόμα και γενικά προκαταρκτικά. Πίπα άνευ προφυλακτικού πολύ καλή. Γενικά σαν να είσαι με την γκόμενά σου!  Πεντακάθαρη, θα έλεγα μοσχοβολούσε. Με άφησε γενικά και δάχτυλα αλλά φυσικά με τρόπο και εγώ.  Μη πέσετε σαν μούργοι με τα μούτρα και την τρομάξετε!  Δεν της αρέσουν οι PSE καταστάσεις!  Θα μείνει λέει 3 μήνες λόγω βίζας!  Θα ξαναπάω σίγουρα!
Αυτά στο 60αρι που έσκασες και μπορεί όχι σε όλους στο 40αρι παπαρια θα τα κάνει λίγες τα προσφέρουν στο απλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom