Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (10 μέλη και 39 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
Καλησπέρα κύριοι δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί παλαιότερα απλά έχω απορία γιατί λείπουν από τον χαρτί τον στούντιο στην Θεσσαλονίκη το paradise1 και 2 ! Ψάχνω κριτικές για το τουμπανακι (όπως είδα της φωτογραφίες ) ΑΓΑΠΗ ! Έχει κανείς γνώση έπη του θέματος ;
Είχα γράψει εγώ κριτική για αγάπη , μετά από τόσα χρόνια αποφάσισα να γράψω την πρώτη μου :P αλλά την έγραψα στο Φρίξου 9 γιατί όπως λες τα καινούργια στούντιο δεν έχουν περαστεί ακόμα αν και πάει καιρός που άνοιξαν.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
Καμία κοπέλα για καλό golden shower
Και η Λορένα ξέρω ότι κάνει , αν και δεν είχα δοκιμάσει , αλλά μου είχε πει ότι αν ήθελα να την έλεγα από πριν για να ετοιμαστει.
 

Lakis333

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες είμαι 19 χρόνων παρθένος και θέλω να σπάσω το ρόδι επιτέλους. Παρόλα αυτά είμαι ψαρακλας οπότε θέλω την βοήθεια σας(που να πάω, τι ώρα, πως να μιλήσω,πόσα φράγκα να έχω κλπ κλπ). Όλες οι συμβουλές ευπρόσδεκτες
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
Και η Λορένα ξέρω ότι κάνει , αν και δεν είχα δοκιμάσει , δοκίμασα εγώ φιλε.μονο λόγια τζάμπα 80€
Και η Λορένα ξέρω ότι κάνει , αν και δεν είχα δοκιμάσει , αλλά μου είχε πει ότι αν ήθελα να την έλεγα από πριν για να ετοιμαστει.
αλλά μου είχε πει ότι αν ήθελα να την έλεγα από πριν για να ετοιμαστει.
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Μάγκες είμαι 19 χρόνων παρθένος και θέλω να σπάσω το ρόδι επιτέλους. Παρόλα αυτά είμαι ψαρακλας οπότε θέλω την βοήθεια σας(που να πάω, τι ώρα, πως να μιλήσω,πόσα φράγκα να έχω κλπ κλπ). Όλες οι συμβουλές ευπρόσδεκτες

Καλοτάξιδος μικρέ , Η δική μου η συμβουλή είναι να πας στην Σοφία , έμπειρη και ευγενική θα σε φροντίσει με τον καλύτερο τρόπο , δεν είναι το μπιμπελό που απλά κάνει την δουλειά της . Θα δεις πότε δουλεύει θα έχεις πάνω σου 50 η 60 € για να εχεις και την άνεση του χρόνου . Θα της πεις πως είναι γιορ φέρστ τίμε όταν μπει η αν σου βγει το λες πριν μπεις στην κυρία της υποδοχής , Η άλλη σου επιλογη είναι η Λάρα που είναι εξαιρετική και κουκλάκι , και οι δυο είναι πρωινές βάρδιες . Μπορείς να δεις τα προγράμματα τους στο άλλο το σάιτ . Καλό βόλι
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.961
Κριτικές
50
Like
5.700
Πόντοι
7.636
Καλοτάξιδος μικρέ , Η δική μου η συμβουλή είναι να πας στην Σοφία , έμπειρη και ευγενική θα σε φροντίσει με τον καλύτερο τρόπο , δεν είναι το μπιμπελό που απλά κάνει την δουλειά της . Θα δεις πότε δουλεύει θα έχεις πάνω σου 50 η 60 € για να εχεις και την άνεση του χρόνου . Θα της πεις πως είναι γιορ φέρστ τίμε όταν μπει η αν σου βγει το λες πριν μπεις στην κυρία της υποδοχής , Η άλλη σου επιλογη είναι η Λάρα που είναι εξαιρετική και κουκλάκι , και οι δυο είναι πρωινές βάρδιες . Μπορείς να δεις τα προγράμματα τους στο άλλο το σάιτ . Καλό βόλι

Σοφία όπως το είπε ο ΑΛΕΚΟΣ
Συμφωνώ και επαυξάνω.
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
236
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
21
Μαγκες έχω ένα μισάωρο κενακι, απόγευμα κ θέλω να κινηθώ αστραπιαία για ένα σεξακι. Εμμα, Λάουρα ή Λαρα; πείτε
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
410
Κριτικές
7
Like
1.008
Πόντοι
361
Μάγκες ξέρετε αν δουλεύει η milf η Σαμπρίνα η μαυρομαλα?
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.524
Πόντοι
2.460
Τη Σαμπρίνα την πέτυχα τις προάλλες στη βραδυνή βάρδια στο ξύλινο σπιτάκι
(Μινωταύρου 14) κατώ από το Venus.
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
236
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
21
Ειχε λαο κ πηγα Κυπρια.Νταξ δετό σωματάκι(χορευε le cabaret παλια,φατσα Ειρηνη Μερκουρη αλλα το ξεκωλιασαν το κοριτσι κ ηταν λιγο χωσε κ συ να δουμε ποσο θ'αντεξουμε κ σημερα
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.239
Like
1.312
Πόντοι
266
ρε παιδια πειτε τι να γαμησουμε
ρε παιδια βοηθεια
η σοφια δεν..
αμαρυλης;

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
ρε παιδια πειτε τι να γαμησουμε
ρε παιδια βοηθεια
η σοφια δεν..
αμαρυλης;

Ιδου η απορια.!!  :think: Θα βγω για κασκαντεριλικι στις καινουριες, ηθελα να δοκιμαζα Νατασα στο Φριξου, αλλα δεν την εχουν στο προγραμμα, ...αλλιως θα παω στο παστακι μου την Ελενα...  :S

Παω να ριξω μια ματια στην βραδυνη βαρδια, Φριξου 15Α Νικολετα, Ν.ουρανου 6 Ελενα νεο κομματι απο Αθηνα, Ν.Ουρανου 4 Αντζελινα και την παλια Αμαρυλης, που ισως ηρθε η ωρα να την δοκιμασω, Κοροβαγκου 5 & 7 Κιρα και Αννα.

Δεχομαστε ενστασεις... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom