Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (4 μέλη και 49 επισκέπτες)

tom_for_the_watch

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2015
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
0
Ένας φίλος πάντως που την πήρε (την Χριστίνα/Παουλίνα) πριν 2 εβδομάδες μου ανέφερε πως ήταν απίστευτη ξεπέτα. Τα τυπικά, μη και μη, και βιαστική.
Είχε μπει με το απλό.
Τα ψυχολογικά σε αυτή πάνε σύνεφο.
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
θα συμφωνησω και γω με τον προηγουμενο φιλο.Και μενα ενας φιλος μου που πηγαμε τσαρκα μπηκε και την πηρε αλλα δεν τρελαθηκε,λιγα πραματα και πολυ ψυχρα.Ενταξει η κοπελα φαινεται πολυ ομορφη και γλυκια αλλα εαν δεν ειναι και λιγο καυλα στο κρεβατι τι να την κανεις?!δεν ειμαστε και τοσο ζωα εμεις..χαχα

Καλες γιορτες να χουμε με υγεια και χαρα!
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
νταξει...αυτες οι μικρες και ομορφες συνηθως ετσι ειναι,πρεπει να πας με τα νερα τους αλλα τουλαχιστον ειχε καλη διαθεση και ηταν ευχαριστη
Βεβαια πουτσοτριψιματα δεν κανει,φιλια δε θελει ουτε στο λαιμο αν και της εριξα μερικα...πιπα ψιλοκαλη αλλα για μενα μετραει το οτι δε βιαζεται συν οτι μου εδειξε οτι θελει να φυγω ικανοποιημενος...ε λαμβανοντας υποψιν και την ηλικια την κρινω θετικα,δε λεμε οτι ηταν και το σουπερ γαμησι...

αλλα ρε φιλε και παλι δεν ανεβαινουν τα κεφια μου με τιποτα...πρεπει να γαμησω ακαποτα καμια γκομενα μπας και συνελθω...εχεις να μου προτεινεις καμια? :grin: :grin:
Δεν πιστεύω στα μάτια μου Αλ , χωρίς πουτσοτριψιματα ? Μήπως σου χακαρανε τον λογαριασμό και γράφει άλλος  :think: . Πάμε μαζί στην θεία Μόνικα να σε κάνει καλά  :2on1:  :orchestra:
 

good villager

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παρασκευή πέτυχα την Νικόλ  :tits: Φρίξου αλλά παρότι βιζολάγνος δεν μου έκανε κλικ,


... και στο αλλο μια κυπρια δηθεν  :jerking: δε θυμαμαι ονομα. ηταν μιλφ με βυζαρες και κολαρα. καλη ειναι αυτη μεσα;;;;
σε εμένα μια φορά που τη δοκίμασα δεν μου άρεσε, χωρίς προσπάθεια να σε ευχαριστήσει, κομοδίνο, δε θα ξαναπροτιμηθεί

αντίθετα η Αντριάνα στη Ν. Ουρανού (τέρμα στο πράσινο), πιτσιρίκα, με διάθεση χωρίς βιασύνη, τα άξιζε τα λεφτά της, μόνο αρνητικό το ανήπαρκτο στήθος της, το οποίο με χάλασε μόλις έβγαλε το σουτιέν αλλά το κάλυψε με την συμπεριφορά και τις υπηρεσίες της (GFE)
 

tom_for_the_watch

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2015
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
0
Αυτή την Βαλέρια που είναι τώρα στις βίλες την έχει πάρει κανείς;
Την είδα σήμερα φορούσε ένα ολοσωμο μαύρο κορμάκι που έκρυβε αρκετά και σε συνδυασμό με το οτι φαίνεται λίγο σπασμένη στο πρόσωπο με απέτρεψε να την δοκιμάσω.
 

geozz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
9
Like
208
Πόντοι
280
Χαιρετώ τα πολυγαμικά πλήθη! Παίζει κάπου cif ρε παιδιά γιατί το ψάχνω αλλά δεν.. Και μια ενημέρωση σε ένα παλιό μου θέμα, βρήκα μαρίζα που ήταν κάποτε βίλες και πέρασα για ακόμη μια φορά πολύ καλά μαζί της. Νομίζω είναι το στάνταρ μου.
 

geozz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
9
Like
208
Πόντοι
280
Επίσης έκανα και μια δοκιμή κάποια 'ντέα' αν το θυμάμαι σωστα.. παχουλή με γυαλάκια. Δεν μπορώ να πω πως έμεινα δυσαρεστημένος αλλά δεν μου άρεσε σωματικά καθόλου από κοντά ενώ στο σαλόνι μου έκανε ένα μικρό κλικ. Αυτά απο εμένα!  :hi:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Χαιρετώ τα πολυγαμικά πλήθη! Παίζει κάπου cif ρε παιδιά γιατί το ψάχνω αλλά δεν.. Και μια ενημέρωση σε ένα παλιό μου θέμα, βρήκα μαρίζα που ήταν κάποτε βίλες και πέρασα για ακόμη μια φορά πολύ καλά μαζί της. Νομίζω είναι το στάνταρ μου.

Κάποια έχουνε,όταν είναι να πας ρώτα.Σ'ένα στη Φρίξου πάντως θυμάμαι που είχε μια πιτσιρίκα πριν 1-2 μήνες Ρουμάνα και έπρηζε η τσατσά να μπεις,είχε πρόγραμμα μισή ώρα με 50 ευρώ και χύσιμο όπου θες.Έπειτα δεν την ξαναπέτυχα...Την Μαρίζα στο Βέγκας δεν τη πέτυχες;
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Επιστροφή μετά από 2 χρόνια πιπινας Αντριαννας που δούλευε στο Α. Γεωργίου 30. Ανανεωμένη, και αποδοτική όπως ήταν όταν πρωτοηρθε στις αρχές της !!! Θα κάτσει για αρκετό καιρό είπε στο Ν. Ουρανου 28.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.077
Κριτικές
46
Like
3.219
Πόντοι
3.820
Επιστροφή μετά από 2 χρόνια πιπινας Αντριαννας που δούλευε στο Α. Γεωργίου 30. Ανανεωμένη, και αποδοτική όπως ήταν όταν πρωτοηρθε στις αρχές της !!! Θα κάτσει για αρκετό καιρό είπε στο Ν. Ουρανου 28.
την αβυζι λες την λεπτουλα;που είχε σκοπό να πάει να βάλει βυζι;
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Ακριβώς ! Δεν έβαλε τελικά !
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
500
Like
1.216
Πόντοι
206
Επιστροφή μετά από 2 χρόνια πιπινας Αντριαννας που δούλευε στο Α. Γεωργίου 30. Ανανεωμένη, και αποδοτική όπως ήταν όταν πρωτοηρθε στις αρχές της !!! Θα κάτσει για αρκετό καιρό είπε στο Ν. Ουρανου 28.

Σε ποια βάρδια θα την πετύχουμε ;
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Βραδυνή προς το παρόν  :)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Η Τζεσυ η ξανθουλα που δουλευε βιλες και μετα Ν.ουρανου, και γραφτηκε καπου ποιο πριν οτι γυρησε, εβαλε βυζια τελικα.???
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.472
Πόντοι
10.326
Η Τζεσυ η ξανθουλα που δουλευε βιλες και μετα Ν.ουρανου, και γραφτηκε καπου ποιο πριν οτι γυρησε, εβαλε βυζια τελικα.???
οχι δεν εβαλε! Η Λουση εμφανιζεται τωρα ως Βανεσσα με ενισχυσεις( :boobies:).
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.187
Κριτικές
35
Like
4.530
Πόντοι
2.046
Επιστροφή μετά από 2 χρόνια πιπινας Αντριαννας που δούλευε στο Α. Γεωργίου 30. Ανανεωμένη, και αποδοτική όπως ήταν όταν πρωτοηρθε στις αρχές της !!! Θα κάτσει για αρκετό καιρό είπε στο Ν. Ουρανου 28.
Τη ρουμουνα λες επεστρεψε εκεινο το πιπινακι?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom