Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (1 μέλη και 46 επισκέπτες)

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Σίγουρα τις σταθερές αξίες πρέπει να τις τιμάμε.
Η Silvia HU, είναι μιά από αυτές τις αξίες που δεν χάνονται στο χρόνο.
Η κοπέλα είναι γλυκιά, τρυφερή, καλή και ευγενική.
Επειδή είχε βάλει κρέμα στο μουνί της την παρακάλεσα να την βγάλει για να την γλύψω. Χωρίς δεύτερη κουβέντα, σηκώθηκε έπλυνε το μουνί της με ζεστό νερό, και έτοιμη για γλύψιμο.
Κάναμε ένα πολύ ωραίο 69, η κοπέλα έχυσε. :rockon: :rockon:
Όσο για εμένα, έχυσα στο στόμα της  :wanker:(τα έφτυσε?), ύστερα από ένα πολύ ωραίο γλύψιμο και στην συνέχεια ακόμα ωραιότερο τσιμπούκι.
Όπως έχω πεί και σε άλλη κριτική 6 μήνες πριν (φοβερό πρωκτικό  :fuck2:), η κοπέλα είναι απλά υπέροχη! :dancing:


 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Μετά από τη Silvia HU ψάχνω για Ρουμάνα λεπτούλα, κοντούλα και ομιλιτική (GFE καταστάσεις). Πρωινή βάρδια κατά προτίμηση. Περιμένω καμία καλή πρόταση και ανεβάζω κριτική.

Με άναψε η Silvia... Θυμήθηκα το προηγούμενο πήδημα:
Μιλφ με εντυπωσιακή εμφάνιση και κωλάρα. :zfuck:
Μπαίνει μέσα αρχίζει το γνωστό να τρίβεται στον πούτσο και να περνάει το προφυλακτικό με το στόμα. Πριν φορέσω το προφυλακτικό, τον έπαιζα πάνω στα κωλομέρια της. Στην συνέχεια την ξαπλώνω και περιποιούμαι την μουνάρα της με την γλώσσα. Λίγο γαμήσι ιεραποστολικά από το μουνί και στην συνέχεια στα τέσσερα με εμένα όρθιο στο κρεβάτι να γαμάω την κωλοτρυπίδα της σε στυλ τσόντας. :fuck2:
Στο τέλος την γυρνάω στο πλάι όπου το βάζω ξανά στον κώλο της και χύνω σε αυτή την στάση με αυτή να με κοιτάει παθιάρικα. :rockon:
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Μετά από τη Silvia HU ψάχνω για Ρουμάνα λεπτούλα, κοντούλα και ομιλιτική (GFE καταστάσεις). Πρωινή βάρδια κατά προτίμηση. Περιμένω καμία καλή πρόταση και ανεβάζω κριτική.

πανε στις βιλλες red ligth discrit, villa erotica red diamond θα βρεις την εμμα την λορενα και την σοφια  :hi:

ρουμανες ολες
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Πιά δίνει κολαράκι και χύσιμο στο Στόμα?

για κωλο δεν ξερω δεν παιρνω κωλαρακι σε στουντιο το χρεωνουν ακριβα  :headbang: :headbang:

πανε μια βολτα ολες πρωινες βαρδιες δουλεουν και θα σου πει η τσατσα αν κανει προγραμμα cim αλλα να ξερεις θα θελει απο χρηματα +60 για cim προγραμμα  :hi:
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
και στα τριδυμα εχει μια ρουμανα που κανει cim με 50 ευρω δεν θυμαμαι αν δουλευει πρωι η απογευμα
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Η Μιχαέλα η Σλοβάκα που δούλευε πριν 2 χρόνια στο casa de irene είναι Θεσσαλονίκη?
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Εμας δεν μας ενδιαφερει τι κανουν οι τανες με τον γκομενο,αν γαμιουντε ακαποτα κ τα σχετικα,

εμας μας ενδιαφερει στα στουντιο να περνανε εξετασεις καθε 15 μερες οπως οριζει ο νομος, τελος!!

Πες οτι εσπασε μια καποτα ενω γαμουσες κ δεν το καταλαβες η γλιστρησε το προφυλακτικο (συμβενει) τι θα πρεπει μετα να ψαχνομαστε και να ζουμε με το αγχος μην ειμαστε μελοθανατοι ?? ελεος δλδ.

Και φυσικα να μην φερνουνε τρανς και να μας τις πασαρουνε ως ελληνοβραζιλιανες !!

Δεν νομιζω να γραφω κατι παραλογο παιδια νομιζω και εσεις θα συμφωνειτε μαζι μου.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Εισαι πολυ αγαθος αν πιστευεις οτι πηγαινοντας σε ολα  τα μαγαζια με τη σειρα και
λεγοντας θελω ακαποτο,οτι θα σου πουν οκ χωρις να σε ξερουν..

Και να πω τη δικια μου γνωμη-πληροφορια...φιλος απο δω εχει πηδηξει ακαποτα...αρα ισχυει..
Να παρω και εγω θεση στο θεμα... Θα συμφωνησω με deportivista,menathor,ΦΑΚΙΡΗ, και Karaman... σε μενα παιδες παντως μου ετυχε 2 φορες να μην κανει κινηση να βαλει καποτα..και οταν της το πα εγω,μου ειπε α! θελεις να βαλουμε?.. (εννοειται οτι δεν ειχα παει πρωτη φορα σε αυτες..τις ηξερα...)
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Να παρω και εγω θεση στο θεμα... Θα συμφωνησω με deportivista,menathor,ΦΑΚΙΡΗ, και Karaman... σε μενα παιδες παντως μου ετυχε 2 φορες να μην κανει κινηση να βαλει καποτα..και οταν της το πα εγω,μου ειπε α! θελεις να βαλουμε?.. (εννοειται οτι δεν ειχα παει πρωτη φορα σε αυτες..τις ηξερα...)

αρα λοιπον καταριπτεται ο μυθος της καποτας στα μπου της θεσσαλονικης

και ειχα αρχισει να ανυσηχω οτι τελικα η θεσσαλονικη δεν ειναι ρομαντικη πολη

αλλα οπως βλεπω απο τις μαρτυριες των συναγωνιστων που δεν ειναι λιγοι καθως και εξαιρετα μελη εδω στο σαιτ το ακαποτο παει συνεφο στην κατα τα αλλα ρομαντικη πολη των βαλκανιων.

 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Φιλε μου εγω δεν εκανα.Ουτε το προτεινα για να παρω καταφαση.απλα στο μπαλαμουτι πανω δεν κανανε κινηση να βαλουνε αυτες.και ειχαμε φτασει στο κυριως πιατο.να φανταστεις ψωλη με μουνι ακουμπουσανε.ε και σηκωθηκα εγω και ζητησα να βαλουμε.και η απαντηση ηταν α θελεις? οκ.αλλα σου λεω ηταν ιδιαιτερες περιπτωσεις.τις ηξερα και τις δυο.η μια ηταν και φτιαγμενη εκεινη την μερα.μυριζε αλκοολ...  Παντως δεν εγινε προταση απο μενα ουτε απο αυτες.. ετυχε στην ολη φαση..
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε μου εγω δεν εκανα.Ουτε το προτεινα για να παρω καταφαση.απλα στο μπαλαμουτι πανω δεν κανανε κινηση να βαλουνε αυτες.και ειχαμε φτασει στο κυριως πιατο.να φανταστεις ψωλη με μουνι ακουμπουσανε.ε και σηκωθηκα εγω και ζητησα να βαλουμε.και η απαντηση ηταν α θελεις? οκ.αλλα σου λεω ηταν ιδιαιτερες περιπτωσεις.τις ηξερα και τις δυο.η μια ηταν και φτιαγμενη εκεινη την μερα.μυριζε αλκοολ...  Παντως δεν εγινε προταση απο μενα ουτε απο αυτες.. ετυχε στην ολη φαση..

το καταλαβα φιλε και καλα εκανες που ζητησες να βαλεις προφυλακτικο πιστευω οτι αν καποιος ειναι γνωστος πελατης εχει αλλη αντιμετωπιση και το ακαποτο ειναι πιο ευκολο. εμενα μου ετυχε ακαποτο σε γνωστο στριπ της πολης λογο οτι ημουν γνωστος θαμωνας.

στα στουντιο δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο γιατι δεν ειμαι και τοσο σταθερος πελατης μια φορα το μηνα και αν, προτιμω τα στριπ και τα κωλομπαρα και εκει μπορω να σου πω πολλες που κανουν ακαποτο πολυ ευκολα  :hi:

Υ.Γ. επειδη υποψιαζομαι για πιο στουντιο αναφερεσαι θα σου στειλω πμ για να δω αν επεσα μεσα
 

NikiforosOuranos

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
10
Κριτικές
6
Like
41
Πόντοι
0
Γεια και χαρά και από μένα

Είμαι τα τελευταία χρόνια αναγνώστης της παρέας , πλέον αποφάσισα να ανεβάσω κι εγώ κριτικές και να συμμετέχω στο κουβεντολόι γιατί πολλές φορές νοιώθω ότι χρειάζεται είτε να προστατέψω κάποιο συνάδελφο από φόλα είτε να το παρακινήσω για κάτι πραγματικά καλό.

Τα κορίτσια που έχω δοκιμάσει εδω είναι τα εξής
Βικτώρια (βίλες) - Σοφία (βίλες) - Γαληνη (βίλες) - Μόνικα(Godiva) - Μιρέλλα - Σαντρα - Έλενα (νικ ουρ) - Μιραμπελα - Νατάσα - Αφροδίτη - Ιωάννα - Τζούλια - Βαλια - Εμμα( στόμα)

Κριτικές θα ανεβάσω σιγά για όλες ξεκινώ με 5 σήμερα και συνεχίζω μέσα στη εβδομάδα για τις επόμενες.

Ελπίζω να βοήθησω
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Η ελληνοβραζιλιανα εξαφανιστηκε ετσι απλα?? η δουλευει ακομα? γνωριζει κανεις?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.483
Κριτικές
165
Like
25.321
Πόντοι
34.168
Η ελληνοβραζιλιανα εξαφανιστηκε ετσι απλα?? η δουλευει ακομα? γνωριζει κανεις?
Τελικα αυτο που καταλαβα ειναι οτι γουσταρισες την ΕΛΕΝΑ...
Ολο γι αυτην ρωτας...

Ελα θα σε παω και σε κατι αλλες με εκρεμες...
Θα γουσταρεις αλλο τοσο....

:kneel: :kneel: :kneel:

 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.077
Κριτικές
46
Like
3.219
Πόντοι
3.820
Τελικα αυτο που καταλαβα ειναι οτι γουσταρισες την ΕΛΕΝΑ...
Ολο γι αυτην ρωτας...

Ελα θα σε παω και σε κατι αλλες με εκρεμες...
Θα γουσταρεις αλλο τοσο....

:kneel: :kneel: :kneel:
εισαι κακια επιρροη!!  :P :P :P
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Τελικα αυτο που καταλαβα ειναι οτι γουσταρισες την ΕΛΕΝΑ...
Ολο γι αυτην ρωτας...

Ελα θα σε παω και σε κατι αλλες με εκρεμες...
Θα γουσταρεις αλλο τοσο....

:kneel: :kneel: :kneel:
τι εχουμε εδω ;;;;;;φακιρη δεν μας τα λες καλα :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :orchestra: :orchestra:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.112
Κριτικές
89
Like
10.587
Πόντοι
25.015
ο.ο γυρισε η βικτωρια. για τον τυπο που ρωτουσε για κωλο και πρωινη ειναι τιμια επιλογη. για την μιρελα που λετε μπορει καποιος να δωσει λεπτομερη περιγραφη της και που και ποιες ωρες δουλευει??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom