Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
με την Βίκυ πέρασα πριν 1-2 χρόνια αφού εχει ανέβει αρκετες φορές θεσσαλονίκη....στiς βίλλες.Σε γενικές γραμμές πέρασα ομορφα....
ειναι δίμετρη...και έχει την κλασσική φωνή ...αλλα είναι θηλυκή.
Δεν ξαναπήγα μαζί της γιατί είχα καλύτερες επιλογές...τότε .Το σώμα είναι κάπως ατσουμπαλό...αλλά γενικά ομορφο....
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Πανε δοκίμασε την,για να το καταλάβεις και μονος σου.
Αν δεν κανω λαθος,πρεπει να τον έλεγαν Ανέστη Κουτσομανο,ειμαι 95% σίγουρος!!!
Πες μου εσύ πως καταλαβαίνεις μια τρανς με τέτοια εμφάνιση?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Η Βικυ είναι όντως εγχειρισμενη.
Αλλά έχει κανονικό οργασμό και αισθητήρια αφού πλήρωσε καλό πλαστικό
Και είναι πιο θηλυκή από τις περισσότερες γεννημένες γυναίκες
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
Η Βικυ είναι όντως εγχειρισμενη.
Αλλά έχει κανονικό οργασμό και αισθητήρια αφού πλήρωσε καλό πλαστικό
Και είναι πιο θηλυκή από τις περισσότερες γεννημένες γυναίκες
Mαν δε ξερω για σενα αλλα μονο που ξερω οτι πριν ηταν Βικος μου αρκει να φαει Χ οσο καλο να ειναι το τωρινο αποτελεσμα και οι υπηρεσιες του
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Η Νινάρα είναι καβλάρα, και είναι σούπερ,  :tits:,

Συνεπώς όντας η Βίκυ καυλοσεισμός ιδίων ρίχτερ  :thumbsup:

εγώ δεν κολάω σε χαζές λεπτομέριες.  :tickedoff:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
216
Like
17.311
Πόντοι
35.697
Πες μου εσύ πως καταλαβαίνεις μια τρανς με τέτοια εμφάνιση?

Το θέμα της συζήτησης δεν ειναι το πως το καταλαβαίνω εγω,αλλα τι ειναι η Βικυ η Βίκος.
Ελπιζω να σε κάλυψα,ξερω παρα πολλα για την εν λόγο,αλλα γράφω τα βασικα!!!
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.130
Κριτικές
53
Like
3.982
Πόντοι
6.050
για ποια Βικυ λετε ρε παιδια?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
Η Νινάρα είναι καβλάρα, και είναι σούπερ,  :tits:,

Συνεπώς όντας η Βίκυ καυλοσεισμός ιδίων ρίχτερ  :thumbsup:

εγώ δεν κολάω σε χαζές λεπτομέριες.  :tickedoff:
Eσυ ρε τυπε μπορει να μην εχεις προβλημα αν καποια ηταν καποιος καποιοι απο μας ομως εχουμε
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Μάγκες την Εύα τη ξανθιά μιλφοβουλγαρα δε θα τη ξαναδούμε? καμία ενημέρωση? και κατι ακόμη η Αντριαννα η Ισπανίδα στο red diamond που ήταν δε θα ξανάρθει? δε τη πρόλαβα τώρα που είχε έρθει το Μάρτιο
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Μάγκες την Εύα τη ξανθιά μιλφοβουλγαρα δε θα τη ξαναδούμε? καμία ενημέρωση? και κατι ακόμη η Αντριαννα η Ισπανίδα στο red diamond που ήταν δε θα ξανάρθει? δε τη πρόλαβα τώρα που είχε έρθει το Μάρτιο
Η Αντριάννα μου είχε πει εμένα τέλος Μαΐου.
Αν κάποιος ξέρει κάτι άλλο ας μας πει.
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
466
Πόντοι
3.245
Καταθεση χθες στην Μιραμπελλα(που λεει ότι το ονομα της είναι Μιρα ) στην π.ερημιτη.Το κοριτσι εχει το σωμα και το προσωπο από ένα εκφιλο πιπινακι.Αλλα δεν ξερει να γαμιεται,ειναι μαλιστα η περιπτωση της γκόμενας που πιστευει ότι ξερει να πηδιέται καλα,ενω δεν ξερει.Εχει να μαθει αρκετα ακομη,και βιαζεται κι ολας.κατα την γνωμη μου παντα.Εγω θα την ξαναδω σε κανα χρονο,αν μεινει.Απο κορμακι και μουτρακι παντως σκιζει...
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
ειναι κανεις εδωωωωω??????
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
η αντζελα απο τις βιλλες δινει φιλια ? εντωμεταξυ τα εχουν κανει πουτανα με τα ονοματα. Κανα 2μηνο πριν ειχαν αλλη αντζελα στο σαιτ που περασα μαζι της και ηταν μια φολλα και τωρα μετα την κριτικη του μπουχου περασα μια βολτα να την δω δεν δοκιμασα και ελεγα να την δοκιμασω αυτες τις μερες.
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
με το παρδον λοιπον....

στοχευμενες  αναζητήσεις...ψαχναμε κατι καλο με κωλαρα γιατι πήξαμε στις ακολες

δεν θυμαμαι και πολλα ονοματα ετσι και αλλιως δεν βγηκαμε για το απολυτο ρεπορταξ αλλα για να βρουμε επιτελους ενα ωραιο κωλαρακι και ενα συνολο που να μην ειναι ολο πλαστικο.

ετσι λοιπον πεσαμε πανω στο νεο τεμαχιο που συναντησαμε στο bad girls την βερονικα κατα το δοκουν...
ουκρανακι δυνατο απο το κιεβο απο οτι ειπε αν και θυμηζε προς ρωσια μερια, πολυ καλο σωμα πετιτ θα ελεγα με πολυ δυνατο και γυμνασμενο κολαρακι κτλ, μικρο αλλα φυσικο βυζι αλλα ατοφιο συνολο (ακομα) χωρις προσθηκες πλαστικων μερών..
δεν το μιλουσε το ελληνικο ουτε το αγγλικο....δικαιος λοιπον μιλουσε την γλωσσα του σωματος απο την πρωτη στιγμη που μπηκε στο δωματιο (απλο προγραμμα test ride) πρωτη φορα εταιρα μου κανε χαδια στο ορθιο ψιλο gfe και ψιλο στριπτιξ χωρις να ζητηθει , περασμα με το χερι του προφυλακτικο και μια πολυ καλη πιπα χωρις μα και μου, στα του αγωνα μιας και επαιξε ατμοσφαιρα απο την αρχη ειπαμε να δωσουμε κατι παραπανω και εμεις και το μωρο δεν ξερω αν ηταν τεχνιτο το ολο οσο εκανε αλλα η υγρασια αναμεσα στα σκελια σαν να ηρθε με φυσικο τροπο... :rolleyes: δεκτικη σε πολλα (οχι επικίνδυνα) παροτι γρι ελληνικα φανηκε να γουσταρε ομοιος και εγω...
σιγουρα θα ξαναπανω λοιπον στην εν λογο κορασιδα.
στην συνεχεια ψαχνοντας για τον εταιρο συναγωνιστη που βολταραμε κατι σε βυζια (εδω χλωμο το αποφευγεις το πλαστικο) πηγαμε στην φρατζεσκα...που να μην σωναμε...στο red....
βγαινει για σαλοναρισμα παιδια....σαν τον ορεστη μακρη...κολονα ισιο βλεμα και οχι πολλες κινησεις....του λεω του συναγωνιστει παμε να φυγουμε η γκομενα ειναι ζαντα....τελικα μενει και περναει στο δωματιο...
σε καποια φαση βγαινει το μοσκαρι.....και λεει "ε τι κανω κομπλαρε..." και παει ψιλο οκταρα στο κουζινικο μεσα...βγαινει και ο συναγωνιστης και εκει αρχιζει το γελιο κλαμα κτλ...
η τυπισα φουλ πιωμενη ισως και τιποτα αλλο , βρωμουσε αλκολ , τις επεσε δυο φορες το προφυλακτικο κατω και δεν το εβλεπε ....και σε καποια φαση στο γαμησι επανω μαρμαρωσε ....ε τι κανεις ο αλλος..., απο ευγενεια την αφησε...εγω φυσικα θα την εβριζα και θα το ελεγα και στους υπολοιπους...αιδια και σηψη το συγκεκριμενο κορμι...κριμα γιατι χαλαει το μαγαζι οπου δουλευει απορω μαλιστα πως την ανεχονται οι τσατσαδες...θα μαθουμε ομως περισσοτερα γιατι τετοια σουρατια αμη τι αλλο ειναι και επικυνδινα.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Las vegas: Χριστίνα. Μινιόν το μωρό με ξανθό μαλλάκι!

Stade bordelais Μπακαγιοκοι τα Μελέ
! :rockon: :rockon: :rockon:

Παιδιά αυτή η Χριστίνα λέει τίποτα στο κρεβάτι;!;!; την έχει δοκιμάσει κανείς;!;!;! Γουστάρω μινιον ...αλλά μη φάμε φόλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom