Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Απο δω το φέρνουμε, απο κι το φέρνουμε, στον καυγα καταληγουμε παντα!
Εχοντας υπ οψιν και τα μηνύματα που σβηστηκαν...Τι σας νοιάζει ποια πηδαει ο καθε Al ????? Κι αν ειναι γυναίκα ή αντρας ή μικρή ή μεγαλη?
Κουμάντο στο πουλι του κανει ο καθένας μόνος του.
Σπανίως ταιριαξαν τα γουστα μας, αλλα αυτο δεν εχει απολυτως καμια σημασια.

Προσωπικά οι κριτικες οποιουδηποτε μ αφηνουν παντελως αδιαφορο, αλλα δεν μπορω παρα να δηλωσω οτι ΧΡΩΣΤΑΩ στον Al, περισσότερο απ οτι σ οποιονδήποτε αλλον εδω, για τις αναφορές. Μ εχουν γλυτωσει απο κοπο, χρονο και κακα συναπαντηματα. Η πληροφορία στην εποχη μας ειναι χρημα.
Και δεν υπάρχει καλη ή κακη πληροφορία.
Γι αυτο σου ζητω ν αφησεις τις ανοησίες, να βγεις καμια βολτα, και το πρωι να δω αναφορά!
Για να ξερω που να μην παω στο κατω κατω βρε αδερφέ!!! :p

Τα περι φίμωσης δεν τα καταλαβαίνω και γι αυτο δεν σχολιαζω.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326
Δωσε κι αλλες πληροφοριες συναδελφε
φιλέ μην περιμένεις πληροφορία. Τν παρακολουθώ Κάιρο τώρα μονο ρωτάει! Μπερδεύει κοπελες! Δεν πρεπει να ναι απο εδώ. Μαστοκαβλιδι έτσι είναι φίλος . αμα κάνω λάθος θ σου ζητησω συγνώμη.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326
Τ βουλακι τελειωσε απο τ Μουλέν Ρούζ τν Σερρών! Λέτε  ν κατηφορησει για κανα πρωινό εξτραδακι στο Ανδρ. 16 αυτές τις μέρες λείπει κ η τσαρίνα δν τραβάει κ η Κατερίνα. Ειδωμεν  :cum: :cum:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
φιλέ μην περιμένεις πληροφορία. Τν παρακολουθώ Κάιρο τώρα μονο ρωτάει! Μπερδεύει κοπελες! Δεν πρεπει να ναι απο εδώ. Μαστοκαβλιδι έτσι είναι φίλος . αμα κάνω λάθος θ σου ζητησω συγνώμη.

Εχεις δικιο αδερφε μου δεν ειμαι απο θεσσαλονικη οντως ρωταω περισσοτερο αλλα εχω γραψει κ καποιες εμπειριες που ειχα με κοπελες οπως επισης εχω βοηθησει σε πολλα προσωπικα μηνυματα αρκετους φιλους απο οσα μπορω να ξερω,, δεν ειμαι εδω για να τρολλαρω.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Τ βουλακι τελειωσε απο τ Μουλέν Ρούζ τν Σερρών! Λέτε  ν κατηφορησει για κανα πρωινό εξτραδακι στο Ανδρ. 16 αυτές τις μέρες λείπει κ η τσαρίνα δν τραβάει κ η Κατερίνα. Ειδωμεν  :cum: :cum:
Μακάρι, θα την ξαναδοκίμαζα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Μολις γυρισα απο διπλη πετυχημενη καταθεση πρωτα στο μικροσκοπικο πιπινι Χριστινα στο Τριδυμο Νο 1 με 50ε με γυμνο τσιμπουκι και κωλαρακι και μετα στη θεια Μονικα στην Ερημιτη με ολα τα γουστα και να μη χορταινει να γαμιεται

στα υπολοιπα

-Φριξου 15.η Εφη
-Τριδυμο 3.η Κλαουντια επισης καλη περιπτωση με στενο μουνακι
-Αν.Γεωργιου 38.η Λουιζα
-Λαφαμ.η Σονια απο Βαρδαρη ξανθια πλεον,μια φορα που την πηρα δε μ'αρεσε
-Μελισσες.η Τζουλια η γυφτισα νταρντανουλα απο Βαρδαρη,αυτη ηταν καλη περιπτωση παλιοτερα
-Αν.Γεωργιου 30.η Αννα μαρια ξανθο πιπινακι που μολις ειχε ξυπνησει μαλλον
-Αν.Γεωργιου 16.Μαρκελα την ειπε αλλα εγω νομιζω ηταν η Μερτσυ με κοντο μαλλι εκτος αν υπαρχει και σωσιας της.Η Νατασα επιστρεφει μετα τις 15 του μηνα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Σε πείσμα λοιπον κάποιων τρολλ και νταβαδων στηρίζω  πλήρως Πατσίνο και συμπλήρωνω
Ουρανού 26 ειρήνη
Έρως 16 μαρκελλα ρουμανα
Φρίξου 14 ζωή
Φρίξου 15 εφη
Λαφαμ Σόνια ξανθιος άγγελος
Κεφαλληνίας Έλενα ουκρανεζα ψηλή κόκκινο αλλά σγουρό μαλλί γήινο σώματακι
Μέλισσες Τζούλια
Αγ30 Άννα Μαρία
Αγ 38 Λουίζα
Αγ52 Αλβανίδα χριστινα
Αγ 50 γκαμπριελλα ξωβυζο

Red diamond  Λούσυ καινούρια ψηλη αδυνατη με διχτυωτα
Τρίδυμα χριστινα και Κλαούντια
Γκοντιβα η ευα
Πηγάσου και Ανδρέου Γεωργίου μια πιτσιρικά συνηθισμένη
Αγ21 μεξικάνα Μόνικα

Συγνώμη για το τηλεγραφικό ύφος αλλά είμαι από κινητό
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Όλα τα λοιπά της αλυσίδας κλειστά ακόμη

Το golden stars ανοιχτα φώτα αλλά χτύπησα δυο φορες και καμια απαντηση

Κοροβαγκου απο πίσω εκεί που χουν δεμένα τα σκυλιά ετοιμάζεται να ανοίξει το καινουριο στούντιο bad girls

Ερημιτου ηταν μονο η τσατσά που μιλούσε για κάτι λεφτά που χάθηκαν ,κοπελα πουθενά...ουτε καν κατάλαβε οτι μπήκα....περίμενα περίμενα ουτε καν ασχολήθηκε να βγει στο σαλόνι έφυγα απραγος
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326
Σας τ έλεγα οτι όλες τον κυκλο τους κανουν κ στν τελική θα τις βρούμε με 30! Τζούλια απο μέλισσες πριν μια εβδομαδα ηταν στα 40. Κ θα εμφανιστούν κι αλλες γι αυτό Εμπάργκο στο 40 την βιλλων :rockon: :rockon: :rockon:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
-Μελισσες.η Τζουλια η γυφτισα νταρντανουλα απο Βαρδαρη,αυτη ηταν καλη περιπτωση παλιοτερα
-Αν.Γεωργιου 30.η Αννα μαρια ξανθο πιπινακι που μολις ειχε ξυπνησει μαλλον
Η Τζούλια πριν λιγες μερες ηταν στις βίλες. Απ τις ελάχιστες που απ το Βαρδαρη περασαν εκει.
Η Αννα Μαρια δυστυχως και απόγευμα που την πηρα εγω πριν μερες, παλι νυσταγμενη ηταν. Ύποπτον......
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Βλεπω εχουν γραφει αναφορες απο συναδελφους οποτε δεν χρειαζεται να επαναλαμβανω τα ιδια, να πω μονο οτι ανοιξε το στουντιο αναμεσα απο το φριξου 13 και φριξου 15 και ειχε μεσα την ταυλανδεζα νταιανα, προμιλφ φαση αλλα δεν την εχω δοκιμαση για να εχω αποψη. εγω περασα για μια ακομα φορα απο την εφαρα και πραγματικα περασα τελεια, ισως αργοτερα γραψω κριτικη. Επισης ειδα οτι γραφεται για την τζουλια (παλια βαρδαρη) το μονο που εχω να πω ειναι οτι νταρνανεψε αρκετα σε σχεση με την τελευταια φορα που την ειχα πετυχει στον βαρδαρη.Επισης γιατι νομιζω δεν γραφτηκε στο ανδρεου γεωργιου 24 ηταν η ελληνιδα παολα. Το τσιρκο κλειστο με αναμενα τα φωτα, πολυ περιεργο γιατι το εχω ξανα πετυχει ετσι τωρα στα κοντα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
H Χριστίνα η ρουμανα ειναι τώρα στο ερως για καποιον που ρωταγε προχτές
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Επίσκεψη και μια παρα πολυ καλη συνευρεση- καταθεση με την φραντζεσκα απο Δανια στο στουντιο της κοροβαγκου,γεννημένη Ελλάδα λέει,καλά ελληνικα....οι αθηναιοι την ξερουν πιθανως αφου δουλευε εκεί πιο παλια
-εμφανιση κοπελας : ψηλη ,μαλλι μαυρο μακρυ,προσωπο συμπαθητικό απλα,φυσικα και πολυ μεγαλα βυζια ,σωματακι αδύνατο  σχετικα αλλά με ωραίο κώλο στα τεσσερα και πιρσινγκ
-απο προγραμματα πρωκτικο δεν κανει,κανει 69 αλλά δεν με ενδιεφεραν
-ο χωρος  πολυ καθαρος με νεροχυτη και ντουζιερα σαπουνακι,σεντονια καθαρα,σαγιοναρες κλπ..ειδη ατομικής υγιεινης
- η τσατσα δεν εξηγησε  τα προγραμματα  γιατί βαριομουνα εγω,δεν χτυπησε πορτα και ήταν ευγενεστατη
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει,με αφησε να φιλησω και στον λαιμό όχι στόμα ομως,εκανε αψογα  προκαταρκτικα
-γλωσσοφιλα δεν κανει ενω δαχτυλα  μεσα στο μουνι δεν δεχεται αλλά κλειτορίδα Ρουφάς όσο θες
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη και το μουνακι φρεσκοξυρισμενο και πεντακαθαρο
- πιπα παρα πολυ καλη,βαθεια στα ορια του deepthroat,δεν βαζει καθολου δοντι,ρουφαει καλα και σφιχτααλλα δεν γλειφει  αρχιδακια
-στα τεσσερα στηνεται πολυ καλα και δεχεται δυνατο σφυροκοπημα,απο πανω ανεβηκε κανονικα και κουνηθηκε χωρις σημεια ευκολης κοπωσης

-γενικη εντυπωση μια αρκετα καλη καταθεση την οποια θα μπορουσα να επαναλαβω ανετα και στο μελλον...θετικούς ποντους η ακούραστη διάθεση για σεξ,το σοσιαλ,είναι ευχάριστη και συζητησιμη,στήνεται επαγγελματικά...μόνο μείον οτι θέλει λίγο δούλεμα στο θέμα καυλολογα,μαγεία κλπ...εγώ που είμαι και ακουστικός τύπος αυτό μου έλειψε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom