Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (5 μέλη και 51 επισκέπτες)

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
πανε σε καμια πιατσα μαν που εχει κ μαυρουλες  :grin: :grin:
Ούτε τέτοιες έχει.

Μόνο περιπολικά και ΔΙΑΣ.

Βολτάριζα τα τρία τελευταία βράδια,1-2 βουλγαράκια να είδα όλα κι όλα.Ούτε ενημέρωση άξιζε να κάνω.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
-Κοροβαγκου.η Παμελα,δεν ενθουσιαστηκα μια ξανθια κοπελα με αδιαφορη φατσα καπως πλαδαρο κωλο και ξενερωτη στο σαλονι

Την ειδα πριν λιγο, αλβανοφατσα ντεκαυλε φατσα...απογοητευτικα γιατι απο τις φωτος ειναι για πολυ σπορο.!! :knockinb: απο σωμα δεν ειδα καλα, μιας και η εναλαγη φωτος μεσα-εξω λειτουργησε αρνητικα. Περασα και 26ης 35Α, ηταν μια Χριστινα οχι η ψιλη αδυνατη, για μιλφαρα την εκοψα, παχουλη με ατσουμπαλο σωμα, σε 3ο οικημα δεν μπηκα την εκανα, δεν ειχα ορεξη και γιατι κλασικα θα ετρωγα τα μουτρα μου... σκεφτομαι για βραδυ Γιαννιτσα, ξερει κανενας αν ειναι ακομα εκει η Βερονικη.??  :think: :grin:

ΥΓ. Η κωλετη ηταν ανοιχτη σημερα, ειχα καιρο να δω την πινακιδα αναμενη.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
ή παρτες και τις 3 ή παρε μια απο τις 3 γιατι ειναι καλες ολες  :P
Και τις 3 φιλε.. τριπλη καταθεση. Μονο θέλω να ξέρω αν δουλευουν αυριο και οι τρεις βραδινη βαρδια.. Για πρωινη προθερμανση λεω να παω Εφη αν δουλευει κι αυτη αυριο ξερουμε,? για το απόλυτο gfe
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Και τις 3 φιλε.. τριπλη καταθεση. Μονο θέλω να ξέρω αν δουλευουν αυριο και οι τρεις βραδινη βαρδια.. Για πρωινη προθερμανση λεω να παω Εφη αν δουλευει κι αυτη αυριο ξερουμε,? για το απόλυτο gfe
κατα 99% θα ειναι και οι τρεις αλλα μετα απ'αυτες παρε και την αλλη στο Αν.Γεωργιου 19 να μας πεις τι παιζει...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ούτε τέτοιες έχει.

Μόνο περιπολικά και ΔΙΑΣ.

Βολτάριζα τα τρία τελευταία βράδια,1-2 βουλγαράκια να είδα όλα κι όλα.Ούτε ενημέρωση άξιζε να κάνω.

χαλια κατασταση στη Σαλονικα  :- :-
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
κατα 99% θα ειναι και οι τρεις αλλα μετα απ'αυτες παρε και την αλλη στο Αν.Γεωργιου 19 να μας πεις τι παιζει...
Ποια αυτή που έλεγε τζάμπα θέλουν αυτοί τζάμπα? Μαν μια φορά στο τόσο έρχομαι πορνοεκδρομή. Δεν είναι για κασκαντεριλίκια..  :sunglasses:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ποια αυτή που έλεγε τζάμπα θέλουν αυτοί τζάμπα? Μαν μια φορά στο τόσο έρχομαι πορνοεκδρομή. Δεν είναι για κασκαντεριλίκια..  :sunglasses:

Ανδρ.Γεωργιου ειναι χαλια κοιτανε να σε ξεπεταξουν στο 7λεπτο  :headbang: :headbang: :headbang:
ετσι βγαινουν τα 30ευρα νομιζουν  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
παιδια μπορει καποιος να με ενημερωσει αν η Εφαρα θα δουλευει απο την ερχομενη Πεμπτη ωστε να κλεισω ενα αεροπορικο για Ελλαδα?

αλλα σας παρακαλω θελω σοβαρη απαντηση...δεν τρολλαρω.....

κ ελπιζω να μη με κατηγορησει κανεις για διαφημιση...η Εφη με 3 δωματια μονιμως γεματα ειναι ισως η μονη που δε χρειαζεται προμοσιον...
ισα ισα αντιπρομοσιον χρειαζεται για να εχουμε κ λιγοτερη αναμονη εμεις οι θαυμαστες της...

ευχαριστω
να περνατε ολοι καλα
Γιαννης
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
παιδια μπορει καποιος να με ενημερωσει αν η Εφαρα θα δουλευει απο την ερχομενη Πεμπτη ωστε να κλεισω ενα αεροπορικο για Ελλαδα?

αλλα σας παρακαλω θελω σοβαρη απαντηση...δεν τρολλαρω.....

κ ελπιζω να μη με κατηγορησει κανεις για διαφημιση...η Εφη με 3 δωματια μονιμως γεματα ειναι ισως η μονη που δε χρειαζεται προμοσιον...
ισα ισα αντιπρομοσιον χρειαζεται για να εχουμε κ λιγοτερη αναμονη εμεις οι θαυμαστες της...

ευχαριστω
να περνατε ολοι καλα
Γιαννης

καλα τι αεροπορικο που βρισκεσαι εσυ?δν εχει εκει που εισαι πουτανες? :idiot:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
καλα τι αεροπορικο που βρισκεσαι εσυ?δν εχει εκει που εισαι πουτανες? :idiot:

φιλε εδω που ειμαι εχει πουτανες...αλλα ειναι πανακριβες και βρωμικες...κ εφοσον ειναι εκτος νομου το επαγγελμα..δεν ελεγχονται ιατρικα απο κανεναν οποτε δε θελω να ρισκαρω....θα μου πεις Ελλαδα δε ρισκαρεις? ...απλα στα σπιτακια τα δικα μας οσο κ να τα κακολογουν καποιοι δεν ειναι τοσο χυμα τα πραγματα....

μια φορα το μηνα παιρνω το αεροπλανακι κ κατεβαινω πατριδα για να συναντησω το στανταρ μου την Εφη κ ακομα ενα αουτσαιντερ διαφορετικα αναλογως με αυτα που γραφετε εσεις εδω μεσα..

συνεχιστε την ενημερωση..καλο κανετε...
θα πεταχτω κ μια βολτιτσα στο Φεβερ..παντως...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
φιλε εδω που ειμαι εχει πουτανες...αλλα ειναι πανακριβες και βρωμικες...κ εφοσον ειναι εκτος νομου το επαγγελμα..δεν ελεγχονται ιατρικα απο κανεναν οποτε δε θελω να ρισκαρω....θα μου πεις Ελλαδα δε ρισκαρεις? ...απλα στα σπιτακια τα δικα μας οσο κ να τα κακολογουν καποιοι δεν ειναι τοσο χυμα τα πραγματα....

μια φορα το μηνα παιρνω το αεροπλανακι κ κατεβαινω πατριδα για να συναντησω το στανταρ μου την Εφη κ ακομα ενα αουτσαιντερ διαφορετικα αναλογως με αυτα που γραφετε εσεις εδω μεσα..

συνεχιστε την ενημερωση..καλο κανετε...
θα πεταχτω κ μια βολτιτσα στο Φεβερ..παντως...


καλα θα κανεις Φιβερ ειναι καλο μαγαζι μαν..Παντως αυτη την Εφη π λες δν την εχω παει δν ξερω τι ωρες δουλευει...
αλλα δν μας απαντησες...που εισαι?καμια Νιγηρια? :grin: :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.481
Κριτικές
165
Like
25.318
Πόντοι
34.168

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom