Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μαυρο και απο εμενα στο διδυμο απο το λαφαμ γιατι τετοιεσ συμπεριφορεσ θεωρουνται  αντιεπαγγελματικεσ και πρεπει να τιμωρουνται :s&m_1: απο εμασ, δεν ξερω αν γνωριζει καποιοσ απο εσασ οτι η χριστινα παλιοτερα δουλευε στην κατερινη στο avec plaisirμε το ονομα ντονα,  την:fuck2: πριν κανα 2 χρονια εκει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μαυρο και απο εμενα στο διδυμο απο το λαφαμ γιατι τετοιεσ συμπεριφορεσ θεωρουνται  αντιεπαγγελματικεσ και πρεπει να τιμωρουνται :s&m_1: απο εμασ, δεν ξερω αν γνωριζει καποιοσ απο εσασ οτι η χριστινα παλιοτερα δουλευε στην κατερινη στο avec plaisirμε το ονομα ντονα,  την:fuck2: πριν κανα 2 χρονια εκει.
αποκλειεται φιλε....μπερδευεσαι....το θρεντ για το αβεκ πλεζιρ το ανοιξα εγω και την ντονα την πηρα πρωτη φορα εκει αφου την ειχα παρει φυσικα και λαφαμ και ρουλια.κωττα στην προ σαιτ καριερα μου το 2007-2008.....η ντονα ειναι ενα μαυρομαλλικο κοριτσακι πιο αδυνατο κλπ......


εκτος αν επροκειτο για χρηση του ονοματος....δεν ξερω αν δουλεψε η χριστινα ποτε εκει....σιγουρα εγω την θυμαμαι στην κατεχακη δυο χρονια πριν.....
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
Μάγκες η Λάουρα η καλή που δουλεύει αυτές τις μέρες? την ψάχνω και δεν μπορώ να την πετύχω πουθενά. ακόμη δεν έχω καταφέρει να την δοκιμάσω...
 

Επισκέπτης
αποκλειεται φιλε....μπερδευεσαι....το θρεντ για το αβεκ πλεζιρ το ανοιξα εγω και την ντονα την πηρα πρωτη φορα εκει αφου την ειχα παρει φυσικα και λαφαμ και ρουλια.κωττα στην προ σαιτ καριερα μου το 2007-2008.....η ντονα ειναι ενα μαυρομαλλικο κοριτσακι πιο αδυνατο κλπ......


εκτος αν επροκειτο για χρηση του ονοματος....δεν ξερω αν δουλεψε η χριστινα ποτε εκει....σιγουρα εγω την θυμαμαι στην κατεχακη δυο χρονια πριν.....
 

ειμαι σιγουροσ οτι αυτη ειταν στην κατερινη μπορει να εκανε καποιεσ εξτρα εμφανισεισ  τοτε εκει, εκτοσ και αν μιλαμε για αλλη κοπελα :headbang:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Σας ευχαριστώ όλους για την γνώμη σας.
Ως νέος στο site ήθελα να επιβεβαιώσω ότι στραβός ήταν ο γιαλός :grin:

Γειά στο στόμα σου (στα πλήκτρα σου)  :grin: :grin: :grin: κι εσένα gl.
Ας κάνουμε όλοι μία προσπάθεια να το επιβάλουμε, απλά φεύγοντας από τα μαγαζιά που ζητούν περισσότερα.
30/50 και εγώ θεωρώ σωστό και δίκαιο.
Προτείνω να αναφέρουμε στο forum τέτοιες τιμές όπου τις βρίσκουμε και να κάνουμε όλοι μια προσπάθεια να υποστηρίξουμε τα μαγαζιά που το καθιερώνουν...
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, μεταξύ όλων αυτών που αναφέρθηκαν, για σήμερα το βράδυ τι προτείνετε?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
παιδιά, μεταξύ όλων αυτών που αναφέρθηκαν, για σήμερα το βράδυ τι προτείνετε?
Επιτελους μια φοβερη ενημερωση που συνοδευτηκε απο μετρια καταθεση...

-Νικ.Ουρανου 26.Η γλυκεια Μαρα με την πολυ καλη αποδοση στο δωματιο.Πρωινη εδω συνεχιζει η Ειρηνη η σουπερ ξεκωλιαρα
-Φριξου 15.Η Εμμα η γλυφοκωλιαρα η δεκτικη σε ολα.Την ψιλοειχα στα υποψιν αλλα την ειδα παλι που βαραμενη στο σαλονι και την εκανα...

-Φριξου 14.Η Βικτωρια-Βικυ Ρωσσιδα μιλφ,ξανθια παρα πολυ αδυνατη με ασπρες μποτες.Την πρωτη φορα που περασα η τσατσα αγανακτησε γιατι ειχε περασει μιση ωρα με απλο προγραμμα και ακομα δεν εβγαινε.Οταν βγηκε ειπε οτι καψουρευτηκε :2funny:Μ'αρεσε αυτη η ανεση της και η διαθεση της και λιγο αργοτερα επεστρεψα οπου και κατεθεσα για 30ε αλλα με μετριες μαλλον εντυπωσεις.Ναι μεν χαλαρη και δεκτικη αλλα ντεκαυλε η ολη φαση.Λεπτομερειες στην κριτικη...Πρωινα εδω μια Βουλγαρα Ελλη
-Φριξου 9.Τζιπακι Αντριανας Ισπανιδας απ'εξω,το λεγε και το προγραμμα οποτε αυτη ηταν

-Κεφαλληνιας.Η Λαουρα η οριτζιναλ
Αν.Γεωργιου 34(λαφαμ).Ω ρε μανα μου  Η Χριστινα η Ρουμανα με τις βυζαρες.Ξανθια πλεον,αδυνατισμενη και με τα τουρμπο φορα παρτιδα πεταμενα.Τσοντα σκετη
εγω μεταξυ αυτων θα κινουμουν για σιγουρακι και βασει και οσων γνωριζω προσωπικα....την βικυ δε την εχω παρει πολυ παλιοτερα με καλες γενικα εντυπωσεις,σιγουρα μιλφιζει πια,δεν ξερω αν και σε συμπεριφορα εγινε πιο σπαστικια οπως εγω καταλαβα απο την κριτικη του αλ.....

την αλεξια την θεωρω ωραιο καυλακι επισης αλλα δεν την ξερω μεσα

η μερσυ προσωπικα με καλογαμησε αλλα δεν τολμω να την προτεινω σιγουρα,ειναι ασταθης κι αυτη :grin:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
22
Πόντοι
1
:uglystupid: :uglystupid: Φιλαράκι, έχεις χρονοκαθυστέρηση? Ή στραβισμό?? Δες το κύριο θέμα με το που μπαίνεις στο site

  και εσυ εισαι ο ξυπνιος της παρεας και μιλας με αυτον τον τροπο ?????Αν το ηξερες μπορουσες να το αγνοησεις και δεν ειμαι υποχρεωμενος να διαβασω ενα ενα ΟΛΑ τα ποστ!!!Τωρα το ειδα στο facebook και θεωρησα καλο να το βαλω εδω!Αν σου ξοδεψα το χρονο σου συγγνωμη!Αν οχι μπορεις να χρησιμοποιησεις λιγο απο το χρονο σου για να μαθεις κανονες συμπεριφορας!! Ευχαριστω!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
εγω μεταξυ αυτων θα κινουμουν για σιγουρακι και βασει και οσων γνωριζω προσωπικα....την βικυ δε την εχω παρει πολυ παλιοτερα με καλες γενικα εντυπωσεις,σιγουρα μιλφιζει πια,δεν ξερω αν και σε συμπεριφορα εγινε πιο σπαστικια οπως εγω καταλαβα απο την κριτικη του αλ.....

την αλεξια την θεωρω ωραιο καυλακι επισης αλλα δεν την ξερω μεσα

η μερσυ προσωπικα με καλογαμησε αλλα δεν τολμω να την προτεινω σιγουρα,ειναι ασταθης κι αυτη :grin:

Tην Βικυ την είχε πάρει πολλές φορές φίλος μου όταν ακόμα δουλευε στον Βαρδάρη σε ενα μαγαζί λιγο πιο διπλα απο το ανορθόγραφο και τώρα εγινε κινέζικο....μου έλεγε καλα λόγια αλλα εγω δεν ψίνομαι....πιο πολυ για μερσυ ψηνομουν αλλα δεν ξερώ...σημερα επιτελους ισως κανω μια βολτα απο εκει και απο κατι αλλα μαγαζια που εχω στο μυαλο μου
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ραμαλια τι κανεετε ?  :zfuck:

Εχω απεχω και τρεχω ( με αλλα ) ηθελα ενα διαλειματακι ειναι η αληθεια αλλα  αλλιως το φανταζομουν
τεςπα θα επανελθω.. εχασα πολλα πολλα επεισοδια κι εχω καποιες ερωτησεις

Ειδα Καινουριο τεχαχιο Μαντζαρου 1 ... Ζει αυτη ? ακομη εκει ειναι ?
η Ερρικα Κατεχακη , το αβυζο λεπτο μοντελοπιπινο ειναι ?
αλλες αφηξεις εκτος τσιρκου ( που τις ειδα ) εχουμε ?  :think:

καλα γαμισια  :zfuck: :zfuck: :zfuck:



  και εσυ εισαι ο ξυπνιος της παρεας και μιλας με αυτον τον τροπο ?????Αν το ηξερες μπορουσες να το αγνοησεις και δεν ειμαι υποχρεωμενος να διαβασω ενα ενα ΟΛΑ τα ποστ!!!Τωρα το ειδα στο facebook και θεωρησα καλο να το βαλω εδω!Αν σου ξοδεψα το χρονο σου συγγνωμη!Αν οχι μπορεις να χρησιμοποιησεις λιγο απο το χρονο σου για να μαθεις κανονες συμπεριφορας!! Ευχαριστω!

Χαχα ,αδερφε ετοιμασου να ακουσεις πολλα , Οτι δεν ενδιαφερει καποιον το θεωρει ενοχλητικο





 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
445
Κριτικές
9
Like
397
Πόντοι
21
πρωινη γρηγορη τσαρκα σε καποια σπιτια

στο τσιρκο νεα αφιξη Κίρα....βυζαρες ατελειωτες επαθα πλακα....ηθελα να περασω αλλα δεν εβγαλα ακρη με την  τσατσα στα προγραμματα, την ελεγα για γλειφομουνι ποσο εχει και μου ελεγε 60ε 69 :think:...3 φορες την ρωτησα κ μετα εφυγα

κεφαλληνιας ηταν μια ξανθια ελληνιδα με πολυ μεγαλο κωλο...πρωτη φορα την εβλεπα,τπτ το ιδιαιτερο...

Αν.Γεωργιου 30 η ναντια οπου εγινε και καταθεση

-Αν.Γεωργιου 24 μια λεπτη αδιαφορη με μποτες

Αν.Γεωργιου 16.(Ερως) κλειστο




 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Κουιζ για πολυ δυνατους λυτες...

Ποια διασημη πορνοσταρ που τωρα τελευταια κανει καριερα στο Βαρδαρη εθεαθη πριν 10 λεπτα στο seven Πολιχνης να ψαχνει ταινιουλες??

Παντως απο κοντα και χωρις την επαγγελματικη αμφιεση ειναι πολυ κοντη αλλα πολυ πιο ομορφη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Κουιζ για πολυ δυνατους λυτες...

Ποια διασημη πορνοσταρ που τωρα τελευταια κανει καριερα στο Βαρδαρη εθεαθη πριν 10 λεπτα στο seven Πολιχνης να ψαχνει ταινιουλες??

Παντως απο κοντα και χωρις την επαγγελματικη αμφιεση ειναι πολυ κοντη αλλα πολυ πιο ομορφη
μιχο;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
:headbang: :headbang:
Διασημη ειπαμε....Καλα ειπα οτι ειναι για δυνατους λυτες το κουιζ :2funny:

Η Μαρτινα ρε....Κουκλακι κανονικο.Και ηταν με τον τυπο που αρκετες φορες βλεπω να καθεται μεσα στο Τανταλου 9.Ιδιοκτητης ισως...

Γειτονισσα κι αυτη?? :kissass: :kissass: :kissass:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
:headbang: :headbang:
Διασημη ειπαμε....Καλα ειπα οτι ειναι για δυνατους λυτες το κουιζ :2funny:

Η Μαρτινα ρε....Κουκλακι κανονικο.Και ηταν με τον τυπο που αρκετες φορες βλεπω να καθεται μεσα στο Τανταλου 9.Ιδιοκτητης ισως...

Γειτονισσα κι αυτη?? :kissass: :kissass: :kissass:
ε και απο κοντα ομορφουλά ειναι.....
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
445
Κριτικές
9
Like
397
Πόντοι
21
:headbang: :headbang:
Διασημη ειπαμε....Καλα ειπα οτι ειναι για δυνατους λυτες το κουιζ :2funny:

Η Μαρτινα ρε....Κουκλακι κανονικο.Και ηταν με τον τυπο που αρκετες φορες βλεπω να καθεται μεσα στο Τανταλου 9.Ιδιοκτητης ισως...

Γειτονισσα κι αυτη?? :kissass: :kissass: :kissass:
και γω πετυχα την τζεσυ στον βασιλοπουλο καλαμαρια....νοικοκυρα το κοριτσι!!!!!μουναραα και απο κοντα
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Έχω δει πολλές κοπέλες της δουλειάς ντυμένες και κάποιες από αυτές ήταν πολύ εντυπωσιακές, ίσως περισσότερο και από χωρίς ρούχα =). Έχω δει Ίρα (θεά, δεν πίστευα ότι έκανα σεξ τόσες φορές με μια τέτοια γυναίκα), Μαρία Σλοβάκα (κουκλίτσα και απλή, μ΄ αναγνώρισε και με χαιρέτησε, ευγενέστατη), Βίκυ Ουκρανή (πολύ κλασάτη στο ντύσιμό της, σαν στέλεχος εταιρείας, καμία σχέση με τον χαρακτήρα της), Γιάννα Πολωνέζα (απλά ντυμένη, σέξυ κοριτσάκι διπλανής πόρτας), Εμμανουέλα ρουμάνα ξανθιά που δουλεύει στον Βαρδάρη τώρα (απλό μαύρο ντύσιμο) και πολλές άλλες που δούλευαν παλιότερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom