Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (5 μέλη και 40 επισκέπτες)

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
αναφερομαι στην παλια κριτικη του patsino για την Μαρια. ο Πατσινο λεει οτι ειναι Ρουμανα, ο halford λεει ισπανιδα

Αν και δεν είδα την καινούργια, δεν πρέπει να είναι η Μαρία που είχε δουλέψει ένα φεγγάρι παλιότερα εκεί. Εκείνη μιλούσε καλά ελληνικά. Και όλες τους ρουμάνες είναι, μην κολλάς στο ισπανίδα.
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Γεια σας καυλιαρηδες βλεπω αρκετη κινησης( γαμησια)
στα στενα της αμαρτιας
Χθες το βραδυ αρη περιοχη που περασα ειχε πολυ μπατσαρια

Jo μας την εκανα η Τουμπανιεθ και μας ταξαν και Καντυ
0-2
 

Επισκέπτης
Μπήκα κανονικά Τζο. Λες να έβλεπα φρέσκο πιπίνι κ να μην γευόμουν τον απαγορευμένο καρπό?

Εγώ παιδιά μια χαρά πέρασα. Μάλλον είναι ρουμάνα που έκανε ταυρομαχίες πάντως. Είχε βάλει τοοοοοση κρέμα στο μουνί όμως έκανε πλατς πλατς όχι από τα κρέατα, από την κρέμα!  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μπήκα κανονικά Τζο. Λες να έβλεπα φρέσκο πιπίνι κ να μην γευόμουν τον απαγορευμένο καρπό?

Εγώ παιδιά μια χαρά πέρασα. Μάλλον είναι ρουμάνα που έκανε ταυρομαχίες πάντως. Είχε βάλει τοοοοοση κρέμα στο μουνί όμως έκανε πλατς πλατς όχι από τα κρέατα, από την κρέμα!  :2funny:

Ναιε ?  :think:
Ειναι η ιδια Μαρια αραγε ,
παραξενο που δεν εβαλε κρεμα στον gl που ως γνωστων ειναι τερατογεννεση και εχει πουτσα γαιδαρου

καλα το οτι δε του κατσε το gl δε μου κανει εντυπωση , αφου δε το εχει με τα πιπινια ...
( ουτε με τις ομορφες  :birdman: :birdman: :birdman:  :2funny: :2funny: :2funny: )
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
τελικα αλλες εχουν το ονομα και αλλες την χαρη....πχ η καμελια μου ρθε το πρωι με ενα κουτι ΚΥ στο χερι αλλα τελικα δεν εβαλε ουτε σταλα κρεμα....
η μαρια φαινεται την βαζει απο πριν.... :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γεια σας καυλιαρηδες βλεπω αρκετη κινησης( γαμησια)
στα στενα της αμαρτιας
Χθες το βραδυ αρη περιοχη που περασα ειχε πολυ μπατσαρια

Jo μας την εκανα η Τουμπανιεθ και μας ταξαν και Καντυ
0-2

:think: δε σε πιασα
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
τελικα αλλες εχουν το ονομα και αλλες την χαρη....πχ η καμελια μου ρθε το πρωι με ενα κουτι ΚΥ στο χερι αλλα τελικα δεν εβαλε ουτε σταλα κρεμα....
η μαρια φαινεται την βαζει απο πριν.... :2funny:
απο γυναικες που να βγαλεις ακρη  gl. ! τι μια ειναι ετσι την αλλην αλλαζουν . {γενικα μιλαω} ...οπως τις ερθει εκεινη την στιγμη αναλογως  τα κεφια και τα ντεφια τι να πω  :dunno:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.616
Πόντοι
12.525
αναφερομαι στην παλια κριτικη του patsino για την Μαρια. ο Πατσινο λεει οτι ειναι Ρουμανα, ο halford λεει ισπανιδα
ειχα κι εγω την απορια...Μαρια αδυνατη στο Φριξου 14 και Μαρια αδυνατη στην Κωλεττη ακουω.
Ειναι τελικα καμια απ'αυτες η παλια μικροσκοπικη Ρουμανα Μαρια με το ξεσκισμενο κωλαρακι που δουλευε περυσι το χειμωνα Φριξου 14 και λιγο παλιοτερα στο Τανταλου 9??

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ειχα κι εγω την απορια...Μαρια αδυνατη στο Φριξου 14 και Μαρια αδυνατη στην Κωλεττη ακουω.
Ειναι τελικα καμια απ'αυτες η παλια μικροσκοπικη Ρουμανα Μαρια με το ξεσκισμενο κωλαρακι που δουλευε περυσι το χειμωνα Φριξου 14 και λιγο παλιοτερα στο Τανταλου 9??
της κωλετη δεν την λες μικροσκοπικη....ειναι ψηλη κοπελα απλα αδυνατη....εχει δουλεψει πυργο ηλειας μου ειπε και αλλου επαρχια πιθανως....οχι σαλονικη....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Καμαραν ο εξορκισμος δε επιασε μου φαινετεε ?  :think:
Μηπως να πας σε καμια Μαυρη Μαγισσα (των Γιανιτσων ) να σε κανει καλα ?  ;)

Δεν γινετε τιποτα...η επιστημη (οχι αυτη που ψαχνουνε στην Αθηνα.. :2funny:) σηκωνει τα χερια ψιλα... :S

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μετά από ένα σύντομο πέρασμα από Φρίξου 14 όπου υπηρεσία ήταν η πληθωρική Λάουρα, προχώρησα παρακάτω, όπου όπως φαίνεται ήταν η σειρά μου να φάω πατάτα βάζοντας ένα τέλος σε ένα αρκετά καλό σερί επιτυχημένων καταθέσεων, πέφτοντας θύμα της Κάρλας στην Εκκλησία.

Λίγο το γεγονός του ότι η τσατσά μετά από παζάρι κατέβασε το απλό στα 30, λίγο που το γκομενάκι με έκανε στα κλεφτά νόημα να περάσω και μάσησα,λίγο του ότι δεν είχα διαβεί ουδέποτε τα σκαλιά του συγκεκριμένου ιδρύματος,  πέρασα μέσα χωρίς πολύ σκέψη. :uglystupid:

Λεπτομέρειες στην αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει. :S
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Η Καντυ που μας εταξαν- εταξες κυριε αντιπροεδρε που ειναι.

Δινω μαχη ..
ο gl και η συμορια του ετοιμαζονται ν ανοιξουν 
" Εκκλησια των μαρτυρων του Οσιου μπαζολοβερ "επι της οδου φριξου
πραγμα που δυσχεραινει την ελευση καλιγραμων κορασιδων :dunno:

Και μιας που μιλαμε για καλυγραμες (και για πατατες ) η Τζεσυ  στη Βιλλα 
περιμενει καποιον Στελιο ..αντε ρε .. σε περιμενει το κοριτσι  :rolleyes:


 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Μετά από ένα σύντομο πέρασμα από Φρίξου 14 όπου υπηρεσία ήταν η πληθωρική Λάουρα, προχώρησα παρακάτω, όπου όπως φαίνεται ήταν η σειρά μου να φάω πατάτα βάζοντας ένα τέλος σε ένα αρκετά καλό σερί επιτυχημένων καταθέσεων, πέφτοντας θύμα της Κάρλας στην Εκκλησία.

Λίγο το γεγονός του ότι η τσατσά μετά από παζάρι κατέβασε το απλό στα 30, λίγο που το γκομενάκι με έκανε στα κλεφτά νόημα να περάσω και μάσησα,λίγο του ότι δεν είχα διαβεί ουδέποτε τα σκαλιά του συγκεκριμένου ιδρύματος,  πέρασα μέσα χωρίς πολύ σκέψη. :uglystupid:

Λεπτομέρειες στην αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει. :S
η καρλα της εκκλησιας και η καρλα του λαφαμ ειναι αλλη; :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και μιας που μιλαμε για καλυγραμες (και για πατατες ) η Τζεσυ  στη Βιλλα 
περιμενει καποιον Στελιο ..αντε ρε .. σε περιμενει το κοριτσι  :rolleyes:

Αφού ψηνόμουν να φάω πατάτα δεν την έτρωγα τουλάχιστον από την  Τζέσυ, που κοιτούσα και τις φώτο της σήμερα το απόγευμα. :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μετά από ένα σύντομο πέρασμα από Φρίξου 14 όπου υπηρεσία ήταν η πληθωρική Λάουρα, προχώρησα παρακάτω, όπου όπως φαίνεται ήταν η σειρά μου να φάω πατάτα βάζοντας ένα τέλος σε ένα αρκετά καλό σερί επιτυχημένων καταθέσεων, πέφτοντας θύμα της Κάρλας στην Εκκλησία.

Λίγο το γεγονός του ότι η τσατσά μετά από παζάρι κατέβασε το απλό στα 30, λίγο που το γκομενάκι με έκανε στα κλεφτά νόημα να περάσω και μάσησα,λίγο του ότι δεν είχα διαβεί ουδέποτε τα σκαλιά του συγκεκριμένου ιδρύματος,  πέρασα μέσα χωρίς πολύ σκέψη. :uglystupid:

Λεπτομέρειες στην αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει. :S

:idiot: ουτε να το πω δε προλαβα .. καλα τι γινετε ?

[size=40pt]It's Raining Potatoes ! Hallelujah![/size]
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αφού ψηνόμουν να φάω πατάτα δεν την έτρωγα τουλάχιστον από την  Τζέσυ, που κοιτούσα και τις φώτο της σήμερα το απόγευμα. :grin:

Εεεμ τα εχουμε πει αδερφε , το κοριτσι εχει εγκυημενο αμυλο
πατα και τρωτε καμενες πατατες εδω κι εχει ..
Για πατατες ή Τζεσυ πας ή Γκουντις  :grin:
εχεις φαει Τζεσυ αληθεια γαμεοβερ ? .. αλαλ τι ρωταω αφου και συ στη  αιρεση εισαι ..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
κοιταζω το αλλο σαιτ και γελαω.....η καμελια ειναι λεει 20 ετων........ελεος..... :priest: :priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom