Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
749
Κριτικές
14
Like
1.473
Πόντοι
496
Τελικά η καρίνα είναι πρωινή; Παίζει τίποτα καλό για σήμερα βράδυ;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.832
Κριτικές
379
Like
5.220
Πόντοι
10.647
Λιλιανας light on....:rockon: αλλα δεν γαμας ουτε με βυσμα :confused: και τις 2 φορες που περασα μεσα σε προγραμμα, εφυγα, μπηκα Ν.ουρανου 6 κατω, ειδα την Αμαρυλις, ξανθο καρε μαλι, αδυνατο σωματακι, προσωπο καλουτσικο, πισωκουνα οταν εφυγε την εκοψα, πολυ ωραιος ασπρος κωλος, πρεπει να την εχω πληρωσει ενα βραδυ του 2021 στο κοροβαγκου, μου φενεται γνωστη φατσα, αλλα και αγνωστη μιας και δεν την θυμαμαι καθολου εκεινη την συνευρεση, οποτε δυσκολα να δοκιμασω. Διπλα στο golden lips, η Μπαρμπαρα και αυτη σε ωριαιο προγραμμα. Μπηκα Ν.Ουρανου 13, το πισω, μεσα η Αντζελα, την ειδα μου αρεσε, κυριως η φαρδοκωλαρα της, μαυρομαλα, με ψιλοαγριο προσωπο, γκριζες ματαρες.!!! προμιλφακι, με μικρο βυζακι αλλα ρωγα κιμωλια.!!! Περασα δωματιο, το στουντιο ειναι το καθαροτερο αυτη την στιγμη απο ολα τα στουντιο, ευχαριστες μυρωδιες, πεντακαθαρα πατωματα. Η Αντζελα.??? Επιτελους μια ανθρωπινη συνευρεση, απο αποδοση δεν εποιασε ταβανι, αλλα η συμπεριφορα της το αγγιξε.... Δεν ξερω αν την ξαναπρωτιμισω, αλλα θα την εχω στο πισω μερος του μυαλου μου.
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
275
Πόντοι
1
Τα προγράμματα που λέει το σάιτ ****girls πόσο αξιόπιστα είναι;
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
275
Πόντοι
1
Λιλιανας light on....:rockon: αλλα δεν γαμας ουτε με βυσμα :confused: και τις 2 φορες που περασα μεσα σε προγραμμα, εφυγα, μπηκα Ν.ουρανου 6 κατω, ειδα την Αμαρυλις, ξανθο καρε μαλι, αδυνατο σωματακι, προσωπο καλουτσικο, πισωκουνα οταν εφυγε την εκοψα, πολυ ωραιος ασπρος κωλος, πρεπει να την εχω πληρωσει ενα βραδυ του 2021 στο κοροβαγκου, μου φενεται γνωστη φατσα, αλλα και αγνωστη μιας και δεν την θυμαμαι καθολου εκεινη την συνευρεση, οποτε δυσκολα να δοκιμασω. Διπλα στο golden lips, η Μπαρμπαρα και αυτη σε ωριαιο προγραμμα. Μπηκα Ν.Ουρανου 13, το πισω, μεσα η Αντζελα, την ειδα μου αρεσε, κυριως η φαρδοκωλαρα της, μαυρομαλα, με ψιλοαγριο προσωπο, γκριζες ματαρες.!!! προμιλφακι, με μικρο βυζακι αλλα ρωγα κιμωλια.!!! Περασα δωματιο, το στουντιο ειναι το καθαροτερο αυτη την στιγμη απο ολα τα στουντιο, ευχαριστες μυρωδιες, πεντακαθαρα πατωματα. Η Αντζελα.??? Επιτελους μια ανθρωπινη συνευρεση, απο αποδοση δεν εποιασε ταβανι, αλλα η συμπεριφορα της το αγγιξε.... Δεν ξερω αν την ξαναπρωτιμισω, αλλα θα την εχω στο πισω μερος του μυαλου μου.
Η Λιλιάνα που βρίσκεται; Μινωταύρου 10;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
Σιντυ Γερμανίδα,ξανθό μιλφακι μου άρεσε απόψε στο Νικ.Ουρανου 28 που πέρασα να δω... είναι αυτή που δούλευε πέρυσι το καλοκαίρι στην ερημίτη μήπως? κάτι τέτοιο θυμάμαι...
Και δεύτερη κοπέλα ένα μελαχρινό όμορφο skinny γκομενάκι που αν και 45 κιλά όλο όλο ήταν πολύ εντυπωσιακό στο σαλόνι.
Αλλά... προβληματική τσατσά που δυστυχώς όσο πάει χειροτερεύει αν και συμπαθούσα κάποτε και παρίστανε την ευγενική.Ειναι η τσατσά της Λάρας αν δεν κάνω τρομερό λάθος η ξανθιά με τα πρησμένα μάτια

Δίπλα Νικ.Ουρανου 26 Έλενα τατού.
Και στο καρινόσπιτο Μινώταυρου 3 μια όμορφη κοπέλα αν και της λείπουν κάτι δόντια,με ωραίες καμπύλες... πρέπει να δούλευε πάλι εκεί πριν κάνα χρόνο γιατί τη θυμόμουν

Τέλος πάντων είχα διάθεση για τσάρκα μετά από καιρό αλλά η σαρα και η Μάρα μαζεμένη έξω από τα μπουρδέλα και ειδικά στην αλάνα της Μινώταυρου... γύφτοι, κάτι σουρωμενοι ρωσσοποντιοι που φωνάζανε... κάτι μαστουρηδες που παραπατουσαν.
Περίεργο κλίμα οπότε μου την έδωσε κι έφυγα.
Αλλά η Σιντυ μου έκανε κλικ μπορώ να πω... αλλά μου τη δίνει αυτή η καριολα η τσατσά
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
409
Κριτικές
38
Like
2.398
Πόντοι
4.110
Και στο καρινόσπιτο Μινώταυρου 3 μια όμορφη κοπέλα αν και της λείπουν κάτι δόντια,με ωραίες καμπύλες... πρέπει να δούλευε πάλι εκεί πριν κάνα χρόνο γιατί τη θυμόμουν
Γλυκό προς πρόστυχο προσωπάκι, σωματότυπος κανονική με λίγα πιασιματάκια, ηλικιακά λίγο κάτω των 30, μικροδείχνει,..; Αυτή που λέω εγώ δούλευε Σαββάτο κατά τις 9 μ.μ. που πέρασα...
Αν μιλάμε για την ίδια πρέπει να ήταν πιατσόβια γύρω στο 21/22 εν ονόματι Μαρίνα....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.832
Κριτικές
379
Like
5.220
Πόντοι
10.647
Α ρε τρελοΤζενη στο Βαρδάρη που τους χρειάζεται
Τι τρελοτζενη.???? ...Ειρηνη η ξανθια Ελληνιδα μουναρα απο Σαμφως 7.????
Εβγενε εξω απο το μπουρδελο και φωναζε.....
Ελατε να με γαμισετε ρε μαλακες.....:2funny:
Σε φιλο ενω την γαμουσε, οταν πηρε μεταθεση στο Ν.Ουρανου 26, του πεταξε την ατακα....
....χυσε ρε μαλακα... μου το στεγνωστες το μουνι.... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom