Νέα

Μπουρδέλο για πίπα και κωλοδάχτυλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

digi01

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
Το Φυλής 200 εχει παραδοση στο "αυταρχικο"
 

godar23

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
45
Like
1
Πόντοι
0
Ειναι γνωστο οτι ο προστατης ειναι το σημειο G του αντρα.Δεν κρινω εξ ιδιων,και να σας ρωτησω δεν θα παρω τη πραγαμτικη απαντηση γιατι ειαμστε και κομπλεξικοι.Τα πραγματα ειναι απλα.Ολα τα παιχνιδια με γυναικες ειναι αποδεχτα.Τωρα οσοι αρεσκονται να πηγαινουν με τρανς ειτε ενεργητικοι ειτε οχι ειναι ομοφιλοφιλοι.Δεν τους κρινω αλλα αυτο ειναι.Ο ανθρωπος εκανε μια απλη ερωτηση κια τον τρελλανατε στην ειρωνια.
 
OP
OP
xlarg

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Like
429
Πόντοι
21
Ειναι γνωστο οτι ο προστατης ειναι το σημειο G του αντρα.Δεν κρινω εξ ιδιων,και να σας ρωτησω δεν θα παρω τη πραγαμτικη απαντηση γιατι ειαμστε και κομπλεξικοι.Τα πραγματα ειναι απλα.Ολα τα παιχνιδια με γυναικες ειναι αποδεχτα.Τωρα οσοι αρεσκονται να πηγαινουν με τρανς ειτε ενεργητικοι ειτε οχι ειναι ομοφιλοφιλοι.Δεν τους κρινω αλλα αυτο ειναι.Ο ανθρωπος εκανε μια απλη ερωτηση κια τον τρελλανατε στην ειρωνια.

πες τα ρε φιλε γιατι ολοι εδω μεσα ειναι ανδρες δυνατοι.οταν πηγαινουν με τρανσεξουαλλ η cd (καλα κανουν δεν με ενοχλει προσωπικα εμενα) ειναι φυσιολογικο ολα τα αλλα ειναι ανωμαλια.μαγκες ρωτησα αν υπαρχει κατι και κοντευεται να με βγαλετε λακη γαβαλα.ΗΜΑΡΤΟΝ.
ευχαριστω ολους οσους βοηθησαν και σε αυτους που μου εστειλαν προσωπικο μυνημα παιδες
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
πες τα ρε φιλε γιατι ολοι εδω μεσα ειναι ανδρες δυνατοι.οταν πηγαινουν με τρανσεξουαλλ η cd (καλα κανουν δεν με ενοχλει προσωπικα εμενα) ειναι φυσιολογικο ολα τα αλλα ειναι ανωμαλια.μαγκες ρωτησα αν υπαρχει κατι και κοντευεται να με βγαλετε λακη γαβαλα.ΗΜΑΡΤΟΝ.
ευχαριστω ολους οσους βοηθησαν και σε αυτους που μου εστειλαν προσωπικο μυνημα παιδες
Να προσέξουν οι άντρακλες,καθώς πολλοί εξ αυτών την τρίζουν την όπισθεν και μάλιστα όχι με δάκτυλο,αλλά με φαλλούς.Στενάζουν οι σομιέδες με τα αυταρχικά μάγκες μου και όσοι πάνε,βγαίνοντας διαφημίζουν ότι γαμάνε σαν τρελοί.Όπως σωστά προαναφέρθηκε δεν σε κάνει γκέη να γουσταρεις να σε δακτυλιάζουν.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.760
Πόντοι
736
ρε μαγκιτες πεσατε ολοι να βγαλετε τη χολη σας.ρωτησα κατι και μονο που δεν με γαμησατε.ημαρτον πια.επειδη μου αρεσει η συγκεκριμενη φαση ολοι οι αντρακλες εδω αμεσως να την πειτε.
Αλιόνα από Διδυμου 27    :dancing:
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Το να μην γουστάρει να δοκιμασεις τη φαση γιατί σε χαλάει στο μυαλό το καταλαβαίνω. Άλλωστε το σεξ είναι πρωτίστως εγκεφαλικό άθλημα. Πάντως δεν ξέρω κανέναν που να του έβαλε ΣΩΣΤΑ δάχτυλο η γκόμενα και να μην του άρεσε.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.419
Πόντοι
2.487
Τυπε να ακους τι λενε εδω μεσα οσοι κραζουν, γιατι κραζουν επειδη εφαγαν κωλοδαχτυλιασμα και δεν τους αρεσε.
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
572
Πόντοι
81
Το είπε κι ενας φιλος παραπάνω.Όπου βλέπεις περισσότερες καπότες από μία,πρόσφέρεται η υπηρεσία.:wink:
Ένας άλλος φίλος είπε πως τα κορίτσια συχνά παραπονιούνται πως είναι περισσότεροι αυτοί που το ζητάνε. Σωστό!!!
Τι λόγος μας (σας) πέφτει;;;:(
Ναι,πάω με τρανς,ναι το έχω δοκιμάσει!!!
Θα με νοιάξει αν με πει πούστη κάποιος ανώνυμος στο μπου;;; στ'αρχίδια μου!!!
Η Πωλίνα στο Καλύμνου 48 σίγουρα,έχει καπότες σε όλα τα συρτάρια και μου το έχει πει κιόλας.
Φίλε ,μη μασάς, αν εσένα σε εξιτάρει,προχώρα!!!
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.644
Κριτικές
29
Like
7.135
Πόντοι
3.886
Το θέμα είναι να το γουστάρει η άλλη για να το απολαύσει και ο πελάτης
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom