Νέα

Μπουρδελο-Ανασκόπηση Θεσσαλονίκης 2011

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karaman 7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
φετος θα προσπαθησω να μην τιμησω τις ιδιες κοπελες πολλες φορες αλλα να εχω μεγαλυτερη ποικιλια
Αν και οι επιλόγες μας εκ διαμέτρου αντίθετες dek, ο στόχος μας κοινός. Το 2012 για μένα θα είναι το έτος της ποικιλίας και της καινούργιας  κοπέλας (που δεν έχω επισκευθεί ακόμα).

Να δω που θα τις βρειτε  :cheesy:
Ειδικα εσυ ντεκερ , που εισαι και λιγο εκλεκτικος ...
σαν τα μουτρα μου  :rolleyes:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Τζο εχεις γενεθλια σημερα?  :think:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Να δω που θα τις βρειτε  :cheesy:
Ειδικα εσυ ντεκερ , που εισαι και λιγο εκλεκτικος ...
σαν τα μουτρα μου  :rolleyes:
γαμησε τα φιλε
εχεις οντως γενεθλια?
χρονια πολλα ρε
κ καλη χρονια
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
:huh: :huh: :huh: :huh:
αποφεύγεις κερασμα  βλεπω  :knuppel:

Για κερασματα στους αρμοδιους ...gl Ρυθμ , σιλβα , λουκ κτλ  :cheesy:


γαμησε τα φιλε
εχεις οντως γενεθλια?
χρονια πολλα ρε
κ καλη χρονια

Οχι δεν εχω ρε , ειχα βαλει στο φεις 1-1-1900 επισι επρεπει ακντι να βαλω
απλα ο Ταφτααρ γνωστος τζαμπατζης ψαχνει κερασματα  :birdman: :birdman:

Χρονια πολλα και σε σενα , Καλη Χρονια  και καλα μοντελακια στο πουτσο σου  :zfuck:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Και απο μενα...

-1740e

Σε περασα για 20 ευρω  :grin:
Αυτο με τις εθνικοτητες ολο θελω να το κανω κι ολο ξεχναω  :idiot:
Και μια προσωπικη διαπιστωση της τελευταιας στιγμης.Αν διαιρεσουμε 1740/30e μας κανει 58!!
Βρε μηπως πρεπει να αλλαξω συνηθειες? :think: :think:

παλι καλα εισαι .. εγω εχω με τα ιδια 27 καταθεσεις  :rolleyes:
πιστευω δεν ειναι θεμα αριθμου παντως , αλλος θα προτειμουσε να κανει 170 καταθεσεισς στο μεταξουργειο
αλλος να τα σκασει σε 4 σιτιτουρια ...
:dunno:

 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Για κερασματα στους αρμοδιους ...gl Ρυθμ , σιλβα , λουκ κτλ  :cheesy:


Οχι δεν εχω ρε , ειχα βαλει στο φεις 1-1-1900 επισι επρεπει ακντι να βαλω
απλα ο Ταφτααρ γνωστος τζαμπατζης ψαχνει κερασματα  :birdman: :birdman:

Χρονια πολλα και σε σενα , Καλη Χρονια  και καλα μοντελακια στο πουτσο σου  :zfuck:
κριμα,νομιζα οτι σημερα θα με κερνουσες
ειναι ανοιχτη η βιλλα σημερα?
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Φέρνοντας στο νου μου τις ερωτικές συνευρέσεις του 2011, σας παραθέτω τη δική μου λίστα με τα ακόλουθα κορίτσια :

20. Αφρούλα: άψογη επαγγελματίας και μου χάρισε έντονες πορνο-συγκινήσεις στη πολυθρόνα της ηδονής.
19. Έφη: εάν και τη γνωρίζω πάνω από 3 χρόνια, φέτος με οδήγησε σε μονοπάτια ηδονής απερίγραπτα και μου χάρισε όμορφες στιγμές.
18. Χριστίνα (La Femme): δεν την τίμησα ιδιαίτερα πέρυσι, αλλά τις φορές που βρεθήκαμε με έκανε τούμπανο και έβγαλα δυνατά γαμήσια μαζί  της.
17. Μισέλ (γαλλίδα) : ένα milfeto που βγάζει καλά γούστα, δίχως να τρώει κανένα κόλλημα και είναι παθιάρα γυναίκα. Τα δίνει όλα για όλα.
16. Βερόνικα : κάθε φορά που αντικρίζω την κωλάρα της, μαζί με την τσαχπινιά της μου φτάνει και μου περισσεύει για να με καυλώσει.
15. Μιραμπέλα : δυνατό Ρουμανάκι καλή πίπα και τίμιο γαμήσι.
16. Άννα η ρουμάνα : ακόμη ένα θεσπέσιο κωλί που ξέρει να χορεύει πολύ καλά στο κρεβάτι.
15. Κάντυ : πολύ καλή παρουσία και γενικά γούσταρα στη μία φορά που βρεθήκαμε.
14. Μάρα : την προτιμούσα με τα αρχικά κυβικά της, αλλά παραμένει καλή στις υπηρεσίες της.
13. Νταϊάνα : για μυοχαλαρωτικά πιπέτα (για όποιους γουστάρουν ενισχυμένα μωρά)
12. Αντριάννα (Villa Erotica) : απλά πορνοδιαστροφικό μωρό.
11. Mαρία (La Femme) : χρειάζομαι και άλλες δόσεις μαζί της.
10. Θεία Νάντια : έχει την τρόπο της να με καυλώνει. Το 2ο milfeto της λίστας. Από Ρωσία με αγάπη.
9.  Άντζελα (βουλγάρα) : λίγο κρύα αλλά μόλις πάρει μπρος βγάζει καλά γούστα
8.  Νατάσσα (η ενισχυμένη από Μαντζάρου 10) : καυλιάρικο μωρό
7.  Αντριάννα (ρουμάνα) : βυζάρες και κωλάρα, αλλά ως εκεί, γούστα δεν μου έβγαλε.
6.  Ειρήνη
5.  Τάνια
4.  Αγάπη
3.  Έμμα
2.  Τζέσικα
1.  Βιολέττα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
κριμα,νομιζα οτι σημερα θα με κερνουσες
ειναι ανοιχτη η βιλλα σημερα?

Να σε κερνουσα ενα κουραμπιεδακι αλλα ειναι κλειστα τα ζαχαροπλαστεια  :cheesy:

η Βιλλα δε ξερω αλλα δε νομιζω ολες λειπουν
 

lovercristal

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φέρνοντας στο νου μου τις ερωτικές συνευρέσεις του 2011, σας παραθέτω τη δική μου λίστα με τα ακόλουθα κορίτσια :

20. Αφρούλα: άψογη επαγγελματίας και μου χάρισε έντονες πορνο-συγκινήσεις στη πολυθρόνα της ηδονής.
19. Έφη: εάν και τη γνωρίζω πάνω από 3 χρόνια, φέτος με οδήγησε σε μονοπάτια ηδονής απερίγραπτα και μου χάρισε όμορφες στιγμές.
18. Χριστίνα (La Femme): δεν την τίμησα ιδιαίτερα πέρυσι, αλλά τις φορές που βρεθήκαμε με έκανε τούμπανο και έβγαλα δυνατά γαμήσια μαζί  της.
17. Μισέλ (γαλλίδα) : ένα milfeto που βγάζει καλά γούστα, δίχως να τρώει κανένα κόλλημα και είναι παθιάρα γυναίκα. Τα δίνει όλα για όλα.
16. Βερόνικα : κάθε φορά που αντικρίζω την κωλάρα της, μαζί με την τσαχπινιά της μου φτάνει και μου περισσεύει για να με καυλώσει.
15. Μιραμπέλα : δυνατό Ρουμανάκι καλή πίπα και τίμιο γαμήσι.
16. Άννα η ρουμάνα : ακόμη ένα θεσπέσιο κωλί που ξέρει να χορεύει πολύ καλά στο κρεβάτι.
15. Κάντυ : πολύ καλή παρουσία και γενικά γούσταρα στη μία φορά που βρεθήκαμε.
14. Μάρα : την προτιμούσα με τα αρχικά κυβικά της, αλλά παραμένει καλή στις υπηρεσίες της.
13. Νταϊάνα : για μυοχαλαρωτικά πιπέτα (για όποιους γουστάρουν ενισχυμένα μωρά)
12. Αντριάννα (Villa Erotica) : απλά πορνοδιαστροφικό μωρό.
11. Mαρία (La Femme) : χρειάζομαι και άλλες δόσεις μαζί της.
10. Θεία Νάντια : έχει την τρόπο της να με καυλώνει. Το 2ο milfeto της λίστας. Από Ρωσία με αγάπη.
9.  Άντζελα (βουλγάρα) : λίγο κρύα αλλά μόλις πάρει μπρος βγάζει καλά γούστα
8.  Νατάσσα (η ενισχυμένη από Μαντζάρου 10) : καυλιάρικο μωρό
7.  Αντριάννα (ρουμάνα) : βυζάρες και κωλάρα, αλλά ως εκεί, γούστα δεν μου έβγαλε.
6.  Ειρήνη
5.  Τάνια
4.  Αγάπη
3.  Έμμα
2.  Τζέσικα
1.  Βιολέττα
τους χαιρετισμούς μου από έναν νταλικέρη!από όλα τα κορίτσια θα ήθελα να σταθώ στην γαλλίδα Μισέλ που σπάνια συναντάς επειδή ρουμάνες και βουλγάρες έχουμε δει πολλές.θα ήθελα να μάθω που μπορώ να την βρω και τι υπηρεσίες προσφέρει?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τους χαιρετισμούς μου από έναν νταλικέρη!από όλα τα κορίτσια θα ήθελα να σταθώ στην γαλλίδα Μισέλ που σπάνια συναντάς επειδή ρουμάνες και βουλγάρες έχουμε δει πολλές.θα ήθελα να μάθω που μπορώ να την βρω και τι υπηρεσίες προσφέρει?
δουλευε στο 26ης οκτ 35 που ειναι και αφεντικινα με φουλ προγραμμα νομιζω ακομα και πρωκτικο αλλα εχει καιρο να δουλεψει η ιδια

αν περασεις απο το μαγαζι ή παρεις τηλεφωνο ρωτα μηπως κανει καμια γκεστ εμφανιση

εχει και ομωνυμο θρεντακι το μαγαζι εδω και μπαινει και η ιδια με νικνειμ το ονομα της, μπορεις να της γραψεις μηνυμα προσωπικο ή στο φορουμ


 

lovercristal

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δουλευε στο 26ης οκτ 35 που ειναι και αφεντικινα με φουλ προγραμμα νομιζω ακομα και πρωκτικο αλλα εχει καιρο να δουλεψει η ιδια

αν περασεις απο το μαγαζι ή παρεις τηλεφωνο ρωτα μηπως κανει καμια γκεστ εμφανιση

εχει και ομωνυμο θρεντακι το μαγαζι εδω και μπαινει και η ιδια με νικνειμ το ονομα της, μπορεις να της γραψεις μηνυμα προσωπικο ή στο φορουμ
σε ευχαριστώ θερμά για την άμεση και πλήρη ενημέρωση!για να δώ μήπως την βρω για σήμερα  :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom