Νέα

Μπουρδέλα-τσατσάδες με χρονόμετρο:Άρξατε Πυυυρ...!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 228
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

Προτείνω να τυπώσουμε τα καλλίτερα που γράφονται εδώ και να πάμε να τους τα μοιράσουμε, χωρίς φυσικά να μπούμε σε δωμάτιο!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ο μαλακισμενος τσατσος του φυλης66-φυλης92 ο πολυλογας. Ένας νεαρος σχετικα ειναι. Όχι ο γερόπουστρας του 66, αυτος ειναι τιμιος.

Και στα 2 ρδελα πηρα κοπελες με αυτον τσατσο και απο το 5αλεπτο αρχισε να φωναζει την κοπελα να βγει...
Την μια φορα χτυπησε προτού αρχισει η διεισδυση με την κοπελα, οποτε αυτη δεν χαμπαριασε απο τις μαλακιες του. Μεχρι να βγω στο 10αλεπτο-14αλεπτο, ειχε χτυπησει 4-5 φορες.
 

Επισκέπτης
Ο μαλακισμενος τσατσος του φυλης66-φυλης92 ο πολυλογας. Ένας νεαρος σχετικα ειναι. Όχι ο γερόπουστρας του 66, αυτος ειναι τιμιος.
Και στα 2 ρδελα πηρα κοπελες με αυτον τσατσο και απο το 5αλεπτο αρχισε να φωναζει την κοπελα να βγει...
Την μια φορα χτυπησε προτού αρχισει η διεισδυση με την κοπελα, οποτε αυτη δεν χαμπαριασε απο τις μαλακιες του. Μεχρι να βγω στο 10αλεπτο-14αλεπτο, ειχε χτυπησει 4-5 φορες.
Γαμήσι εφιάλτης!
Να το ξέρουμε για να βρίσκουμε τις κοπέλες όταν δουλεύουν με άλλους υπηρέτες.

Προτείνω να τυπώσουμε τα καλλίτερα που γράφονται εδώ και να πάμε να τους τα μοιράσουμε, χωρίς φυσικά να μπούμε σε δωμάτιο!!!
Θα καταλάβουν ούτως η άλλως τώρα...όσοι δεν έχουν καταλάβει.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
τα παλιά τα χρόνια (δεκαετία 80) μετά από 5 λεπτά χτυπάγανε τη πόρτα οι κάριες
μετά από 10 σου έσπαγαν τα @@
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
η αλινα απο  φυλλης 84 δεν εκατσε 5 λεπτα στο δοματιο  στην αλλαγη 2 στασης αφου εκατσε 10 δευτεροπτα στην προτη στην δευτερη στο πισοκολλητο μετα απο 3 εισχορες  zfuckτον πεταει εξω και λεει να στον πεκσο?
της λεο οχι αμα ιταν να στον πεκσο καθομουνα και σπιτι μου που ειναι δωρεαν οχι να δοσο 20 ευρο Jerking Off
 

Επισκέπτης
Δυστηχως 4-5 Κασσανδροκοπελες που εχω παρει ηταν ξεπετες, οποτε ειχα ριξει ακυρο και πηγα μονο για βολτα. Για αυτο ακριβως δεν διαβασα και καθολου κριτικες οπότε...την επομενη φορα διαβασμενος!

Ειδα και την τσατσα με τα ματομπουκαλα στο διπλα στουντιο, την χειροτερη τσατσα που εχει περασει απο στεκι αγοραιου ερωτα, οπότε μου ειχανε γυρισει τα αντερα απο απεχθεια και εφυγε καθε διαθεση...
Για την ιστορια την μαλάκω την εχω πετυχει φυλης όπου στα 5 λεπτα ΤΟ ΠΟΛΥ χτυπαει πορτες

Η ΚΡΟΤΑΛΙΖΟΥΣΑ ΤΟΥΣ ΣΙΑΓΟΝΕΣ ΠΡΩΙΝΗ ΤΣΑΤΣΑ ΤΟΥ ΦΥΛΗΣ 71 ΚΑΤΩ, ζει ακόμα;
Χαρακτηριστικό της τικ το κτύπημα των σαγονιών μεταξύ τους όταν της μιλάς.ΜΑΚΡΥΑ!!!.Στα ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ χρονομετρημένα ΚΤΥΠΗΣΕ ΠΟΡΤΑ.
Το έκανε άλλες ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ με δυνατούς κτύπους σαν να κλείστηκε στο ανσανσέρ!

Πήγε κι αυτή στα "Κασσάνδρας" μαζί με την Κάτια:
 

Επισκέπτης
Eν αναμονεί σχετικής κριτικής:

Φυλής 65 άνω,απόγευμα-Ντανιέλα-Μαρία που δούλεψε πολύ λίγο στο Φώκαιας 17 άνω.
Μελαγχροινή,λεπτή,σχετικά ψηλή,"Ρουμάνα","συμπαθούς" προσώπου με ελαφρές γωνίες με ακάποτο και κώλο στα 20 ευρώ.Δεν ξέρει Ελληνικά.

                                     Μ Α Κ Ρ Υ Α !!!!


Μετά από συμπεριφορά κομοδίνου δήλωσε στα 7 λεπτά:
"Ιt's only for ten minutes and i must go"
"Είναι για 10 λεπτά και πρέπει να φύγω."
Σηκώθηκε και ντύθηκε στα καλά καθούμενα στα 7 λεπτά.Της έδειξα το χρονόμετρο του κινητού για να καταλάβει οτι δεν πέρασαν τα 10 λεπτά.Η απάντησή της:
"Πρέπει να φύγω, έτσι μου έχουν πει, να και η τσατσά που με
φωνάζει".

Πράγματι η τσατσά την είχε φωνάξει 2 φορές.

Φυσικά βγήκα έξω και τα έψαλα στην ξανθιά σχετικά λεπτή τσατσόγρια με το κοντό μαλλί.Η απάντησή της:
" Ααα κύριε, δεν ξέρω εγώ, μην τα λέτε σε μένα, αυτή μου στείλανε, που να ξέρω τι κάνει στο δωμάτιο"
Η μία να ρίχνει τις ευθύνες στην άλλη...ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ!

 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Και ενώ τους έχει πιάσει πανικός και βαράνε μύγες και σε κάποια μπουρδέλα τονίζουν ξεκάθαρα οτι "δεν βιαζόμαστε και δεν κτυπάμε πόρτες",ας αναφέρουμε και απαριθμήσουμε εδώ τα μπουρδέλα και τα στούντιο που οι τσατσάδες και οι κοπέλες κοιμούνται τον ύπνο του "ηλιθίως πλεονέκτη" και κρατάνε χρόνο:
1.Φυλής 200-Κατερίνα 30 ευρώ-πρωί.Η λεπτή μικροκαμωμένη -μεσήλικη και βάλε- τσατσά της Κατερίνας δυναμώνει απότομα την μουσική στα 8-10 λεπτά για να δηλώσει τέλος χρόνου!

2.Αλκιβιάδου 16Γ-Έυα,πρωί.Επί λέξει η Έυα μου είχε πει στον γνωστό νευρωτικό τόνο φωνής:"Σε μπουρδέλο βρίσκεσαι,μόνο 5 λεπτά είναι".Στο δωμάτιο μέσα, ήθελε να φύγει στα 6 λεπτά.
Στο ίδιο μπουρδέλο,πρωϊνή βάρδια, η τσατσά της Ραμόνας την φώναξε δυνατά,εκνευριστικά και θυμωμένα στα 8 λεπτά.Όταν βγήκα με κοίταζε με μισό μάτι.Η Ραμόνα δεν έδειχνε βιασύνες.
Πάλι στο ίδιο,απογευματινή βάρδια, η χαρά του πενταλέπτου!,Σόνια:"Πρέπει να χύσεις!".Σοβαρή επιτακτική δήλωση Σόνιας στα 5 λεπτά!.

3.Φώκαιας 17 άνω-Λάουρα.Στα 7 λεπτά την φωνάζει η τσατσά.Όλες οι τσατσάδες.Τα ίδια και σήμερα το πρωί με μία καινούργια λεπτή ψηλή μελαχροινή.Την φώναξε αλλά η καινούργια δεν βγήκε!.Άργησε 2 λεπτά.

4.Διδύμου 8 κάτω.Η λεπτή ξανθιά χαμογελαστή ψευτοευγενική τσατσά έρχεται κοντά στην πόρτα του δωματίου και βήχει για να καταλάβει η κοπέλα και να βγει στα 6-7 λεπτά.

5.Διδύμου 20-Ιβάννα,πρωϊνή βάρδια,ξινισμένα:" Μην ξεχνάς μωρό μου οτι πλήρωσες για 5-7 λεπτά"
Περσινά ξινά σταφύλια-περσινή ξινή Ιβάννα!.Τωωώρα; Έεεστρωσε η Ιβάννα! :2funny:
Στο ίδιο μπουρδέλο η Λόλα,απόγευμα,στα 2-3 λεπτά παραμονής στο δωμάτιο:"Δεν θα κάνουμε και 10 λεπτά".
Μια φορα μπαινω στο Λεωνιδου 6. Καθως περιμενα ησυχα, ξαφνικα ανοιγει η πορτα και σοκαρισμενος βλεπω την μικρη, (ονομα δεν θυμαμαι) να τρεχει κατα πανω μου. Πηδαει στο κρεβατι και ευτυχως ευστοχει στο "σκουφωμα" και ταυτοχρονα πιπωμα. Στα 15 δευτερα σκαρφαλωνει "ροντεο",
τυφλα να εχει το γρηγορο replay, και ταυτοχρονα ελεγε "οχι πανω απο δυο λεπτα, οχι πανω απο δυο λεπτα". Ημουν αμηχανος. Εχυνα και ποναγα. Ε, ρε τι τραβαμε....
 

Επισκέπτης
ελεγε "οχι πανω απο δυο λεπτα, οχι πανω απο δυο λεπτα"
Η μικρά είχε συγκινησιακά φορτιστεί.Έβλεπε προηγουμένως Νίκο Κούρκουλο στην τηλεόραση:"Όχι άλλο κάρβουνο...Όχι άλλο κάρβουνο...Όχι άλλο κάρβουνο..."

Καλά,Πεφωτισμένε,και συ έκατσες;
Τι περίμενες; Την φώτιση του Αγίου Πνεύματος;
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Η μικρά είχε συγκινησιακά φορτιστεί.Έβλεπε προηγουμένως Νίκο Κούρκουλο στην τηλεόραση:"Όχι άλλο κάρβουνο...Όχι άλλο κάρβουνο...Όχι άλλο κάρβουνο..."

Καλά,Πεφωτισμένε,και συ έκατσες;
Τι περίμενες; Την φώτιση του Αγίου Πνεύματος;
Το κοριτσι "παπαγαλιζε" προφανως την πλυση εγκεφαλου που της εχουν κανει, να μην αργει δηλ. Εγω δεν προλαβα να περιμενω τιποτα. Η ολη φαση ειχε διαρκεια οπως ακριβως την περιγραφω. Εκανα απλησιαστο ατομικο ρεκορ. Απο τη στιγμη που "τελειωσα" δεν ειχα καποιον λογο να διαμαρτυρηθω... Απλα θα ξαναπαω εκει αν μαθω οτι ξαναεμφανιστηκε η Μαρθα, η η Ειρηνη η βυζαρου. Εχω "γραψει" ΕΠΗ με τις εν λογω εκει...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Φωκαίας 25 κάτω: Η τσα2 κοντή, στρουμπουλή, ξανθιά με μπούκλες, σκυλόφατσα 7 πάντα μουτρομένη, παρόλο που διαφημίζει την κοπέλα με άνεση χρόνου, ΚΑΙ οι κοπέλες (Μπιάνκα) ΚΑΙ η τσα2 στο 5-λεπτο αρχίζει η γκρίνια.
Αφήστε που ο κλιματισμός είναι μέρος της διακόσμησης ΜΟΝΟ ! 
 

Επισκέπτης
Λάουρα-Δροσοπούλου 95, Κων/λεως 61 και Βουρβάχη 19.
Η Λάουρα ορθά-κοφτά δηλώνει στο σαλόνι:

                          "Είναι για 5-7 λεπτά"!!!

50 ευρώ για 5-7 λεπτά!!!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Τελικά, λάθος username έχεις φίλτατε Αγωνιστά κ. Jockerx.

Θα έπρεπε να αυτοαποκαλείσαι : Baladeur  :dancing:

Μιας και παίζεις παντού : Μπουρδέλα & Στούντιο.  :rockon:

Γενικά όπου υπάρχει "φωτάκι".  :thumbsup:

Ούτε γλόμπος να ήσουνα . . .  ..  . . .    :2funny:
 

Επισκέπτης
Όλα μπουρδέλα είναι στην Ελλάδα.Λίγες κοπέλες κάνουν την διαφορά.

Επανεξέτασε την αίσθηση "χιούμορ" που διαθέτεις...
 

Επισκέπτης
{Παράθεση από: pmanu23 στις σήμερα στις 18:24
εχει δοκιμασει κανεις την ντελια απο την γερμανικη αλυσιδα?δυστυχως μονο μια κριτικη βρηκα


Nikospireas:
ουτε καν μετρια εμφανιση.απο σερβις και συμπεριφορα χαλια μαυρα.μεταξι με 15 ευρω και πααααααρα πολλα της ειναι
}

Η αθιγγανοειδής κοντή επιεικώς αδιάφορη Ντέλια δουλεύει εδώ και 2,5-3 έτη στην ΞΕΠΕΤΟΤΡΙΓΓΕΤΟΑΛΥΣΙΔΑ.
Στα 10 λεπτά χρονομετρημένα, παραμονής της στο δωμάτιο:

                            " ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΦΕΥΓΩ "
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
{Παράθεση από: pmanu23 στις σήμερα στις 18:24
εχει δοκιμασει κανεις την ντελια απο την γερμανικη αλυσιδα?δυστυχως μονο μια κριτικη βρηκα


Nikospireas:
ουτε καν μετρια εμφανιση.απο σερβις και συμπεριφορα χαλια μαυρα.μεταξι με 15 ευρω και πααααααρα πολλα της ειναι
}

Η αθιγγανοειδής κοντή επιεικώς αδιάφορη Ντέλια δουλεύει εδώ και 2,5-3 έτη στην ΞΕΠΕΤΟΤΡΙΓΓΕΤΟΑΛΥΣΙΔΑ.
Στα 10 λεπτά χρονομετρημένα, παραμονής της στο δωμάτιο:

                            " ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΦΕΥΓΩ "
με τετοια εξυπηρετηση πως επιβιωνουν και δεν εχουν κλεισει ακομα  :huh:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Λάουρα-Δροσοπούλου 95, Κων/λεως 61 και Βουρβάχη 19.
Η Λάουρα ορθά-κοφτά δηλώνει στο σαλόνι:

                          "Είναι για 5-7 λεπτά"!!!

50 ευρώ για 5-7 λεπτά!!!
:o
Πες μου ότι μπήκε έστω κι ένας μετά απ' αυτή τη δήλωση
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
μαυρο παιδια στις καριες
αποψη μου ειναι να τονιζουμε αυτες τις συμπεριφορες και στις κριτικες που γραφουμε για να αποφευγουμε τις φολες
 

Επισκέπτης
με τετοια εξυπηρετηση πως επιβιωνουν και δεν εχουν κλεισει ακομα  :huh:
Πες μου ότι μπήκε έστω κι ένας μετά απ' αυτή τη δήλωση
Υπάρχουν κορόϊδα...
Εδώ αυτή η ξεδιάντροπη η Λάουρα-Δροσοπούλου 95-Βούρβαχη-Κων/λεως 61 έφτυσε τακτικό της πελάτη (Παιχτούρας) που πήγε στο στούντιο με δώρο για τις γιορτές!
Επειδή σκέφθηκε οτι έχει πολλούς πελάτες λόγω Χριστουγέννων (ξεπέτα στον καθένα) και ο τακτικός-παλιός θα την καθυστερούσε.
 

Επισκέπτης
Μάντυ-ΞΕΠΕΤΟΤΡΙΓΓΕΤΟΑΛΥΣΙΔΑ:
Lio μου

εδώ ο άλλος (δεν θυμάμαι το νικ) γράφει κριτική προχτές για την Μάντυ ότι είναι πελάτης της και τον ξεπέταξε και τα γνωστά που έχουμε ξανά και ξανά διαβάσει. Το στραβό κορμί δε σαζ ! ;)

Α ! Να και το λινκ της κριτικής : ]
Η Μάντυ άλλαξε συμπεριφορά γιατί ήταν κραγμένη από πολλούς και καταχωρημένη στη Μαύρη Λίστα.
Μέχρι και αρχίδια αξύριστα αναγκάστηκε να ρουφάει στα 50Ε ενώ πριν δεν τα έγλειφε ούτε στα 90Ε.
Δεν τολμούσες να ζητήσεις κάτι δεύτερη φορά-γιατί την πρώτη σε είχε γράψει στο μουνί της-και η ψυχρή υστερικιά Μάντυ έβγαζε άναρθρες υστερίζουσες κραυγές σε ρυθμό πολυβόλου παριστάνοντας το θύμα και την καταπιεσμένη,λέγοντάς σου τη γνωστή της ατάκα:

"Εγκο μορο σε ενα λεπτο φευγο".

Από τότε αναγκάστηκε να χαμογελάει στο σαλόνι.
Πάντως προσέξετε,ο σπόρος εγωκεντρισμού,αγένειας και υστερίας ελοχεύει(δεν αλλάζει ο άνθρωπος),μην την πετύχετε σε φάση ψυχικής υποτροπής,αποκαλυφθεί ο πραγματικός της εαυτός και πάει στράφι η φτιαχτή καλή συμπεριφορά.
Για όσους αρέσκονται να κάνουν λάθη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom