Νέα

Mπουρδέλα/Studios που έχουν κοπέλες με αξύριστο αιδοίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 158
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Γνωριζει κανεις που μπορω να βρω γυναικα ( κοπελα ) με very hairy pussy δηλαδη με πολυ τριχα στο μαλλιαρο μουνι της, σε μπουρδελο και studio.Δεν μπορω να κρατηθω αλλο απο την ηδονη. Οταν βλεπω γυναικα με πολυ τριχα στο μουνι με τραλαινει αφανταστα. Ειμαι πολυ φανατικος της μουνοτριχα. Σας ρωταω παιδια για να μην ψαχνω ασκοπα απο εδω και απο εκει. Επισης γνωριζει κανεις αν υπαρχει σε μπουρδελο, το αυταρχικο προγραμμα με το προγραμμα strapon. Στα studio θα πληρωσω 80 ΕΥΡΩ για αυτο το προγραμμα.Και δεν μου περισευουν τοσα χρηματα ασκοπα.

Σας ευχαριστω

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Επισης γνωριζει κανεις αν υπαρχει σε μπουρδελο, το αυταρχικο προγραμμα με το προγραμμα strapon. Στα studio θα πληρωσω 80 ΕΥΡΩ για αυτο το προγραμμα.Και δεν μου περισευουν τοσα χρηματα ασκοπα.

Σας ευχαριστω

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
Για αυταρχικό κάτι είχε γράψει πρόσφατα κάποιος συνάδελφος στο www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,26.12630]"Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!"[/url]. :s&m_2:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.717
Πόντοι
6.925
Μισο,μιλαμε για τελειως αξυριστο ή για τριγωνα(πανοραματος..)?

Σωστή η παρατηρηση.

Μετράνε από τρίγωνα πίτσας έως πανοράματος. Κάτι γραμμούλες αποκλείονται.
Και βέβαια εντελώς αξυρισιά τύπου '70s & '80s το οποίον μάλλον δεν θα το ξαναδούμε.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
παιδια να πατε στα φαρσαλα!!!πηδαγα περσυ μια βλαχα που γνωρισα σε ενα ταξιδι και τον ειχε θαμνο!!!επαθα πλακα αλλα ειχα τρελες καυλες
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Επίσης μπορείτε να πάτε Πειραιώς 109Α για αναζήτηση Τατιάνας.
Μετρίως αξύριστο
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ανεξάρτητη, επί της οδούς Σοφοκλέους στη Καλλιθέα. Βάζει συχνά αγγελίες του στυλ ΄΄μασαζ στο χώρο μου''. Αν είσαι τυχαιρός, σε κανά 10λεπτο θα την βρείς την τρύπα (αν δε σου έχει πέσει ήδη από την ξενέρα).
 

Επισκέπτης
Γνωριζει κανενας που μπορω να βρω γυναικα με Strapon  ( ψευτικο πεος ) σε μπουρδελο η σε σπιτι με λιγα χρηματα. Οχι στα studio που θελουν 70 ΕΥΡΩ, 80 ΕΥΡΩ ΚΑΙ 100 ΕΥΡΩ. Μου αρεσει πολυ να με γαμανε οι γυναικες απο πισω. Τρελαινομαι μονο που το σκεφτομαι ειναι η μεγαλυτερη αδυναμια μου. Το εχει δοκιμασει κανενας απο εσας παιδια ειναι σκετη γλυκα
. Αρχιναω να σκεφτομαι να το κανω και με αντρα Hairy.
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Γνωριζει κανεις που μπορω να βρω γυναικα ( κοπελα ) με very hairy pussy δηλαδη με πολυ τριχα στο μαλλιαρο μουνι της, σε μπουρδελο και studio.Δεν μπορω να κρατηθω αλλο απο την ηδονη. Οταν βλεπω γυναικα με πολυ τριχα στο μουνι με τραλαινει αφανταστα. Ειμαι πολυ φανατικος της μουνοτριχα. edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.

Αηδιαστικό! Και συν τοις άλλοις δεν ξέρεις σε τι κατάσταση είναι η περιοχή! Αν έχει ύποπτους ερεθισμούς, σπυράκια και άλλα ύποπτα και αηδιαστικά.
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Τι άλλο θα διαβάσουμε, άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου...
 
  • Like
Αντιδράσεις: TRR

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Επίσης και η Ναταλί η βουλγάρα που δουλεύει εσχάτως Ιουλιανού 71 απόγευμα έχει αξύριστο αιδοίο. Πάντως και τελείως ξυρισμένο σαν μωρού δεν μου αρέσει ρε παιδιά...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Επίσης και η Ναταλί η βουλγάρα που δουλεύει εσχάτως Ιουλιανού 71 απόγευμα έχει αξύριστο αιδοίο. Πάντως και τελείως ξυρισμένο σαν μωρού δεν μου αρέσει ρε παιδιά...
Έχει σταματήσει να δουλέυει εκεί απο το Πάσχα.
προς το παρών αγνοείται.
πληροφορίες λένε πως θα εμφανιστεί πάλι σε στούντιο.
 

Επισκέπτης
Γνωριζει κανεις που πηγε η ξανθια Ελληνιδα 40χρονων και πανω, με το πολυ μαλλιαρο απο τριχες ( για πολυ θαμνος ) μουνι. Very Hairy pussy. Δουλευε σε μπουρδελο στην οδος Αγησιλαου 26 στο μεταξουργειο .Πρωινη βαρδια .Απο τις 10΄30 το πρωι ξεκιναγε η βαρδια της. Εχω χασει τα ιχνει της απο το καλοκαιρι. Το μπουρδελο στην οδος Αγησιλαου 26 ειναι εδω και καιρο κλειστο και δεν μπορω να ενημερωθω που βρισκεται το κοριτσι, οταν την εβλεπα τρελενομουνα απο την ηδονη.Σας ευχαριστω πολυ
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Γνωριζει κανεις που πηγε η ξανθια Ελληνιδα 40χρονων και πανω, με το πολυ μαλλιαρο απο τριχες ( για πολυ θαμνος ) μουνι. Very Hairy pussy. Δουλευε σε μπουρδελο στην οδος Αγησιλαου 26 στο μεταξουργειο .Πρωινη βαρδια .Απο τις 10΄30 το πρωι ξεκιναγε η βαρδια της. Εχω χασει τα ιχνει της απο το καλοκαιρι. Το μπουρδελο στην οδος Αγησιλαου 26 ειναι εδω και καιρο κλειστο και δεν μπορω να ενημερωθω που βρισκεται το κοριτσι, οταν την εβλεπα τρελενομουνα απο την ηδονη.Σας ευχαριστω πολυ

Τι μου θύμησες ρε φίλε... Όνομα ξέρεις? δούλευε χρόνια στην Αγησιλάου?  Κάποτε τρελενόμουνα με μια ξανθιά στην Αγησιλάου, την είχα τιμήσει πολλές φορές.Ίσως μιλάμε για την ίδια, κάπου στα 45 πρέπει να είναι. Τό "ξανθό μουνί τρελό γαμήσι" σε πλήρη εφαρμογή!
Έχω χάσει τα ίχνη της.  :'(

 
 

Επισκέπτης
Γνωριζει κανενας που μπορω να βρω την τριχωτής Λίνας με το πολυ τριχωτο θαμνος μουνι. Παλια βρισκοταν στην Φυλης 131, 134 και Κωνσταντινου σχοινα 2 στην Λεωφορο Αλεξανδρας. Τωρα δεν γνωριζω  σε ποιο μπουρδελο εργαζεται. Εχω 1 προβλημα παιδια δεν μπορω να γαμησω ξυρισμενο μουνι, δεν μου σηκωνεται με τιποτα, ενω αντιθετα τα τριχωτα μουνια με κανουν πυραυλο.
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Γνωριζει κανενας που μπορω να βρω την τριχωτής Λίνας με το πολυ τριχωτο θαμνος μουνι. Παλια βρισκοταν στην Φυλης 131, 134 και Κωνσταντινου σχοινα 2 στην Λεωφορο Αλεξανδρας. Τωρα δεν γνωριζω  σε ποιο μπουρδελο εργαζεται. Εχω 1 προβλημα παιδια δεν μπορω να γαμησω ξυρισμενο μουνι, δεν μου σηκωνεται με τιποτα, ενω αντιθετα τα τριχωτα μουνια με κανουν πυραυλο.
H Τζινα Καλυμνου 36 καθε πρωι.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αγαπητοι συναγωνιστες,εν αντιθεση με τη συντριπτικη πλειοψηφια δηλωνω φαν του αξυριστου αιδοιου,οπως την παλια καλη δεκαετια του 80...Ποτε μου δεν μπορεσα να καταλαβω τι το γοητευτικο εχει ενα εντελως ξυρισμενο αιδοιο,που μοιαζει σα 'μπεμπε',του οποιου η εικονα δεν παραπεμπει σε μια αναπτυγμενη γυναικα...

Αραια και που πετυχαινω και καμμια ιεροδουλο που να εχει αξυριστη την περιοχη...προς χαρα μου :)

Ερωτηση προς τους συναγωνιστες:Γνωριζετε σπιτια(στουντιο η μπουρδελα)στα οποια οι κοπελες να ΜΗΝ ξυριζονται στην επιμαχη περιοχη?Και αν ναι ποιες ειναι αυτες οι κοπελες?(ονοματα,βαρδιες)

Ευχαριστω για την προσοχη σας :)

Ρε σύ για ψάξτο!
:think: Αφού είσαι λάτρης της τρίχας , σίγουρα θα υπάρχει περούκα για φαλακρά μουνιά!  :grin:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Καλύμνου 36 συνήθως έχει διάφορες με εντελώς αξύριστο (σε βαθμό αηδίας) αιδοίο. Αηδοίο έπρεπε να λέγεται.
 

Επισκέπτης
Ξερει κανενας το τηλεφωνο στο μπουρδελο Καλύμνου 36 οπως επισης και στο μπουρδελο Ιουλιανου 71 στην Αχαρνων. Για να γνωριζουμε τις βαρδιες των κοριτσιων.
 

Επισκέπτης
Καλημερα ξερει κανενας απο εσας παιδια πως λεγεται η γυναικα ( μαλλον Ελληνιδα ) και εχει ηλικια απο 40-45 χροων και εχει παρα πολυ full αξυριστο μουνι. Μηπως γνωριζετε ποιες ημερες εργαζετε και ποιες ωρες. Υπαρχει περιπτωση να εργαζετε σε αλλο Studio η σε αλλο μπουρδελο. Ξερεις κανενας απο εσας αν παιζει κατι παρομοιο με αξυριστο μουνι σε Studio  η σε μπουρδελο. Εκτος απο την τζινα, εχει αλλη κοπελα αξυριστο μουνι στο μπουρδελο Καλυμνου 36. Στα Μπουρδελα Ιουλιανου 71, Κω 8, Θασου 13, Κωνσταντινου Σχοινα 2 παιζει τιποτε με αξυριστο μουνι. Εχει κανενας νεα απο την Λινα που εργαζοταν στο παρελθον στο μπουρδελο Φυλης 131. Ξερετε γιατι εχει κλεισει το μπουρδελο αυτο. Καθε πρωι που παω το βρισκω κλειστω. Μηπως ανοιγει το απογευμα. Βοηθηστε με σας παρακαλω πολυ. Δεν μπορω να κανω sex με ξυρισμενο μουνι δεν με μαγνητιζει.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
. Εχει κανενας νεα απο την Λινα που εργαζοταν στο παρελθον στο μπουρδελο Φυλης 131. Ξερετε γιατι εχει κλεισει το μπουρδελο αυτο. Καθε πρωι που παω το βρισκω κλειστω. Μηπως ανοιγει το απογευμα.

Αυτή η Λίνα (Αλβανίδα) αγνοείται φίλε...
ήταν όντως ή χαρά του αυτών που θέλουν φουλ τρίχα, καθώς όχι μόνο το μουνί της ήταν φούλ στην τρίχα , αλλά και ο κώλος της!!!
πάντως απο σέρβις και εμφάνιση ήταν εντελώς μούφα τελευταία καθώς την είχε δεί και αυτή κυρία...
κάποτε (πριν 6-7 χρόνια) ήταν φιλότιμη και καλή στη δουλεία της
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom