Νέα

Μπουρδέλα στας Σέρρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 777
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
1ο Κλειστό.
2ο Φλωρίτα. Έχω ανεβάσει κριτική. Διαβάστε την και κάντε κατάθεση! 10άρι!
3ο Ανακαινισμένο με μία μέτρια 6/10 το πολύ.
4ο Κλειστό.
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Βραδινή επίσκεψη πριν καμιά 10 μέρες:

1ο Μια ξανθιά Ουγγαρέζα.
2ο Μια μελαχροινή νταρτνάνα Μολδαβή.
3ο κλειστό.
4ο κλειστό.
 

Ifestosgr1980

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Καινούργιο ανακαινισμένο σχεδόν εξολοκλήρου το νούμερο 3

Επιτέλους ενα σωστό μαγαζί στης σερρες
Με όμορφους καθαρούς χώρους κ την δυνατότητα για ντουζ
Υπηρεσία γυναίκα παρα πολυ Καλή κ όχι τσατσους που σε περνούν ματι κ σε κράζουν σε όλη την πολη.
Επιτέλους ανέβηκε leven η πόλη
 

agouero1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα καλός σας βρήκα ειμαι νέο μέλος  θα ήθελα να ρωτήσω τη παίζει τώρα Σέρρες υπάρχει κάτι αξιόλογο ?
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
10
Like
1.335
Πόντοι
506
Καλησπέρα καλός σας βρήκα ειμαι νέο μέλος  θα ήθελα να ρωτήσω τη παίζει τώρα Σέρρες υπάρχει κάτι αξιόλογο ?

φορα περουκινη και τραβα στα τει!
τεσπα..1ο μια καλουτσικη μελαχρινη ωραια για τα γουστα μου, 2ο μια νταρντανα μελχρινη, 3ο ελληνιδα ξανθια λεπτη 40+αρα χρονια στο επαγγελμα
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
Μπουρδελοτσαρκα χθες βράδυ μαζί με ένα φίλο στα μπου των Σερρών χωρίς να περάσουμε όμως στα ενδότερα.1ο μια μελαχρινή ψηλή μέτριο πρόσωπο.ο Τσάτσος είπε ότι είναι μισή από Ουγγαρία και μιση από ουκρανια.          3ο ρενατα,ξανθιά από από Μολδαβία με βυζάρες,βγαλμένη από τσοντα.2ο και 4ο κλειστα.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
10
Like
1.335
Πόντοι
506
H λεγομενη βασιλισσα δειχνει στο site της τισ φωτογραφιες της με καταθεση σε λογαριασμο με 1Ε, το εχω κανει και δεν πηρα τπτ. Καλη μπιζνα! Εαν σκεφτει κανεις οτι τοσοι πολοι επισκευπτονται το site Της καποια κοροιδα θα βρηκε, οπως εμενα
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
Πέρασμα από τα σπιτάκια τις προάλλες τα οποία ήταν ανοιχτά και τα 4.2ο Άντζελα απο Ρωσία,πρέπει να ήταν και δράμα 3ο Ρενάτα από μολδαβια,θα είναι μέχρι την κυριακη.4ο Χριστίνα από ρουμανια,αδιάφορο πρόσωπο αλλά ΤΕΡΑΣΤΙΑ βυζια.
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
Πριν λίγες μέρες στα σπιτάκια στ 1ο ο Τσάτσος Μ παρουσίασε την Σουζυ Ελληνίδα ξανθιά σαρανταρα.εχει έρθει κ παλιά πεντακόσιες φορές.2ο κλειστό κάνα δίμηνο.3ο Κλάρα μέτριο έως αδιάφορο πρόσωπο και σώμα με μπόλικα πιασίματα.στ 4ο μια που κάπως αξίζει είχε μια ξανθιά Στέλλα από Σερβία
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Δεν έχει τίποτα το αξιόλογο ότι ενημέρωσε ο artens .
Πήγα δράμα σερρας δεν γάμησα καμία αυτή την φορά μόνο τζάμπα την βενζίνη έκαψα.
Δράμα έχει ένα καλό μωρό με άφθονα πιασίματα .
Έκανα ενημέρωση εκεί με φώτο.


 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Άσχημα νέα πήγα χτες Σέρρες και έφαγα καυτή πατάτα

Στο 1ο Η Κορινα η μιλφ τα κλασικά την ξέρετε από καλή κατάντησε σκέτη απελπισία :S :S :S
Στο 2ο Η Σισσυ μια Βουλγάρα μελαχρινή 1,60 ύψος , βυζί μέτριο ,  τζάμπα τα 40 ευρώ ήθελε για απλό με γλυφωμουνι , με παραμυθιασε ο απατεώνας τσάτσος.
Μέσα στο δωμάτιο  δεν ήθελε να την γλύψω μην κωλύσει τιποτας μου λεγε , μην την πιάσω τα βυζιά πονάει , πάω να την χαϊδέψω ούτε αυτό με το ζόρι πίπα σχεδόν χάλια . Παραμονή στο δωμάτιο ούτε 10 λεπτά. Ούτε πρόλαβα να την γαμήσω καλά καλά ούτε 5 λεπτο να ήταν το γαμήσι σηκώθηκε και έφυγε με άφησε με την σηκωμένη πούτσα ντροπή.
Τα άλλα ήταν κλειστά δεν ξέρω γιατί . :S :S :S

Καλό Πάσχα και καλά βόλια    :zfuck: :zfuck: :zfuck:


Δράμα στην Φτελιά έχει ένα καλό ρουμανακι αλλά δεν πήγα λόγω πίεση χρόνου .
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
Όπως λέει και ο κουκλακης πολύ ψοφια πράγματα στις σερρες.μονο στο 3ο εγώ πέτυχα μια καλη που άξιζε κάπως,από Βουλγαρία η Σερβία δεν θυμαμαι,όνομα Στέλλα,θα κάτσει μερες.στο 1ο η Κορίνα ψάχνει λέει καινούργια για μετά το πασχα.γενικα πάντως μόνο Θεσσαλονίκη και δράμα αξίζει που είναι διπλα.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Όπως λέει και ο κουκλακης πολύ ψοφια πράγματα στις σερρες.μονο στο 3ο εγώ πέτυχα μια καλη που άξιζε κάπως,από Βουλγαρία η Σερβία δεν θυμαμαι,όνομα Στέλλα,θα κάτσει μερες.στο 1ο η Κορίνα ψάχνει λέει καινούργια για μετά το πασχα.γενικα πάντως μόνο Θεσσαλονίκη και δράμα αξίζει που είναι διπλα.
καιρός να φέρει  καμία άλλη στην θέση της η Κορινα και φυσικά να φέρουν καλά μωρά στα Σερρας να ανέβει και ο σεξ -τουρισμός
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
Στο 1ο η Κορίνα έφερε επιτέλους καινουργια.μια ξανθιά Ρουμάνα γύρω στα 40 αλλά κάπως μέτριο προσωπο.στο  2ο μια βουλγαρα,Μάγια,μελαχρινή,καλή επιλογη.τα υπόλοιπα κλειστά.
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
Στο 1ο μου είπαν για μια Σάρα ξανθιά από Ρουμανία.το 2ο είχε μια μελαχρινή Ρουμάνα.το 3ο ένα ρουμανικό με πολύ ωραίο πρόσωπο όπου και πέρασα τελικα.για όποιον ενδιαφέρεται θα κάτσει ακόμα τρεις μέρες.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Στο 1ο μου είπαν για μια Σάρα ξανθιά από Ρουμανία.το 2ο είχε μια μελαχρινή Ρουμάνα.το 3ο ένα ρουμανικό με πολύ ωραίο πρόσωπο όπου και πέρασα τελικα.για όποιον ενδιαφέρεται θα κάτσει ακόμα τρεις μέρες.
Στο 2ο ο τσατσος σε πιεζει να μπεις με το ζορι να γαμησεις μετρια η Γκλορυ ρουμανα νταρντανα 25 χρονων  αλλα δεν λει για πολλα για μια φορα να φυγουν τα χοντρα , βαζει και κρεμα στο μουνι δεν μπορεις να κανεις γλυφομουνι γλυφεις  ζελε  ή κρεμα
Στο 3ο καλο αλλα θα φυγει συντομα , οι καλες φευγουν γρηγορα οποιος προλαβε το μουνι ειδε

αυτο το ασχημο σε αυτην την πολη τα καλα δεν καθονται .

Οσο για την Σαρα στο 1ο δεν με τραβουσε να την γαμησω ισως σε αλλους ειναι καλη δεν την δοκιμασα δεν ξερω συναγωνιστες οποιος την γαμησει ας μας γραψει πληροφοριες
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Στο 1ο ένα κοντό ξανθό ρουμανακι δεν λει και πολλα.
τα άλλα όλα κλειστά λόγω ζέστης τα μοντέλα βρίσκονται στην χαλικιδικη ετσι με ειπε ο τσατσος απο το 1ο
Γενικά χαλια περασα και απο το Σικρετ ακομα να ανοίξει και εκείνο .
Αυτα τα νεα απο τα Σερρας.

καλα μπανια καλό 15 αυγουστο και καλά βόλια

Στην Δραμα στην Φτελια ηρθε μια πορνοσταρ η Ελλη για οσους απο τα Σερρας ενδιαφερονται ας δουν φωτο στο θρεντ Στουντιο Νο1 Φτελια
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
Στο 1ο ένα κοντό ξανθό ρουμανακι δεν λει και πολλα.
τα άλλα όλα κλειστά λόγω ζέστης τα μοντέλα βρίσκονται στην χαλικιδικη ετσι με ειπε ο τσατσος απο το 1ο
Γενικά χαλια περασα και απο το Σικρετ ακομα να ανοίξει και εκείνο .
Αυτα τα νεα απο τα Σερρας.

καλα μπανια καλό 15 αυγουστο και καλά βόλια

Στην Δραμα στην Φτελια ηρθε μια πορνοσταρ η Ελλη για οσους απο τα Σερρας ενδιαφερονται ας δουν φωτο στο θρεντ Στουντιο Νο1 Φτελια
.  Το secret δεν έκλεισε οριστικά?θα ξαναανοιξει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom