Νέα

Μπουρδέλα στας Σέρρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 777
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
7-8 απανωτές... αποτελούν για 'σένα "αντιπροσωπευτικό δείγμα"? Να σου επισημάνω επίσης, πως σαν άνθρωπος δεν εντυπωσιάζομαι ευκολα. Μ' αυτές όμως... ομολογώ πως κατάπια τη γλώσσα μου. Για αυτό και επιμένω  :booty:
αν είναι όμως να πάθεις κανένα κακό μην το ξανακάνεις εκτός αν είναι και γιατρός η Σερραία.
μη μας πνιγείς κιόλας.αμάν είπαμε να γίνουμε μια μεγάλη παρέα.
 

karaitas

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν επειδή από Σέρρες και γνωρίζω καλά και τις Σερραίες αλλά και τους Σερραίους θα σας πω το εξής. Όντως οι Σερραίες είναι πολύ δυνατές και οι περισσότερες τα δίνουν όλα. Ειδικά τρελλαίνονται για αυτούς που είναι εκτός Σερρών και ιδιαίτερα από Θεσσαλονίκη. Στους Σερραίους δεν είναι και τόσο γκαβλιάρες και δεν ανοίγονται εύκολα. Το παίζουν παρθένες. Και για αυτό φταίμε εμείς οι Σερραίοι που τις δίνουμε μεγάλη σημασία και τις υπερεκτιμούμε. Επίσης όσες φεύγουν για σπουδές εκτός Σερρών τα δίνουν όλα (μου έτυχε περίπτωση με συμμαθητρία μου από το Λύκειο, που το έπαιζε κορίτσι του Κατηχητικού και την είδα φοιτήτρια στην Θεσσαλονίκη όπου ξεσάλωνε και έπαθα πλάκα, δεν πίστευα στα μάτια μου και στα αυτιά μου για αυτά που έκανε). Οπότε ένα είναι το συμπέρασμα, όπως άλλωστε το γνωρίζουν και οι περισσότεροι, οι Σερραίοι είναι μαλάκες και οι Σερραίες πουτάνες. Αυτά.
 

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Καλα τα λες karaitas
Πραγματι ετσι γινεται....ολη η θεσσαλονικη εχει τρελαθει να πηδαει Σερραιες
 

thehunter

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, γιατί δεν γίνεται καμία αναφορά στους οίκους ανοχής των Σερρών; Τέσσερις έχουμε, από τους οποίους οι τρεις λειτουργούνε με μία κοπέλα ο καθένας.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Ρε παιδιά, γιατί δεν γίνεται καμία αναφορά στους οίκους ανοχής των Σερρών; Τέσσερις έχουμε, από τους οποίους οι τρεις λειτουργούνε με μία κοπέλα ο καθένας.

Δώσε ότι πληροφορίες έχεις λοιπόν.
Τιμές, κοπέλες, υπηρεσίες.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Άσε που έχετε το Σαντάνσκι σε μισή ώρα δρόμο ...
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Για πείτε πληροφορίες !
Ονόματα περιγραφές διευθύνσεις ;
Άμα πάμε θα σου πούμε τη γνώμη μας.
Άσε που μπορεί να έχουμε πάει ήδη !
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
θελουμε φωτογραφικο υλικο και πληρωφοριες
 

AndisRoi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή πηγαίνω αρκετά συχνά Σέρρες, μήπως υπάρχει καμιά πληροφορία για το που μπορώ να βρω κάποια καλή περίπτωση;
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Συνάδελφοι στην κάβλα υπάρχει κάποια πληροφορία για Σέρρες ? βρίσκομαι εδω για δουλειές εδω και μέρες αλλά δεν βλέπω τίποτα αξιόλογα στον ορίζοντα ...

τα φωτα σας παρακαλώ - οι γνωρίζοντες !!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Κανας Σερραίος ?  ψαγμένος & μπασμένος στα του πληρωμένου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γαμησιού ?  δεν υπάρχει ?
 

TAKISMT

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Θα πας στον Αϊ Γιάννη στο σπίτι που δουλευεί η Δήμητρα. Μιλάμε για κορμάρα, έκφυλη για πρόστυχα γούστα.Πες της ότι σε στέλνει ο Τάκης.
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Θα πας στον Αϊ Γιάννη στο σπίτι που δουλευεί η Δήμητρα. Μιλάμε για κορμάρα, έκφυλη για πρόστυχα γούστα.Πες της ότι σε στέλνει ο Τάκης.

Σε ποιο μαγαζι ειναι ρε γιγαντα?
για δωσε λεπτομερειες για γουστα κλπ...
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Θα πας στον Αϊ Γιάννη στο σπίτι που δουλευεί η Δήμητρα. Μιλάμε για κορμάρα, έκφυλη για πρόστυχα γούστα.Πες της ότι σε στέλνει ο Τάκης.

thanks φιλε !!

αλλά στον Αι Γιάννη που ακριβώς ? στον κεντρικό δρόμο πάνω ?  στο τέλος η στην αρχή ?

δεν είμαι ντόπιος και δεν γνωρίζω καλά τα κατατοπια .... φώτησέ με ....

ευχαριστω προκαταβολικά
 

TAKISMT

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Στον δρόμο προς τον Αϊ Γιάννη με το που στρίβεις δεξιά το πρώτο.
Μιλάμε για τον ορισμό της πουτάνας. Σκάζει μύτη με ψιλοτάκουνα και προστυχό ντύσιμο ξεκωλέ. Η πίπα της....επιστημονική!!! Στο γαμήσι συμμετέχει με προστυχόλογα( σκίσε με γαμιά μου .........). Μιλάμε για όλα τα λεφτά.
Εγώ να φανταστείς την ξέρω από Αθήνα και ανεβαίνω Σέρρας για πάρτυ της.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τι να τα κανετε τα μπουρδελα εκει ρε παιδια?δεν ξερετε τι λεει ο λαος για τις γυναικες εκει?να χαιρεται ολη η παρεα.......
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
τι να τα κανετε τα μπουρδελα εκει ρε παιδια?δεν ξερετε τι λεει ο λαος για τις γυναικες εκει?να χαιρεται ολη η παρεα.......

ετσι λένε ... αλλά ριξε κανα κονε εσυ αν εχεις επαφές να το φχαριστηθούμε και με τις ντόπιες .....

γιατι εγω ειμαι εδω 1 μηνα και δνε ειδα φως .... πολυ συντηρητικά τα πράματα ....
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Στον δρόμο προς τον Αϊ Γιάννη με το που στρίβεις δεξιά το πρώτο.
Μιλάμε για τον ορισμό της πουτάνας. Σκάζει μύτη με ψιλοτάκουνα και προστυχό ντύσιμο ξεκωλέ. Η πίπα της....επιστημονική!!! Στο γαμήσι συμμετέχει με προστυχόλογα( σκίσε με γαμιά μου .........). Μιλάμε για όλα τα λεφτά.
Εγώ να φανταστείς την ξέρω από Αθήνα και ανεβαίνω Σέρρας για πάρτυ της.
τι να τα κανετε τα μπουρδελα εκει ρε παιδια?δεν ξερετε τι λεει ο λαος για τις γυναικες εκει?να χαιρεται ολη η παρεα.......

Ρε deker δεν περιμενα τετοια απαντηση απο σενα..
Αυτα τα λενε αυτοι που δεν εχουν παει ποτε στη ζωη τους με πουτανα..
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Στον δρόμο προς τον Αϊ Γιάννη με το που στρίβεις δεξιά το πρώτο.
Μιλάμε για τον ορισμό της πουτάνας. Σκάζει μύτη με ψιλοτάκουνα και προστυχό ντύσιμο ξεκωλέ. Η πίπα της....επιστημονική!!! Στο γαμήσι συμμετέχει με προστυχόλογα( σκίσε με γαμιά μου .........). Μιλάμε για όλα τα λεφτά.
Εγώ να φανταστείς την ξέρω από Αθήνα και ανεβαίνω Σέρρας για πάρτυ της.

Αδερφε απ'οτι ξερω το συγκεκριμενο σπιτι εδω και χρονια φερνει μονο τραβελια..
Εισαι σιγουρος οτι γαμας Δημητρα και οχι πρωην Δημητρη???
 

TAKISMT

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφέ τράβα μια βόλτα στη Δήμητρα και μετά τα λέμε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom