Νέα

Μπουρδελα Σπαρτης.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xistis848
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μην γελας και σκεψου καμια απατεωνια να κονομησουμε γιατι με την δουλεια δεν βλεπω προκοπη
μπορεις να στειλεις πμ στον αντι να σου κοψει μισθο....αλλιως απειλησε τον κι εσυ οτι θα αραζεις σε ολα τα θρεντ του σαιτ σαν τους τζιπσυ κινγκς...... :2funny: :2funny:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
μπορεις να στειλεις πμ στον αντι να σου κοψει μισθο....αλλιως απειλησε τον κι εσυ οτι θα αραζεις σε ολα τα θρεντ του σαιτ σαν τους τζιπσυ κινγκς...... :2funny: :2funny:
θα με στειλει για μπανιο και θα ησυχασει
 

leontio

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
24
Like
90
Πόντοι
0
να σας πω τις λίγες εμπειρίες μου απο Σευχελλες. Επαγγελματικο ταξίδιστη Σπάρτη΄, μεταμεσονυχτια έφοδος στο εν λόγω ''κατάστημα'' κουβεντούλα με τον μπάρμαν :helpplea: :helpplea: ''τσατσό'' και φορτωνεις ανοιχτα, βέβαια το πληρωνεις σχετικα ακριβά το σπορ, :headbang: αλλά την επόμενη φορα έκανα απευθείας κουβεντα με την εν λόγω κορασσίδα και την επόμενη στο ξενοδοχείο Απόλλων που μένουν σχεδόν όλες που εργάζονται εκεί, εχώ γνωριστει ''καλύτερα'' :knockinb: με 4-5, οι περισσοτερες κάτω του μετρίου
 

Bourdtz Bourdel

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Οι Σεϋχέλλες υπάρχουν ακόμα. Κανένα studio όμως ρε παιδιά το έχω ανάγκη.. Αυτές οι πορτοκαλιές και το assos δουλεύουν? Αν ναι που είναι? Ενημερώστε με σχετικά με το θέμα το συντομότερο γιατί θέλω να πάω σε κάτι από αυτά τώρα που. μετακόμισα μόνιμα δω κατω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom