Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 778K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
θα προσπαθησω να γραψω μια στεγνη κριτικη με τα στοιχεια τυφλοσουρτη που εγραψα και στο θρεντ σχολιασμοι κριτικων
βερα (μαγαζι προς πυλη)
-εμφανιση κοπελας :Ψηλή ξανθια,πιπινι,ωραιο σωματακι και τελειο σχηματισμενο κωλαρακι,μακρυ μαλλι ισιασμενο,μεχρι την πλατη,ολοσωμο σετακι μαυρο και μποτουλες
-γυμνο και πρωκτικο κανει
-ο χωρος καλος,καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,καθαρα σεντονια,χαμηλος φωτισμος,ντουζ δεν υπαρχει,δεν ετριζαν τα κρεβατια,σωστη και ιδανικη  θερμοκρασια
-πληρωσα 50 ευρω για πρωκτικο
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 14 λεπτα περιπου....επαρκης για μενα
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα ήταν ευγενης στην εισοδο και εφερε ακριβως ρεστα χωρις να προσπαθησει να φαει κερματα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει αλλα αρκει να μην το τραβηξεις επι μακρον σε χρονο
-προκαταρκτικα πολυ καλα και ακρως καυλωτικα με ισπανικο και τριψιμο βυζιων,ρουφηγμα σε ρωγες,χαδακια κλπ....ο πουτσος εγινε καγκελο
-μια διάθεση ξεπετας δυστυχως δινεται
-γλωσσοφιλα δεν κανει με τιποτα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι περα ως περα στο αριστα.....τυπικη ρωσιδα στο θεμα και ακρως μοσχομυριστη
- πιπα μη καλη,εχει μεν βαθος αλλα βαζει πολυ δοντικαι δεν  γλειφει μπαλακια(ημουν φρεσκομπανιαρισμενος και γουλι)
-αρνηθηκε να  ανεβει  απο πανω ακομα και για σεξ απο το μουνακι,καναμε τις δυο κλασικες στασεις απο μπροστα στο μουνακι και στα τεσσερα απο κωλαρακι
-δεν  δεχεται χυσιμο καπου εκτος καποτας πχ βυζια ,κωλο κλπ
- 69 δεν κανει αρα ακυρα και τα περι δαχτυλιασματος
-κωλος πεντακαθαρος χωρις ιχνος βρωμιτσας κατα την εξοδο
-κουλουρι πολυ ωραιο,ιδανικα σφιχτο,χειριζεται αυτην την διεισδυση αλλα γενικα αντεχει καργα σφυροκοπημα και δεχεται και κανα δυο μπατσακια στα κωλομερια....οχι υπερβολες
-γενικη εντυπωση τυπικη μπουρδελοξεπετα μεν αλλα οχι και πεταμενα λεφτα,επ ουδενι gfe,ολιγον τι ακριβη για δεδομενα αθηναικα αλλα εντος λογικων οριων για επαρχια...ομορφο μωρο,νεο και φρεσκο σε ηλικια οτι πρεπει για πιπινοφαγους και κουλουρτζηδες σαν εμενα
-αν θα ξαναπηγαινα....;ναι λογω περιορισμενων επιλογων και γιατι γουσταρω να ξεσκισω το στρογγυλο κωλαρακι της.....
-στο μαγαζι δουλευει μπαλαντερ και η ιδια η τσατσα μονικα για καλους υποθετω πελατες

ελπιζω να σας βοηθησε η κριτικη μου με την  οποια εγκαινιαζω το νεο στυλ γραφης μου και την οποια σας παραθετω εδω προ της δημοσιευσης της

στο αλλο μαγαζι που ειναι κι αυτο ανοιχτο μαρια
καλη ειναι η  στεγγνη  κριτικη αλλα εμενα με αρεσει να με γεμιζει κατι που διαβαζω ,  οπως πας στην γκομενα και σε γεμιζει δηλ. φουλαρεις ενεργεια καπως εστι το ενοω αμα με επιασες !Πρεπει να εχει και πειθω αμα δεν μπορεις να πεισεις τον αλλον συναγωνιστη ενταξει στο γαμησι υπαρχουν 1002 λογοι αλλους  αρεσουν τα γουστα αλλους  οχι.

Παραδειγμα ==> Στην Δραμα που εγω γαμησα την ομορφη την Σαρα ειχε ουρα μετα την κριτικη μου το επομενο Σ/Κ  που ξαναπηγα , δεν θελουν μερικοι τα ακαποτα τσιμπουκια ,  καραμπαλινκ και κωλο που γαμαμε εμεις οποτε αυτη η κοπελα επιασε πελατεια.
Εδω και με το γλειφομουνι που κανω με την ειπαν , που εγραψα σε μια κριτικη για την Ραφαελλα{Ροξανα}.Δεν τους αρεσει καποιους ουτε γλυφομουνι να κανουν !
Αποτελεσμα να μαυριζουν και τις κριτικες μας.
Μας περνανε ισως αρρωστακια ή τρελους τι να πω ! :think:
Φαντασου να καναμε ακαποτα γαμησια και να τα περιγραφαμε κιολας θα μας περνανε στο Ζητο με τα γιαουρτια και αυγα  :grin:
αυτα τα ολιγα προς το παρον φιλε τιμημενε gl  :rockon: :rockon: :rockon:
 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
καμια ενημερωση αν ανοιξε το σπιτι προς καλαμπακα εχουμε?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
πρωινη καταθεση για τα χοντρα στην  μαρια (μαγαζι προς καρδιτσα)
-εμφανιση κοπελας :1,60 μαυρο κοντο μαλλι,πιπινι,ωραιο σωματακι λιγο πλαδαρο αλλα δεν την λες χοντρη ,εμφανιζεται ξωβυζη,βυζακι μικρο πεταχτη ρωγα λιγο πεσμενο
-γυμνο και πρωκτικο κανει,σημερα εκτος προγρμματος την εγλειψα κιολας
-ο χωρος μετριος,οχι πολυ καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι, σεντονια οχι και πεντκαθαρα,χαμηλος φωτισμος,ντουζ δεν υπαρχει,δεν ετριζαν τα κρεβατια,εκανε κρυο παρα το αναμμενο κλιματιστικο αλλα ειχαν ανοιξει μολις
-πληρωσα 50 ευρω για πρωκτικο και δωρο το γλειφομουνι
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 18 λεπτα περιπου....επαρκης για μενα
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα ήταν ευγενης στην εισοδο και στην εξοδο
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει αλλα και σε γλειφομουνι
-προκαταρκτικα αλλα λιγα αλλα ειναι ζεστη και φιλικη
-μια διάθεση ξεπετας δυστυχως δινεται
-γλωσσοφιλα κανει και βαθια με μενα τουλαχιστον
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι περα ως περα στο αριστα.....αρωματισμενη και καθαρο νινακι
- πιπα  καλη,οχι πολυ βαθια,δεν βαζει δοντι και  γλειφει μπαλες οσο θες με μανια(ημουν φρεσκομπανιαρισμενος και γουλι)
-  ανεβαινει  και απο πανω ακομα και για σεξ απο το μουνακι,καναμε τις δυο κλασικες στασεις απο μπροστα στο μουνακι και στα τεσσερα απο κωλαρακι,αλλα μετα την γυρισα σε ιεραποστολικο απο κωλο και την γαμησα δυνατα ενω αυτη κρατιοταν απο τα καγκελα και καναμε τα ακροβατικα μας με τα ποδια της στους ωμους μου.εχει φοβερη ευλυγισια και απολαμβανε την δυνατη διεισδυση απο κωλο χωρις καθολου πονο...η κωλοτρυπιδα της εχει δουλευτει πλεον αρκετα αλλα απο μουνι θα απογοητευτειτε διοτι ο πουτσος πλεει...κρεμα δεν εβαλε αλλα λιγο σαλιο απο πισω
-δεν  δεχεται χυσιμο καπου εκτος καποτας πχ βυζια ,κωλο κλπ αλλα δεν το προτεινα κιολας για να ειμαι 100% βεβαιος
-δαχτυλα εξωτερικα στο μουνακι της δεχεται και παιξιμο μ ε την κλειτοριδα
-κωλος πεντακαθαρος χωρις ιχνος βρωμιτσας κατα την εξοδο
-γενικη εντυπωση μετριας εμφανισης γκομενακι αλλα αρκετα gfe,ολιγον τι ακριβη για δεδομενα αθηναικα αλλα εντος λογικων οριων για επαρχια...νεο και φρεσκο σε ηλικια τουλαχιστον οτι πρεπει για πιπινοφαγους και κουλουρτζηδες
-αν θα ξαναπηγαινα....;ναι λογω περιορισμενων επιλογων και γιατι γουσταρω να ξεσκιζω το  κωλαρακι της και φερεται σαν γκομενα σου αμα σε μαθει απο πολλες επισκεψεις.....


τα αλλα δυο μαγαζια κλειστα ακομα...υποθετω προς πυλης δεν θα αλλαξε κατι
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.769
Κριτικές
183
Like
3.153
Πόντοι
8.535
ρε σεις μην αφηνετε να ερημωνει το θρεντ... :P
περασα πριν λιγο απο Βιλα κ ηταν κλειστη (4 κ δεκα περιπου)...εικονα ερημωσης στο γνωστο σπιτακι...τι εγινε εκλεισε το καταστημα?Την εκανε η Ντενισα? :think: :think: :think:πηγε κανεις σας αυτες τις μερες?
την τελευταια φορα που τα ειπαμε κατι τετοιο αφησε να εννοηθει... :(
(να σημειωσω οτι το καταστημα κανονικα ανοιγει απο 3 μεσημερι μεχρι 3 το βραδι.)
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
ρε σεις μην αφηνετε να ερημωνει το θρεντ... :P
περασα πριν λιγο απο Βιλα κ ηταν κλειστη (4 κ δεκα περιπου)...εικονα ερημωσης στο γνωστο σπιτακι...τι εγινε εκλεισε το καταστημα?Την εκανε η Ντενισα? :think: :think: :think:πηγε κανεις σας αυτες τις μερες?
την τελευταια φορα που τα ειπαμε κατι τετοιο αφησε να εννοηθει... :(
(να σημειωσω οτι το καταστημα κανονικα ανοιγει απο 3 μεσημερι μεχρι 3 το βραδι.)
τι εγινε την εκανε κι η Ντενισσα  :smitten::think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.769
Κριτικές
183
Like
3.153
Πόντοι
8.535
τι εγινε την εκανε κι η Ντενισσα  :smitten::think:
μαλλον... :Pτην τελευταια φορα μου ειπε οτι δεν ηταν ευχαριστημενη,πριν μια βδομαδα περιπου...
θα παρω κανα δυο τηλεφωνα κ οτι μαθω θα αναφερω. ;)
 

ayrton1981

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
την πεμπτη που πηγα ητανε εκει ....και ειχε και κοσμο !!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
επισκεψη  στην νεα αφιξη απο 2 εβδομαδων,ρουμανα λαουρα  (μαγαζι προς καρδιτσα)δουλευε παλιοτερα χαλκιδα απο οτι μου ειπε,αν την ξερει κανενας χαλκιδαιος μας λεει καμια γνωμη....
-εμφανιση κοπελας :Ψηλή μαυρο κοντο καρε μαλλι,γυρω στα 25 απο ηλικια,ωραιο σωματακι και πλαδαρο καπως  κωλαρακι μπουτου και βυζι καλο φυσικο τριαρι,πιρσινγκ στο κατω χειλος και τατουαζ πεταλουδα στον δεξιο ωμο
-απο προγραμματα 35 απλο και 40 ευρω με γυμνο τσιμπουκι
-ο χωρος καλος,οχι και πολυ καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,σχετικα καθαρα σεντονια,χαμηλος φωτισμος,ντουζ δεν υπαρχει,δεν ετριζαν τα κρεβατια,καλη ζεστουλα μεσα παρα την παγωνια εξω
-πληρωσα 40 ευρω για ακαποτη πιπα
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 8 λεπτα περιπου....
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα ήταν ευγενης στην εισοδο και εφερε ακριβως ρεστα χωρις να προσπαθησει να φαει κερματα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει μεν αλλα μου κανε ενα παραπονο οταν λιγο της τραβηξα την ρωγα αγαρμπα
-προκαταρκτικα ανυπαρκτα σχεδον με το ζορι δεχτηκε  να δωσει καποια φιλακια στο στηθος μετα απο δικη μου υποδειξη
-μια διάθεση ξεπετας δυστυχως δινεται σε μεγαλο βαθμο
-γλωσσοφιλα δεν κανει
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι περα ως περα στο αριστα.....
- πιπα αριστη απο τις καλυτερες γυμνες που μου εχουν κανει χωρις ιχνος απο δοντι,βαθια και αρκετη σε διαρκεια.....δεν καραμελωνει αρχιδακια αλλα τσιμπαει και χαιδευει απλα
-ανεβηκε και  απο πανω ακομα και αλλαξαμε και αλλες στασεις...απο πανω κουνιεται με καλο ρυθμο
-δεν  δεχεται χυσιμο καπου εκτος καποτας πχ βυζια ,κωλο κλπ
- 69 δεν κανει αρα ακυρα και τα περι δαχτυλιασματος
-υπερβολικη κρεμα στο μουνακι και αισθηση ανυπαρκτη δυστυχως,με τελειωσε αναγκαστικα με χειρομαλαξη που κι αυτην δεν ηταν οπως την ηθελα δλδ
-γενικη εντυπωση τυπικη μπουρδελοξεπετα ολιγον τι ακριβη με βαση τα αθηναικα δεδομενα για μπουρδελακι επιπεδου φυλης
-αν θα ξαναπηγαινα....;μαλλον οχι εκτος ισως για να φυγουν τα πολυ χοντρα σε καιρο αναγκης


στο αλλο μαγαζι που ακομη δεν ανοιξε λογικα θα ειναι η  βερα/μονικα και προς καλαμπακα παραμενει κλειστο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.769
Κριτικές
183
Like
3.153
Πόντοι
8.535
ωραια η αναφορα gl... :rockon: :rockon:
btw επειδη αναρωτιεσαι ποιοι σε μαυριζουν,θα σου απαντησω εγω...ειναι οι ιδιοι που μαυρισαν κ μενα,,,για τσεκαρε την τελευταια κριτικη που εχω γραψει για το κομοδινο Αννα...εκει να δεις μαυρισμα...για αυτο κ σταματησα να ασχολουμαι με κριτικες κ πρασινα αλογα... ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.769
Κριτικές
183
Like
3.153
Πόντοι
8.535
1)περασμα απο Βιλλα. :zfuck:
2)Ντενισα εν οψη. :knockinb:
3)Ερχομενη Κυριακη επαφη με αφεντικο Τρικαλων... :grouphug:
4)Πιθανη εως σιγουρη(?)μετακινηση σε ενα απο τα σπιτια των Τρικαλων... :think:
Σε περιπτωση τετοιας εκβασης αναμενουμε τον gl να μας ενημερωσει,,,Αλλωστε δεν υπαρχει κ κανα αλλος να ενημερωνει,μονο επισκεπτες γαρ...(λυπηρο το θεμα απουσιας νεων μελων)
Αυτα κ επειδη η ζωη ειναι μικρη κ απροβλεπτη γαματε...οσο μπορειτε κ προλαβαινετε.... :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
1)περασμα απο Βιλλα. :zfuck:
2)Ντενισα εν οψη. :knockinb:
3)Ερχομενη Κυριακη επαφη με αφεντικο Τρικαλων... :grouphug:
4)Πιθανη εως σιγουρη(?)μετακινηση σε ενα απο τα σπιτια των Τρικαλων... :think:
Σε περιπτωση τετοιας εκβασης αναμενουμε τον gl να μας ενημερωσει,,,Αλλωστε δεν υπαρχει κ κανα αλλος να ενημερωνει,μονο επισκεπτες γαρ...(λυπηρο το θεμα απουσιας νεων μελων)
Αυτα κ επειδη η ζωη ειναι μικρη κ απροβλεπτη γαματε...οσο μπορειτε κ προλαβαινετε.... :sunglasses:
μηνυμα εληφθη.....αλλα που να παει;να παει προς καρδιτσης ειναι πολυ χαλια το μαγαζι....προς πυλης το χει βελτιωσει αρκετα η μονικα....να ανοιξει το αλλο που ειναι ενα εξαμηνο κλειστο που καπως αξιοπρεπες ηταν; :think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.769
Κριτικές
183
Like
3.153
Πόντοι
8.535
μηνυμα εληφθη.....αλλα που να παει;να παει προς καρδιτσης ειναι πολυ χαλια το μαγαζι....προς πυλης το χει βελτιωσει αρκετα η μονικα....να ανοιξει το αλλο που ειναι ενα εξαμηνο κλειστο που καπως αξιοπρεπες ηταν; :think:
ελα ντε... :P
απλα επειδη ειναι κοριτσι της πολης (Πραγα),βαρεθηκε (κ μαλλον δεν την παλευει)στο Καρδισταν κ πολυ περισσοτερο Σοφαδες...εδω βαριεμαι εγω (που καταγομαι απο Καρδιτσα),ποσο μαλλον η κοπελα που ειναι κ ξενη...σημερα ειχαμε εκτενη συζητηση...με ρωτουσε πως την βγαζω εγω...η ψυχη μου το ξερει της απαντησα...αφησε να εννοηθει πως θα την κοπανησει ή προς Τρικαλα ή προς Αθηνα ξανα,,,θα δειξει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ελα ντε... :P
απλα επειδη ειναι κοριτσι της πολης (Πραγα),βαρεθηκε (κ μαλλον δεν την παλευει)στο Καρδισταν κ πολυ περισσοτερο Σοφαδες...εδω βαριεμαι εγω (που καταγομαι απο Καρδιτσα),ποσο μαλλον η κοπελα που ειναι κ ξενη...σημερα ειχαμε εκτενη συζητηση...με ρωτουσε πως την βγαζω εγω...η ψυχη μου το ξερει της απαντησα...αφησε να εννοηθει πως θα την κοπανησει ή προς Τρικαλα ή προς Αθηνα ξανα,,,θα δειξει.
ε εναν χρονο δυο αντεχεται.....μετα και η δουλεια επαρχια ειναι πεσμενη....ενω αθηνα βγαινει καλο μεροκαματο ακομα
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
ελα ντε... :P
απλα επειδη ειναι κοριτσι της πολης (Πραγα),βαρεθηκε (κ μαλλον δεν την παλευει)στο Καρδισταν κ πολυ περισσοτερο Σοφαδες...εδω βαριεμαι εγω (που καταγομαι απο Καρδιτσα),ποσο μαλλον η κοπελα που ειναι κ ξενη...σημερα ειχαμε εκτενη συζητηση...με ρωτουσε πως την βγαζω εγω...η ψυχη μου το ξερει της απαντησα...αφησε να εννοηθει πως θα την κοπανησει ή προς Τρικαλα ή προς Αθηνα ξανα,,,θα δειξει.
εδω εμεις βαριομαστε και παμε εκτος εδρας , ποσο μαλλον η Ντενισσα  :smitten: μας .
θα δειξει που θα παει  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
νεα αφιξη στο μαγαζι προς Καρδιτσα Λιζα,ρωσιδα,εχει 10 μερες που αφιχθηκε....
-εμφανιση κοπελας :σχετικα Ψηλή ξανθια,πιπινι 20-22 χρονων,ωραιο σωματακι αδυνατο καλοσχηματισμενο κωλαρακι,κοντο μαλλι,βυζι δυομισαρι,μετριο προσωπο εως αδιαφορο
-γυμνο τσιμπουκι κανει οπως και πρωκτικο
-τιμες 35 απλο,40 ακαποτη πιπα,50 πρωκτικο και πιπα με καποτα,60 ακαποτη πιπα και πρωκτικο
-ο χωρος καλος,καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια βρωμικα ειχαν μερες να αλλαχτουν μαλλον,χαμηλος φωτισμος,ντουζ δεν υπαρχει,δεν ετριζαν τα κρεβατια,σωστη και ιδανικη  θερμοκρασια εως ζεστα θα ελεγα
-πληρωσα 50 ευρω για πρωκτικο και πιπα με καποτα
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος  για μενα
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα ήταν ευγενης στην εισοδο και στην εξοδο ρωτωντας ευγενικα αν περασα καλα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο
-πολυ καλα και ακρως καυλωτικα προκαταρκτικα  με χαδια,τριψιμο πανω της,gfe παιχνιδια,κυλισμα στο κρεβατι,γαργαληματα,γλωσσοφιλα,χειρομαλαξη αρκετα καλη,αργη και βασανιστικη και γλειψιμο στις ρωγες και ετσι αναποφευκτα ο πουτσος εγινε καγκελο
-επουδενι δεν ειναι ξεπετα αλλα απλα ειναι λιγο παθητικη στην συμμετοχη μετα
-γλωσσοφιλα  κανει οπως ηδη ανεφερα αλλα οχι πολυ βαθια
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αρκετα καλη αλλα απο πισω ειχαμε λιγη μερεντα καθως δεν πλυθηκε πριν απο παρανοηση και κακη συνενοηση με την τσατσα για το προγραμμα πρωκτικου που ειχα παρει..
- πιπα καλη,με  βαθος και δεν βαζει  δοντι αλλα  δεν  γλειφει μπαλακια παροτι ημουν φρεσκομπανιαρισμενος
-ανεβαινει   απο πανω ακομα και για σεξ απο το μουνακι,καναμε τις δυο κλασικες στασεις απο μπροστα στο μουνακι και στηθηκε  στα τεσσερα απο κωλαρακι
-δεν  δεχεται χυσιμο καπου εκτος καποτας πχ βυζια ,κωλο κλπ
- 69 δεν κανει επισημα αλλα χαδια και δαχτυλα στο μουνι της με αφησε να της βαλω στο φορπλει
-κουλουρι ιδανικα σφιχτο,μπαινεις ευκολα σχετικα   αντεχει καργα σφυροκοπημα αλλα δεν στηνεται καλα στα τεσσερα,δεν σκυβει καλα και αυτο ειναι μειον της
-γενικη εντυπωση τυπικη μπουρδελοξεπετα μεν αλλα οχι και πεταμενα λεφτα,εχει στοιχεια gfe,ολιγον τι ακριβη για δεδομενα αθηναικα αλλα εντος λογικων οριων για επαρχια...μετριας  εμφανισης μεν αλλα οτι πρεπει για πιπινοφαγους και κουλουρτζηδες που θελουν μια αλλαγη
-αν θα ξαναπηγαινα....;ισως ναι λογω περιορισμενων επιλογων ,οχι γιατι με τρελανε....ειναι λιγο παλαβιαρα σε συμπεριφορα


στο αλλο μαγαζι δεν πηγα σημερα,ισως αλλη μερα τσεκαρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom