Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 778K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.767
Κριτικές
183
Like
3.147
Πόντοι
8.535

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
292
Like
66
Πόντοι
1
ευχαριστω! αυτη η ντενιζα ποτε γυρναει;
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
περι ορεξεως φιλε κολοκυθοπιτα...εσυ σπρωξε καλυτερα τεμαχια...

Tυπε χαλαρωσε, δεν υπονοησα τιποτα για την κοπελα.
Η απαντηση μου ηταν για τον zeus που ρωτα για την κοπελα χωρις να υπολογιζει την δικη του κατασταση (περιοδο αγαμιας).
Δεν την εχω δει, αλλα ειμαι σιγουρος οτι εχω κερασει χειροτερες απ'αυτην :zfuck:.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ρε σφερδεκλε αφου δεν την εχεις δει πως εκφερεις αποψη?η ντενιζα εμφανισιακα ειναι μετρια  ή ανω του μετριου οριακα αν το θελετε με αντικειμενικα μετρα και σταθμα....μπαζο δεν την λες αλλα ουτε και θεα....


αλλα γαμησια κανει ομηρικα....τελεία.....κανεις δεν εγραψε αρνητικη κριτικη.....τωρα τι εκανε αθηνα παλια ας μας πει ο τσεγιεν  ή ο τζοκερ που ως παλιοι τιμημενοι συναγωνιστες την ξερουν απο οτι θυμαμαι..........

 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
ρε σφερδεκλε αφου δεν την εχεις δει πως εκφερεις αποψη?η ντενιζα εμφανισιακα ειναι μετρια  ή ανω του μετριου οριακα αν το θελετε με αντικειμενικα μετρα και σταθμα....μπαζο δεν την λες αλλα ουτε και θεα....


αλλα γαμησια κανει ομηρικα....τελεία.....κανεις δεν εγραψε αρνητικη κριτικη.....τωρα τι εκανε αθηνα παλια ας μας πει ο τσεγιεν  ή ο τζοκερ που ως παλιοι τιμημενοι συναγωνιστες την ξερουν απο οτι θυμαμαι..........μπαζο δεν την λες αλλα ουτε και θεα....


αλλα γαμησια κανει ομηρικα....τελεία.....κανεις δεν εγραψε αρνητικη κριτικη.....τωρα τι εκανε αθηνα παλια ας μας πει ο τσεγιεν  ή ο τζοκερ που ως παλιοι τιμημενοι συναγωνιστες την ξερουν απο οτι θυμαμαι......

Εεεελα :o.
Παμε ξανα.
gl το αναφερω καθαρα, πιο πανω.
Η απαντηση μου δεν αφορα την κοπελα.
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
292
Like
66
Πόντοι
1
που ακριβως βρισκεται το Hot Villa (Καρδίτσα) ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
μελισσα δεν θυμαμαι δεν ειμαι και σιγουρος.....θα το δεις εν πασει περιπτωσει.....
 

ayrton1981

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
προς μελισα? καπως ετσι δεν τα λεν τα χωρια εκει? ή πιο μετα λες?

καμια σχεση το χωριο που λες....θα φυγεις απο καρδιτσα ευθεια για αθηνα-σοφαδες θα συναντησεις διασταυρωση οπου θα παρεις το δρομο για αθηνα-σοφαδες και μετα απο εκει ειναι περιπου 2-3 χλμ στο δεξι χερι ειναι πανω στο δρομο θα το δεις θελεις δεν θελεις.....
 

bill ntinas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2011
Μηνύματα
494
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καμια σχεση το χωριο που λες....θα φυγεις απο καρδιτσα ευθεια για αθηνα-σοφαδες θα συναντησεις διασταυρωση οπου θα παρεις το δρομο για αθηνα-σοφαδες και μετα απο εκει ειναι περιπου 2-3 χλμ στο δεξι χερι ειναι πανω στο δρομο θα το δεις θελεις δεν θελεις.....
  ρε μαγκες εχει ταμπελες ειπαμε κκουλαρεται....  :rockon:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
καμια σχεση το χωριο που λες....θα φυγεις απο καρδιτσα ευθεια για αθηνα-σοφαδες θα συναντησεις διασταυρωση οπου θα παρεις το δρομο για αθηνα-σοφαδες και μετα απο εκει ειναι περιπου 2-3 χλμ στο δεξι χερι ειναι πανω στο δρομο θα το δεις θελεις δεν θελεις.....
ειδες ομως ε, σε ψαρωσα για αθηναιος :p
ξερω που ειναι ρε εχω φαει την καρδιτσαρα με του κουταλι, κουβεντα να γινεται :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom